26 Nisan 2008 Cumartesi Günü Haberleri

26 Nisan 2008 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Yozgatın Gelişim Planı Ankarada Masaya Yatırılacak
Yozgat'ın Gelişim Planı Ankara'da Masaya Yatırılacak
Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası (Tso), Yozgat'ın Gelişmesine Yönelik Olarak Ankara'da Bir Toplantı Düzenleyecek.
Beşiktaş - Bursaspor ile Adana 5 Ocak Stadı'nda Karşılaşıyor Beşiktaş - Bursaspor ile Adana 5 Ocak Stadı'nda Karşılaşıyor. Beşiktaş Isınmak İçin Sahaya Çıktığında Elinde 'Adana ve Adana Dem..
Sinopta Nükleer Santrallere Hayır Mitingi
Sinop'ta 'Nükleer Santrallere Hayır' Mitingi
Sinop Nükleer Karşıtı Platform (Nkp) Üyeleri, Nükleer Santrale Karşı Tepki Mitingi Düzenledi.
Baykal Bin 16 Oyla Tek Aday
Baykal Bin 16 Oyla Tek Aday
CHP'nin 32. Olağan Genel Kurultayı'nda genel başkan aday adaylarından Samsun Milletvekili Haluk Koç, işadamı Umut Oran ve PM üyesi Ayhan Yalçınkaya, resmi adaylık için gerekli 253 imzayı bulamadı.
Vakit Yazarı Küçük Kıza Tecavüzden Tutuklandı 14 Yaşındaki L.ç.'ye Tecavüz Suçlamasıyla Dün Akşam Gözaltına Alınan Vakit Gazetesi Yazarı 78 Yaşındaki Hüseyin Üzmez Tutuklandı
Altılı Ganyan 35,06 YTL Verdi Ankara'da Bugün Koşulan At Yarışları Sonunda Altılı Ganyan 35,06 YTL İkramiye Verdi.
Aroma Erkekler Voleybol 1.ligi Play-off Yarı Final Maçı
Aroma Erkekler Voleybol 1.ligi Play-off Yarı Final Maçı
Aroma Erkekler Voleybol 1. Ligi Play-off Yarı Final 3. Maçında Fenerbahçe, Arkasspor'u 3-1 Mağlup Etti.
Beko Basketbol Ligi
Beko Basketbol Ligi
Beko Basketbol Ligi'nin Son Hafta Maçında Kepez Belediyespor, Kendi Evinde Oyak Renault'u 63-54 Mağlup Ederek, Sezonu Galibiyetle Tamamladı.
Gto Başkanı Aslan: "Hükümet Piyasaları Canlandıracak Tedbirler Almalı" Gaziantep Ticaret Odası (Gto) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aslan, ABD'den Başlayan Küresel Krizin Avrupa Birliği ve Dün..
Başbakan Erdoğan Türkiye'ye Döndü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İsrail'in Golan Tepeleri'nden Çekilmesine İlişkin Bir Çalışmanın Başlatılması Talebinin Hem Suriye Hem de İsrail Tarafından Ge..
CHP 32. Olağan Kurultayı CHP 32. Kurultayı'nda Genel Başkanlığa Aday Olmak İçin Yarışan Parti Meclisi (Pm) Üyesi Ayhan Yalçınkaya, Konuşma Hakkını Kaybetmesi Üzerine Gözleri Doldu.
Adada Heyecan Artıyor
Ada'da Heyecan Artıyor
Premier Lig'de Lider Manchester United ile Chelsea Mücadelesinden Ev Sahibi Ekip Chelsea Sahadan 2 - 1 Galip Ayrılarak Rakibini Yakaladı.Golleri Biri Penaltıdan Olmak Üzere Ballack'ta Geldi.
Bakan Eker: 'Gapın Sulama Yatırımlarına 2012 Yılana Kadar 15 Milyar YTL Harcanacak'
Bakan Eker: "Gap'ın Sulama Yatırımlarına 2012 Yılana Kadar 15 Milyar YTL Harcanacak"
Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehmet Mehdi Eker, Gap'ın Sulama Yatırımlarının 1012 Yılına Kadar Bitirileceğini Belirterek, Bunun İçin 15 Milyar Kaynak Oluşturduklarını Söyledi.
Manavgatta Portakal Hasadı Sona Erdi
Manavgat'ta Portakal Hasadı Sona Erdi
Antalya'nın Manavgat İlçesinde Portakal Hasadı Sona Erdi. Turizm Şehri Manavgat'ta Yetiştirilen Washington, Yafa, Şeker,tarracco, Valansia Late, Sanguinelle ve Alanya Dilimi Cinsi Portakal İç Piyasada da Tüketiliyor.
Karabükte Kuduzla Mücadele Çalışmaları
Karabük'te Kuduzla Mücadele Çalışmaları
Karabük İl Tarım Müdürü Muhsin Temel, Kuduz Hastalığı ile Mücadele Başlattıklarını Bildirdi.
Cudi Dağı'na Asker ve Korucu Sevk Edildi Terör Örgütü PKK'ya Karşı Yapılan Operasyonlar Sürdürülürken Şırnak'ta, Cudi Dağı'na Çok Sayıda Asker ve Geçici Köy Korucusu Sevk Edildi.
Kiksdv'nin Olağan Kongresi Yapıldı Karabük İktisadi Kalkınma ve Sosyal Dayanışma Vakfının Olağan Genel Kurulu Yapıldı.
Vanda 'Başörtüsüne Özgürlük' Eylemi
Van'da "Başörtüsüne Özgürlük" Eylemi
Van'da Bazı Sivil Toplum Örgütleri ile Sendikaların Oluşturduğu Van Hak ve Özgürlükler Platformu Üyeleri, "Başörtüsüne Özgürlük" Adlı 86. Basın Açıklamasını Gerçekleştirdi.
Ermenistan'dan Sıcak Mesajlar Var Türkiye'nin Tüm Dünyada Önünü Kesen ve 1915 Olayları ile İlgili Tüm Ülke Parlamentolarında Sözde Soykırım Yasasının Kabulü Yönünde Çalışmalar Yürüten Ermenis..
Ereğlideki Bartınlılar Derneği Kongresi Yapıldı
Ereğli'deki Bartınlılar Derneği Kongresi Yapıldı
Zonguldak'ın Ereğli İlçesinde Bulunan Bartınlılar Derneği Kongresi Yapıldı.
Baba ve 2 Oğlu, Devrilen Traktörün Altında Kaldı Şanlıurfa'da, Tarla Sürerken Devrilen Traktörün Altında Kalan Bir Baba ve 2 Oğlu Hayatını Kaybetti.
AK Parti Trabzon Gençlik Kolları Görev Dağılımı Yaptı
AK Parti Trabzon Gençlik Kolları Görev Dağılımı Yaptı
AK Parti Trabzon İl Başkanı Muhammet Balta, Gençleri Aktif Siyasetin İçinde Görmenin Ülkenin Geleceği Adına Kendisini Umutlandırdığını Belirterek Ak Parti’nin Gençlik Kollarını Siyasetin Bekleme Salonundan Çıkardığı...
Şehidin Oğlu Dorukun 'Babam Ne Zaman Gelecek' Sözleri Herkesi Ağlattı
Şehidin Oğlu Doruk'un "Babam Ne Zaman Gelecek" Sözleri Herkesi Ağlattı
Şırnak'ta Cudi Dağı'na Düzenlenen Operasyonda Şehit Olan Piyade Binbaşı Ercüment Türkmen'in İkindi Nanamazına Müteakip Cenaze Namazı Kocatepe Camii'nda Kılındı.
CHP Kurultayında Kritik Oylama Sürüyor Genel Başkan Adayı Yalçınkaya Kendisi için Bile İmza Vermeden Salonu Terketti
Antalya'da Fuhuş Operasyonu Antalya'da Bir Masaj Salonuna Düzenlenen Operasyonda, Fuhuş Yaptıkları ve Fuhşa Aracılık Ettikleri İddia Edilen 6 Kişi Gözaltına Alındı.
Yaşlı Kadını Tecavüz Ettikten Sonra Öldüren Zanlı Tutuklandı Antalya'nın Kemer İlçesinde 68 Yaşındaki Kadını Tecavüz Ettikten Sonra Öldürdüğü İddiasıyla Gözaltına Alınan Şahıs, Çıkarıldığı Ma..
Bakanların Tekne Turuyla Açılış Töreni Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım ve Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, Katıldıkları Liman Kontrol Tekneleri Teslim Töreninin Ardından İdo Karaköy İskele..
Memur-sen 3. Olağan Genel Kurulu Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu, Sendikacılığa Büyük Önem Verdiklerini Belirterek, "Türkiye'de de Güçlü Sendikacılığa Gitmek İçin, Bu Yolda İşçi ve Memur Kard..
Amerikalı Profesörler Ova Korusu Ayı Barınağını Ziyaret Etti 4. Ulusal Küçük Hayvan Hekimliği Kongresi'ne Katılmak Üzere Bursa'ya Gelen Amerikalı ve Danimarkalı Profesörler, Karacabey Ovakor..
Tff Başkanı Doğan Zihinsel Engelliler Milli Takımı'nı Ziyaret Edecek Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan, 2 -8 Mayıs Temmuz Tarihleri Arasında İsviçre -Avusturya /lihctensten Şehri..
Güneydoğudaki Kuraklık Tarım Bakanı Ekeri Şaşırttı
Güneydoğu'daki Kuraklık Tarım Bakanı Eker'i Şaşırttı
Güneydoğu'da Etkili Olan Kuraklık Nedeniyle Tarlaların Kuruması Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker'i de Şaşırttı.
"Konya'daki Polis Baskını Energaz'a Yapılmamıştır" Energaz Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdür Gültekin Çınar, Merkezi Konya'da Bulunan Okyanus Grubu'na ve Üst Düzey Yöneticilerinin E..
Ak Partili Kurt: 'Parti Kapatırsınız; Yüreği, Sevgiyi, Heyecanı Ne Yapacaksınız'
Ak Partili Kurt: "Parti Kapatırsınız; Yüreği, Sevgiyi, Heyecanı Ne Yapacaksınız"
AK Parti'nin Kapatma Davasında Adı Siyasi Yasaklılar Listesinde Olan Diyarbakır Milletvekili Abdurrahman Kurt, "Siz Parti Kapatırsınız Ama Kaynağı Olan O Sevgiyi, O Yüreği O Heyecanı Ne Yapacaksınız." Dedi.
Şehit Binbaşı İçin Tören Şırnak'ın Cudi Dağı'nda Yapılan Operasyonda Şehit Olan Piyade Binbaşı Ercüment Türkmen İçin Ankara Kocatepe Camii'nde Cenaze Töreni Düzenlendi.
Sürücü Göğsündeki Şişle Hastaneye Kaldırıldı
Sürücü Göğsündeki Şişle Hastaneye Kaldırıldı
Adana'da Bir Sürücü, Tinerciler Tarafından Kalbine Yakın Yerden Şişlendi. Göğsüne Saplanan Kebap Şişiyle Ağır Yaralanan Şahıs Hastaneye Kaldırıldı.
Irak Türkmen Türkçesi Bütün Özellikleriyle Ele Alınacak Türk Dil Kurumu ve Erciyes Üniversitesi, 28-29 Nisan'da Kayseri'de "Uluslararası Çağdaş Irak Türkmen Türkçesi ve Edebiyatı Bilgi Şöleni..
Kulu'da Engelli Hırsızlık Şüphelisi Yakalandı Konya'nın Kulu İlçesine Bağlı Tavşançalı Beldesinde Bir Evden Cep Telefonu Çaldığı İddia Edilen 16 Yaşındaki Engelli Hırsızlık Şüphelisi Yakaland..
Ekmek Ödüllü Şiir Yarışması'nın Ödül Töreni Yapıldı Osmaniye'de Geleneksel Olarak Düzenlenen Ekmek Ödüllü Şiir Yarışması'nın Ödül Töreni Yapıldı.
Cahide'den Katy Garbi Geçti! Cahide Özel Geccelerin Vazgeçilmez Adresi Olmaya Devam Ediyor. Her Hafta Uluslararası Bir Ünlüyü Sahnesinde Ağırlayan Cahide Nin Bu Haftaki Konuğu Square Group İç..Cahide Özel Geccelerin Vazgeçilmez Adresi Olmaya Devam Ediyor. Her Hafta Uluslararası Bir Ünlüyü Sahnesinde Ağırlayan Cahide Nin Bu Haftaki Konuğu Square Group İçin İstanbul'a Gelen Katy Garbi Oldu.
Sporcu Olacaktı! Bergüzar Korel, Hayalini Gerçekleştirememe Nedenini Açıkladı.Bergüzar Korel, Hayalini Gerçekleştirememe Nedenini Açıkladı.
Eskişehirde Trafik Kazası: 1 Yaralı
Eskişehir'de Trafik Kazası: 1 Yaralı
Eskişehir'de Takla Atan Otomobilin Bayan Sürücüsü Yaralanarak Hastaneye Kaldırıldı.
Ünlü Modacı Cemil İpekçi Çanakkalede Açılışa Katıldı
Ünlü Modacı Cemil İpekçi Çanakkale'de Açılışa Katıldı
Ünlü Modacı Cemil İpekçi, "Damra Pırlanta"nın Çanakkale Satış Noktasının Açılışına Katıldı.
Şehit Binbaşı Türkmen İçin Kocatepe Camiinde Cenaze Töreni Düzenlendi
Şehit Binbaşı Türkmen İçin Kocatepe Camii'nde Cenaze Töreni Düzenlendi
Şırnak'ta Teröristlerle Çıkan Çatışmada Şehit Düşen Piyade Binbaşı Ercüment Türkmen İçin Kocatepe Camii'nde Düzenlenen Cenaze Törenine Cumhurbaşkanı Abdullah Gül de Katıldı.
Niğdeli Şehidin Cenazesi Memleketine Getirildi
Niğdeli Şehidin Cenazesi Memleketine Getirildi
Şırnak'ta Terör Örgütü PKK'ya Yönelik Düzenlenen Operasyonlarda Terhisine 15 Gün Kala Ağır Yaralanan ve Kaldırıldığı Hastanede Şehit Düşen Jandarma Er İdris Polat'ın Naaşı Niğde'ye Getirildi.
Bakan Gönül, Kuşadasında Mobilya Mağazası Açılışına Katıldı
Bakan Gönül, Kuşadası'nda Mobilya Mağazası Açılışına Katıldı
Hafta Sonu Tatili İçin Kuşadası'na Gelen Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, Bir Mobilya Mefruşat Mağazasının Açılışına Katıldı.
Fenerbahçe Ülker Play -Off Maçlarına Hazır Olduğunu Gösterdi Beko Basketbol Ligi'nin Son Haftasında Fenerbahçe Ülker, Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi'ni 122 -66 Yenerek Play -Off Öncesi Büyük M..
Mardinde Düzenlenen İlköğretim Okullar Arası Minikler Satranç Turnuvası Büyük İlgi Gördü
Mardin'de Düzenlenen İlköğretim Okullar Arası Minikler Satranç Turnuvası Büyük İlgi Gördü
Mardin'de Düzenlenen İlköğretim Okullar Arası Minikler Satranç Turnuvası Büyük İlgi Gördü. Fatih İlköğretim Okulu Tarafından Düzenlenen Altın Satranç Turnuvasına 20 Okuldan 50 Öğrenci Katıldı.
Kepez Belediye - Oyak Renault: 63 - 54 Salon: Dilek Sabancı Spor Salonu
Turkcell Süper Lig'de Yeni Sezon 22 Ağustos'ta Başlayacak Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, Bugün Yaptığı Toplantıda Turkcell Süper Lig'de 2008 -2009 Sezonunun 22 Ağustos Cuma Günü O..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10