24 Nisan 2008 Perşembe Günü Haberleri

24 Nisan 2008 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Mgk'dan 'Kararlılık' Çıktı Milli Güvenlik Kurulu Toplantısından, ?tüm Iraklı Grup ve Oluşumlarla İstişarelerinin Sürdürülmesi? Kararı Çıktı
Kardoğa, Samsunun Kirlilik Haritasını Çıkaracak
Kardoğa, Samsun'un Kirlilik Haritasını Çıkaracak
Karadeniz Doğa Federasyonu (Kardoğa) Yönetim Kurulu Üyesi ve Samsun Doğayı Koruma Derneği (Samdok) Başkanı Murat Bulut, Samsun'un Kirlilik Haritasını Çıkaracaklarını Söyledi.
Kocaeli'nde 3 Dolum Tesisi İçin Kapatma Kararı Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gayrı Sıhhi Müesseseler İnceleme Kurulu, Körfez İlçesi Atalar Mahallesinde Ruhsatsız Oldukları Gerekçesiyle, Arala..
Bush Bu Yıl da "Soykırım" İfadesini Kullanmadı ABD Başkanı George W. Bush, 1915 Olaylarıyla İlgili Açıklamasında, Bu Yıl da Beklendiği Gibi "Soykırım" Sözünü Kullanmadı.
Motorinin Litre Fiyatı 6 Ykr Arttı Akaryakıt Ürünlerinden Motorinin Litre Fiyatı Yarından Geçerli Olmak Üzere 6 Ykr Arttı.
Altılı Ganyan 151,47 YTL İkramiye Verdi İstanbul'da Bugün Koşulan At Yarışları Sonunda Altılı Ganyan, 151,47 YTL İkramiye Verdi.
Bursa'da Faciaya Kıl Payı Bursa'da Bir Otomobilin Kontrolden Çıkarak Tır'ın Yakıt Deposuna Çarpması Sonucu Yola Akan Mazot, İtfaiye ve Polis Ekiplerini Seferber Etti. Polis, Mazot Dökülen Yol..
Kültür ve Turizm Bakanı Günay: 'Festivaller Değişik Kültür ve Gelenekleri Tanımanın En Zevkli Yolu'
Kültür ve Turizm Bakanı Günay: "Festivaller Değişik Kültür ve Gelenekleri Tanımanın En Zevkli Yolu"
Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Festivallerin Değişik Kültürleri, Farklı Gelenekleri Tanımanın Başka Toplumlarla İletişim Kurmanın En Zevkli Yolu Olduğunu Söyledi.
Kıbrıs'ta Çözüm Arayışları Konferansı KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, Kıbrıs Rum Yönetimi ile Yürütülen Müzakerelerin Herkes İçin "Son Şans" Olduğunu Belirterek, Kıbrıs Rum Yönetimi Lide..
Bakan Unakıtanın Çanakkale Ziyareti
Bakan Unakıtan'ın Çanakkale Ziyareti
Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, Çanakkale Savaşları'nın 93. Yıldönümü Kutlamalarına Katılmak Üzere Geldiği Çanakkale'de Valilik ve AK Parti İl Başkanlığı'nı Ziyaret Etti.
Mgk Toplantısı Açıklaması Milli Güvenlik Kurulu (Mgk) Toplantısının Ardından Yapılan Açıklamada, "Ülkemizin Tüm Iraklı Grup ve Oluşumlarla İstişarelerinin Sürdürülmesinin Yararlı Olacağı Müta..
Milli Eğitim Bakanı Çelik: 'Yaptığımız Hizmetlerden Birileri Rahatsız Oluyor'
Milli Eğitim Bakanı Çelik: "Yaptığımız Hizmetlerden Birileri Rahatsız Oluyor"
Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, Yaptıkları Hizmetleri Çekemeyen Grupların Rahatsız Olduğunu İfade Ederek, "Verdiğimiz Rahatsızlıktan Ötürü Özür Diliyoruz." Dedi.
Batçıktaki Kaza Trafiği Kilitledi
Batçıktaki Kaza Trafiği Kilitledi
Bursa'nın da, Bir Otomobil ile Çekici Tırın Çarpışması Sonucu Merinos Kavşağı'ndaki 'Batçık' Yaklaşık Yarım Saat Trafiğe Kapandı.
Araban Kaymakamı, Köylerdeki Sorunları Yerinde Görüyor
Araban Kaymakamı, Köylerdeki Sorunları Yerinde Görüyor
Gaziantep'in Araban İlçesi Kaymakam Vekili Yusuf İzzet Karaman, Karacaören, Yolveren ve Köklüce Köyleri Ziyareti Sırasında Köyün En Yaşlılarıyla Sohbetler Edip Hatırlarını Sordu.
Bingöl'de Trafik Kazası: 1 Ölü, 1 Yaralı Bingöl Merkez Gökdere Köyünde Meydana Gelen Trafik Kazasında Bir Kişi Hayatını Kaybederken Bir Kişi de Yaralandı.
Siirt'te Sokak Kavgası: 1 Ölü, 6 Yaralı Siirt'te Komşu 2 Aile Arasında Çıkan Nevruz Tartışması Silahlı Çatışmaya Dönüştü. Olayda Bir Kişi Öldü, 6 Kişi Yaralandı.
MGK: Tüm Iraklı Oluşumlarla İstişarelere Devam
MGK: Tüm Iraklı Oluşumlarla İstişarelere Devam
Milli Güvenlik Kurulu toplantısından, 'Tüm Iraklı grup ve oluşumlarla istişarelerinin sürdürülmesi' kararı çıktı. Milli Güvenlik Kurulu, Cumhurbaşkanı Gül'ün başkanlığında Çankaya Köşkü'nde toplandı.
Mgk Bildirisi Açıklandı Milli Güvenlik Kurulu (Mgk) Bildirisi Açıklandı.
Erdoğan Yarın Anayasa Mahkemesi'nde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, yarın Anayasa Mahkemesi'nin 46. kuruluş yıldönümü toplantısına katılacak.
Anayasa Mahkemesi'nin kuruluşunun 46. yıldönü..
Rehn: Kapatmada Avrupa Standardı Şiddet ve Terör
Rehn: Kapatmada Avrupa Standardı Şiddet ve Terör
AB Komisyonunun Genişlemeden Sorumlu Üyesi Olli Rehn, 'Partiler, Ancak Şiddeti ya da Terörizmi Tasvip Ettikleri Takdirde Kapatılabilirler Demektir Bu' Dedi.
Evinde Hint Keneviri Yetiştiren Bir Kişi Yakalandı Gaziantep'in İslahiye İlçesinde Bir Evde 230 Kök Hint Keneviri Ele Geçirildi.
KKTC Dışişleri Bakanı Turgay Avcı Bu Akşam İstanbul'a Gidiyor KKTC Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Turgay Avcı, Uluslararası Ekonomik ve Kültürel İlişkiler Federasyon Başkanlığı'nın D..
Türk-rus İş Konseyi Heyeti Belediye Başkanı Apaydın’ı Ziyaret Etti
Türk-rus İş Konseyi Heyeti Belediye Başkanı Apaydın’ı Ziyaret Etti
Rusya Federasyonu Tanıtım Toplantısı İçin Uşak’a Gelen Türk €" Rus İş Konseyi Başkanı Dr. Turgut Gür, Rusya Federasyonu Türkiye Ticaret Mümessilliği İstanbul Şubesi Müdür Vekili Aleksandır Senatorov, Rusya Federasyonu...
Mgk Toplantısı Sona Erdi Milli Güvenlik Kurulu (Mgk) Toplantısı Sona Erdi.
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Meclis'te Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Meclis Başkanlığı'na Sunuldu. 41 Maddelik Tasarı, Kişisel Verileri Koruma Kurulu Kurulmasını Öngörürken, Kişise..
Siirt'teki Silahlı Çatışma Siirt'te Komşu İki Aile Arasında Çıkan Silahlı Çatışmanın Ardından Sokakta Yoğun Güvenlik Önlemleri Alındı.
TBMM Genel Kurulu Çarşı ve Mahalle Bekçilerinin Yardımcı Hizmetler Sınıfında Yer Alan Kadroları, "Emniyet Hizmetleri Sınıfı" Olarak Değiştirilecek.
Kamer Genç, Geçen Haftaki Gerginliğin Ardından İlk Kez Meclis Kürsüsüne Çıktı Tunceli Bağımsız Milletvekili Kamer Genç, Geçen Hafta TBMM Genel Kurulu'nda AK Parti'li Milletvekilleriyle Yaşadı..
Milli Güvenlik Kurulu Toplantısı Sona Erdi Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Başkanlığındaki Milli Güvenlik Kurulu Toplantısı Sona Erdi. Çankaya Köşkü'ndeki Toplantı 5 Saat 15 Dakika Sürdü.
'Benden Mutlusu Yok' Yumurta Filminin Genç Oyuncusu Saadet Işıl Atasoy, Üniversite Yıllarında Boş Vakitlerini Değerlendirmek İçin Aldığı Oyunculuk Derslerinden Sonra Bu İşin Mesleği Haline Dö..Yumurta Filminin Genç Oyuncusu Saadet Işıl Atasoy, Üniversite Yıllarında Boş Vakitlerini Değerlendirmek İçin Aldığı Oyunculuk Derslerinden Sonra Bu İşin Mesleği Haline Dönüştüğünü Söyleyerek 'Benden Mutlusu Yok' Diye Konuştu.
Bebek İstiyorum Ama Hamile Değilim Pınar Altuğ, Hamile Olduğu Yönünde Çıkan Haberlere de Canlı Yayında Yanıt Verdi.Pınar Altuğ, Hamile Olduğu Yönünde Çıkan Haberlere de Canlı Yayında Yanıt Verdi.
Uşak'ta Trafik Kazası Uşak'ta Meydana Gelen İki Ayrı Trafik Kazasında 3 Kişi Hayatını Kaybetti, 11 Kişi de Yaralandı.
Taşlıçayda Bahar Futbol Turnuvası
Taşlıçay'da 'Bahar' Futbol Turnuvası
Ağrı'nın Taşlıçay İlçe Belediyesi Tarafından Organize Edilen 'Bahar' Futbol Turnuvası Bugün Genç Umutspor ile Aşağı Eğitimspor Takımları Arasında Başladı.
Kamer Genç: Bize Karşı Bir Olay Olursa Sorumlusu Başbakan Bağımsız Tunceli Milletvekili Kamer Genç, TBMM Genel Kurulunda Geçen Hafta Yaşanan Olayın Bir Daha Tekrarlanmamasını İsteyerek, "Bund..
Bursaspora Cezeryeli Karşılama
Bursaspor'a Cezeryeli Karşılama
Turkcell Süper Liği'nde Cumartesi Günü Beşiktaş'la Karşılaşacak Olan Bursaspor, Adana'ya Geldi.Futbolculara ve Yönetime Cezerye İkram Edilirken,Darbukacılarda, 'Hoş Geldin Yar' Şarkısıyla Moral Verdi.
Başkentte Elektrik Kesintisi Dağıtım Şebekelerinde Önceden Planlanan Yıllık Periyodik İşletme, Bakım, Onarım ve Tesis Çalışmaları Nedeniyle 27 Nisan Pazar Günü Ankara'nın Bazı Yerlerinde Elek..
Vanda Akdamar Gençlik ve Tiyatro Şenliği
Van'da Akdamar Gençlik ve Tiyatro Şenliği
Van'da 7. Akdamar Çocuk ve Gençlik Tiyatroları Şenliği, Türkiye Yardım Sevenler Derneği Lisesi Tiyatro Kulübü Tarafından Sergilenen 'Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım' Adlı Oyunla Başladı.
Bekçilere Yeni Statü TBMM Genel Kurulunda, Çarşı ve Mahalle Bekçilerinin Yardımcı Hizmetler Sınıfından Çıkarılarak Emniyet Hizmetleri Sınıfına Alınmasını Öngören Yasa Teklifi Kabul Edilerek Y..
AK Parti İl Başkanı Sedat Yalçın Anjiyo Oldu
AK Parti İl Başkanı Sedat Yalçın Anjiyo Oldu
AK Parti Bursa İl Başkanı Sedat Yalçın'a, Kontrol İçin Gittiği Hastanede Yapılan Tarama Sonucu Kalp Damarlarında Tespit Edilen Rahatsızlıktan Dolayı Anjiyo Uygulanarak Stent Takıldı.
Tatil Köyüne Mini Arboretum
Tatil Köyüne Mini Arboretum
Zonguldak'ın Gökçebey İlçesine Bağlı Bakacakkadı Beldesinde Bulunan 100. Yıl Atatürk Tatil Köyü'nde İlginç Ağaç ve Bitki Türlerinin Bulunduğu Mini Arboretum Açıldı.
Trabzonda Yangın
Trabzon'da Yangın
Trabzon'da Bir İşyerinde Çıkan Yangın Kısa Sürede Binayı Sararken, Caddenin Dar Olması Sebebiyle İtfaiye Araçları Uzun Hortumlarla Yangına Müdahale Edebildi.
Sakaryada Kanser Tarama Merkezi Açıldı
Sakarya'da Kanser Tarama Merkezi Açıldı
Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin Korucuk'taki Yerleşkesinde Kanser Taramalarının Yapılacağı Sintigrafi Mr ve Tomografi Merkezi Açıldı.
Balıkesir Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Abdurrahim Köksal Atandı Balıkesir Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Kayseri Milli Eğitim Müdürü Abdurrahim Köksal'ın Atandığı Bildirildi.
Çeşme Gümrük Muhafaza Müdürlüğü Uluslararası Başarı Ödülü Aldı
Çeşme Gümrük Muhafaza Müdürlüğü Uluslararası Başarı Ödülü Aldı
Dünya Gümrük Örgütü, Uluslararası Gümrükler Günü Dolayısıyla Çeşme Gümrük Muhafaza Müdürlüğü'ne Uyuşturuyla Mücadeledeki Başarısı Dolayısıyla Ödül Verdi.
İngiliz Çiftin En Büyük Hayeli Başbakan Erdoğan ile Görüşüp Dünyaya Birlikte Sevgi Mesajı Vermek
İngiliz Çiftin En Büyük Hayeli Başbakan Erdoğan ile Görüşüp Dünyaya Birlikte Sevgi Mesajı Vermek
Hindistan Asıllı İngiliz Çift, En Büyük Hayallerinin Hayranı Oldukları Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan'la Görüşüp Birlikte Dünya İnsanına Birlikte Mesaj Vermek Belirtti.
MGK Toplantısı Bitti, Açıklama Bekleniyor
MGK Toplantısı Bitti, Açıklama Bekleniyor
Cumhurbaşkanı Gül'ün başkanlığında Çankaya Köşkü'nde yapılan Milli Güvenlik Kurulu toplantısı sona erdi. Yaklaşık 5 saat 15 dakika süren toplantının ardından yazılı açıklama yapılması bekleniyor.
Darwin'e Ne Kadar İnanıyoruz Rakamlarla Evrim Teorisi.. İşte Evrim'e En Çok İnanan Ülkeler...
Röntgenci Tezgahtara Suçüstü ! Kıyafet Denemek için Soyunma Kabinine Giren Üniversiteli Kızı Röntgenleyen Tezgahtar Şikayet Üzerine Yakalandı
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10