24 Nisan 2008 Perşembe Günü Haberleri

24 Nisan 2008 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
93 Yıl Önce Yaralı Anzak Askerini Kucağına Alıp Sipere Taşıyan Mehmetçik, Bu Kez Tören Alanında Bayılan Anzak Askerine Yardım Etti
93 Yıl Önce Yaralı Anzak Askerini Kucağına Alıp Sipere Taşıyan Mehmetçik, Bu Kez Tören Alanında Bayılan Anzak Askerine Yardım Etti
93 Yıl Önce Yaralı Anzak Askerini Kucaklayarak Tedavisinin Yapılması İçin Sipere Taşıyan Türk Askeri, Bu Kez Çanakkale Savaşları'nın 93. Yıldönümü Törenlerine Katılan ve Sıcak Sebebiyle Tansiyonu Düşerek Yere Yığılan...
Tarsus'ta Yakalanan Canlı Bomba Tutuklandı Tarsus İlçesinde, Emniyet Müdürlüğüne 50 Metre Mesafede Yakalanan ve Üzerinde Bir Adet Elektrikli Fünye ve Dinamit Lokumu Bulunan Kadın Çıkarıldığı ..
Irfo Projesi, Köy Tarımsal Kalkınma Kooparetif Üyelerine Tanıtıldı
Irfo Projesi, Köy Tarımsal Kalkınma Kooparetif Üyelerine Tanıtıldı
Adıyaman'ın Kahta İlçesinde Çiftçi Örgütlerinin Kurumsal Güçlendirilmesi Projesi (Irfo) Kapsamında, Üyelere Seminer Verildi.
Gümüşhane Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Ferda Yıldırım Görevlendirildi
Gümüşhane Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Ferda Yıldırım Görevlendirildi
Gümüşhane İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Görevlendirilen Ferda Yıldırım Koltuğuna Oturdu.
Anzakların Torunları Edremit'te Hamur Açtı Çanakkale'de Düzenlenecek Olan "93. Anzak Törenleri" İçin Türkiye'ye Gelen 250 Avustralyalı, Edremit Körfezi'ni Gezdi.
Araştırma Hastanesinde Mr ve Tomografi Görüntüleme Merkezi Açıldı
Araştırma Hastanesi'nde Mr ve Tomografi Görüntüleme Merkezi Açıldı
Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Mr ve Tomografi Görüntüleme Merkezi, Sakarya Valisi Hüseyin Atak'ın da Katıldığı Törenle Hizmete Girdi.
Belediye 250 Çocuğun Diş Sağlığı Taramasını Yaptırdı
Belediye 250 Çocuğun Diş Sağlığı Taramasını Yaptırdı
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Etkinlikleri Çerçevesinde Bartın Belediyesi'nce Kapalı Otopark'ta Diş Sağlığı Taraması ve Çizgi Film Gösterisi ile Halk Eğitim Merkezi Salonunda "Çocuk Korosu" Konseri...
Sökede Yangın Kurbanı Kardeşler Son Yolculuklarına Uğurlandı
Söke'de Yangın Kurbanı Kardeşler Son Yolculuklarına Uğurlandı
Söke'de Önceki Gün Evlerinde Çıkan Yangında Dumandan Zehirlenerek Ölen İki Kardeş Göz Yaşları Arasında Son Yolculuklarına Uğurlandı.
Malatya Fırıncılar Odası Başkanı Büyükelçi, Ekmek Zammını Savundu
Malatya Fırıncılar Odası Başkanı Büyükelçi, Ekmek Zammını Savundu
Malatya Fırıncılar Odası Başkanı Mehmet Büyükelçi, Ekmeğe Yapılan Zammı Savunarak, "Girdiler Ortalama Yüzde 33 Arttı, Biz İse Ekmeğe Yüzde 25 Oranında Zam Yaptık" Dedi.
Saüde €œ4.eğitim ve Öğretim Programlarının Güncellenmesi Toplantısı”
Saü'de €œ4.eğitim ve Öğretim Programlarının Güncellenmesi Toplantısı”
Sakarya Üniversitesi'nde €œeğitim ve Öğretim Programlarının Güncellenmesi” Çalışmalarına İlişkin 4. Koordinasyon Toplantısı, Saü Kültür ve Kongre Merkezi'nde Yapıldı.
€˜trafik Kanunu ve Tramer’ Konulu Konferans
€˜trafik Kanunu ve Tramer’ Konulu Konferans
Doğu Karadeniz Tüm Sigorta Acenteleri Derneği Başkanı İbrahim Sertel, Trafik Kanunu’nda Yapılan Değişikliklerin Sigorta Acentelerinin Yükümlülüklerini Artırdığını Söyledi.
Kiliste Halk Oyunları Ekibi, Türkiye Finaline Hazırlanıyor
Kilis'te Halk Oyunları Ekibi, Türkiye Finaline Hazırlanıyor
Kilis Halk Eğitim Merkezi (Hem) Müdürü Hamit Maraşlıoğlu, Hem Halk Oyunları Ekiplerinin Türkiye Finaline Hazırlandığını Söyledi.
Etb Meclis Üyeleri ile Personeli Kan Bağışında Bulundu…
Etb Meclis Üyeleri ile Personeli Kan Bağışında Bulundu…
Kızılay Erzurum Şube Başkanlığı Tarafından Düzenlenen Kan Bağışı Kampanyasına Erzurum Ticaret Borsası Meclis Üyeleri ve Personeli de Katıldı.
Aydında 23 Nisan Etkinlikleri
Aydın'da 23 Nisan Etkinlikleri
Aydın'ın Didim İlçesi'nde €œ23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” Çeşitli Etkinliklerle Kutlanmaya Devam Ediyor.
Şeker Fabrikası A.ş.'de Görev Değişikliği Adapazarı Şeker Fabrikası A.ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı'na ve S.s. Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanlığı'na Ahmet Aya Get..
Vali Güzeloğluna Türk Dili Ödülü
Vali Güzeloğlu'na 'Türk Dili' Ödülü
Samsun Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, €œ731. Türk Dil Bayramı ve Yunus Erme'yi Anma Etkinlikleri” Çerçevesinde Düzenlenen €œ7. Karaman Türk Dili Ödülleri”ne, €œtürk Dili ve Kültürüne Hizmet Ödülü” Branşında Layık...
Adana 5 Ocak Stadı Beşiktaş Maçına Hazır
Adana 5 Ocak Stadı Beşiktaş Maçına Hazır
Beşiktaş'ın Cezası Nedeniyle 32. Haftada İstanbul'da Oynanması Gereken Bursaspor Maçının Oynanacağı 5 Ocak Stadı Bu Maç İçin Hazır Hale Getirildi.
Kuveyt Türkten Antalyaya İkinci Şube
Kuveyt Türk'ten Antalya'ya İkinci Şube
Kuveyt Türk, Ülke Genelinde 92'inci, Antalya'da İse 2'inci Şubesini Güllük'te Açtı.
Macaristan Büyükelçisi Istvan Szabo: 'İki Ülke Arasındaki İşbirliğini Daha da Geliştirmek İstiyoruz'
Macaristan Büyükelçisi Istvan Szabo: "İki Ülke Arasındaki İşbirliğini Daha da Geliştirmek İstiyoruz"
Bazı Temaslarda Bulunmak Üzere Trabzon'a Gelen Macaristan Ankara Büyükelçisi Istvan Szabo ve Ticari Ateşesi Jozsef Kovacsta, Trabzon Valisi Nuri Okutan, Ticaret ve Sanayi Odası ile Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği...
Ağabeyinden İkizi Oldu Antalya'da 17 Yaşındaki M.p., Kendisinden 3 Yaş Büyük Ağabeyi A.p'den İkiz Bebek Dünyaya Getirdi
Röntgenci Tezgahtara Suç Üstü ! Kıyafet Denemek için Soyunma Kabinine Giren Üniversiteli Kızı Röntgenleyen Tezgahtar Şikayet Üzerine Yakalandı
'Şimdi İmdat Diyeceğim' Demirtaş Davasında Hakim Albayı Çıldırttılar!
Erdoğan Hakkında Suç Duyurusu CHP, Başbakan'ı Hangi Sözleri Nedeniyle Mahkemeye Verdi?
Beşşar Esad: "Erdoğan, Kalıcı Barış Karşılığında İsrail'in Golan'dan Çekilebileceğini İletti" Suriye Devlet Başkanı Beşşar Esad, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Kendilerine, "İsrail'in Kalıc..
Bakan Günay, Perge Antik Kenti'nin Restorasyonu İçin Ödenek Sözü Vermedi Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Perge Antik Kenti'nde İncelemelerde Bulundu. Burada Antik Tiyatro, Hamam ve Ne..
Afyonkarahisar Osmanbey Eğitim Komleksi'nin Temeli 26 Nisan'da Atılacak Afyonkarahisar'da 'Ana Kucağından Hayata' Sloganıyla Yola Çıkan Karahisar Eğitim Yayıncılık A.ş., 26 Nisan Cumartesi Gü..
Çukurova Üniversitesinde Düzenlenen Öğrenci Konferansında Bir Grup, Toplantı Salonu Bastı
Çukurova Üniversitesi'nde Düzenlenen Öğrenci Konferansında Bir Grup, Toplantı Salonu Bastı
Çukurova Üniversitesi'nde Bir Grup, Üniversitenin Sinerji Kolu Tarafından Düzenlenen Kariyer Günleri Toplantısını Bastı.
Bank Asya 1. Lig
Bank Asya 1. Lig
Diyarbakırspor'u, FIFA Korkusu Sardı. 28 Nisan'da FIFA'nın Vereceği Karar, Yeşil-kırmızılı Kulüpte Merakla Beklenirken; Kulüp Başkanı Adnan Öktüren, "Eski Yönetimlerin Hatasını Diyarbakırspor Çekecek" Dedi.
Tarsusta da Sokak Çocuklarına Yönelik Çalışma Başlatıldı
Tarsus'ta da Sokak Çocuklarına Yönelik Çalışma Başlatıldı
Mersin'de Çocuk ve Gençlik Eğitim Merkezi(çogem) Çalışan Çocukların Sokak Riskine Karşı Korunması İçin Tarsus'ta da Haftada Bir Gün Çalışma Yapıyor.
F.ü Sağlık Yüksek Okulu Öğrencileri Fidan Dikti
F.ü Sağlık Yüksek Okulu Öğrencileri Fidan Dikti
Elazığ Fırat Üniversitesi (Fü) Sağlık Yüksek Okulu Öğrencileri, Sivrice İlçesinde Hazar Gölü Çevresine Fidan Dikti.
Malatya Belediye Başkanı Akın: 'Sümerpark Yakında Hizmete Girecek'
Malatya Belediye Başkanı Akın: "Sümerpark Yakında Hizmete Girecek"
Malatya Belediye Başkanı Cemal Akın, Sümerpark'ın Yakın Zamanda Hizmete Gireceğini Kaydetti.
Senegalli Anneler: 'Çocuklarımızı Türk Kolejlerinde Okutmaktan Gurur Duyuyoruz'
Senegalli Anneler: "Çocuklarımızı Türk Kolejlerinde Okutmaktan Gurur Duyuyoruz"
Senegalli Anneler, Çocuklarını Ülkelerindeki Türk Kolejinde Okutmaktan Onur ve Gurur Duyduklarını Söyledi.
AK Parti Osmaniye Milletvekili Kastal, Kadirlide TOKİ Tarafından Yapılan 150 Yataklı Hastanenin İnşaatında İncelemelerde Bulundu
AK Parti Osmaniye Milletvekili Kastal, Kadirli'de TOKİ Tarafından Yapılan 150 Yataklı Hastanenin İnşaatında İncelemelerde Bulundu
AK Parti Osmaniye Milletvekili Mehmet Kastal, Kadirli İlçesinde TOKİ Tarafından Yapılan 150 Yataklı Hastanenin İnşaatında İncelemelerde Bulundu.
Görüntülenmek İstemedi Şoray Görüntülenmemek İçin Alışık Olunmayan Bir Yol Denedi Ama İşe Yaramadı..Şoray Görüntülenmemek İçin Alışık Olunmayan Bir Yol Denedi Ama İşe Yaramadı..
Ebso Başkanı Taşkın'dan Kriz Değerlendirmesi Ege Bölgesi Sanayi Odası (Ebso) Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Taşkın, 2008'in Hem Türkiye Hem de Dünya Ekonomisi Açısından Tahminlerin de Ötesinde ..
'Evde Çıplak Dolaşıyoruz' Eşi ile 4. Kez Çocuk Sahibi Olmayı Planladıklarını Söyleyen David Beckham, Evde Çıplak Dolaşmaktan Hoşlandığını, Bacaklarını Sigortalattığı İçin Sevdiği Pekçok Şeyde..Eşi ile 4. Kez Çocuk Sahibi Olmayı Planladıklarını Söyleyen David Beckham, Evde Çıplak Dolaşmaktan Hoşlandığını, Bacaklarını Sigortalattığı İçin Sevdiği Pekçok Şeyden Mahrum Kaldığını Söyledi.
Alkolü Fazla Kaçıran Şahıslar Birahaneyi Dağıttı Zonguldak'ın Çaycuma İlçesinde, Alkolü Fazla Kaçıran İki Kişi, Birahaneyi Dağıttı.
Malatyadaki Eroin Operasyonu
Malatya'daki Eroin Operasyonu
Malatya'da Polis Tarafından Düzenlenen Operasyonda 102 Kilo Eroin ile Yakalanan 3 Kişi, Sorgularının Ardından Çıkarıldıkları Adli Makamlarca Tutuklandı.
Otomobil Şarampole Yuvarlandı: 3 Yaralı Çaycuma İlçesinde, Bir Otomobil Şarampole Yuvarlandı. Kazada, Araç Sürücüsü ile 2 Kişi Yaralanarak Hastaneye Kaldırıldı.
Sol Görüşlü Öğrenciler Konferans Salonunu Bastı Sol Görüşlü Öğrenciler, Çukurova Üniversitesi'nde Düzenlenen Bir Konferansı Bastı.
Amanoslar'da Mayın Patlaması: 2 Yaralı Hatay'ın Dörtyol İlçesi Kırsalında, Bölücü Terör Örgütünün Döşediği Mayına Basan Biri Astsubay 2 Asker Yaralandı.
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, İlham Aliyev'le Görüştü Azerbaycan'da Temaslarını Sürdüren Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev'..
Yazıcıoğlu: "Hükümet Öğrenci Affı Konusunda Bir An Önce Karar Vermeli" BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, üniversiteyle ilişkisi kesilen öğrencilerin okullarına dönmesini sağlayacak yasal d..
Umre Yolcuları 'Vize' Mağduru Oldu
Umre Yolcuları "Vize" Mağduru Oldu
Umreye Yolcu Götürmek İçin Suudi Arabistan'dan Vize Almak İsteyen 25 Kadar Acentenin Bin Yolcusu, İstanbul Konsolosluğu'ndaki Bilgisayar Sisteminde Meydana Geldiği İddia Edilen Arıza Nedeniyle Vize Engeline Takıldı.
Son Namazı Halıya Dokudu
Son Namazı Halıya Dokudu
Türkiye'nin Tek Halı Portre Sanatçısı Ahmet Aksakal, Çanakkale Savaşı'nda Tamamı Şehit Olan 57. Alayın Bayram Namazı Fotoğrafını Halıya Dokudu.
Çiftçiler Yağmur Duasına Çıktı
Çiftçiler Yağmur Duasına Çıktı
Gaziantep'in İslahiye İlçesinde Çiftçiler, Yaşanan Kuraklık Sebebiyle Yağmur Duasına Çıktı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10