26 Nisan 2008 Cumartesi Günü Haberleri

26 Nisan 2008 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Örnek Okul Müdürüne Takdirname
Örnek Okul Müdürüne Takdirname
Van Valisi Özdemir Çakacak, Kamuda İmkansızlığı Bahane Ederek İş Yapmayan İdarecilere "Ağlamak Kolaycılıktır. Ağlayan İnsanı da Kimse Sevmez. Ağlamaklı Bir Yapıdaysanız, İmkanları Bol Olan Bir Yerde de Ağlarsınız ve İş...
Zap Deresi'ne Yuvarlanan Otomobilde Kaybolan Bir Kişinin Daha Cesedi Bulundu Hakkari'de Bir Süre Önce Zap Deresi'ne Yuvarlanan Otomobilde Kaybolan 4 Kişiden 1'nin Daha Cesedinin Bulunduğu Bel..
Yardıma Muhtaç Öğrenci ve Aileler Yararına Kermes
Yardıma Muhtaç Öğrenci ve Aileler Yararına Kermes
Van Cansuyu Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Derneği (Cansuyu) Tarafından Yardıma Muhtaç Öğrenci ve Aileler Yararına Gıda ve Giyim Kermesi Düzenlendi.
Siirt Belediye Başkanı Gül Belediyeden Ayrılan 3 Personeline Hizmet Plaketi Verdi
Siirt Belediye Başkanı Gül Belediyeden Ayrılan 3 Personeline Hizmet Plaketi Verdi
Siirt Belediyesi'nde Çalışan 3 Personele Üstün Hizmet Plaketi Verildi. Siirt Belediyesi'nden Son 4 Yıl İçerisinde 77 Personel Emekliye Ayrıldı. Emekliye Ayrılan Personelin Ücretleri 5 Bin YTL Peşin, 4 Bin YTL Taksitle...
MHP Genel Başkan Yardımcısı Çobanoğlu Eskişehirde
MHP Genel Başkan Yardımcısı Çobanoğlu Eskişehir'de
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Metin Çobanoğlu, Seçimlerde Herhangi Bir Partiyle İttifak Yapmalarının Söz Konusu Olmadığını Belirtti.
Yardımsever Bürokrat Eşleri, Yardım Sevenler Derneğinin Yemeğinde Bir Araya Geldi
Yardımsever Bürokrat Eşleri, Yardım Sevenler Derneği'nin Yemeğinde Bir Araya Geldi
Sivas'ta Bir Çok Kişi ve Öğrenciye Yardımı Yapan Vali Veysel Dalmaz'ın Eşi Sıdıka Dalmaz'ın Başkanlığını Yaptığı Bürokratların Yardımsever Eşleri, Yardım Sevenler Derneği'nin Düzenlediği Yemekte Tekrar Toplandı.
Müsiad Eğitim Seminerleri Devam Ediyor
Müsiad Eğitim Seminerleri Devam Ediyor
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (Müsiad) Konya Şubesi Tarafından "E-imza" ve "Ar-ge Hibeleri ve Teşvikler Nasıl Alınır" Konulu Eğitim Seminerleri Düzenledi.
Vanda Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri
Van'da Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri
Van'da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri Kapsamında Öğrenciler, Trafiğe Kapatılan Caddede Açtıkları Standlarda Yıl Boyunca Yaptıkları El İşi ve Bilimsel Çalışmaları Sergilerken, Çeşitli Konserler ve...
Kuşadası Stratejik Planı Masaya Yatırıldı
Kuşadası Stratejik Planı Masaya Yatırıldı
Kuşadası'nda 5 Yıllık Stratejik Plan Oluşturulması Amacıyla Başlatılan Çalışmalar Devam Ediyor. Kuşadası'nın 2008-2013 Yıllarını Kapsayan Stratejik Plan ile İlgili Olarak Komisyonlar Tarafından Hazırlanan 335 Sayfalık...
İtalyan Turistler, Saint Paulus Kuyusunu Ziyaret Etti
İtalyan Turistler, Saint Paulus Kuyusu'nu Ziyaret Etti
İtalya'nın Milano Kentindeki Santa Maria Delle Grazie Al Naviglio Kilisesi'nin Rahibi Gluseppe Vegezzi, Hristiyanlık Tarihi İçin Önemli Bir Yere Sahip Olan Saint Paulus'un Topraklarında Nefes Almanın Mutluluğunu...
Biga’da Sanatsal Hobi Merkezi Açıldı
Biga’da Sanatsal Hobi Merkezi Açıldı
Çanakkale’nin Biga İlçesine Sanat Anlamında Büyük Katkı Sağlayacak Olan €œlal Obje Sanatsal Hobi Merkezi” Belediye Başkanı Mehmet Özkan’ın Katılımı ile Açıldı.
Adana Tabip Odası Genel Kurulu
Adana Tabip Odası Genel Kurulu
Adana Tabip Odası Olağan Genel Kurulu, Eczacı Odası Toplantı Salonu'nda Yapıldı.
Ülkü Ocakları Futbol Turnuvası Start Aldı
Ülkü Ocakları Futbol Turnuvası Start Aldı
Adıyaman Ülkü Ocakları Tarafından Öğrencilere Yönelik Futbol Turnuvası Düzenlendi.
Model Otomobillerden Nefes Kesen Gösteri
Model Otomobillerden Nefes Kesen Gösteri
Samsun'da, Fiyatı 300 İla 4 Bin Euro Arasında Değişen Model Otomobiller, Muhteşem Bir Gösteri Sundu. İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü'ne Bağlı Gençlik Merkezi ve Samsun Model Sporları Derneği'nin (Samod) Organize Ettiği...
Başkan Türelden Huzurevi Ziyareti
Başkan Türel'den Huzurevi Ziyareti
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Fethi Bayçın Huzurevi ve Büyükşehir Belediyesi Huzurevi'nde Kalan Yaşlıları Ziyaret Etti. Başkan Türel, Huzurevlerindeki Yaşlılara Antkart Etti.
Siirt Sydv Dar Gelirli Vatandaşa Mikro Kredi Verecek Siirt'te Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (Sydv) Tarafından Ekonomik ve Sosyal Sıkıntı İçinde Bulunan Vatandaşlara Destek Olmak Amacı..
Küçük Kemancılar Ders Başında
Küçük Kemancılar Ders Başında
Çanakkale’nin Bayramiç İlçesinde Halk Eğitim Merkezi Bünyesinde Açılan Keman Kursuna Katılan Minik Öğrenciler Notalı Ders Görüyor.
Türk ve Macar Parlamenterden, Trabzonspor Kulübüne Ziyaret
Türk ve Macar Parlamenterden, Trabzonspor Kulübü'ne Ziyaret
Türkiye -Macaristan Parlamenterler Futbol Müsabakası İçin Trabzon'da Bulunan Türk ve Macar Parlamenter, Trabzonspor Kulübü'nü Ziyaret Etti.
Honaz Depreminin Yaraları Sarılıyor Denizli'nin Honaz İlçesinde Dün Meydana Gelen 4.8 Büyüklüğündeki Depremde Ağır Hasar Gören Kamu Binalarının Bazıları Boşaltıldı. Bölgede En Çok Hasarın Yaş..
Tarla Parasının İlk Taksiti Ödenmeye Başlandı Burdur'da Halk Arasında Tarla Parası Olarak Bilinen Doğrudan Gelir Destek Ücretleri Ödenmeye Başlandı. Tarım İl Müdürü Kadir Güven, İki Taksit Ha..
MHP Genel Başkan Yardımcısı Çobanoğlu; "İşsiz Vatandaşlara Asgari Ücretin Yarısı Kadar Maaş Bağlayacağız" Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Kırşehir Milletvekili Met..
AK Parti Malatya Milletvekili Mehmet Şahin, Partilileriyle Biraraya Geldi
AK Parti Malatya Milletvekili Mehmet Şahin, Partilileriyle Biraraya Geldi
AK Parti Malatya Milletvekili Mehmet Şahin, Malatya İl Teşkilatı'nın Başlatmış Olduğu Nöbetçi Vekil Uygulaması İçin Geldiği Parti Binasında Vatandaşlarla Buluştu.
Muş Valisi Özçimen, Burdura Atandı
Muş Valisi Özçimen, Burdur'a Atandı
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Valiler Kararnamesini Onayladı. Kararnameye Göre 20 İlin Valisi Değişti.
Amasya Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Demir Güven Tazeledi Amasya Pancar Ekicileri Kooperatifinin 57. Olağan Genel Kurul Toplantısı Amasya 12 Haziran Şehir Stadyumunda Ya..
Suşehrindeki Su Kavgası
Suşehri'ndeki Su Kavgası
Sivas'ta 3 Köy Arasında Bulunan Su Kaynağının Kullanılması Konusunda Çıkan Silahlı Kavga Sonucu Gözaltına Alınan 8 Kişi, Çıkarıldıkları Mahkeme Tarafından Tutuksuz Yargılanmak Üzere Serbest Bırakıldı.
Viranşehir'de Bir Eczane ve Otomobil Kundaklandı Şanlıurfa'nın Viranşehir İlçesinde Bir Kişiye Ait Eczane ve Bir Otomobil, Kimliği Belirsiz Kişi veya Kişiler Tarafından Kundaklandı.
Viranşehir'de Yabancı Uyruklu 3 Kadın Gözaltına Alındı Şanlıurfa'nın Viranşehir İlçesinde İkisi Faslı, Birisi Azeri Olmak Üzere Yabancı Uyruklu 3 Kadın, Gözaltına Alındı.
Öğrencilerin Kitap Okuma Talebine Vatandaşlar İlgisiz Kaldı
Öğrencilerin Kitap Okuma Talebine Vatandaşlar İlgisiz Kaldı
Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nde (Aibü) Toplum Gönüllüler Vakfı'na Üye Öğrenciler, Belediye Meydanı'nda Kitap Okudu. Öğrencilerin Kitap Okuma Talebine Vatandaşlar İlgi Göstermedi.
Bu Mesaja İnanmayın! Cep Telefonlarına Turkcell'den Geldiği İddia Edilen Bir Mesaj Bir Çok Kişinin Canını Yaktı.
Mehmetçik, PKK Kamplarını Vurdu Top Atışı ve Hava Bombardımanından Sonra Kara Birlikleri Devreye Girdi
Hamas Abbas'ın Yüzünü Filistin'e Çevirmesini İstedi Hamas, Filistin Yönetimi Lideri Mahmud Abbas'ın Ortadoğu Barış Sürecinin Başarısızlığını Kabul Etmesini ve Bunun Yerine Milli Mutabakatı Sa..
Çernobil Faciası Kadıköy'de Protesto Edildi Küresel Eylem Grubu'nun Önderliğinde Kadıköy'de Toplanan Çeşitli Sivil Toplum Örgütleri 22 Yıl Önce Meydana Gelen Çernobil Kazası'nı Protesto Etti...
Hastane Bahçesindeki Bankamatik Kulübesine Bırakılan Koli Polisi Alarma Geçirdi Iüükartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bahçesindeki Bankamatik Kulübesine Bırakılan Karton Ko..
Uludere'de Hain Pusu: Bir Güvenlik Görevlisi ile Bir Korucu Şehit Şırnak'ın Uludere İlçesinde Mayına Basan Bir Güvenlik Görevlisi ile Bir Geçici Köy Korucusu Şehit Oldu.
Şırnak'ta Mayın Patladı: 2 Şehit Şırnak'ın Uludere ilçesinde, PKK tarafından döşenen mayına basan bir güvenlik görevlisi ve bir geçici köy korucusu şehit oldu.
Genelkurmay Başkanlığı'nı..
MHP Adana Genişletilmiş İl Divan Toplantısı
MHP Adana Genişletilmiş İl Divan Toplantısı
MHP Genel Sekreter Yardımcısı ve Adana Milletvekili Recai Yıldırım, Türkiye'de İç Çatışma Çıkarılmak İstendiğini Belirterek, "Biz Bu Filmi Daha Önce Gördük. Yeniden Oynama, Seyretme Gibi Bir Gaflette Olamayız. Türk...
CHP 32. Olağan Kurultayı...(4) CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Birilerinin CHP'nin Genel Başkanını, Genel Sekreterini, Parti Yönetimini, Teşkilatını Beğenmediğini Ama CHP'nin Başına Geçmeye T..
Rusya Federasyonu Tanıtım Toplantısı Yapıldı Türk-rus İş Konseyi Başkanı Turgut Gür ile Rusya Federasyonu İstanbul Başkonsolosluğu Ticaret Müşaviri Sergey Yeremenkin, Rusya Federasyonu İstanb..
Rtgd'den 'Ortadoğu'daki Yeni Dengeler' Paneli TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı ve AK Parti Eskişehir Milletvekili Murat Mercan, Ortadoğu'da Barış ve İstikrar Sağlanmadan Dünyada da Barış ve İ..
Kadınlar Bahar Çayında Buluştu
Kadınlar Bahar Çayında Buluştu
Erzurum’da Kadınlar Bahar Çayı’nda Buluştu. Dedeman Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Okulu’nda Bu Yıl İkincisi Düzenlenen Bahar Çayına Kadınlar Büyük İlgi Gösterdi. Geliri Fakir Öğrencilere Harcanacak Bahar...
Şair Nurullah Genç’i Duygulandıran Tören
Şair Nurullah Genç’i Duygulandıran Tören
Türkiye Yazarlar Birliği (Tyb) Erzurum Şubesi, Şiir-edebiyat Sohbetleri Çerçevesinde Şair Nurullah Genç ve Şiirleri Ele Aldı.
Erguvan Coşkusu Sürüyor
Erguvan Coşkusu Sürüyor
Bursa Büyükşehir Belediyesi Yerel Gündem 21 Genel Sekreterliği Tarafından Düzenlenen 464. Erguvan Bayramı, Panel, Dinleti ve Sergilerle Devam Ediyor.
Tema Bölge Toplantıları
Tema Bölge Toplantıları
Türkiye Erozyonla Mücadele Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı (Tema) Ege Bölgesi İl Temsilcileri Toplantısı Bugün Aydın'da Yapıldı.
Ortak Dostluk ve Dayanışma Yemeği
Ortak Dostluk ve Dayanışma Yemeği
Türk Dünyası Kadınları Dostluk ve Dayanışma Derneği ile Doğu Türkistan Kültür ve Dayanışma Derneği, Kayserili Hanımlarla Uygur Türk Kadınlarının Kaynaşmasını ve Tanışmasını Sağlamak Amacıyla Bir Yemek Düzenledi.
Didimde Hanutçuluğun Önüne Geçilebilmesi İçin Mücadele Sürüyor
Didim'de Hanutçuluğun Önüne Geçilebilmesi İçin Mücadele Sürüyor
Didim Turizm Derneği Başkanı Deniz Atabay, 2008 Yılı Yaz Sezonu İlçede Gerekli Tüm Hazırlıkların Tamamlandığını Belirterek, "Bu Yaz Didim'de Hanutçuluk Yaşanmayacak ve İnsanlarımız Rahat Bir Şekilde Tatillerini...
Söke Yeni Belediye Hizmet Binası İçin Hazırlıklara Başladı
Söke Yeni Belediye Hizmet Binası İçin Hazırlıklara Başladı
Yarın Düzenlenecek Olan Törenle Temeli Atılacak Olan Söke Belediyesi Yeni Hizmet Binası İnşaatının Yapılacağı Bölgede Hummalı Bir Çalışma Devam Ediyor. Söke Belediye Başkanı Necdet Özekmekçi ile Müteahhit Firma Arasında...
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10