27 Nisan 2008 Pazar Günü Haberleri

27 Nisan 2008 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Askıya Aldılar İbrahim Tatlıses'in TRT'de Yayınlanacak Olan "İbo Şov" Programı, Genel Müdür İbrahim Şahin Tarafından Durdurulduİbrahim Tatlıses'in TRT'de Yayınlanacak Olan "İbo Şov" Programı, Genel Müdür İbrahim Şahin Tarafından Durduruldu
Galatasaray'da Sevinç, Fenerbahçe'de Üzüntü Hakim Turkcell Süper Lig'de Fenerbahçe ile Oynanan Derbi Maçı Kazanan Galatasaray'da Büyük Sevinç Yaşanıyor.
CHP Kurultayı Pm ve Ydk Üyelerinin Seçimiyle Sona Erdi Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) 32'nci Olağan Kurultayı Parti Meclisi (Pm) Üyeleri ve Yüksek Disiplin Kurulu (Ydk) Üyelerinin Belirlen..
Alışveriş Merkezinden Develi Tanıtım Tekirdağ'ın Çorlu İlçesinde Bir Alışveriş Mağazasının Kuruluş Yıldönümü Etkinlikleri Çerçevesinde Suudi Arabistan'dan Getirilen Deve Vatandaşların İlgisin..
Cizrede Galatasaray Coşkusu
Cizre'de Galatasaray Coşkusu
Turkcell Süper Lig'in 32. Haftasında Galatasaray'ın Ezeli Rakibi Fenerbahçe'yi Kendi Sahasında 1-0 Mağlup Ederek Şampiyonluk Yarışında Avantaj Sağlaması Cizre'deki Sarı-kırmızılı Taraftarları Sokağa Döktü.
İzmir'de Galataray Coşkusu Turkcell Süper Lig'de Şampiyonluk Yarışında Ezeli Rakibi Fenerbahçe'yi 1-0 Yenerek Önemli Bir Avantaj Elde Eden Galatasaray, Taraftarları İzmir'de Büyük Coşku Yaşad..
Maçta ki  Gol 100 Güldürdü
Maçta ki Gol 100 Güldürdü
Derbi Maçta Galatasaray, Kendi Sahasında Fenerbahçe'yi 1-0 Mağlup Etti. Nonda'nın Golü Sarı Kırmızılıların Lig Tarihinde Fenerbahçe'ye Attığı Yüzüncü Goldü.
Galatasaraylı Taraftarların Galibiyet Sevinci Yılın Derbisi Olarak Nitelenen Maçta Galatasaray'ın Ezeli Rakibi Fenerbahçe'yi 1-0 Mağlup Etmesi, Tekirdağ'ın Çorlu İlçesinde de Galatasaraylılar..
Galatasaray Taratarları, Hakkari'yi Karnaval Yerine Çevirdi Süper Lig'deki Derbide Galatasaray'ın Fenerbahçeyi 1 -0 Yenmesinin Ardından Hakkari Caddeleri Karnaval Yerine Döndü. Galatasaray Ta..
Galatasaraylı Taraftarlar, Madenci Anıtı Önünde Davullu Zurnalı Kutlama Yaptı Galatasaray'ın Son Yılların En Önemli Derbisini Kazanması, Zonguldak'ta Taraftarları Sokağa Döktü.
Alemdar Gemisi Tamamlanıyor
Alemdar Gemisi Tamamlanıyor
Zonguldak'ın Ereğli İlçesinde Yapımı Devam Eden Gazi Alemdar Gemisinin Güverte ve Baca Kısmı da Monte Edildi.
AK Parti Kadın Kollarından Gençlere Yönelik Konferans
AK Parti Kadın Kollarından Gençlere Yönelik Konferans
Zonguldak'ın Ereğli İlçesinde Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Kadın Kolları Tarafından, ÖSS ve Anadolu Lisesi Sınavlarına Girecek Olan Öğrencilere ve Derslerine Motive Olma Noktasında Zorluk Çeken Öğrencilere Yönelik...
Acısı Yüzüne Vurdu Uğradığı Silahlı Saldırının Ardından İlk Kez Sahneye Çıkan Özcan Deniz, Programını Sandalyede Oturarak Yaptı.Uğradığı Silahlı Saldırının Ardından İlk Kez Sahneye Çıkan Özcan Deniz, Programını Sandalyede Oturarak Yaptı.
CHP 32. Olağan Kurultayı Sona Erdi CHP'nin 32. Olağan Kurultayı, Parti Meclisi (Pm) ve Yüksek Disiplin Kurulu (Ydk) Üyelerinin Belirlenmesiyle Sona Erdi.
İzmir'de Altılı Ganyan 354,46 YTL İkramiye Verdi İzmir'de Bugün Koşulan At Yarışları Sonunda Altılı Ganyan, 354,46 YTL İkramiye Verdi.
Aslan Kral, Liderlik Tahtında
Aslan Kral, Liderlik Tahtında
Derbi Maçta GS, FB'yi 1-0 Mağlup Etti. Bu Galibiyetin Ardından Galatasaray, Liderlik Tahtına Oturdu.
Tekirdağda Galatasaray Coşkusu
Tekirdağ'da Galatasaray Coşkusu
Tekirdağ'da Galatasaraylı Taraftarlar, Fenerbahçe Galibiyetinin Ardından Sokaklara Döküldü.
Londra'da Kıbrıslı Türklerin "Ambargo" Eylemi İngiltere'de Yaşayan Kıbrıslı Türkler, Kuzey Kıbrıs'a Uygulanan Ambargoların Bir An Önce Kaldırılması İçin Bugün Başkent Londra'da İlginç Bir Eyl..
Meclis Futbol Takımı Pestil ve Köme ile Enerji Depoladı TBMM Futbol Takımı, Hafta Sonu Trabzon'da Macaristan Parlamenterleriyle Yapılan Dostluk Maçının Ardından Gümüşhane'yi Ziyaret Etti.
Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico: 'Biz Maçın Hakkını Veremedik' Fenerbahçe Teknik Direktörü Arthur Zico, 1 - 0 Kaybettikleri Galatasaray Maçından Sonra Yaptığı Açıklamada, Rakiplerinin Final..
Galatasarayın Galibiyeti Taraftara Bayram Havası Yaşattı
Galatasaray'ın Galibiyeti Taraftara Bayram Havası Yaşattı
Galatasaray'ın Fenerbahçe'yi 1 -0 Yenmesi Taraftarlara Bayram Havası Yaşattı. Maçın Bitiminin Hemen Ardından Edirneli Taraftarlar Sokaklara Döküldü.
Galatasaraylılar Galibiyet Sonrası Taksim Meydanı'nda Coştu Galatasaray'ın Fenerbahçe'yi 1 -0'lık Skorla Mağlup Etmesinin Ardından Sevinen Galatasaray Taraftarları Taksim Meydanı'nı Şölen Ala..
Batmanda Galatasaraylı Taraftarlar Galibiyeti Doyasıya Kutladı
Batman'da Galatasaraylı Taraftarlar Galibiyeti Doyasıya Kutladı
Fenerbahçe Galatasaray Derbisinin Bitimiyle Sokağa Fırlayan Galatasaraylı Taraftarlar Galibiyeti Doyasıya Kutladı.
CHP Kurultayı Tamamlandı CHP'nin 32. Olağan Kurultayı, Parti Meclisi (PM) ve Yüksek Disiplin Kurulu (YDK) seçimlerinin tamamlanmasıyla kapandı.
Güler: Avantajlı Devam Ediyoruz Turkcell Süper Lig'deki Derbi Maçta Ezeli Rakibi Fenerbahçe'yi 1 -0 Yenen ve Liderliği Devralan Galatasaray'da, Teknik Sorumlu Cevat Güler, 'Kazandığımız İçin ..
Zıco: Maçın Hakkını Veremedik
Zıco: Maçın Hakkını Veremedik
Zico,Galatasaraylı Oyuncuların Final Havasında Olduklarını Gösterdiklerini Belirterek, 'Maçın Hakıkını Veremedik ' Dedi.
Başkent'te Galatasaray Coşkusu Turkcell Süper Lig'in 32. Haftasında Oynanan Derbi Maçta Galatasaray'ın Ezeli Rakibi Fenerbahçe'yi 1-0 Mağlup Ederek Şampiyonluk Yarışında Büyük Avantaj Yakalam..
Edirne'de Galatasaray Coşkusu Derbi Maçta Galatasaray'ın Ezeli Rakibi Fenerbahçe'yi 1-0 Yenmesinin Ardından Edirne Sokakları Bayram Yerine Döndü.
Paris'te Gs-fb Derbisine Büyük İlgi Paris'te Yaşayan Türkler, Galatasaray-fenerbahçe Derbisine Büyük İlgi Gösterdi.
Ordu'da Galatasaray Coşkusu Turkcell Süper Lig'de Galatasaray'ın Fenerbahçe'yi 1-0 Yenmesinin Ardından Ordu Sokakları, Sarı-kırmızı Taraftarlar Tarafından Adeta Bayram Yerine Çevrildi.
Nevşehir'de Galatasaray Coşkusu Nevşehir'de, Galatasaraylı Taraftarlar Fenerbahçe Galibiyeti Sonrasında Sokaklara Döküldü. Şehir İçi Trafiğini Kapatan Taraftarlar, Sürücülere Zor Anlar Yaşatt..
Carmen Electra Nişanlandı Beyazperdenin Latin Kökenli Yıldızlarından Carmen Electra, Uzun Süredir Birlikte Olduğu Gitarist Sevgilisi Rob Patterson'la Nişanlandı.Beyazperdenin Latin Kökenli Yıldızlarından Carmen Electra, Uzun Süredir Birlikte Olduğu Gitarist Sevgilisi Rob Patterson'la Nişanlandı.
Polat Temkinli Konuştu
Polat Temkinli Konuştu
Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, Fenerbahçe Karşısında Aldıkları Galibiyetten Dolayı Mutlu Olduklarını, Ancak Henüz Şampiyon Olmadıklarını Söyledi.
Bursada Galatasaraylı Taraftarlar Fener Galibiyetini Kutluyor
Bursa'da Galatasaraylı Taraftarlar Fener Galibiyetini Kutluyor
Galatasaray'ın Ezeli Rakibi Fenerbahçe'yi Ali Sami Yen'de 1 -0 Yenmesinin Ardından Bursa'da da Sokaklara Dökülen Galatasaraylılar Galibiyeti Kutluyor.
Erzincan'da Galatasaray Taraftarları Sokakları Panayır Alanına Çevirdi Erzincan'da Derbi Sonrası Binlerce Galatasaray Taraftarı Galibiyeti Büyük Bir Coşku İçerisinde Kutladı. Cadde ve Sokakla..
Boluda Fenerlilerin de Bulunduğu Grupla Polis Arasında Arbede Çıktı
Bolu'da Fenerlilerin de Bulunduğu Grupla Polis Arasında Arbede Çıktı
Galatasaray'ın Fenerbahçe'yi 1 -0 Yenmesi Bolu'da Taraftarlar Sokağa Dökülürken, Fenerbahçelilerin de Bulunduğu Grupla Polis Arasında Arbede Çıktı.
Vanda Galatasaraylı Taraftarlardan Korkan Fenerbahçeli Taraftar Ağaca Çıktı
Van'da Galatasaraylı Taraftarlardan Korkan Fenerbahçeli Taraftar Ağaca Çıktı
Turkcell Süper Lig'in 32. Haftasında Oynanan Derbi Maçta Galatasaray'ın Fenerbahçe'yi Yenmesiyle Vanlı Galatasaray Taraftarları Sokağa Döküldü. Bir Fenerbahçe Taraftarı Karşısında Gördüğü Kalabalıktan Korkarak Cadde...
Kuşadası Sloganını Arıyor
Kuşadası Sloganını Arıyor
Türkiye'de Turizmin İlk Başladığı Yer Olarak Bilinen ve Son Dönemde Yeniden Eski Günlerine Dönebilmek İçin Arayışlara Giren Kuşadası'nda İlçenin Tanıtımında Kullanılmak Amacıyla Slogan Yarışması Düzenlendi. Kuşadası...
Galatasaraylı Eski Başkanların Derbi Galibiyeti Sevinci Turkcell Süper Lig'in 32. Haftasında Galatasaray'ın, Kendi Sahasında Ezeli Rakibi Fenerbahçe'yi 1-0 Yendiği Derbi Maçı Protokol Tribünü..
Cevat Güler: Çok Büyük Bir İş Başarmadık
Cevat Güler: Çok Büyük Bir İş Başarmadık
Galatasaray Antrenörü Cevat Güler, 1 - 0 Kazandıkları Fenerbahçe Maçından Sonra Yaptığı Açıklamada, Çok Önemli Bir Rakiplerini Yendiklerini, Ama Daha Çok Büyük Bir İş Başarmadıklarını Söyledi.
Diyarbakırlılar Galatasarayın Galibiyetini Şehir Turu Atarak Kutladı
Diyarbakırlılar Galatasaray'ın Galibiyetini Şehir Turu Atarak Kutladı
Galatasaray'ın Fenerbahçe'yi 1 -0 Yenmesi Diyarbakır'da Sevinçle Karşılandı. Hakemin Son Düdüğüyle Birlikte Sokaklara Çıkan Diyarbakırlılar, Oluşturdukları Konvoylarla Şehir Turu Attılar.
Sarı Kırmızılı Taraftarlar Antalyada Şampiyonluk Havası Estirdi
Sarı Kırmızılı Taraftarlar Antalya'da Şampiyonluk Havası Estirdi
Turkcell Süper Ligi Derbi Maçında Galatasaray'ın Fenerbahçe'yi 1 -0 Yenmesinin Ardından Sarı Kırmızılı Taraftar Sokağa Döküldü.
Masa Uzun Öykü Kısa İskender Kebaplı Pizza, Kaktüslü Martini, Trüf Mantarlı Bal ve Kızarmış Cheesecake... 30 Nisan'da Nişantaşı'nda Açılacak Longtable, Sadece 17 Metrelik 'Sosyalleşmeyi' Sağl..İskender Kebaplı Pizza, Kaktüslü Martini, Trüf Mantarlı Bal ve Kızarmış Cheesecake... 30 Nisan'da Nişantaşı'nda Açılacak Longtable, Sadece 17 Metrelik 'Sosyalleşmeyi' Sağlayan Barı ve Girişteki Podyumu ile Değil, İlginç Kokteylleri ve Mönüsüyle de Dikkat Çekiyor..
Çiçeklerin Kitabını Yazan Japon Rehbere, Kuredden Ödül
Çiçeklerin Kitabını Yazan Japon Rehbere, Kured'den Ödül
Türkiye'ye Yıllardır Japon Turistlerin Grup Lideri Olarak Gelen ve Vatandaşlarının Her Otun Adını Sormasından Bıkınca Türkiye Çiçeklerinin Kitabını Yazan Turist Rehberi Kiyoko Okada, Kuşadası Turist Rehberleri...
İran Batı'nın Oyuncaklarına da Karşı İran Başsavcısı Kurban Ali Duri Necefabadi, Batı'nın Oyuncaklarının İranlı Çocukları Olumsuz Etkilediğini Söyledi.
Yağmur Altındaki Şenlikte Eşek Yarışı ve Keçi Yakalama Yarışı
Yağmur Altındaki Şenlikte Eşek Yarışı ve Keçi Yakalama Yarışı
Muğla'nın Bodrum İlçesinde Bu Yıl 12.'si Düzenlenen Pedesa Şenlikleri'nde, Eşek Yarışı ve Keçi Yakalama Yarışı Renkli Görüntüler Oluşturdu.
Galatasaray Taraftarları Sokaklara Döküldü
Galatasaray Taraftarları Sokaklara Döküldü
Adana'da Galatasaray Taraftarları 1 -0'lık Fenerbahçe Galibiyetinin Ardından Sokaklara Döküldü. Birçok Ana Caddede Trafiği Kapatan Çılgın Taraftarlar, Fenerbahçe'yi Yenmenin Keyfini Davul Zurna Eşliğinde Halay Çekerek...
Galatasaraylı Taraftarlar Yozgat Sokaklarında Sevinç Turları Attı
Galatasaraylı Taraftarlar Yozgat Sokaklarında Sevinç Turları Attı
Yozgat'ta Galatasaray Taraftarları Fenerbahçe'yi Yenmenin Sevincini Sokaklara Dökülerek Yaşadı. Yolları Trafiğe Kapatan Cimbomlular ile Kanarya Taraftarları Aynı Yolun İki Caddesinden Birbirlerine Sevgi Tezahüratlarında...
Erzurumlular Galatasarayın Galibiyetini Havuza Girerek Kutladı
Erzurumlular Galatasaray'ın Galibiyetini Havuza Girerek Kutladı
Erzurumlular, Galatasaray'ın Fenerbahçeyi 1 -0 Yenmesini Havuza Girerek Kutladı. Fanatik Galatasaraylılar Sırılsıklam Olurken, Caddeler Sarı -Kırmızılı Taraftarlarla Doldu.
Fenerbahçe Büyük Darbe Aldı Turkcell Süper Lig'in Derbi Maçında Galatasaray'a 1 -0 Yenilen Fenerbahçe, Şampiyonluk Yarışında Çok Büyük Bir Darbe Aldı.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10