27 Nisan 2008 Pazar Günü Haberleri

27 Nisan 2008 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Deniz Gezmişin Resminin Bulunduğu Poster, Suç ve Suçluyu Övme Gerekçesiyle Savcılık Talimatıyla İndirildi
Deniz Gezmiş'in Resminin Bulunduğu Poster, 'Suç ve Suçluyu Övme' Gerekçesiyle Savcılık Talimatıyla İndirildi
Tunceli'de Emek Partisi (Emep) İl Binası'na Asılan Deniz Gezmiş, Yusuf Aslan ve Hüseyin İnan'ın Posteri, "Suç ve Suçluyu Övme" Gerekçesiyle, Savcılık Talimatıyla Polis Tarafından İndirilince Kısa Süreli Gerginlik...
Adıyaman'da Hristiyanların Paskalya Bayramı Kutlamaları Hristiyanların Kutsal Bayramı Paskalya, Adıyaman'da Bulunan Mor Petrus Mor Pavlos Kilisesi'nde Düzenlenen Ayin Sonrası Kutlandı.
Buğday, Arpa ve Mercimek Alarm Veriyor Türkiye Ziraat Odaları Birliği (Tzob) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Pirinçte Yaşanan Sıkıntının Kırmızı Mercimekte de Yaşanabileceği Uyarısında Bulundu..
Gösteri Uçağı Büfeye Çarptı: 1 Ölü, 15 Yaralı Almanya'daki Eisenach Havaalanında Bir Uçuş Gösterisi Sırasında Pervaneli Bir Uçağın Pistten Kalkarken Kontrolü Kaybederek Bir Büfeye Çarpması So..
Kutlu Doğum Haftasında Düzenlenen Yarışmalarda Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllendirildi
Kutlu Doğum Haftası'nda Düzenlenen Yarışmalarda Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllendirildi
Balıkesir'in Bandırma İlçesinde Kutlu Doğum Haftası Münasebetiyle Düzenlenen Çeşitli Yarışmalarda Başarılı Olan İlköğretim Okulu Öğrencilerine Müftü Halil Uzun Tarafından Ödül Verildi.
Aydınoğulları Beyliğinin 700. Yılı Anma Etkinlikleri
Aydınoğulları Beyliği'nin 700. Yılı Anma Etkinlikleri
Aydınoğulları Beyliği'nin Kuruluşunun 700. Yılı Birgi'de Düzenlenen Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı.
Bayındır Çiçek Şenliği
Bayındır Çiçek Şenliği
Bu Yıl 11.'si Kutlanan Bayındır Çiçek Şenliği'nin Açılışı Gani Parkı'nda Düzenlenen Törenle Gerçekleştirildi.
Sönük Geçen Kent Fuarına Firmalardan Tepki Antalya'da Bu Yıl 4.'sü Düzenlenen, Belediye Ekipmanları, Kent Mobilyaları ve Arıtma Sektörlerini Kapsayan 'Kent Antalya 2008 Fuarı' Sönük Geçti. Fi..
Toroslar Belediyesi Uçurtma Şenliği Düzenledi
Toroslar Belediyesi Uçurtma Şenliği Düzenledi
Mersin Toroslar Belediyesi Uçurtma Şenliği Düzenledi. Bu Yıl İkincisi Düzenlenen Şenlikte 500 Uçurtma, 2 Bin Türk Bayrağı Motifli Balon Dağıtıldı.
AK Parti Trabzon İl Başkanı Muhammet Balta: 'Gençlere Önemli Sorumluluklar Düşüyor'
AK Parti Trabzon İl Başkanı Muhammet Balta: "Gençlere Önemli Sorumluluklar Düşüyor"
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Trabzon İl Başkanı Muhammet Balta, Ülkede Gençlere Önemli Sorumluluklar Düştüğünü Söyledi.
Özel Melih İlköğretim Okulunun Düzenlediği Olimpiyatta Dereceye Girenler Ödüllerini Aldı
Özel Melih İlköğretim Okulu'nun Düzenlediği Olimpiyatta Dereceye Girenler Ödüllerini Aldı
Bolu'da, Özel Melih İlköğretim Okulu'nun Düzenlediği Sayısal Bilimler Olimpiyatı'nın Ödül Töreni Yapıldı. Okulun Salonunda Yapılan Törene, İl Milli Eğitim Müdürü Recep Sezer, Şube Müdürleri, Okul Müdürleri ve...
Şehit Piyade Binbaşı Mudanyada Gözyaşları ile Toprağa Verildi
Şehit Piyade Binbaşı Mudanya'da Gözyaşları ile Toprağa Verildi
Şırnak'ta Teröristlerle Çıkan Çatışmada Şehit Düşen Piyade Binbaşı Ercüment Türkmen, Bursa'nın Mudanya İlçesinde Gözyaşı ve Dualarla Toprağa Verildi. Türkmen'in Cenazesine Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik de...
Kahramanmaraşta 70 İmam Yağmur Duasına Çıktı
Kahramanmaraş'ta 70 İmam Yağmur Duasına Çıktı
Kahramanmaraş'ta İrfan Derneği Tarafından Organizesi ile 70 İmam Yağmur Duasına Çıktı.
Göleli Kadınlara Kadın Doğum Uzmanından Konferans Ardahan'ın Göle İlçesinde Kadın Doğum Uzmanı Dr. Mehmet Ali Kılçık Tarafından Kadınlara Konferans Verildi.
24 Nisanda Hiçbir Ermeninin Burnu Bile Kanamamış
24 Nisan'da Hiçbir Ermeni'nin Burnu Bile Kanamamış
Uludağ Üniversitesi Tarih Bölümünden Yard. Dç. Dr. İsmail Selimoğlu, 24 Nisan Ermeni Soykırım Günü'nde Bir Tane Bile Ermeni'nin Burnunun Kanamadığını Söyledi.
Avcılar Sevgi Festivalinde Buluştu
Avcılar Sevgi Festivalinde Buluştu
Adana'nın Ceyhan İlçesinde 2. Avcılar Sevgi Festivali Düzenlendi. Festivalde Bir Araya Gelen Bölge Atıcı ve Avcıları, Önce Eğlendi Ardından da Fidan Dikti.
Öğretmenlik Mesleğindeki Duygularını Tablolara Döktü Şanlıurfa'da Bir Öğretmen, Meslek Hayatındaki Duygularını Resim Çizerek Tablolara Döktü. 10 Yıllık Emek Sonucunda Pilot Kalemle Yapılan Re..
Açık Bırakılan Çukurlar Tehlike Saçıyor
Açık Bırakılan Çukurlar Tehlike Saçıyor
Balıkesir'in Bandırma İlçesinde Yaya Kaldırımlarında Tamirat Amacıyla Açıldıktan Sonra Kapatılmayan Su ve Kanalizasyon Çukurları Tehlike Saçıyor.
İnsan Gibi
İnsan Gibi
Böylesi Görülmedi. Borneo'da Bir Orangutan, 'İnsan Gibi' Balık Avlanmaya Çalıştırken Görüntülendi.
Kimse Yok mu Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Bitliste 150 Fakir Aileye Gıda ve Giyim Yardımında Bulundu
Kimse Yok mu Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Bitlis'te 150 Fakir Aileye Gıda ve Giyim Yardımında Bulundu
Kimse Yok mu Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği, Bitlis'in Hizan İlçesinde 150 Fakir Aileye Gıda ve Giyim Yardımında Bulundu.
Özel Havayolu Şirketleri, Sinopun Yolcu Potansiyelini Araştırıyor
Özel Havayolu Şirketleri, Sinop'un Yolcu Potansiyelini Araştırıyor
Zarar Ettiği Gerekçesiyle, 8 Yıl Önce Devlet Hava Meydanları İşletmesi (Dhmi) Genel Müdürlüğü Tarafından Yolcu Taşımacığına Kapatılan 6 Havaalanından Biri Olan Sinop Havaalanı'nın Tekrar Hizmete Açılması İçin, Şehrin...
Başkanlar İçin Otantik Köy Kahvaltısı ve Kafkas Müziği
Başkanlar İçin Otantik Köy Kahvaltısı ve Kafkas Müziği
Düzce Merkeze Bağlı Beslenbey Köyünde Bulunan Bir At Çiftliğinde Sabah Kahvaltısı İçin Gelenler Kafkas Müziğinin Eşsiz Güzelliğiyle Tanışıyor. İçlerinde Başkan Keleş'in de Bulunduğu 6 İlin Belediye Başkanı Düzce'de...
Güney Afrika Raylarına İnceleme Güney Afrika'dan 1989 Yılında İthal Edilen ve Pek Çok Demiryolu Hattında Kullanılan, Ancak Bir Bölümü 'Kusurlu' Bulunarak İade Edilen Rayların Bulunduğu Hatlar..
Dünya Çocukları Gözyaşları ile Uğurlandı
Dünya Çocukları Gözyaşları ile Uğurlandı
Dünyanın Dört Bir Yanında Kocaeli'ye Gelen Çocuklar, Memleketlerine Geri Döndü. Çocuklar, 5 Gün Boyunca Kaldıkları Aileleri Tarafından Gözyaşları ile Uğurlandı.
Şehit Şahin, Babasını Mevziden Telefonla Aramış: 'Teröristler Duymasın Diye Sessiz Konuşuyorum. Hakkını Helal Et'
Şehit Şahin, Babasını Mevziden Telefonla Aramış: "Teröristler Duymasın Diye Sessiz Konuşuyorum. Hakkını Helal Et"
Bingöl'ün Genç İlçesi, Dedebağı Köyü Yakınlarında Terör Örgütü PKK Mensuplarıyla Çıkan Çatışmada Şehit Olan Piyade Onbaşı Hasan Şahin'in, Şehit Olmadan Bir Gün Önce Babasını Cep Telefonuyla Arayarak, "Baba Şu Anda...
Fatih Üniversitesi Öğretim Üyesi Yeşildağ: "Çocuklarınızı Değil, Kendinizi Değiştirin" Fatih Üniversitesi Psikoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Efkan Yeşildağ, Anne -Babalara, Çocuklarını De..
Kabil'deki Saldırıda Biri Şii Lider 2 Ölü Afganistan'da Devlet Başkanı Hamid Karzai'nin Hedef Alındığı Saldırıda 2 Kişinin Öldüğü Bildirildi.
Volkan Ballıdan Taraftara Uyarı
Volkan Ballı'dan Taraftara Uyarı
Fenerbahçe Futbol Takımı İdari Menajeri Volkan Ballı, Fenerbahçeli Taraftarları, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nın Kapanmasına Neden Olabilecek Bir Harekette Bulunmamaları Konusunda Uyardı.
Trafik Ekipleri Ara Sokalarda Denetimleri Sıklaştırdı
Trafik Ekipleri Ara Sokalarda Denetimleri Sıklaştırdı
Bilecik'te Trafik Ekipleri, Ara Sokaklarda Denetimlerini Sıklaştırdı.
Zabıtadan Kaldırım Denetimi
Zabıtadan Kaldırım Denetimi
Bilecik'te Kaldırımları İşgal Eden Esnaf, Zabıta Ekiplerince Uyarıldı.
Temadan Umurbeye Bin Fidan
Tema'dan Umurbey'e Bin Fidan
Türkiye Erozyonla Mücadele Vafkı (Tema) Gemlik Temsilciliği, 3. Cumhurbaşkanı Celal Bayar'ın Medfun Bulunduğu Umurbey Beldesi'ne Bin Çam Fidanı Dikti.
Balıkesirde Tiyatro Gösterisi
Balıkesir'de Tiyatro Gösterisi
Balıkesir Adnan Menderes Lisesi'nin Her Yıl
Yazara Cinsel İstismar Suçlaması Bursa Emniyet Müdürlüğü'nce Mudanya İlçesinde Dün Düzenlenen Operasyonda Tutuklanan Yazar H.ü.'nün 'Cinsel İstismarda' Bulunduğu İddia Edilen 14 Yaşındaki Kız..
Sakarya'da Şüpheli Çanta Paniği Adapazarı'nda Bir Parkta Unutulan ve Fünyeyle Patlatılan Çantadan Kitaplar Çıktı.
Türkan Sabancı'yı Duygulandıran Sürpriz Antakyalı Mozaik Ustası Ahmet Bostancı, Turistik Gezi Kapsamında Hatay'da Bulunan Türkan Sabancı'ya Merhum Sakıp Sabancı'nın Mozaik Portresiyle Sürpriz..
Konya 2 Gün Arayla İkinci Şehidine Ağladı Bingöl Kırsalında Teröristlerle Girilen Çatışmada Şehit Olan Piyade Er Hasan Şahin'in Baba Evine Ateş Düştü. Şehit Erden Geriye Köy Girişine Yazdığı ..
İl Sağlık Müdürü Çatak: "Aşı Hizmetleri Ücretsizdir" Adana İl Sağlık Müdürü Dr. Çağlar Çatak, "Genişletilmiş Bağışıklama Programı" Çerçevesinde 10 Hastalığa Karşı Aşılama Hizmetinin Verildiği..
2007de Uçan Yolcu Sayısı 32.5 Milyon
'2007'de Uçan Yolcu Sayısı 32.5 Milyon'
Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, 2003 Yılında İç Hatlarda Uçakla Seyahat Eden Yolcu Sayısının 8.5 Milyon İken, Bu Rakamın 2007'de Yüzde 400'lük Artışla 32.5 Milyon Kişiye Yükseldiğini Söyledi.
Gso Başkanı Koçer: 'Türkiye ve Suriye Tarih Boyunca Aynı Ekonomik Sistemin Parçası Olmayı Başardı'
Gso Başkanı Koçer: "Türkiye ve Suriye Tarih Boyunca Aynı Ekonomik Sistemin Parçası Olmayı Başardı"
Gaziantep Sanayi Odası Başkanı Nejat Koçer, Türkiye ve Suriye'nin, Tarih Boyunca Aynı Ekonomik Sistemin Parçası Olmayı Başardığını Söyledi. Koçer, "Bugün İki Ülke Devlet Adamlarının İzlediği Olumlu Politikalar, İş...
Yorgun Vekilin 'Bahçemize Saksı Ekelim' Gafı
Yorgun Vekilin "Bahçemize Saksı Ekelim" Gafı
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Adana Milletvekili Fatoş Gürkan'ın Katıldığı Ağaç Dikme Töreni Öncesi Yaptığı Konuşma, Davetlileri Tebessüm Ettirdi.
Seyhanın Çocuk Şenliği İlgi Gördü
Seyhan'ın Çocuk Şenliği İlgi Gördü
Seyhan Belediyesi Tarafından Bu Yıl Dördüncüsü Düzenlenen '23 Nisan Uluslararası Dans ve Çocuk Oyunları Şenliği' Büyük İlgi Gördü. 21 -27 Nisan Tarihleri Arasında Seyhan Belediyesi'nin Barış Manço Bulvarı Üzerindeki...
Karaelmas Gazeteciler Derneği (Kgd) Genel Kurulunda Nöbet Değişimi Yapılacak
Karaelmas Gazeteciler Derneği (Kgd) Genel Kurulu'nda Nöbet Değişimi Yapılacak
Zonguldak Karaelmas Gazeteciler Derneği (Kgd) 3. Olağan Genel Kurulu'nu Yaptı. Sadece Gazetecilik Yapanların Üye Olduğu Kgd'de Başkanlık İçin Görev Değişimi Olacak.
Zeytin Budama Kursiyerleri Sertifika Aldı
Zeytin Budama Kursiyerleri Sertifika Aldı
Doğu Akdeniz Zeytin Birliği Tarafından Düzenlenen 'Zeytin Budama Kursu'na Katılan 50 Kursiyere Sertifikaları Verildi.
"17. Müze Çalışmaları ve Kurtarma Kazıları Sempozyumu" Antalya'da Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü'nce Her Yıl Farklı Bir İlde Düzenlenen "Müze Çalışmaları ve Kurtarma Kazıları Se..
Şehit Binbaşı Mudanya'da Toprağa Verildi Şırnak'ta Terör Örgütü Mensuplarıyla Çıkan Çatışmada Şehit Olan Piyade Binbaşı Ercüment Türkmen'in Cenazesi, Bursa'nın Mudanya İlçesinde Toprağa Veril..
Irak'taki Saldırılarda 5 Kişi Hayatını Kaybetti Irak'ta Meydana Gelen Saldırılarda En Az 5 Kişinin Hayatını Kaybettiği, Çok Sayıda Kişinin de Yaralandığı Bildirildi.
Üçlü Danışma Kurulu Faruk Çelik'in Başkanlığında Bursa'da Toplandı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Sendikalar Kanunu Tasarı Taslağı, 2822 Sayılı Toplu İş Sözleşmesi Grev ve Lok..
Uluslararası Silvan Sempozyumu Sona Erdi Diyarbakır'ın Silvan İlçesinde Düzenlenen Uluslararası Silvan Sempozyumu Sona Erdi. Dünyanın Farklı Ülkelerinden Kendi Alanlarında Uzman 60 Akademisye..
Düzcede Kafkas Halk Dansları Gösterisi
Düzce'de Kafkas Halk Dansları Gösterisi
Düzce Abhaz Kültür Derneği Tarafından Düzenlenen Halk Oyunları Gösterileri Büyük İlgi Gördü.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10