24 Nisan 2008 Perşembe Günü Haberleri

24 Nisan 2008 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Çaydanlığın Üzerine Düşen Çocuk Yaralandı Gaziantep'te Çaydanlığın Üzerine Düşmesi Sonucu Vücudunda Ciddi Yanıklar Oluşan Çocuk, Hastaneye Kaldırıldı.
Central Europe Rallisi Devam Ediyor
Central Europe Rallisi Devam Ediyor
Kemal Merkit ve Kutlu Torunlar'dan Oluşan Jim Beam Dakar Türk Takımı Aso Tarafından Organize Edilen 'Central Europe Rally de Ülkemizi Temsil Ediyor.
Müşterisine Arazi Gösteren Emlakçı Bıçakla Yaralandı Gaziantep'te Bir Emlakçı, Müşterisine Göstermek İçin Gittiği Arazide Kimliği Belirsiz Bir Kişi Tarafından Bıçakla Yaralandı.
'Erkeksi PKK'lı' Krizi Kadın Koğuşuna Yerleştirilince İsyan Çıktı!
Adapazarı Belediyesinden Özürlülere Tekerli Sandalye Yardımı
Adapazarı Belediyesi'nden Özürlülere Tekerli Sandalye Yardımı
Adapazarı Belediyesi, 31 Özürlülere Tekerli Sandalye Dağıttı.
Kars Emniyet Müdürlüğü'nde Görevli Emniyet Amiri Emekliye Ayrıldı 26 Yıllık Görevini Kars Emniyet Müdürlüğü'nde Başarıyla Tamamlayarak Emekliliğe Ayrılan Emniyet Amiri Mustafa Karaarslan'a 'H..
Vali Sarı-laciverte Kıyamadı
Vali 'Sarı-lacivert'e Kıyamadı
Fenerbahçeli Olmasıyla Tanınan Ordu Valisi Dr. Said Vakkas Gözlügöl, Fatsa İlçesinde Katıldığı Resim Sergisi Açılışında Kurdelenin Sarı-lacivert Olduğunu Görünce "Bu Renklere Kıyamam" Diyerek, Kurdeleyi Kesmek Yerine...
Sabah Programlarından Esinlenmiş Sezen Aksu'nun Büyük İlgi Gören Şarkısının Hikayesi Duyunca Çok Şaşıracaksınız.Sezen Aksu'nun Büyük İlgi Gören Şarkısının Hikayesi Duyunca Çok Şaşıracaksınız.
Erzincanda Dört Bin Çocuk Aşılanacak
Erzincan'da Dört Bin Çocuk Aşılanacak
Erzincan'da 4 Bin Çocuğun Aşılanması Hedefleniyor. Erzincan Sağlık İl Müdürlüğü, 21 -27 Nisan Aşı Haftası Kapsamında 3 Nolu Sağlık Ocağı'nda Aşılama Kampanyasına Başladı.
Enerji Bakanı Güler, Orduya Geliyor
Enerji Bakanı Güler, Ordu'ya Geliyor
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Dr. M. Hilmi Güler, 'Enerji Verimliliği Projesi' Kapsamında Düzenlenecek Olan Bir Takım Etkinlikler İçin Cumartesi Günü Ordu'ya Gelecek.
Borsa, Günü 362.54 Puanlık Artışla 43.190,25 Puandan Tamamladı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, Günü 362.54 Puanlık Artışla 43.190,25 Puandan Tamamladı.
Öğrenci Meclisi Yarın Toplanıyor Türkiye'nin Her İlinden Seçilen Öğrenci Temsilcilerinin Katılacağı "5. Dönem Türkiye Öğrenci Meclisi Özel Birleşimi" Yarın Genel Kurul Salonu'nda TBMM Başkanı..
Üniversite Bahçesinde Çadır Eylemi Akdeniz Üniversitesi'nde 6 Nisan Günü Çıkan Olaylar Sonrası Açılan Soruşturmalarla Yurttan Uzaklaştırılan Öğrenciler İçin Yapılan Çadır Açma Eylemine, Polis..
Malatyada Ekmeğe Yapılan Zam, Tartışma Konusu Oldu
Malatya'da Ekmeğe Yapılan Zam, Tartışma Konusu Oldu
Malatya'da Fırıncılar Odası'nın Ekmeğe Yaptığı Zam Tartışma Konusu Oldu.
Borsa Günlük Bazda Yüzde 0,85 Değer Kazandı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) İşlem Gören Hisse Senetleri, Günlük Bazda Ortalama Yüzde 0,85 Değer Kazandı.
Şahinbeyde, 552 TOKİ Konutunun Kura Çekimi Yapıldı
Şahinbey'de, 552 TOKİ Konutunun Kura Çekimi Yapıldı
Başbakanlıktoplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ve Şahinbey Belediye Başkanlığı İşbirliği ile Yaptırılan 552 Konutun Kura Çekimi Yapıldı.
Karşı Şeride Geçen Beton Mikseri Zincirleme Kazaya Neden Oldu: 3 Yaralı
Karşı Şeride Geçen Beton Mikseri Zincirleme Kazaya Neden Oldu: 3 Yaralı
Tem Otoyolu Eyüp Mevkiinde Önündeki İki Araca Çarparak Karşı Şeride Geçen Beton Mikseri, Zincirleme Kazaya Yol Açtı. 5 Aracın Karıştığı Zincireme Trafik Kazasında 1'i Ağır 3 Kişi Yaralandı. Kazaya Sebebiyet Veren Beton...
Başbakanlık'tan Erdoğan'ın Katar Ziyaretine İlişkin Açıklama Başbakanlık Basın Merkezi'nden Yapılan Açıklamada, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Katar Ziyaretiyle İlgili Olarak Son Günlerde B..
Dolar 1,2940 YTL, Avro 2,0350 YTL Oldu İstanbul Serbest Piyasada Kapanış Saatlerinde Doların Satış Fiyatı 1,2940 YTL, Avronun Satış Fiyatı 2,0350 YTL Oldu.
15'lik Delikanlı Sünnet Masasına Sığmadı (2) Batman Belediyesi Tarafından Düzenlenen Sünnet Şöleni Bu Yılda Renkli Görüntülere Sahne Oldu. Yeni Sünnet Olan 15'lik Delikanlı Sünnet Masasına Sı..
Adana'da 1930'dan Beri İlk Kez Hava Sıcaklığı 38 Dereceye Ulaştı Çukurova Bölgesinde Son 78 Yılın En Sıcak Nisan Ayı Yaşandı. 2001'in 24 Nisan'ın da En Büyük Hava Sıcaklığı 36.8 Dereceye Ulaş..
MGK Dar Salona Mahkum!
MGK Dar Salona Mahkum!
Cumhurbaşkanı Gül Başkanlığında Toplanan Milli Güvenlik Kurulu Zorunlu Olarak Küçük Bir Salonda Yapıldı.
Başkan Şeboy, Büyükşehirin Engellediği Projelerden Yakındı
Başkan Şeboy, Büyükşehir'in Engellediği Projelerden Yakındı
Buca Belediye Başkanı Cemil Şeboy, Üç Büyük Projesini Hayata Geçirdikten Sonra İlçede Aday Olmayacağını, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığını İse AK Parti Tarafından Görev Verilmesi Halinde Yerine Getireceğini...
Yurttan Atılan PKK Sempatizanı Öğrenciler Üniveriste İçerisine Çadır Kurmak İstedi
Yurttan Atılan PKK Sempatizanı Öğrenciler Üniveriste İçerisine Çadır Kurmak İstedi
Akdeniz Üniversitesi'nde 6 Nisan 2008 Tarihinde Çıkan Olaylara Karıştıkları Gerekçesiyle Yurttan 15 Gün Uzaklaştırma Cezası Alan PKK Sempatizanı Öğrenciler ile Kendilerine Destek Veren Diğer Öğrenciler Kampus İçerisinde...
Eroğlu: 'Afyonkarahisar ile Kayseri Sucuğunu Kıyaslamam Sucuk Tüketimini Artırdı'
Eroğlu: "Afyonkarahisar ile Kayseri Sucuğunu Kıyaslamam Sucuk Tüketimini Artırdı"
Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar ile Kayseri Sucuğunu Kıyaslamasının Sucuk Tüketimini Artırdığını Söyledi.
DSP'li Türker: "AKP'nin Tek Çıkış Yolu Erken Seçim" DSP Genel Sekreteri Masum Türker, AKP'nin Açılmış Olan İptal Davası Nedeniyle, Ortaya Çıkacak Kaosu Önlemek İçin Tek Çıkış Yolunun Erken Se..
Yakutiye Belediyesi Zabıtaları Terfi Edebilmek İçin Ter Döktü
Yakutiye Belediyesi Zabıtaları Terfi Edebilmek İçin Ter Döktü
Erzurum Yakutiye Belediyesi'nde Görevli Zabıtalar, Görevde Yükselmek İçin Ter Döktü. Yakutiye Belediyesi Tarafından Başlatılan 80 Saatlik 'Görevde Yükselme Eğitimi'nin Ardından Kursu Tamamlayanlar, Sertifika Alabilmek...
Kaman Kalehöyük Arkeoloji Müzesi'nin Temeli Yarın Atılıyor Japonya Hükümeti'nin Kültür Hibesiyle İnşa Edilecek Kaman Kalehöyük Arkeoloji Müzesi'nin Temeli, Yarın Kültür ve Turizm Bakanlığı Ta..
Konutta Durgunluğa Proje Silahı Çekildi
Konutta Durgunluğa Proje Silahı Çekildi
Global Dalganın Etkisiyle Artan Kredi Faizleri Yüzünden Durma Noktasına Gelen Konut Satışları, Devreye Sokulan Cazip Ödeme Planları ile Canlandı.
Gülbirlik, 2007de 7 Milyon YTLlik Gül Ürünleri İhraç Etti
Gülbirlik, 2007'de 7 Milyon YTL'lik Gül Ürünleri İhraç Etti
Gül, Gülyağı ve Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (Gülbirlik) Geçen Yıl Yurt Dışına 7 Milyon 253 Bin YTL'lik Gül Yağı İhracatı Gerçekleştirdi.
10 Bin Sağlık Personeli Alınacak
10 Bin Sağlık Personeli Alınacak
Özel Hastaneler Yönetmelik Değişikliğiyle Getirilen Kısıtlamalara Rağmen Personel Alımını Sürdürüyor.
'Türkiye Okuyor' Kampanyasına Bir Destek de Tavşanlı'dan Geldi Iüücumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Himayesinde Başlatılan 'Türkiye Okuyor' Kampanyasına Bir Destek de Kütahya'nın Tavşanlı Kaymaka..
Merkez Bankası Başkanı Yılmaz: Reel Sektör Döviz Borcuna Dikkat Etsin, Bankacılık Sektörünü Kredi Riskine Sokmasın Merkez Bankası Başkanı Durmuş Yılmaz, Küresel Piyasalardaki Çalkantılar Nede..
Küçük Kıyamet
Küçük Kıyamet
Dünyadan 400 Milyon Işık Yılı Uzaklıkta Galaksiler Çarpıştı. Çarpışmadan Sonra İki Galaksi Birleşerek Bir Köprü Oluşturdu.
Nihat Hatipoğlu Kepez’in Konuğu0
Nihat Hatipoğlu Kepez’in Konuğu0
Kepez Belediyesinin Düzenlediği €˜kutlu Doğum Haftası’ Etkinliklerinde Ünlü İlahiyatçı Doç. Dr. Nihat Hatipoğlu Sevenleriyle Bir Araya Gelecek.
Tff 2. Lig Yükselme Grubu Tff 2. Lig Yükselme Grubu Takımlarından Kardemir Karabükspor'da Teknik Direktör Mustafa Çapanoğlu, Ligin İlk Sırasında Kalmak İçin Puanlara İhtiyaçlarının Olduğunu v..
Shçeke Katkı Sağlayanlar Ödüllendirildi
Shçek'e Katkı Sağlayanlar Ödüllendirildi
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri Kapsamında Kimsesiz Çocuklar İçin Bir Gece Düzenleyen Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme İl Müdürlüğü (Shçek) Kuruma Katkı ve Katılımda Bulunan Vatandaşları...
Piyasalarda Durum İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) 2. Seansında Bileşik Endeks, Salı Günkü Kapanışa Göre 362,54 Puan Artışla 43.190,25 Puandan Kapandı.
Magazin Outlet’ten Çocuklara Bayram Armağanı
Magazin Outlet’ten Çocuklara Bayram Armağanı
Ataevler'deki Magazin Outlet Alışveriş Merkezi’nde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Nedeniyle Çocuklara Özel Ücretsiz Tiyatro Gösterisi Organize Edildi.
Cep Telefonundan Yüksek Sesle Müzik Dinleyen Şahıs Ayağından Vuruldu Adapazarı'nda, Cep Telefonundan Yüksek Sesle Müzik Dinleme Meselesinden Dolayı Çıkan Tartışmada, Bir Kişi Ayağından Vuruld..
Mut'ta İcra Dairesi'nin Kasası Soyuldu Mersin'in Mut İlçesinde, Adliye Binasındaki İcra Dairesinin Kapısını Kıran Hırsızlar Oksijen Kaynağıyla Açtıkları Kasada Bulunan Bin 570 YTL'yi Çaldı.
Minibüsün Çarptığı Çocuk Ağır Yaralandı Gaziantep'te Minibüsün Çarptığı Bir Çocuk Ağır Yaralandı.
Atça Avcılık ve Atıcılık  Kulübü Trap Atış Yarışması Tamamlandı
Atça Avcılık ve Atıcılık Kulübü Trap Atış Yarışması Tamamlandı
Aydın'ın Sultanhisar İlçesi'ne Bağlı Atça Beldesi'nde 1960 Yılından Beri Faaliyette Olan Atça Avcılık ve Atıcılık Derneği Tarafından Her Yıl Düzenlenen €œatça Geleneksel Trap Atış Yarışmaları” Tamamlandı. Bu Yıl 30...
İngiliz Savunma Bakanı: "Irak Askerleri Hala Tam Operasyonel Değil" İngiltere Savunma Bakanı Des Browne, Basra'da Görev Yapan Irak Askerlerinin Hala Tam Olarak Operasyonel Olmadığını ve Bunun..
Çorlu Belediyesinden Sporculara Malzeme Desteği
Çorlu Belediyesi'nden Sporculara Malzeme Desteği
Çorlu Belediyesi, Gençlik ve Spor Kulübü Bünyesindeki Basketbol ve Futbol Okullarında Yetişen Bin Öğrenciye Spor Malzemesi Dağıtımı Gerçekleştirdi.
Satranç Turnuvasında Ödüller Sahiplerini Buldu
Satranç Turnuvasında Ödüller Sahiplerini Buldu
Denizli Belediyesi'nin, 23 Nisan Çocuk Şenlikleri Kapsamında 4 Kategoride Düzenlediği Satranç Turnuvasında Dereceye Girenlere Ödülleri Verildi.
Kaymakam Karaman, Köyleri Gezdi
Kaymakam Karaman, Köyleri Gezdi
Gaziantep’in İlçesi Kaymakamlık Görevini Vekaleten Yürüten Yavuzeli Kaymakamı Yusuf İzzet Karaman, Araban İlçesindeki Köyleri Ziyaret Ederek Vatandaşlarla Sohbet Etti.
Vadişehir Konutları İçin Kayıtlar Başladı
Vadişehir Konutları İçin Kayıtlar Başladı
Odunpazarı Belediyesi ve TOKİ İşbirliğiyle Yaptırılan Vadişehir Konutlarına Kayıtlar Başladı. Çankaya Mahallesi'nde Bin 400 Metrekalik Bir Alana Kurulan Vadişehir Toplu Konutlarında 71 ve 85 Metrekare Olmak Üzere İlk...
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10