28 Nisan 2008 Pazartesi Günü Haberleri

28 Nisan 2008 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Elazığ'da Terör Operasyonu Elazığ'da Gerçekleştirilen Terör Operasyonunda 10 Kişi Gözaltına Alındı.
Lüksemburg Savunma Bakanı Schilzin Kosova Temasları
Lüksemburg Savunma Bakanı Schilz'in Kosova Temasları
Lüksemburg Savunma Bakanı Jean Loius Schilz, Kosova Ziyareti Çerçevesinde Başbakan Hashim Thaçi ile Görüştü.
Zehirli Tarım İlaçları Kenya'da 5 Su Aygırının Ölümüne Neden Oldu Vahşi Hayatı Koruma Örgütü Wildlife Direct, Kenya'da Zehirli Tarım İlaçlarının 5 Su Aygırının Ölümüne, 4 Aslanın İse Felç Olm..
BM Gazze Şeridi'ne Gıda Yardımına Yeniden Başlayacak Birleşmiş Milletler'in Filistinli Mülteciler İçin Yardım ve Çalışma Örgütü (Unrwa) Yarın Gazze Şeridi'ne Gıda Yardımını Yeniden Başlatacak..
Irak Sınırına Silah ve Mühimmat Dolusu Konteynırlar Sevk Edildi Irak Sınırında Bulunan Hakkari'nin Çukurca İlçesine Silah ve Mühimmat Dolusu Konteynırlar Sevk Edildi.
Akhisar'da Diş Protez Merkezi Hizmete Açıldı Manisa'nın Akhisar İlçesinde Ticaret ve Sanayi Odası Öncülüğünde Kurum ve Kuruluşların Katkılarıyla Yaptırılan Diş Protez Merkezi, TBMM 22. Dönem ..
Mersin'de Gazeteciye Saldırı İddiası Mersin'de Yayın Yapan Yerel Mersin Gazetesi'nin İmtiyaz Sahibi ve Mersin Gazeteciler Cemiyeti (Mgc) Başkan Yardımcısı Selahaddin Akkuş'un, Bir Trafik Kaza..
Tarihi Bizans Sarayı Kalıntıları Üzerine İnşaata Durdurma TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi, Danıştay 6. Dairesince, Four Seasons Oteli Bahçesinde Ek Otel İnşaatları Yapılmasının..
60 Bin Orkide Eşliğinde Evlendiler 4 Nisan'da Evlenen Beyonce ve Jay -Z'nin Düğün Törenine 60 Bin Dolarlık Çiçek Getirilmiş
Sakaryada İlk Kornea Nakli İnci Göz Hastanesinde Gerçekleştirildi
Sakarya'da İlk Kornea Nakli İnci Göz Hastanesi'nde Gerçekleştirildi
Sakarya'da İlk Kornea Nakli İnci Göz Hastanesi'nde Opr.dr. Faruk Semiz Tarafından Gerçekleştirdi.
MHP Sakarya İl Başkanı Erdoğan: "Gerilimlerle Dolu Yeni Bir Çatışma Alanı Yaklaşıyor" Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Mehmet Erdoğan, Önemli Siyasi ve Sosyal Gelişmelere Açık, Ger..
Sağnak Yağmura Hazırlıksız Yakalanan Vatandaşlar Zor Anlar Yaşadı İstanbul'da Öğleden Sonra Etkisini Gösteren Sağnak Yağış Vatandaşlara Zor Anlar Yaşattı. Yağmura Yakalanan Vatandaşlar Gazete..
Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı, Bolu Dağı Tüneli Çıkışındaki Zincirleme Kazada Yaralandı Tem Otoyolu Bolu Dağı Tüneli Çıkışında Meydana Gelen Zincirleme Trafik Kazasında Mersin Büyükşehir..
Belende Uyuşturucu Operasyonu
Belen'de Uyuşturucu Operasyonu
Hatay'ın Belen İlçesinde Polisin Dur İhtarına Uymayan Araç, Viraja Alamayarak Kaza Yaptı. Yaya Olarak Kaçmaya Çalışan Sürücü Kovalamaca Sonrasında Yakalandı.
Samsun Sahil Güvenlik Koordinasyon Kurulu Toplantısı
Samsun Sahil Güvenlik Koordinasyon Kurulu Toplantısı
Samsun Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, "Boğulma Olaylarının Fazlalığı, Kıyıların Temizliği Açısından Mavi Bayrak Belgesinin Yetersizliği, Kıyı Bandındaki ve Sahil Şeridindeki Temizlik ile Eksiklikler Çok Açık Bir Şekilde...
AK Parti Elazığ Milletvekili İşbaşaran: "Anaya Değişikliğinde MHP'nin Oyununa Geldik' Sözü Bana Ait Değil" AK Parti Elazığ Milletvekili Feyzi İşbaşaran, 'Anayasa Değişikliğinde MHP'nin Oyunun..
AK Parti Adana Milletvekili Ömer Çelik'ten Açıklama AK Parti Adana Milletvekili Ömer Çelik, Sabah Gazetesi'nde Kendi Adına Atfen Verilen İfadeleri Yalanladı.
Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Özcan Trafik Kazası Geçirdi Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Macit Özcan'ın Ankara'dan İstanbul'a Karayoluyla Seyahat Halindeyken Bolu Tüneli'nde Kaza Geç..
Bandırma Kent Konseyi Toplantısı Yapıldı
Bandırma Kent Konseyi Toplantısı Yapıldı
Balıkesir'in Bandırma Kent Konseyi'nin 2008 Yılı 1. Olağan Kongresi Gerçekleştirildi.
Prof. Dr. Üstel: 'Tek Yönlü İlişkiler Sosyal Bilimlerin İkna Kabiliyetini Yitirmesine Sebep Oldu'
Prof. Dr. Üstel: "Tek Yönlü İlişkiler Sosyal Bilimlerin İkna Kabiliyetini Yitirmesine Sebep Oldu"
Galatasaray Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Füsun Üstel, Tek Yönlü İlişkilerin Hiçbir Zaman Sosyal Bilimlerin Kendisini Yeni Bir Yüz Yıla Adapte Etmesine İmkan Sağlamadığını Belirterek, Bu Nedenle Sosyal Bilimlerin...
Gebze MHP İlçe Başkanı Kuş:
Gebze MHP İlçe Başkanı Kuş:
MHP Gebze İlçe Başkanı Hamit Kuş, "Türklük ve Türkçülük Bizim Şiarımızdır" Dedi.
Türkiye 49 Yaşadışı Göçmeni Pakistan'a Gönderdi Türkiye Tarafından Sınır Dışı Edilen 49 Yasa Dışı Göçmenin Pazar Günü Uçakla Pakistan'a Gönderildiği Bildirildi.
DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, Tire'de CHP Kurultayını Değerlendirdi İzmir'in Tire İlçesinde Süt Üreticilerinin Düzenlediği Mitinge Katılan DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, CHP Genel Başkanı Deni..
Türkiye'nin En İyi Ezan Okuyan Hafızları Fethiye'de Belirlenecek Türkiye'nin En İyi Ezan Okuyan Hafızları Fethiye'de Yapılacak Yarışma ile Belli Olacak. Türkiye Hafızlık ve Ezan Okuma Final Y..
Tskb Uluslararası Piyasalardan 105 Milyon Dolar Kredi Aldı Tskb'nin Temin Ettiği 105 Milyon ABD Doları Tutarındaki Sendikasyon Kredisi Dresdner Bank Ag'nin Koordinatörlüğünde 7 Eş Düzenleyic..
Madeni İşler Odasından Piyanistlere Uyarı
Madeni İşler Odası'ndan Piyanistlere Uyarı
Edremit Madeni İşler ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hayati Seçen, Piyanistleri Uyardı.
İstihdam Paketi Meclis'te Hükümet, kamuoyunda istihdam paketi olarak bilinen İş Kanunu ve bazı kanunlarda değişiklik yapılması hakkında kanun tasarısını Meclis Başkanlığı'na sundu. (SÜRECEK)
Kızıltepede Fakir Öğrenciler Yararına Kermes Açıldı
Kızıltepe'de Fakir Öğrenciler Yararına Kermes Açıldı
Mardin'in Kızıltepe İlçesinde İpekyolu Eğitim Kültür Sanat ve Yardımlaşma Derneği Tarafından Fakir Öğrenciler Yararına Kermes Açıldı. Kermesin Açılışını Kızıltepe İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Şükrü Yücedağ Yaptı.
Edremitte Trafo Alanı Park Oluyor
Edremit'te Trafo Alanı Park Oluyor
Balıkesir'in Edremit Belediyesi, Yaşanası Mahalleler Projesi Kapsamında İlçeye Bir Park ve Sosyal Tesis Daha Kazandırıyor.
Suçların Önlenmesine Yönelik Seminer Verildi
Suçların Önlenmesine Yönelik Seminer Verildi
Malatya Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği ve Yerel Gündem 21 Kadın Meclisi Tarafından, Yıldıztepe Mahalle Sakinleri İçin Suçların Önlenmesine Yönelik Bir Seminer Verildi.
Süper Beyinler Ayvalıkta Mola Verdi
Süper Beyinler Ayvalık'ta Mola Verdi
Üstün Zekalı Çocuklara Eğitim Veren Tev İnanç Türkeş Özel Lisesi Öğrencileri, Balıkesir'in Ayvalık İlçesine Bağlı Alibey Adası'na (Cunda) Hayran Kaldı.
Adanada 17 Okula Daha Beyaz Bayrak Verildi
Adana'da 17 Okula Daha Beyaz Bayrak Verildi
Adana’da, İl Sağlık Müdürlüğü ve Milli Eğitim Müdürlüğü'nün Ortak Çalışması Sonucu 17 Okula Daha Beyaz Bayrak Verildi.
Eskişehir Mevlevihanesi Derneği Odunpazarında
Eskişehir Mevlevihanesi Derneği Odunpazarı'nda
Eskişehir Odunpazarı Belediyesi, Restorasyonunu Yaptığı Tarihi Bir Evi Eskişehir Meslevihanesi Kültür Derneği'ne (Emkd) Tahsis Etti.
AK Parti İl Danışma Meclis Toplantısı ve Yerel Yönetimler Şurası Yapıldı
AK Parti İl Danışma Meclis Toplantısı ve Yerel Yönetimler Şurası Yapıldı
AK Parti Kayseri İl Teşkilatı Tarafından Düzenlenen Nisan Ayı İl Danışma Meclisi Toplantısı ve İl Yerel Yönetimler Şurası, Nevşehir Kozaklı Termalya Otel'de Yapıldı.
Taşburun Köyüne Dev Türk Bayrağı
Taşburun Köyüne Dev Türk Bayrağı
Sakarya'nın Akyazı İlçesi'ne Bağlı Taşburun Köyü'nen En Yüksek Yerine Dev Bir Türk Bayrağı Dikildi.
Kadın Meclisinden İgmye Ziyaret
Kadın Meclisinden İgm'ye Ziyaret
Bursa Büyükşehir Belediyesi Yerel Gündem 21 Kadın Meclisi, Bursa'nın Tek Kadın İl Genel Meclis Üyesi Emel Baskın ile Bir Araya Gelerek, Kadınların Siyasette Daha Aktif Olması İçin Yapılması Gerekenler Hakkında Bilgi...
Çydd Üniversite Öğrencilerine Burs İçin Kermes Açtı
Çydd Üniversite Öğrencilerine Burs İçin Kermes Açtı
Balıkesir'in Bandırma İlçesinde Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Tarafından Üniversite Öğrencilerine Burs Sağlamak Amacıyla Gıda Kermesi Açıldı.
Yağmur İçin Kurban Kesilip Dua Edildi
Yağmur İçin Kurban Kesilip Dua Edildi
Adıyaman'ın Çelikhan İlçesinde Yağmur Yağması İçin Esnaf Kendi Arasında Para Toplayıp Kurban Kesti, Yağmur Duası Etti.
Mersinde Bilgi Güvenliği, Elektronik İmza ve Elektromanyatik Kirlilik Konferansı
Mersin'de 'Bilgi Güvenliği, Elektronik İmza ve Elektromanyatik Kirlilik' Konferansı
Telekomünikasyon Kurumu Kurul Başkanı Dr. Tayfun Acarer, Bilinenin Aksine, İnsan Sağlığı Açısından Ceplerde Taşınan Cep Telefonlarının Baz İstasyonlarından Çok Daha Fazla Tehlikeli Olduğunu Söyledi.
Bilecik Valisi Çolak, Söğüt’te İncelemelerde Bulundu
Bilecik Valisi Çolak, Söğüt’te İncelemelerde Bulundu
Bilecik Valisi Musa Çolak, Söğüt İlçesindeki Hamidiye İdadisi'nde ve €œeğitime Yüzde Yüz Destek Projesi” Kapsamında Yaptırılan 16 Derslikli İlköğretim Okulunda İncelemelerde Bulundu.
Hasan Doğan'ın Açıklamaları Türkiye Futbol Federasyonu (Tff) Başkanı Hasan Doğan, Galatasaray ile Fenerbahçe Arasında Oynanan Derbi Maçı Sonrasında Bir Grup Fenerbahçe Taraftarının Samandıra ..
Tim Başkanı Satıcı, Nisan Ayı İhracat Rakamlarını Kütahya'da Açıklayacak Nisan Ayı İhracat Rakamlarının 1 Mayıs Günü Kütahya'da Açıklanacağı Bildirildi.
Bolu Dağında 20 Araç Birbirine Girdi: 3 Yaralı Bolu Dağı Tüneli Çıkışında Meydana Gelen Zincirleme Trafik Kazasında, 20 Araç Birbirine Girdi. Kazada, 3 Kişi Yaralandı.
Mclaren Mercedes'in Pilotu Kovalainen Bu Gece de Hastanede Formula 1 Takımlarından Mclaren Mercedes'in Fin Pilotu Heikki Kovalainen, Bu Gece de Hastanede Tutulacak.
Eskişehir'de Polisli Gasp Çetesi Zanlıları Tutuklandı Eskişehir'de, Bir Mühendisin Sattığı Evin Parasını Bıçakla Gasp Ettikleri İddia Edilen ve Aralarında Bir Polisin de Bulunduğu 5 Zanlı Tut..
Hastanelerde Cep Telefonu Hırsızlığı Yapan Zanlı Sonunda Yakalandı
Hastanelerde Cep Telefonu Hırsızlığı Yapan Zanlı Sonunda Yakalandı
Adıyaman'da 2 Yıldır Hastanelerde 8 Personel ve Hasta Yakınının Cep Telefonlarını Çalan Zanlı, Polis Tarafından Yakalandı.
Bursa'da Sahte Operasyonu Bursa'da, İstanbul'dan Getirdiği 83 Adet Sahte 100 YTL'yi Piyasaya Sürmek İsteyen Bir Kişi Jandarma Tarafından Yakalandı.
Kiralık ve Satılık Ev Arayan Müşterileri Dolandıran Şahıs Tutuklandı Gaziantep'te Çeşitli Dolandırıcılık Olaylarına Karışan Bir Kişi, Tutuklanarak Cezaevine Gönderildi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10