27 Nisan 2008 Pazar Günü Haberleri

27 Nisan 2008 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
CHP 32. Olağan Kurultayı Dün Başlayan CHP 32. Olağan Kurultayı'nda Deniz Baykal'ın Bin 21 Oy Olarak 10. Defa CHP Genel Başkanlığı Görevine Seçilmesinden Sonra, Bugün de Parti Meclisi ve Disip..
CHP Genel Başkan Aday Adayı Yalçınkaya, Partiden Ayrılacağı İddialarını Yalanladı CHP'nin 32. Olağan Kurultayı'nda 352 İmzaya Ulaşamayan Parti Meclisi Üyesi Genel Başkan Aday Adayı Ayhan Yalç..
CHP Kurultayı'nda Kürtçe Müzik Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 32'nci Oıağan Kurultayı'nda Kürtçe Müziğe de Yer Verildi. Kürtlerin Beğeniyle Dinlediği "Haye" İsimli Parçanın Çalınması Üzerine K..
CHP'de Pm ve Ydk İçin Başvurular Saat 15.00'e Uzatıldı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 32'nci Olağan Kurultayı'nda Parti Meclisi (Pm) ve Yüksek Disiplin Kurulu (Ydk) Üyeliklerine Adaylık İçin B..
Caddede Yürüyen Bir Kişiyi Vuran Şahıslar, Çaldıkları Aracı Yaktılar Başkent'te İki Kişi, Çaldıkları Aracı Kullanarak, Cadde Üzerinde Yürüyen Bir Kişiyi Vurdular. Olay Yerinden Hızla Uzaklaşa..
Hacettepe Üniversitesi Baharda Sanatla Dolu Hacettepe Üniversitesi, Bahar Dönemi Kültür ve Sanat Etkinlikleri Kapsamında Dünyaca Ünlü Müzikalleri Yarın Başkent Sahnesine Taşıyacak. Üniversite..
Görev Yeri Değişen 6 Validen 4'ü Doğu Anadolu Bölgesi'nden Bakanlar Kurulu Kararıyla Doğu Anadolu Bölgesi'nde 4 Valinin Görev Yeri Değişti. Kararnameyle 9 İlin Valisi Merkeze Alınırken, Görev..
Umut Oran : "CHP'nin İktidarı İçin Çalışacağız" CHP'nin 32'nci Olağan Kurultayı'nda Genel Başkan Adaylığı İçin Yarışan Ancak Yeterli İmzayı Bulamayan İşadamı Umut Oran, Bundan Sonraki Süreçte..
Ceyhanda Trafik Kazası: 3 Yaralı
Ceyhan'da Trafik Kazası: 3 Yaralı
Adana'nın Ceyhan İlçesinde Meydana Gelen Trafik Kazasında Takla Atan Otomobilde Bulunan 3 Kişi Yaralandı.
Mutta Trafik Kazası: 4 Yaralı
Mut'ta Trafik Kazası: 4 Yaralı
Mersin’in Mut İlçesinde Meydana Gelen Trafik Kazasında 4 Kişi Yaralandı.
Sağlık Personeline Yangın Eğitimi Verildi
Sağlık Personeline Yangın Eğitimi Verildi
75. Yıl Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi Personellerine Sivil Savunma ve Yangın Konulu Eğitim Verilerek, Yangın Tatbikatı Gerçekleştirildi.
Yol Ortasında Giden Yayayı Şişlediler
Yol Ortasında Giden Yayayı Şişlediler
Mersin'de Bir Otomobildeki 2 Kişi, Korna Sesini Duymayarak Yoldan Çekilmeyen Yayayı Boynundan Şişleyerek Yaraladı.
Bursa'da Trafik Kazası: 1 Ölü 7 Yaralı Ursa'da Otomobille Kamyonetin Çarpışması Sonucu Meydana Gelen Kazada, 1 Kişi Öldü, 7 Kişi Yaralandı.
Tzob Başkanı Bayraktar: 'Pirinçteki Sıkıntının Mercimekte de Yaşanmaması İçin TMO, Mercimek Alımı ile Piyasayı Düzenlemeli'
Tzob Başkanı Bayraktar: "Pirinçteki Sıkıntının Mercimekte de Yaşanmaması İçin TMO, Mercimek Alımı ile Piyasayı Düzenlemeli"
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (Tzob) Başkanı Şemsi Bayraktar, Pirinç Fiyatlarında Yaşanan Fiyat Artışının Kırmızı Mercimek Fiyatlarına da Yansıyabileceğini Belirterek, "Pirinçteki Sıkıntının Kırmızı Mercimekte de...
Ali Sami Yen Stadı Çevresinde Derbi Heyecanı
Ali Sami Yen Stadı Çevresinde Derbi Heyecanı
Galatasaray-fenerbahçe Arasında OynanacakMaça Saatler Kala Ali Sami Yen Stadı Çevresini de Derby Heyecanı Sardı.Stada Akın Eden Galatasaraylı Taraftarlar, Takımlarını Desteklemeye Başladı.
Memurlara Ek Zam Talebi
Memurlara Ek Zam Talebi
Memur- Sen Konfederasyonu'na Bağlı Büro Memur- Sen Samsun Şube Başkanı Fevzi Gül, Enflasyon Hedeflerinin Tutturulamaması Dolayısıyla Memurların Maaşlarında Yeni Düzenlemeyi de Zorunlu Hale Getirdiğini Açıkladı.
Kazada Anlaşamayan Vatandaş Polisi Arıyor Maddi Hasarlı Trafik Kazası Tespit Tutanağı Uygulamasına Geçilmesinin Ardından, Trabzon'da 18 Günde Meydana Gelen 46 Kazada Anlaşamayan Taraflar Poli..
Yolcu ve Eşya Taşımacılığında Yeni Ücret Tarifesi Karayoluyla Şehirlerarası Yolcu Taşımacılığında ve Yurtiçi Eşya Taşımacılığında Uygulanacak Taban Ücret Tarifeleri 'Motorin Fiyatlarında Meyd..
Ziraat Mühendislerinden Kırmızı Mercimek Uyarısı TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı Gökhan Günaydın, Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde Yaşanan Kuraklık Nedeniyle, Başta Kırmızı Mercimek Olma..
Başbakan Erdoğan Artık Uçağına Gazeteci Almıyor Yurtdışı Gezilerine Beraberinde Gazetecileri de Götüren ve Uçakta Soruları Yanıtlayan Başbakan Erdoğan, Son Altı Yurtdışı Gezisinde Bu Uçağına ..
Atatürk Havalimanı'nda 'Hanutçuluk' Yaptıkları Gerekçesiyle 2 Turizm Şirketi Bir Günlüğüne Kapatıldı Atatürk Havalimanı'nda Faaliyet Gösteren Tursam Turizm Şirketi ve Yes Oto Kiralama Turizm ..
CHP Genel Başkan Aday Adayı Yalçınkaya: "Söz Hakkımız Gaspedildi" CHP'nin 32. Olağan Büyük Kurultayı'nda Resmi Adaylık İçin Bir İmza Bulabilen Ayhan Yalçınkaya, Kurultayda Kendilerine Söz Hak..
Başbakan Erdoğan Denizli'de Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 'Ata' Uçağı ile Denizli'ye Geldi.
Bil-yapı İnşaat, Bakan Gülerin Katılımıyla Açıldı
Bil-yapı İnşaat, Bakan Güler'in Katılımıyla Açıldı
Ortaklıklarını AK Parti Ordu İl Başkanı Fatih Han Ünal, İşadamı Murat ve Hasan Zavalsız'ın Yaptığı Bil-yapı İnşaat Ltd.şti. ve Ferroli Doğalgaz Sistemleri Ana Bayii Hizmete Girdi.
Doğa Okulu, Posoftaki Eğitim Çalışmalarını Tamamladı
Doğa Okulu, Posof'taki Eğitim Çalışmalarını Tamamladı
Ardahan'ın Posof İlçesinde Bir Süredir Eğitim Çalışmalarını Sürdüren Türkiye Doğa Derneği Öğrencileri, Dün İlçeden Ayrıldı.
Ebso'dan Kümelenme Projesi'ne Destek Ege Bölgesi Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Taşkın, Ebso'nun Türkiye'de Kümelenme Politikasının Geliştirilmesi Projesi'nin Paydaşlarından Biri O..
14 Bin Öğrencinin Katıldığı Sınavda Dilara Gül Okuyan, Birinci Oldu
14 Bin Öğrencinin Katıldığı Sınavda Dilara Gül Okuyan, Birinci Oldu
Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde Yapılan ve Yaklaşık 14 Bin Öğrencinin Katıldığı Seviye Tespit Sınavında, Fehime Güleç İlköğretim Okulu 2-a Sınıfı Öğrencisi Dilara Gül Okuyan, Bölge Birincisi Oldu.
Şehit Askerlerin Memleketleri Açıklandı Bingöl'ün Genç İlçesi Suveren Kırsalında PKK'lı Terörislerin Döşediği Mayının Patlaması Sonucu Şehit Olan 2 Askerin Memleketleri Açıklandı.
Tarihi Cami Onarılıyor Ardahan'ın Posof İlçesinde Bulunan ve 1883 Yılında Yapılan Tarihi Merkez Camiinde Dokusuna Uygun Olarak Bakım ve Onarım Çalışmalarına Başlandı.
Enerji Bakanı'ndan Hemşerilerine Sitem Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, Memleketi Ordu'da İşadamlarına Sitem Etti. Sadece Fındık Üzerine İş Yapılmasını Eleştiren Bakan Güler, Ord..
Toroslarda Uçurtma Şenliği
Toroslar'da 'Uçurtma Şenliği'
Mersin'in Alt Birim Toroslar Belediyesi Tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamaları Çerçevesinde 'Uçurtma Şenliği' Düzenlendi.
Türkiye'den Göç Eden Yunanlılar Paskalya Yemeğinde Buluştu Türkiye'den Göç Eden Bazı Yunanlıların Çocukları ve Torunları, Paskalya Yemeği İçin Beyoğlu'nda Buluştu.
Balıkesirde Yerel Yönetimler
Balıkesir'de Yerel Yönetimler
Balıkesir Belediye Başkanı Sabri Uğur, Akıncılar Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi ile İlgili Bölgedeki
Beyşehir Gölünde Balık Stoğunda Büyük Düşüş
Beyşehir Gölünde Balık Stoğunda Büyük Düşüş
Türkiye’nin Önde Gelen Tatlı Su Ürünü Üretim Merkezlerinden Beyşehir Gölü’nde Avlanabilir Balık Stoklarının Son Yıllarda Önemli Ölçüde Düştüğü Bildirildi.
'Ben Ne Tür Bir Sapığım?' Arzu Yanardağ, Kızı Alara'nın Yanında 'Rüzgar' Dizisindeki Rol Arkadaşı Murat Ünalmış ile Seviştiği İddialarına Cevap Verdi: Ben Ne Tür Bir Sapığım? Anne Oldum Ama İ..Arzu Yanardağ, Kızı Alara'nın Yanında 'Rüzgar' Dizisindeki Rol Arkadaşı Murat Ünalmış ile Seviştiği İddialarına Cevap Verdi: Ben Ne Tür Bir Sapığım? Anne Oldum Ama İnsanlar Beni Hâlâ Geçmişteki İmajıma Göre Yargılıyor. Bence Bu Vicdansızlık.
Bingölde Operasyonlar Sürdürülüyor
Bingöl'de Operasyonlar Sürdürülüyor
Bingöl Valiliği, Genç İlçesi Dedebağı Köyü Atmacatepe Bölgesine Keşif ve Gözetleme İçin Giden Askerlerin Üzerine Teröristlerin Ateş Açması Sonucu 2 Askerin Şehit Olduğunu Bildirdi.
İran: 'ABD'nin Bize Saldırma İhtimalini Azaltıyor' İran Yönetimi, Amerika'nın Irak ve Afganistan'da Karşılaştığı Zor Durumlarla Birlikte Kendi İçinde Yaşadığı Sorunların, Kendilerine Yönelik ..
Ardahanın 9uncu Valisi Selim Cebiroğlu
Ardahan'ın 9'uncu Valisi Selim Cebiroğlu
Valiler Kararnamesi'ne Göre, Ardahan Valiliğine İstanbul Zeytinburnu Kaymakamı Selim Cebiroğlu Atanırken, Vali Murat Yıldırım Merkeze Çekildi.
Korsan Müziğe Çözüm Öğrencilerden Öğrenciler Tarafından Hazırlanan 'Haydinle' Reklamlı Müzik Projesi ile Korsan Müziğin Önüne Geçilecek. Öğrenciler, Hazırladıkları Proje ile Hem Sanatçıların ..
Terör Örgütü Kaçırdığı Çocukları Eğitiyor
Terör Örgütü Kaçırdığı Çocukları Eğitiyor
Terör Örgütü PKK, Kamuoyuna Sempatik Görünmek İçin Türlü Türlü Yollara Başvuruyor.
Erdoğan Nobel Barış Ödülüne Aday Olabilir
'Erdoğan Nobel Barış Ödülüne Aday Olabilir'
İsrail Dışişleri Bakanlığı Eski Müsteşarı ve Türkiye Eski Büyükelçisi Dr. Alon Liel, Türkiye'nin Suriye ile İsrail Arasındaki Arabulucu Rolünü Değerlendirdi.
CHPliler Pm ve Ydk Seçimi İçin Kurultayda
CHP'liler Pm ve Ydk Seçimi İçin Kurultayda
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Olağan Kurultayı'nda Delegeler, 80 Kişilik Parti Meclisi (Pm) ve 20 Kişilik Yüksek Disiplin Kurulu (Ydk) Üyelerini Belirlemek Üzere Salondaki Yerlerini Aldı.
Hagberg Yarın TBMM'de İsveç Parlamento Başkan Yardımcısı Liselott Hagberg ve beraberindeki heyet yarın TBMM'de çeşitli temaslarda bulunacak.
Devrilen Otomobilde Bulunan Polis Memuru Öldü Gaziantep'te Sürücüsünün Direksiyon Hakimiyetini Kaybetmesi Sonucu Meydana Gelen Kazada Bir Polis Memuru Öldü, Bir Kişi de Yaralandı.
10 Bin YTL Değerinde Altınlarını Çaldılar Samsun'da Kimliği Belirsiz 2 Dolandırıcı, Kapısına Geldiği Genç Kadına,'sende Nazar Var, Üzerinde Göz Var' Diyerek Okumak Bahanesiyle Getirdiği 10 Bi..
Küçük Kız, Hafif Sıyrıklarla Kurtuldu Bursa'da Takla Atan Otomobilden Fırlayıp Çalılıklara Uçan 2 Yaşındaki Kız, Kazayı Hafif Sıyrıklarla Atlattı.
Abbas: "Bush'dan Yahudi Yerleşim Birimlerini Durdurmasını İstedim" Filistin Yönetimi Lideri Mahmud Abbas, Hafta İçinde ABD Başkanı George W. Bush'la Yaptığı Görüşmede, Yeni Yahudi Yerleşim Bi..
Türkiye Kamu-Sennden 1 Mayıs Açıklaması
Türkiye Kamu-Sen'nden 1 Mayıs Açıklaması
Türkiye Kamu-sen Genel Başkanı Bircan Akyıldız, 1 Mayıs İşçi Bayramı'nın Taksim'de Kutlanmasına İzin Verilmemesine Tepki Gösterdi.
'Yarın Evlensem Yine Rakip Kanalı Tercih Ederdim' Nikâhı için Kanal D'yi Seçince Programları Yayından Kaldırılan Can Tanrıyar İlk Kez İçini Döktü
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10