26 Nisan 2008 Cumartesi Günü Haberleri

26 Nisan 2008 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Hastane Hırsızı Yakalandı İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi ve Ege Üniversitesi Hastanelerinde 7 Doktorun Dolaplarını Kırarak Özel Eşyalarını Çalan Bir Kişi Polis Tarafından Yakalandı.
Kayseri'de Şiddetli Lodos Hayatı Felç Etti Kayseri'de Öğlen Saatlerinde Başlayan Şiddetli Lodos Nedeniyle Hayat Felç Oldu. Futbol Sahasında Üzerine Demir Korkuluklar Düşen 3 Futbolcu Yaralanı..
Futbolda Yeni Sezon 22 Ağustos'ta Başlayacak Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, Bugün Yaptığı Toplantıda Turkcell Süper Lig'de 2008 -2009 Sezonunun Planlamasını Yaptı.
CHP 32. Olağan Kurultayı CHP'nin 32. Olağan Kurultayı'nda Yeniden Genel Başkanlığa Adaylığını Koyan Deniz Baykal'ın Konuşmasının Ardından Parti Meclis Üyelerinin ve Delegelerin Konuşmalarına ..
Özdenses ve Dağlarca'ya Ödül Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Dünya Fikri Mülkiyet Günü Dolayısıyla Türk Sanat Müziği Sanatçısı Semahat Özdenses ile Şair Fazıl Hüsnü Dağlarca'ya 'Kültü..
Türkiye'de Yılda 825 Bin Trafik Kazası Meydana Geliyor Karayolları Trafik ve Yol Güvenliği Araştırma Enstitüsü Başkanı İhsan Memiş, Türkiye'de Yılda 825 Bin Trafik Kazasının Meydana Geldiğini..
Bakan Şimşek, Gaziantep'in En Yaşlı Kadınını Ziyaret Etti Hafta Sonunu Gaziantep'te Geçiren Devlet Bakanı ve AK Parti Milletvekili Mehmet Şimşek, Gaziantep'in En Yaşlı Kişisi Olan 110 Yaşında..
Bakan Çelik Kocaeli'de Kocaeli'nin Gölcük İlçesinde, Depremden Sonra Yıkılan Kız Meslek Lisesinin Yerine Yaptırılan Ek Binaların Açılışı Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik'in Törenle Gerçekleş..
Köy Enstitüleri Paneli DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, En Genç Nüfusa Sahip Türkiye'de, İşsizlerin Çoğunun Genç Olmasının Düşündürücü Olduğunu Söyledi.
Sekon İnşaat Yeni Binasına Taşındı
Sekon İnşaat Yeni Binasına Taşındı
İzmir'in Menemen İlçesinde 1999'da Kurulan Sekon İnşaat Aş, Görkemli Bir Açılışla Yeni Binasına Taşındı. Açılışa Menemen Kaymakamı Turgut Subaşı, Belediye Başkan Vekili Burhan Kızıltepe, Asarlık Belediye Başkanı Alaattin...
Karadeniz Fındık ve Mamulleri İhracatçıları Birliği 2007 Yılı Olağan Genel Kurulu
Karadeniz Fındık ve Mamulleri İhracatçıları Birliği 2007 Yılı Olağan Genel Kurulu
Karadeniz Fındık ve Mamulleri İhracatçıları Birliği, 2007 Yılı Olağan Genel Kurulu Giresun'da Yapıldı.
Türkmenistan'da Anayasal Reform Süreci Türkmenistan Devlet Başkanı Gurbanguli Berdimuhamedov, Anayasası'nın Bazı Hükümlerinin Günümüz İhtiyacına Cevap Veremediği Gerekçesiyle Bu Konuda Reform..
Şidetli Rüzgar Futbol Sahasının Demir Parmaklıklarını Yıktı, 3 Futbolcu Yaralandı
Şidetli Rüzgar Futbol Sahasının Demir Parmaklıklarını Yıktı, 3 Futbolcu Yaralandı
Kayseri'de Saatteki Hızı 90 Kilometreyi Bulan Rüzgar Nedeniyle Futbol Sahasında Demir Parmaklıklar Yıkıldı. Parmaklıkların Altında Kalan 13 Yaşındaki 1'i Ağır 3 Minik Futbolcu Yaralandı.
Manavgatta Deve Turcuları Turizm Sezonunu 10 Eurodan Açtı
Manavgat'ta Deve Turcuları Turizm Sezonunu 10 Euro'dan Açtı
Antalya'nın Manavgat İlçesinde 6 Deve Turcusu Turizm Sezonunu 10 Euro'dan Açtı.
CHP'de Genel Başkanlık İçin 4 Başvuru CHP 32. Olağan Kurultayında, Genel Başkan Adaylığı İçin Deniz Baykal, Haluk Koç, Umut Oran ve Ayhan Yalçınkaya Başvurdu.
Rüzgarın Devirdiği Ağaç, Park Halindeki Aracın Üzerine Düştü
Rüzgarın Devirdiği Ağaç, Park Halindeki Aracın Üzerine Düştü
Sivas'ta Aşırı Rüzgar Nedeniyle Devrilen Ağaç, Park Halindeki Aracın Üzerine Düştü. Olayda Can Kaybı Yaşanmazken Maddi Hasar Meydana Geldi.
Elazığda Bir Kişinin 2 Böbreğinin de Alındığı İddiaları Üzerine Soruşturma Açıldı
Elazığ'da Bir Kişinin 2 Böbreğinin de Alındığı İddiaları Üzerine Soruşturma Açıldı
Genç Bir Kızın Kanserli Diye Yanlışlıkla 2 Böbreğinin Alındığı İddiası Üzerine Açıklama Yapan Fırat Üniversitesi (Fü) Başhekimi Doç. Dr. İrfan Kaygusuz Olayın Yargıya İntikal Ettiğini Söyledi.
Göksöğütlüler, Şehitlerini Andı
Göksöğütlüler, Şehitlerini Andı
Isparta'nın Şarkikaraağaç İlçesi Göksöğüt Belde'sinde Şehitleri Anma Programı Düzenlendi.
Şidetli Lodos Cami Minaresini Yıktı
Şidetli Lodos Cami Minaresini Yıktı
Kayseri'de Saatteki Hızı 90 Kilometreyi Bulan Rüzgar Cami Minaresini Yıktı. Minarenin Düştüğü Alanda Hiç Kimsenin Olmaması Yaralama ve Can Kaybının Önüne Geçti.
Afşinde İhtiyaç Sahibi Öğrenciler Yararına Kermes Açıldı
Afşin'de İhtiyaç Sahibi Öğrenciler Yararına Kermes Açıldı
Kahramanmaraş'ın Afşin İlçesinde Faaliyet Gösteren Samanyolu Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (Sekyd), İhtiyaç Sahibi Öğrenciler Yararına Kermes Düzenledi. Kermesin Açılışına Çok Sayıda Vatandaş Katıldı.
Elazığda Kimsesizler İçin Barınmaevi Açılacak
Elazığ'da Kimsesizler İçin Barınmaevi Açılacak
Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu Kimsesiz Çocuklar İçin Barınmaevi Açacaklarını Söyledi.
Trafik Magandalarının Sıkıştırması Sonucu Kaza Yapan Semra Akgül Yaşam Savaşı Veriyor Sakarya'da Trafik Magandarının Sıkıştırması Sonucu Aracıyla Elektirik Direğine Çarparak Ağır Şekilde Yara..
Beypazarı Uçurtmalarla Renklendi Beypazarı Geleneksel 7. Uçurtma Şenliği, genci-yaşlısı tüm uçurtma tutkunlarını bir araya getirdi.
Bu yıl yedincisi düzenlenen Beypazarı Uçurtma Şenliği'..
Ankara Barosu, Avukatın Görevi Başında Öldürülmesini Kınadı Ankara Barosu tarafından, Avukat Cengiz Kaya'nın Keçiören'de icra için gittiği iş yeri sahibi tarafından öldürülmesi kınandı. Bu tü..
'Fındık Kozalak Akarı' Uyarısı Samsun İl Tarım Müdürlüğü Yetkilileri, Fındık Üreticileri Tarafından 'Fındık Gülü' veya 'Mantar' Olarak Bilinen 'Fındık Kozalak Akarı'nın Önemli Bir Fındık Zara..
Tff Başkanı Hasan Doğan, Zihinsel Engelliler Milli Takımı'nı Ziyaret Edecek Türkiye Futbol Federasyonu (Tff) Başkanı Hasan Doğan, 28 Nisan Pazartesi Günü Saat 15.00'te Burhan Felek Spor Kompl..
Erzincanspor-çankırı Belediyespor Maçının Hakemi Değişti Tff 2. Lig 4. Klasman Grubu'nda Yarın Oynanacak Erzincanspor-çankırı Belediyespor Maçının Hakemi Değişti.
Ülkücüler Dayanışma Yemeğinde Buluştu
Ülkücüler Dayanışma Yemeğinde Buluştu
MHP Hatay İl Başkanı Şefik Çirkin, "Kimse Ülkücülerin Üzerinden Siyaset Yapma Hakkına Sahip Değildir" Dedi.
Çernobil Faciası Kadıköy'de Protesto Edildi Çernobil Nükleer Santral Faciası, 22. Yıldönümünde Kadıköy'de Toplanan Kalabalık Tarafından Protesto Edildi. Kortej Geçtiği Sırada Bir Vatandaş, Gö..
Öğrencilerden Sigaraya Hayır Kampanyası
Öğrencilerden 'Sigaraya Hayır' Kampanyası
Gazi Belediyesi Tarafından Başlatılan ve Ülke Çapında Büyük Destek Bulan Sigarayı Bırakma Kampanyası'na Öğrenciler de Destek Verdi.
Yaşlı Kadını Öldürdüğü İddia Edilen Zanlı Yakalandı Antalya'nın Kemer İlçesinde, 68 Yaşındaki Fatma K.'ya Tecavüz Ettikten Sonra Öldürdüğü İddia Edilen Zanlı, Adliyeye Sevk Edildi.
İstihdamı Geliştirme ve Girişimciliği Destekleme Projesi Kadirli'de Anlatıldı Osmaniye'nin Kadirli İlçesinde, Sektörler Arası İşbirliğine Dayalı İstihdamı Geliştirme ve Girişimciliği Destekle..
Türkiyem Farket Projesi Eskişehirde Düzenlendi
Türkiyem Farket Projesi Eskişehir'de Düzenlendi
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (Esogü) Öğretim Üyesi Doç. Dr. Alparslan Birdane, Türkiye'de Her İki İnsandan Birinin Kalp ve Damar Hastalıklarından Hayatını Kaybettiğini Söyledi.
Sinopta 'Nükleere Hayır' Mitingi
Sinop'ta "Nükleere Hayır" Mitingi
Çernobil Felaketinin 22. Yıldönümü Etkinlikleri Kapsamında Sinop'ta Nükleer Karşıtları Tarafından "Nükleer Santrallere Hayır" Mitingi Düzenlendi.
Milletvekili, TRT'de Bartın Üniversitesini Anlattı Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Adalet Komisyonu Üyesi ve Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Bartın Milletvekili Avukat Yılmaz Tunç, ..
200 Yıllık Tarihi Karakol
200 Yıllık Tarihi Karakol
Karabük'ün Safranbolu İlçesinde, 1999 Yılında Restore Edilerek Hizmete Açılan Çarşı Polis Karakolu, Turistlerin İlgi Odağı Olmayı Sürdürüyor. Turizm Sezonunun Açılmasıyla Birlikte Tarihi Karakol Turistleri Bekliyor.
'Gladio'yu Çökerten Efsane Savcı Türkiye'de 'Ergenekon Savcısı ile Karşılaşsam 'Yasalara Uy, Hiç Falso Verme' Derdim'
Güneşten Etkilenince Gazeteden Şapka Yaptılar Afyonkarahisar'da Bir Temel Atma Töreninde Güneşten Etkilenen Davetlilerin Gazeteden Şapka Yaparak Sıcaktan Korunmaya Çalıştıkları Görüldü.
Onu İstiklal Marşı Gibi Okurum Yeni Albümündeki 'İlle de Memleket' Adlı Parçada 23 Yaşındaki Kızı Türkü ile Düet Yapan Edip Akbayram Kızına Duyduğu Aşkı Şu Sözlerle Anlattı: Ben Kızımı İstikl..Yeni Albümündeki 'İlle de Memleket' Adlı Parçada 23 Yaşındaki Kızı Türkü ile Düet Yapan Edip Akbayram Kızına Duyduğu Aşkı Şu Sözlerle Anlattı: Ben Kızımı İstiklal Marşı Gibi Okurum. Ona Duyduğum Sevgi, O Kadar Kutsaldır...
Rektörden Barış Mesajı
Rektörden Barış Mesajı
Rektör, Üniversite Kampüsündeki Billboardlara Astırdığı Afişle Barış Mesajı Verdi.
Kumcuoğlu: Derbi Berabere Biterse Şampiyonluk Kulvarında Olacağız Beşiktaş Kulübü 2. Başkanı Ertuğrul Kumcuoğlu, 'Galatasaray -Fenerbahçe Derbisi Berabere Biterse Biz Hala Şampiyonluk Kulvarı..
Orta Avrupa Rallisi'nde Türk Sporcular 30. Oldu Macaristan'ın Başkenti Budapeşte'de, 20 Nisan Pazar Start Alan ve Dakar -2008 Yerine Aso Tarafından Organize Edilen Orta Avrupa Rallisi, Balato..
Şırnak'ta 2 Şehit Genelkurmay Başkanlığı, Şırnak'ın Uludere İlçesinde Mayına Basan 1 Güvenlik Görevlisi ile 1 Geçici Köy Korucusunun Şehit Olduğunu Bildirdi.
Genel Başkan Adaylığı İçin 4 Aday Başvurdu CHP 32. Olağan Kurultayında Genel Başkan Adaylığı İçin 4 Aday Başvurdu.
Fenerbahçe Ülker: 122 - Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi: 66 Beko Basketbol Ligi'nin Son Haftasında Yapılan Maçta Fenerbahçe Ülker, Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi'ni 56 Sayı Farkla, 122 -66 Yend..
Feldkamp İstanbul'a Geldi Galatasaray'ın Eski Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp İstanbul'a Geldi.
Başkentte Elektrik Kesintisi Dağıtım Şebekelerinde Önceden Planlanan Yıllık Periyodik İşletme, Bakım, Onarım ve Tesis Çalışmaları Nedeniyle 29 Nisan 2008 Tarihinde Ankara'nın Çubuk İlçesinde ..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10