24 Nisan 2008 Perşembe Günü Haberleri

24 Nisan 2008 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bursaspor Adana'ya 3 Puan İçin Gitti Bursaspor, Beşiktaş'ın Cezası Sebebiyle Yarın Adana'da Oynayacağı Maç İçin Bugün Bu Kente Gitti. Yönetici Recep Bölükbaşı'nın Başkanlığındaki Yeşil-beyazl..
Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Van Bölge Birliği 9. Dönem Olağan Genel Kurul Toplantısı
Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Van Bölge Birliği 9. Dönem Olağan Genel Kurul Toplantısı
Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Van Bölge Birliği'nin 9. Dönem Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı.
Mercedes-benz Türk Busworld 2008de
Mercedes-benz Türk Busworld 2008'de
Mercedes-benz Türk, Türkiye'de İkinci Kez Gerçekleştirilen "Busworld 2008" Uluslararası Otobüs Fuarına Şehir İçi ve Şehirlerarası Otobüsleri ile Katılıyor.
Tehlikeli Güneş Işınlardan Korunma Çağrısı
Tehlikeli Güneş Işınlardan Korunma Çağrısı
Dermatoloji Uzmanı Dr. Eda Kıroğlu, Van Bölgesinde Güneş Işınlarının Çok Kısa Bir Mesafeyle Dik Geldiğini İfade Ederek, Bu Yüzden Cilt Kanseri Başta Olmak Üzere Lekelenmeler ve Çillenmelerin Kentte Çok Görüldüğünü...
Halkla İlişkiler Oscarı Sokakta İlk Adımlar Projesi ile Renaultun
Halkla İlişkiler Oscar'ı Sokakta İlk Adımlar Projesi ile Renault'un
Renault'nun Altı Yıl Önce İlköğretim Öğrencilerini Yol Güvenliği Konusunda Bilinçlendirmek İçin Başlattığı Sokakta İlk Adımlar Eğitim Projesi, Türkiye Halkla İlişkiler Derneği'nin Büyük Ödülü'nü Kazandı.
Reel Kesim Güven Endeksi Nisan'da 103.2 Puan Oldu Reel Kesim Güven Endeksi'nin Nisan Ayında, Bir Önceki Aya Göre 2.2 Puan Düşerek 103.2 Seviyesinde Gerçekleştiği Bildirildi.
Erzurumda Kayısı ve Şeftalinin Fiyatı El Yakıyor
Erzurum'da Kayısı ve Şeftalinin Fiyatı El Yakıyor
Erzurum'da Kilosu 20 YTL'den Satılan Kayısı ve Şeftali Rekor Fiyatıyla Dikkat Çekiyor.
Balıkesirde Oda Müziği Konseri
Balıkesir'de Oda Müziği Konseri
Balıkesir'de, Üniversitenin Kültürel Etkinlikleri Kapsamında Oda Konseri Tertiplendi. Çağış Kampusunda, Türk ve Macar Müzisyenlerin Sahne Aldığı Konser Akademisyenler ve Öğrenciler Tarafından İlgiyle İzlendi.
Hırsızlık Yapan Şahıslar Yakalandı Artvin’in Şavşat İlçesinde Çeşitli İşyerlerinden Çanta, Ayakkabı ve Bira Çaldıkları İddiasıyla Yakalanan 3 Kişi, Çıkartıldıkları Mahkemece Serbest Bırakıl..
Merkez Bankası Olağan Genel Kurulu Geçen Yıl 261 Milyon YTL Kar Eden, Halen 75 Milyar Dolarlık Döviz Rezervi ve 80 Ton Altını Bulunan Merkez Bankası, Hissedarlarının Memnun Edemedi.
Körfezde 3 Dolum Tesisi Kapatılıyor
Körfez'de 3 Dolum Tesisi Kapatılıyor
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gayrı Sıhhi Müesseseler İnceleme Kurulu, Körfez İlçesinin Atalar Mahallesi'nde Bulunan ve İnsan Hayatını Tehdit Ettiği Belirlenen 3 Dolum Tesisini, Ruhsatsız Olduğu Gerekçesiyle Kapama...
Müşteri Kılığındaki Genç Kız, İki Dijital Fotoğraf Makinesini Çaldı
Müşteri Kılığındaki Genç Kız, İki Dijital Fotoğraf Makinesini Çaldı
Samsun'da Kendisini Üniversite Öğrencisi ve Bir Doktorun Kardeşi Olarak Tanıtan Genç Kız, Gittiği İş Yerinde 2 Dijital Fotoğraf Makinesini Çaldı.
Okul Birincisi Çocuk Çaya Düşerek Kayboldu
Okul Birincisi Çocuk Çaya Düşerek Kayboldu
Konya'nın Çumra İlçesinde İlköğretim 8. Sınıf Öğrencisi Çocuk, 23 Nisan Törenlerinden Sonra Gittiği Çarşamba Çayı Kenarındaki Çöp Dolu Poşeti Almak İsterken Çaya Düşerek Kayboldu.
Mersin'de Tapu Yolsuzluğu Operasyonu Mersin İl Jandarma Komutanlığı'nca 2007 Yılından Bu Yana Sürdürülen Takip Sonucu Rüşvet, Resmi Belgede Sahtecilik, Görevi Kötüye Kullanma ve Dolandırıcılı..
Hurdacılardaki Yangın Korkuttu Bursa'nın İnegöl İlçesindeki Bir Firmanın İşleme ve Depolama Alanında Çıkan Yangın, Çevre Sakinlerine Korku Dolu Anlar Yaşattı.
Gaziantep'teki Silahlı Kavga Gaziantep'te Dün Bir Mahalle Muhtarının Ölümüyle Sonuçlanan Silahlı Kavgada Yaralanan Şüpheliler, Hastaneden Taburcu Olduktan Sonra İfade Vermek Üzere Emniyet Müd..
Mayın Eğitimi Alan Fareler Uganda'da Hayat Kurtarıyor Uganda'da Hükümet, 20 Yıl Süren İç Savaş Sırasında Döşenen Mayınların Tespit ve İmhası İçin Eğitimli Fareleri Kullanmaya Başladı.
Aktüerlik Mesleği Atağa Geçti
Aktüerlik Mesleği Atağa Geçti
Hdı Sigorta Sorumlu Aktüeri ve Aktüerler Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Taylan Matkap, Türk Sigortacılık Sektörü'nün Gelişimine Paralel Olarak Aktüerlik Mesleğinin Hızla Gelişmekte Olduğunu Belirtti.
Petrol Fiyatları 117 Doların Altına Geriledi Uluslararası Piyasalarda ABD Ham Petrolünün Varil Fiyatı, Doların Değer Kazanması ve ABD'de Ham Petrol Stoklarının Artması Üzerine Yaklaşık 2 Dola..
Olmert'in Sözleri İsrail'i Karıştırdı İsrail Başbakanı Ehud Olmert'in Suriye Devlet Başkanı Beşşar Esad'a, Bu Ülkeyle Barış Karşılığında Golan Tepeleri'nden Vazgeçebilecekleri Yolunda Mesaj İ..
Bakan Yazıcıoğlu: 'Bu Siyasi Hareket Öyle ya da Böyle Yolunu Bulur'
Bakan Yazıcıoğlu: "Bu Siyasi Hareket Öyle ya da Böyle Yolunu Bulur"
Türkiye'nin Çok Büyük Bir Değişim Geçirdiğini İfade Eden Devlet Bakanı Sait Yazıcıoğlu, Partisinin Kapatma Davası ile İlgili Olarak "Bu Siyasi Hareket Öyle ya da Böyle Yolunu Bulur Gider. Bu Konuda Hiçbir Endişeniz,...
Fethiye'de Turizm Sezonu Öncesi Isps Sıkıntısı Fethiye Limanı'nda Daha Önce Bulunan Ancak Yetersizlikler Nedeniyle İptal Edilen Uluslararası Gemi Güvenlik Kodu'nun (Isps) Turizm Sezonu Öncesi..
Fırının Kapağını Açık Unutan Bir Kişi Evini Yakıyordu Zonguldak'ın Devrek İlçesinde, Ekmek Fırınının Kapağını Açık Unutan Bir Kişi, Evini Yakıyordu.
İtalyan Sanatçı İçin Gebze'ye Anıt Yapılacak Dünya Barışına Dikkat Çekmek İçin Çıktığı Yolda Tecavüz Edildikten Sonra Öldürülen İtalyan Sanatçı Pippa Bacca İçin Tavşanlı Köyü'nde "Dünya Barış..
İsveç'ten Genç Kızlara Uyarı: "Paris'te Kendinize Dikkat Edin" İsveç, Fransa'nın Başkenti Paris'e Giden Genç Kızların, Gece Vakti Yalnız Dolaşmamaları Uyarısında Bulundu.
Azerbaycan Dışişleri Bakanı, "Kafkasya'da 4'üncü Bir Devletin Yeri Yok" Azerbaycan Dışişleri Bakanı Elmar Memmedyarov, Ermenistan'ın Planladığı Güney Kafkasya'daki 4'üncü Bir Devlete Yerin Ol..
Üzerine Bahçe Kapısı Devrilen Çocuk Öldü
Üzerine Bahçe Kapısı Devrilen Çocuk Öldü
Konya'da, Bir Sitenin Bahçe Kapısı Üzerine Devrilen Çocuk, Kaldırıldığı Hastanede Hayatını Kaybetti.
Sakarya Jandarması Suçluların Korkulu Rüyası Oldu, Olaylar Azaldı Sakarya İl Jandarma Komutanlığı Sorumluluk Bölgesinde Son 3 Ayda Meydana Gelen 3 Bin 794 Olayın 3 Bin 736'sını Aydınlattı. Op..
Başbakanlıktan Çalık Yalanlaması
Başbakanlık'tan 'Çalık Yalanlaması'
Başbakan Erdoğan'ın Çalık Grubuna Finansman Sağlamak İçin Katar'a Gittiği Şeklindeki İddialara Yanıt Geldi.
Reel Kesimin Güveninde Düşüş Merkez Bankası'nın Bin 182 İmalat Sanayii İşyerinde Yaptığı Ankete Göre Reel Kesim Güven Endeksi, Nisan Ayında, Bir Önceki Aya Göre 2.2 Puan Azalarak 103.2 Düzeyi..
Ön Savunmanın Çerçevesi Çizildi, Asıl Hazırlık Esas Savunmaya Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Kapatma Davasına Karşı Partisinin Hukukçu Kurmayları Tarafından Hazırlanan "Ön Savunma" Çalışmalar..
Hastalar İçin Gezici Kitaplık Oluşturuldu
Hastalar İçin Gezici Kitaplık Oluşturuldu
Erzurum Okuyor Kampanyası Kapsamında Oluşturulan Gezici Kitaplık Hastalar ile Buluştu.
Etb Meclis Üyeleri, Üyeler ve Personeli Kan Bağışında Bulundu
Etb Meclis Üyeleri, Üyeler ve Personeli Kan Bağışında Bulundu
Kızılay Erzurum Şube Başkanlığı Tarafından Düzenlenen 'Kan Bağışı' Kampanyasına Erzurum Ticaret Borsası (Etb) Meclis Üyeleri ve Personeli Katıldı.
Eleşkirtte Kutsal Emanetler Sergisi Açıldı
Eleşkirt'te 'Kutsal Emanetler' Sergisi Açıldı
Ağrı Öğretmenler Derneği(aöder) Eleşkirt Okuma Salonu Tarafından Merkez Camii Bahçesine Açılan 'Kutsal Emanetler' Sergisi Yoğun İlgi Gördü. Sergi 26 Nisan Cumartesi Gününe Kadar Devam Edecek.
Merkez Bankası Genel Kurulu'nda Kar ve Taşınma Tartışması Merkez Bankası Olağan Genel Kurulu'na, Küçük Ortakların, 3,1 Milyar YTL'den 261 Milyon Tl'ye Düşen Kardan Pay Alma ve İstanbul'a Taşı..
Gaziantep Milletvekili Erdoğan, Yeni Görevler Aldı AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, Uyuşturucu Başta Olmak Üzere Madde Bağımlılığı ve Kaçakçılığı Sorunlarının Araştırılarak Alı..
Beşbinevler 75inci Yıl Pazaryeri Hizmete Açıldı
Beşbinevler 75'inci Yıl Pazaryeri Hizmete Açıldı
Karabük'ün Beşbinevler Semt'inde Yeni Pazaryeri Açılışı Yapıldı.
Destekleme Başvuruları 2 Mayıs Tarihine Uzatıldı Kilis’te Destekleme Prim Ödemesinden Yararlanmak İsteyen Üreticilerin Son Başvuru Tarihi 2 Mayıs Tarihine Uzatıldı.
Ada Avmde 23 Nisan Coşkusu
Ada Avm'de 23 Nisan Coşkusu
Sevilen Oyuncu Evrim Akın, Adapazarı Ada Alışveriş Merkezinde Sevenleriyle Buluştu.
Karabük Valisi Can Direkçiden Deprem Uyarısı
Karabük Valisi Can Direkçi'den Deprem Uyarısı
Karabük'ün Eskipazar İlçesinde Meydana Gelen 3.5 Şiddetinde Ki Deprem ile İlgili Bir Değerlendirme Yapan Vali Can Direkçi, "Depreme Karşı Her Zaman Hazırlıklı Olmalıyız" Dedi.
Kiliste 'Kan Ver Hayat Kurtar' Kampanyası
Kilis'te "Kan Ver Hayat Kurtar" Kampanyası
Kilis Kızılay Kan Merkezi Müdürlüğü Tarafından Başlatılan "Kan ve Hayat Kurtar" Kampanyasının Devam Ettiği Bildirildi.
Fiş Topladılar Ödülleri Aldılar
Fiş Topladılar Ödülleri Aldılar
Ülkemi Seviyorum Belgemi Alıyorum Kampanyasına Katılarak En Çok Belge Toplayan Öğrencilere Artvin Valisi Cengiz Aydoğdu Tarafından Çeşitli Hediyeler Verildi.
Vali Can Direkçi Dr. Levent Dülgeroğlu'na Yapılan Saldırıyı Kınadı Karabük'te Özel Muayenehanesinde Saldırıya Uğrayan Şirinevler Devlet Hastanesi Nöroloji Uzmanı Dr. Levent Dülgeroğlu'na Yapı..
Malatyalı Muhtarlar, Tamamlanan Sümerparkı Gezdi
Malatyalı Muhtarlar, Tamamlanan Sümerpark'ı Gezdi
Malatya Belediye Başkanı Cemal Akın, Muhtarlarla Mutat Olarak Her Ay Gerçekleştirilen Toplantılardan Birini Daha Gerçekleştirdi.
Mersin Gümrük ve Muhafaza Başmüdürlüğünde Yangın Tatbikatı
Mersin Gümrük ve Muhafaza Başmüdürlüğü'nde Yangın Tatbikatı
Mersin Gümrük ve Muhafaza Başmüdürlüğü'nün Hizmet İçi Eğitim Faaliyetleri Kapsamında Yangın Tatbikatı Yapıldı.
Gölbaşı Meslek Yüksekokulu Öğrenci Kapasitesini Artırıyor
Gölbaşı Meslek Yüksekokulu Öğrenci Kapasitesini Artırıyor
Adıyaman Üniversitesi Gölbaşı Meslek Yüksekokulu 200 Olan Öğrenci Sayısını 400’e Çıkarmayı Planlıyor.
Çocuklar, Gazi Belediyesinin Yönetimine El Koydu
Çocuklar, Gazi Belediyesi'nin Yönetimine El Koydu
Gazi Belediye Başkanı Süleyman Kaldırım'ı Ziyaret Eden Alparslan İlköğretim Okulu Öğrencileri, Makam Koltuklarına Oturarak Belediye Çalışanlarına Emir Yağdırdı.
Erik Ağacından Düşen Çocuk Hastanelik Oldu
Erik Ağacından Düşen Çocuk Hastanelik Oldu
Gaziantep'te Erik Toplarken Ağaçtan Düşen Çocuk, Bacağına Cam Saplanması Sonucu Hastanelik Oldu.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10