25 Nisan 2008 Cuma Günü Haberleri

25 Nisan 2008 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Şampiyonluğu Yemekle Kutladılar
Şampiyonluğu Yemekle Kutladılar
Sakarya'nın Akyazı İlçesi'nde Eğitim-bir-sen Tarafından Oluşturulan Voleybol Takımı Sakarya Birincisi Oldu.
Bakan Çelik: 'Pedagojik Olarak Uygun Olmayan Davranışlara Asla Müsamaha Göstermeyeceğiz'
Bakan Çelik: "Pedagojik Olarak Uygun Olmayan Davranışlara Asla Müsamaha Göstermeyeceğiz"
Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, Bazı Okullarda Dini Amaçlı 'Kabir Azabı' İsimli Cd Gösterilmesi Konusunda, "Bu Tür Olayları Kesinlikle Tasvip Etmiyoruz. Bu Yapılanlar Bir Provokatörlüktür. 3 Yıl, 4 Yıl Öncesine Kadar...
Çaycuma'da Kaçak Kömür Ele Geçirildi Zonguldak'ın Çaycuma İlçesinde Kaçak Kömür Ele Geçirildi. Çaycuma İlçe Jandarma Önleyici Hizmet Ekiplerinin Kontrolü Sırasında İ.m. İsimli Şahsa Ait Kamyo..
Kahta İlçesinde Kuyumcular Hırsızlıklara Karşı Uyarıldı
Kahta İlçesinde Kuyumcular Hırsızlıklara Karşı Uyarıldı
Adıyaman'ın Kahta İlçe Emniyet Müdürlüğü, Son Günlerde Artan Hırsızlık Olaylarına Karşı Kuyumcuları Uyardı.
Ankara'da Şüpheli Çanta Paniği (Özel) Ankara Sıhhiye'de, Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi'nin Avlu Duvarına Bırakılan Çanta Paniğe Neden Oldu.
Cumhurbaşkanı Gül, KKTC Cumhurbaşkanı Talat ile Biraraya Geldi
Cumhurbaşkanı Gül, KKTC Cumhurbaşkanı Talat ile Biraraya Geldi
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat ile Biraraya Geldi.
Osyeg 21 Çocuk Meclisi 23 Nisanı Kutluyor
Osyeg 21 Çocuk Meclisi 23 Nisan'ı Kutluyor
Bursa'da Osmanagazi Yerel Gündem 21 Çocuk Meclisi, Çeşitli Faaliyetler 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı Kutladı.
Türban Düzenlemesinde MHPnin Oyununa Geldik
'Türban Düzenlemesinde MHP'nin Oyununa Geldik'
Başbakan Erdoğan, AKP'ye Açılan Kapatma Davasına Karşı İzlenecek Yol Haritasını Belirlemek İçin Milletvekilleri ile Yaptığı İkinci İstişare Toplantısına Türban Düzenlemesi Konusu Damga Vurdu.
Tuncelide 2 Ayrı Terörist Grubu Çembere Alındı
Tunceli'de 2 Ayrı Terörist Grubu Çembere Alındı
Tunceli'de Uzun Süreden Beri PKK Örgüt Mensuplarına Yönelik Bölgede Süren Operasyonlar Sonucunda Ovacık -Hozat ve Çemişgezek Üçgenindeki Aliboğazı'nda 2 Ayrı Grubun Çembere Alındığı Öğrenildi.
Dernekler Beyanname İçin Uyarıldı Adana Valiliği, İl Genelinde Faaliyette Bulunan Dernekleri 30 Nisan'a Kadar Beyannamelerini İl Dernekler Müdürlüğü'ne Vermesi İçin Uyardı.
Bakan Günaydan CHPye: Gerçekten Demokratik Olsun
Bakan Günay'dan CHP'ye: Gerçekten Demokratik Olsun
Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, 'CHP'nin Gerçekten Demokratik, Gerçekten Sosyal Bir Düşünce Yapısını Benimsemelerini Program ve Tüzükte Olan Çizgiye Yaklaşmalarını Çok Temenni Ederim' Dedi.
Kayseride Klasik Otomobil Gösterisi
Kayseri'de Klasik Otomobil Gösterisi
Kayseri Ticaret Odası (Kto) Tarafından Düzenlenen ve İn Grup İnciroğlu Peugeot Plaza'nın Ev Sahipliğini Yaptığı €œklasik Oto Show 2008”'in İlki Yapıldı.
Çelikhan İlçesinde Vatandaşlar Yağmur Duası Etti
Çelikhan İlçesinde Vatandaşlar Yağmur Duası Etti
Adıyaman'ın Çelikhan İlçesinde Cuma Namazı Sonrası Meydanda Yağmur Duası Yapıldı.
Minikler Hünerlerini Sergiledi
Minikler Hünerlerini Sergiledi
Afyonkarahisar Belediyesi Tarafından Hizmete Açılan Çocuk Eğitim ve Uygulama Merkezi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Nedeniyle Kutlama Programı Düzenledi.
Zabıta Ekipleri Esnaf Denetimini Sıklaştırdı
Zabıta Ekipleri Esnaf Denetimini Sıklaştırdı
Adıyaman Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne Bağlı Ekipler, Lokanta ve Hazır Yemek Mutfaklarını Denetledi.
Emekli Albay Özkal Son Yolculuğuna Uğurlandı
Emekli Albay Özkal Son Yolculuğuna Uğurlandı
Kocaeli'de Hayatını Kaybeden Emekli Topçu Albay Rıdvan Özkal Düzenlenen Askeri Törenle Toprağa Verildi.
Kutlu Doğum Haftası Nedeniyle Vatandaşa Gül Dağıtıldı
Kutlu Doğum Haftası Nedeniyle Vatandaşa Gül Dağıtıldı
Kutlu Doğum Haftası Nedeniyle Zonguldak’ta Vatandaşa Gül Dağıtıldı.
Yetkililere Turizm Semineri Verilecek Zonguldak’ta Yapılacak €œyöneticiler-jandarma-belediye Zabıtası-gümrük ve Enformasyon Memurları” Seminerinde Turizm Mevzuatı, Sosyal Davranışlar, Çe..
Gölbaşı İlçesinde Çocuklar Uçurtma Şenliğinde Buluştu
Gölbaşı İlçesinde Çocuklar Uçurtma Şenliğinde Buluştu
Adıyaman'ın Gölbaşı İlçesinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri Çerçevesinde Çocuklar Uçurtma Şenliğinde Buluştu.
Anaokulu Öğrencilerinin El İşleri Sergilendi
Anaokulu Öğrencilerinin El İşleri Sergilendi
Sakarya'nın Akyazı İlçesi Cumhuriyet Anaokulu Öğrencilerinin El İşleri, Açılan Sergide Velilerin Beğenisine Sunuldu.
Afyonkarahisar Belediyesinin Çalışmaları
Afyonkarahisar Belediyesi'nin Çalışmaları
Afyonkarahisar Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü, Bahar Ayının Gelmesiyle Birlikte Yeşil Alan, Park ve Bahçe Çalışmalarına Başladı.
Yabancılar Fethiye'nin Doğal Güzelliklerini Seviyor Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Tarafından Fethiye'de Yaşayan Yabancılarla İlgili Yapılan Çalışmada, Yabancıların Bu İlçede Yaşamayı Tercih..
Çelik: Pedagojik Olmayana Müsade Etmeyiz
Çelik: Pedagojik Olmayana Müsade Etmeyiz
Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, Okullarda İzlettirilen 'Kabir Azabı' Adlı Film İçin Soruşturmanın Devam Ettiğini Belirterek, 'Pedagojik Olmayan Bir Şey Varsa, Buna Okullarda Müsade Etmeyiz' Dedi.
Adana'da Beşiktaş İzdihamı Turkcell Süper Lig'in 32. Haftasında Bursaspor ile Cezası Nedeniyle Adana'da Karşılaşacak Beşiktaş'ı, Adana'da Kalabalık Bir Taraftar Grubu Karşılandı. Karşılama Sı..
Tff 3. Lig'e Yükselme Maçlarında Gerginlik Şanlıurfa'da Oynanan Tff 3. Lig'e Terfi Maçlarında Olaylar Çıkması Üzerine Aynı Saatlerde Devam Eden 2 Karşılaşma, Hakemler Tarafından Başka Bir Tar..
Selçuk Aydın Rakibi Lucky Lewele'ye Meydan Okudu Wbc Yarı Orta Sıklet Kıtalararası Şampiyonası'nda Boksör Lucky Lewele ile Yarın Karşılaşacak Olan Selçuk Aydın, Rakibiyle Birlikte Düzenlediği..
Türkiye Hazır Beton Birliği 2007 Yılı Verilerini Açıkladı Türkiye'de Depreme ve Her Türlü Dış Etkilere Karşı Dayanıklı Yapılaşma İçin Kaliteli ve Standartlara Uygun Hazır Beton Üretilmesi ve ..
Eski Likör Fabrikası Kiler Grubu'nun Oldu İstanbul Mecidiyeköy'deki Eski Likör Fabrikasının Bulunduğu 23 Bin 711 Metrekarelik Arsa, Kiler Gayri Menkul Yatırım Ortaklığı'nın Oldu.
Antalya'da Uyuşturucu Operasyonu Antalya'da Üniversite Öğrencilerinin Gittiği Bir Kafeye Düzenlenen Baskında Uyuşturucu Sattıkları İddia Edilen 5'i Kardeş 6 Kişi Gözaltına Alındı.
Başbakan Erdoğandan AK Parti Kapatılamaz Çıkışı
Başbakan Erdoğan'dan 'AK Parti Kapatılamaz' Çıkışı
Başbakan Erdoğan, 'Biz Suç İşlemedik. Laik, Sosyal, Hukuk Devleti İlkelerini Güçlendirdiğimiz İçin Yüzde 47 Oy Aldık. Millet Bunu Görüyor da Birkaç Kişi mi Göremeyecek' Dedi.
Veteranlar Turnuvasının İlki Nevşehirde Yapıldı
Veteranlar Turnuvasının İlki Nevşehir'de Yapıldı
İç Anadolu Bölgesinde Orta Yaş Gurubundan Sporcuların Oluşturduğu Takımlar Bölgesel Turnuva Yapıyor.
Buca Belediyesi 2. Karikatür Yarışması Sonuçlandı
Buca Belediyesi 2. Karikatür Yarışması Sonuçlandı
Buca Belediyesi ile Türkiye Karikatürcüler Derneği İzmir Temsilciliği'nin Ortaklaşa Düzenlediği Karikatür Yarışmasında Ödül Kazananlar Açıklandı.
Soyak Mavişehirde Kampanya Başlatıldı
Soyak Mavişehir'de Kampanya Başlatıldı
Soyak, İzmir Karşıyaka'da Bulunan ve 2. Etabı Aralık 2008'de Sahiplerine Teslim Edilecek Olan Soyak Mavişehir Projesi İçin Kampanya Başlattı. Yüzde 15 Peşinat ve Yüzde 0,59 Faiz Oranının Sunulduğu Kampanyada, Ödemelere...
Evlenme Rekortmenleri!!! Yazın Gelmesiyle Birlikte Düğünler de Hız Kazanacak. Seda Sayan'ın 6. Kez Nikah Masasına Oturmasından Sonra Yeşim Salkım 5. Kez Yeniden Evleneceğini Açıklayınca Ünlül..Yazın Gelmesiyle Birlikte Düğünler de Hız Kazanacak. Seda Sayan'ın 6. Kez Nikah Masasına Oturmasından Sonra Yeşim Salkım 5. Kez Yeniden Evleneceğini Açıklayınca Ünlüler Dünyasında Kısa Bir Gezintiye Çıktık. Bakın Evlenmeye Doyamayan Ünlüler Kimler?
Finli Bakandan Rusya'da Yılın İtirafı: "Vodka Kaçakçılığı Yaptım." Rusya'da Resmi Temaslarda Bulunan Finlandiya Dışişleri Bakanı Aleksander Stubb, Gençlik Yıllarında, Rusya'dan Ülkesine Kaçak..
Gül Erçetingöz Bodrum'dan Aktarıyor Yaz Sezonunu Erken Açan Rixos, Şu Anda Muhteşem Bir Partiye Ev Sahipliği Yapıyor.. Gül Erçetingöz Bodrum'dan Bildiriyor..Yaz Sezonunu Erken Açan Rixos, Şu Anda Muhteşem Bir Partiye Ev Sahipliği Yapıyor.. Gül Erçetingöz Bodrum'dan Bildiriyor..
Litvanya'dan Rusya'ya Veto Tehdidi Polonya'nın Vetosundan Yeni Kurtulan Rusya -AB İşbirliği ve Ortaklık Anlaşması Şimdi de Litvanya Engeline Takılacak. Vilnius Enerji Şantajı Yapmak ve Gürci..
Sri Lanka'da Yolcu Otobüsüne Bombalı Saldırı: 16 Kişi Öldü Sri Lanka'da Bir Yolcu Otobüsüne Yerleştirilen Bombanın İnfilak Etmesi Sonucu 16 Kişinin Öldüğü Bildirildi.
Asılsız İddialar Vali Özbeki Kızdırdı
Asılsız İddialar Vali Özbek'i Kızdırdı
Burdur Valisi Mustafa Rasih Özbek, Kentte Yapılan Çalışmalar Hakkında Bilgi Sahibi Olmayanların Asılsız Konuşmalarından Çok Rahatsız Olduğunu Söyledi. Kapısının Herkese Açık Olduğunu, Eleştiri Yapmak İsteyenlerin Yüzüne...
Elazığın Kepektaşı Göleti Bölgesinde Bin 500 Fidan Dikildi
Elazığ'ın Kepektaşı Göleti Bölgesinde Bin 500 Fidan Dikildi
Devlet Su İşleri (DSİ) 9. Bölge Müdürlüğü Tarafından Elazığ -Merkez Arındık Köyü Kepektaşı Göleti Bölgesinde Bin 500 Fidan Dikildi.
Isparta'da Ekmek Bir Süreliğine Yüzde 30 Ucuzladı Isparta'da Bir Ekmek Fabrikası, Fiyatlarda Yüzde 30 Ucuzlatma Kararı Aldı. Gülkent Ekmek Şirketi, Aldığı Karar Gereği Daha Önceden 50 Ykr Ol..
Mardin Polisi Uyuşturucu Tacirlerine Göz Açtırmıyor Mardin'de Polis Ekipleri Tarafından Düzenlenen Operasyonda 2 Kilo 874 Gram Esrar ile 303 Gram Hint Keneviri Tohumu Ele Geçirildi. Olayla İl..
Alacak, Verecek Tartışması Ölümle Sonuçlandı Afyonkarahisar'ın Salar Beldesinde Çıkan Bıçaklı Kavgada Bir Kişi Hayatını Kaybetti, 1 Kişi de Yaralandı.
Gaziantep Tarım İl Müdürü Yılmaz: "Üretim İzni ve Çalışma Ruhsatı Olmayan Pide Fırınlarını Kapatacağız" Gaziantep Tarım İl Müdürü İbrahim Yılmaz, İşyeri Açma ve Çalıştırma Ruhsatı ile Üretim ..
Diyarbakır Parkları Spor Merkezlerine Dönüştürüldü
Diyarbakır Parkları Spor Merkezlerine Dönüştürüldü
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Sağlıklı Kent, Sağlıklı Yaşam İçin Parklara Fitnes Spor Aletleri Yerleştirip Diskispor Antrenörleri Eşliğinde Halka Spor Yaptırıyor.
Devrek Baston ve Kültür Festivali 16 - 22 Temmuz Tarihlerinde Yapılacak Devrek Baston ve Kültür Festivali, Bu Sene 16 ile 22 Temmuz Tarihleri Arası Yapılacak.
Niğdede Kamp Yapan Sporcular, Vali Sebahattin Öztürkü Makamında Ziyaret Etti
Niğde'de Kamp Yapan Sporcular, Vali Sebahattin Öztürk'ü Makamında Ziyaret Etti
Niğde Demirkazık'ta Kamp Yapan Yıldızlar Serbest Güreş Milli Takım Antrenörü Yusuf Keskin ve Teknik Heyet ile Bosna Hersek'e Davet Edilen Niğde Tekvando Sporcu Kafilesi, Vali Sebahattin Öztürk'ü Makamında Ziyaret Etti.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10