24 Nisan 2008 Perşembe Günü Haberleri

24 Nisan 2008 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Çgd, Kaynaşma Toplantısı Düzenledi
Çgd, Kaynaşma Toplantısı Düzenledi
Çalışan Gazeteciler Derneği (Çgd) Gaziantep Şubesi Tarafından Kaynaşma Toplantısı Düzenlendi.
6 Milyon İnsan Kolesterolün Esiri
6 Milyon İnsan Kolesterolün Esiri
19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Levent Altıntop, Türkiye'de 6 Milyon Kişide Kan Kolesterol Düzeyinin Sınırda ve 2 Milyon Kişide İse Yüksek Olduğunu Belirtti.
TBMM Başkanı Toptan, Dünya Şampiyonu Adaşı ile Satranç Oynadı TBMM Başkanı Köksal Toptan, Geçen Yıl Okullar Arası Dünya Şampiyonu Olan Adaşı Köksal Yüksel ile Satranç Oynadı. Toptan Yenilmek ..
Atakum Belediyesinin En Üst Katı Kaymakamlık Oluyor
Atakum Belediyesi'nin En Üst Katı Kaymakamlık Oluyor
Atakum Belediyesi, Belediye Hizmet Binasının En Üst Katını Kaymakamlık Olarak Hazırlıyor. Belediye, Atakum'un İlçe Olmasıyla Birlikte Kurulacak Olan Kaymakamlık İçin Hizmet Binasının En Üst Katını Tahsis Etti.
Almanyada Yaşayan Türk ve Alman Vatandaşlarına Termal Otelde Tedavi İmkanı
Almanya'da Yaşayan Türk ve Alman Vatandaşlarına Termal Otel'de Tedavi İmkanı
Afyonkarahisar'daki Korel Termal Otel, Almanya'nın Bkk Aktiv Sağlık Sigorta Şirketi ile Anlaştı. Anlaşma Kapsamında Almanya'da Yaşayan ve Şirketin Sigorta Yaptığı Türk ve Alman Vatandaşlar Korel Otel'de Tedavi...
Gkvde Gaziantep Fotoğrafları Sergisi Açıldı
Gkv'de Gaziantep Fotoğrafları Sergisi Açıldı
Araştırmacı-yazar Merhum Oğuz Göğüş Tarafından Derlenen Cumhuriyet Dönemi'nin İlk Yıllarındaki Gaziantep'i Gözler Önüne Seren Fotoğraflardan Oluşan Sergi Açıldı.
Kocaeli Belediyesi, Irak'lı Çocukları Sevindirdi Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri Çerçevesinde Kocaeli'ye Gelen 30 Iraklı Çocuğu, Sevgi M..
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Güler Aydın'a Geliyor Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, Yarın Aydın'a Gelerek Ortaklar Organize Sanayi Bölgesi'nin Temelini Atacak.
Iğdır'da Fuhuş Yapan Yabancı Uyruklu 7 Kadında Hastalık Tespit Edildi Iğdır İl Sağlık Müdürlüğü Ekipleri Çeşitli Otel ve Restoranlarda Yapılan Denetimlerde Yabancı Uyruklu 27 Kadını Sağlık Ko..
Gelibolu-londra Arası Büyük Anzak Koşusu Başladı Avustralya'nın Melbourne İtfaiyesi Hayır Amaçlı Koşu Kulübü'nden 24 İtfaiyecinin Anzak Ruhunu Yaşatmak ve Savaşta Ölenleri Onurlandırmak Amacı..
Jandarmadan Balık Nöbeti Balıkesir'in Manyas İlçesindeki Kocaçay'ın Ters İstikametine Yüzerek Yumurta Bırakmaya Çalışan Balıkların, Vatandaşlar Tarafından Bilinçsiz Bir Şekilde Avlanmaması İç..
Mar-der İskenderun Şubesi Tarafından, Kutlu Doğum Haftası Kapsamında 1.5 Ton Pirinç Pilavı Dağıtıldı
Mar-der İskenderun Şubesi Tarafından, Kutlu Doğum Haftası Kapsamında 1.5 Ton Pirinç Pilavı Dağıtıldı
Mardinliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (Mar-der) İskenderun Şubesi Tarafından, Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri Kapsamında Vatandaşlara 1.5 Ton Pirinç Plavı Dağıtıldı.
Akhisarda, 2. Çocuk Şenliği
Akhisar'da, 2. Çocuk Şenliği
Akhisar Belediyesi Tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Dolayısıyla İlki Geçen Yıl Düzenlenen Çocuk Şenliği'nin 2. Yılında Çocuklar Doyasıya Eğlendiler.
Fındık Fabrikasında Yangın Çıktı
Fındık Fabrikasında Yangın Çıktı
Trabzon'da Bir Fındık Fabrikasında Çıkan Yangın Maddi Hasara Yol Açarken Çevrede Paniğe Sebep Oldu.
Aşı Haftası Kutlamaları
Aşı Haftası Kutlamaları
Zonguldak'ta Aşı Haftası Nedeniyle €œ3. Aşı Haftası” Kampanyası Başlatıldı.
Elazığ'da Sığır Besiciliği Eğitimi Verildi Elazığ İl Tarım Müdürlüğü Tarafından Sığır Besiciliği Eğitim Semineri Düzenlendi.
Melikgazi Beldiyesi’nden Asfaltlama Çalışması
Melikgazi Beldiyesi’nden Asfaltlama Çalışması
Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Hacılar Yolu ile Fatih Sultan Mehmet Bulvarını Birbirine Bağlayan Seher Bulvarında Yol Genişletme ve Düzenleme Çalışması Yapıldığını Söyledi.
Besnide Uçurtma Şenliği
Besni'de Uçurtma Şenliği
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri Çerçevesinde Eğitim-sen Besni Temsilciliği Tarafından Uçurtma Şenliği Düzenlendi.
Elazığspor - Gaziantep Büyükşehir Belediye Maçı Seyircisiz Bank Asya 1. Lig'den Tff 2. Lig'e Düşmesi Kesinleşen Elazığspor'a Bir Maç Seyircisiz Oynama Cezası Verildi. Buna Göre Elazığspor, H..
Cezaevinde Bilgi Yarışması
Cezaevinde Bilgi Yarışması
Tokat Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’nda Kalan Hükümlü ve Tutuklular Arasında Bilgi Yarışması Düzenlendi.
Galatasaray, Fenerbahçe Maçının Hazırlıklarını Sürdürdü... Galatasaray, 27 Nisan Pazar Günü Fenerbahçe ile Oynayacağı Derbi Maçın Hazırlıklarını Bu Sabah Florya Metin Oktay Tesisleri'nde Bası..
39.uluslararası Nysa Kültür ve Sanat Festivali Etkinlikleri Yarın Başlıyor Aydın'ın Sultanhisar İlçesi'nde Bu Yıl 39'uncusu Düzenlenen €œ39. Uluslararası Sultanhisar Nysa Kültür ve Sanat Fe..
Market ve Toptancılar Sahaya İniyor Sakarya'daki Yerel Süper Marketler ile Toptancılar, Halı Saha Futbol Turnuvası'nda Bir Araya Gelecek.
Konyada İl Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu Toplantısı
Konya'da İl Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu Toplantısı
Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından Düzenlenen İl Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu Toplantısı Yapıldı. Toplantıda Halk Eğitim Merkezlerinin Faaliyetleri Değerlendirildi.
Bursaspor, Adana'ya Gitti Bursaspor, Beşiktaş ile Oynayacağı Lig Maçı İçin Öğle Saatlerinde Uçakla Adana'ya Gitti.
Manisadaki Tarımsal Kooperatiflere 10 Milyon YTL Kaynak
Manisa'daki Tarımsal Kooperatiflere 10 Milyon YTL Kaynak
Tarım ve Köyişleri Bakanlığı'nın Manisa'daki 11 Tarımsal Kalkınma Kooperatifinin 10 Milyon YTL'lik Yatırımını 2008 Yılı Programına Aldığı Bildirildi.
Kars'ta Üniversite Öğrencileri Köy İlköğretim Okulunu 'Kardeş Okul' Seçti Kars Kafkas Üniversitesi (Kaü) Kağızman Meslek Yüksek Okulu (Myo) Tiyatro Kulübü Öğrencileri Onardıkları Esenkır Köyü..
Birecikde 23 Nisan Etkinlikleri Sürüyor
Birecik'de 23 Nisan Etkinlikleri Sürüyor
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri Birecik İlçesinde Devam Ediyor. Etkinlik Kapsamında Çocuklara 17 Bin Oyuncak Dağıtıldı.
Muhtarlara, 'Su ve Besinlerle Bulaşan Hastalıklar, Evsel Nitelikli Suların Bertarafı' Semineri
Muhtarlara, "Su ve Besinlerle Bulaşan Hastalıklar, Evsel Nitelikli Suların Bertarafı" Semineri
Düzce İl Sağlık Müdürlüğü Tarafından Muhtarlara Yönelik "Su ve Besinlerle Bulaşan Hastalıklar, Evsel Nitelikli Suların Bertarafı" Konulu Seminer Verildi.
Thk Yönetiminde Vali Direkçi'ye Ziyaret Türk Hava Kurumu Karabük ve Safranbolu Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri Vali Can Direkçi'yi Makamında Ziyaret Ettiler. Ziyarette Ağırlıklı Olarak Karabük'..
Prof. Dr. Erdem Koç: 'Osmaniye, Türkiye Ortalamasının Üzerinde Bir Şehirleşme Yaşıyor'
Prof. Dr. Erdem Koç: "Osmaniye, Türkiye Ortalamasının Üzerinde Bir Şehirleşme Yaşıyor"
Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Erdem Koç, Osmaniye'nin Türkiye Ortalamasının Üzerinde Bir Şehirleşme Yaşadığını Söyledi. Koç, Enerji Kayıp Kaçaklarında İse Osmaniye'nin Türkiye...
29 Yıllık Milletvekili Olma Hayaline Kavuşamadan Bıraktı Radikal Parti'den 1979 Yılında Milletvekili Adayı Olan Vang Kvist, 29 Yıllık Meclis'e Girme Hayaline Adaylıktan Çekilerek Son Verdi.
Şarkıcı Eylem, Edremitlileri Coşturdu
Şarkıcı Eylem, Edremitlileri Coşturdu
Balıkesir'in Edremit İlçesindeki 23 Nisan Etkinliklerinde Sahne Alan Ünlü Sanatçı Eylem, Hayranlarını Coşturdu.
Vanda 27 Milyon Dolarlık Doğalgaz Yatırımın Temeli Atıldı
Van'da 27 Milyon Dolarlık Doğalgaz Yatırımın Temeli Atıldı
Van'da 5 Yıl İçinde Tamamlanacak 27 Milyon Dolarlık Doğalgaz Yatırımının Temeli Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik ve Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Nafiz Özak'ın Katıldığı Bir Törenle Atıldı.
Eskrim'de Olimpiyat Seçme Müsabakaları Başlıyor Eskrimde Olimpiyat Seçme Müsabakaları Başlıyor.
Tarsusta Üzerinde Dinamit Lokumu ile Yakalanan Zeynep Ş. Adliyeye Sevk Edildi
Tarsus'ta Üzerinde Dinamit Lokumu ile Yakalanan Zeynep Ş. Adliyeye Sevk Edildi
Mersin'in Tarsus İlçesinde Üzerinde Dinamit Lokumu ve Elektrikli Fünye ile Yakalanan Zeynep Ş., Emniyetteki Sorgulamasının Ardından Adliyeye Sevk Edildi.
Türk Telekom Basketbol Fotoğrafları Yarışması İletişim Sektörü Yanında, Eğitim ve Spor Alanında da Önemli Sosyal Sorumluluk Projelerine İmza Atan Telekomünikasyon Şirketi Türk Telekom, Spor B..
Uşak'ta Haşhaş ve Kenevir Ele Geçirildi Uşak'ın Eşme İlçesi Armutlu Köyünde 387 Bin 500 Haşhaş, Yeleğen Beldesinde İse 458 Kök Kenevir Ele Geçirildi.
Futbolda Komisyona Son
Futbolda Komisyona Son
Türk İşadamları Bahadır Koçtürk ve Serdar Özkeskin'in Sahibi Olduğu H&b Esportes ile Dünya Futbolunda 1970'li Yılların Efsane İsmi Carlos Alberto Torres ve Paulo Cesar Lima, Brezilyalı Futbolcuları Türkiye'deki Takımlara...
Tff 3. Lig Tff 3. Lig 3. Grup'ta Lider Olan Denizli Belediyespor, Hafta Sonu Deplasmanda Karşılaşacağı Kütahyaspor Maçının Hazırlıklarını Sürdürürken; Kırmızı-beyazlı Taraftarlar da Bu Deplas..
Almanlar ve Almanyada Yaşayan Türkler Artık Afyonkarahisar Korel Termal Otelde Tedavi Olabilecek
Almanlar ve Almanya'da Yaşayan Türkler Artık Afyonkarahisar Korel Termal Otel'de Tedavi Olabilecek
Afyonkarahisar'daki Korel Termal Otel, Almanya'nın Bkk Aktiv Sağlık Sigorta Şirketi ile Anlaştı. Bu Kapsamda Almanya'da Yaşayan ve Şirketin Sigortalı Yaptığı Türk ve Alman Vatandaşları Artık Korel Otel'de Tedavi...
Konyaspor, Manisayı Gözüne Kestirdi
Konyaspor, Manisa'yı Gözüne Kestirdi
Konyaspor, Turkcell Süper Lig'in 32. Haftasında Deplasmanda Oynayacağı Vestel Manisaspor Maçından Puan Alarak Seriyi Devam Ettirmek İstiyor.
Eğirdir Gölüne 100 Bin Yavru Sazan Bırakıldı
Eğirdir Gölü'ne 100 Bin Yavru Sazan Bırakıldı
Isparta'nın Eğirdir İlçesinde Bulunan Türkiye'nin 3. Büyük Gölü Eğirdir Gölü'ne Koruma Amaçlı Olarak 100 Bin Yavru Sazan Bırakıldı. Göle 2003 Yılından Bu Yana Belli Aralıklarla Sazan Bırakılıyor. Tarım İl Müdürü Mücahit...
Bu Pozisyonlara Talep Çok, Aday Yok Türkiye'nin Önde Gelen Seçme ve Yerleştirme Firmalarından Biri Olan Select Krm, 2008 Yılı Başından Bu Yana Firmaların En Fazla Aradığı Ancak İstenen Niteli..
Merkez Bankasından Faiz İndirimine Ara Merkez Bankası Başkanı Durmuş Yılmaz, Merkez Bankası'nın Mart Ayı İtibarıyla Politika Faizlerindeki İndirim Sürecine Ara Verdiğini Söyledi.
Sakarya Emniyet Müdürlüğü 2 Bin 260 Kişiye 'Uyuşturucu' Konulu Eğitim Verdi Sakarya Emniyet Müdürlüğü Bu Yılın Başından Beri Öğretmen ve Öğrencilerin Katıldığı Toplam 2 Bin 260 Kişiye Uyuştur..
Dqs ve Underwrıters Laboratorıes Güçlerini Birleştirdi Türkiye'de 1997 Yılından Bu Yana Faaliyet Gösteren ve Merkezi Almanya'nın Frankfurt Şehrinde Bulunan Dqs Kalite Yönetim Sistemleri ve Be..
Lenovo Türkiye'ye Yeni Genel Müdür Dünya Kişisel Bilgisayar Pazarının Lider Markalarından Lenovo, Türkiye'deki Faaliyetlerini Yönetmek Üzere Yeni Bir Genel Müdür Atadığını Açıkladı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10