24 Nisan 2008 Perşembe Günü Haberleri

24 Nisan 2008 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Ispartada 10 Saniyede Sarraf Dükkanı Soyuldu
Isparta'da 10 Saniyede Sarraf Dükkanı Soyuldu
Isparta'da Bir Sarraf Dükkanı Gündüz Vakti İnanılmaz Bir Şekilde Soyuldu. Soyguncular 10 Saniye Gibi Kısa Bir Sürede Bilezikleri Alarak Ortadan Kayboldu. Soygun Olayı Saniye Saniye Güvenlik Kamerasına Kaydedildi.
Eline Bıçak Alıp Belediyeyi Bastı
Eline Bıçak Alıp Belediyeyi Bastı
Malatya Belediyesi'ne Ait Şirkette Çalışırken İşten Çıkarılan Şahıs, Eline Aldığı Bıçak ile Belediye Binasını Bastı.
DTP'li Baydemir "Diyarbakır Kaledir, Düşürülemez" Davasından Beraat Etti Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir, "Diyarbakır Kaledir, Düşürülemez" Diyerek "Halkı Irka Dayalı Ol..
Hastanede Skandal! İkiz Bebek Bekleyen Güldane Tarakçı, Yanında Doktor Olmadığı için Kendi Başına Doğum Yaptı ve Kan Kaybından Öldü
Rus Patenciye Nuri Alço Taktiği İki Kez Olimpiyat Madalyası Kazanan Oksana Grishuk'a, İçkisine İlaç Konularak Tecavüz Etmek İstediler
Bolvadin 24 Eylül Anaokulu, 'Eğitimde Kalite Ödülleri Yarışması'nda Finale Kaldı
Bolvadin 24 Eylül Anaokulu, "Eğitimde Kalite Ödülleri Yarışması"nda Finale Kaldı
Afyonkarahisar'ın Bolvadin İlçesinde Eğitim -Öğretim Veren MEB 24 Eylül Anaokulu Ankara'da Düzenlenen "Eğitimde Kalite Ödülleri Yarışması"nda "Yılın Kaliteli Okulu" Kategorisinde Birinci Olarak Finale Kaldı.
En Has Ödüller
En Has Ödüller
Kadir Has Üniversitesi Öğrencileri 2007'nin En "Has" İsimlerine Ödül Verdi.
CHP'den Erdoğan Hakkında Suç Duyurusu CHP, Başbakan Erdoğan Hakkında, Meclis'te Tunceli Bağımsız Milletvekili Kamer Genç'e Yönelik Saldırı Olayıyla İlgili Sözleri Nedeniyle Suç Duyurusunda Bu..
Korku Filmi Gibi Din Dersi 3
Korku Filmi Gibi Din Dersi 3
Gaziantep ve Konya'dan Sonra Okullarda Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Derslerinde 'Korku Filmi' Gibi Kaset İzletilmesi Olaylarına Bu Kez İzmir'de Bir Yenisi Eklendi.
Dink Komisyonu Çalışmalarını Tamamladı: Jandarma Görevlileri Bu Kez Komisyona Katıldı Meclis İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu bünyesinde kurulan Hrant Dink komisyonu, Bursa Bölge Jandarma K..
Hem Avukat Hem Kurye
Hem Avukat Hem Kurye
Asıl Mesleği Avukatlık Olan Adam Ek İş Olarak da Uyuşturucu Kuryeliği Yapıyor.
1 Mayıs İçin İzinsiz Afiş Asan 3 Genç Gözaltına Alındı
1 Mayıs İçin İzinsiz Afiş Asan 3 Genç Gözaltına Alındı
Malatya'da İzinsiz Afiş Asmak İddiası ile Gözaltına Alınan 3 Genç, Hastanede Slogan Atmaya Çalışınca Polis Engeline Takıldı.
Türkiye Öğrenci Meclisi Yarın Toplanacak Türkiye'nin her ilinden seçilen öğrenci temsilcilerinin katılacağı "5. Dönem Türkiye Öğrenci Meclisi Özel Birleşimi" yarın Genel Kurul Salonu'nda TBMM..
Ahşap Evde Yangın Malatya'da, İki Katlı Ahşap Evde Meydana Gelen Yangın, Büyük Oranda Maddi Zarara Yol Açtı.
Kaçak Kazı Yaptığı İddia Edilen 4 Kişi Gözaltına Alındı Malatya'da Kaçak Kazı Yaptıkları İdidasıyla 4 Kişi Gözaltına Alındı.
Özcan Deniz Konserleriyle Afet Fonuna Destek Olacak Ünlü Sanatçı Özcan Deniz, Türk Kızılayı Genel Başkanı Tekin Küçükali ile İmzaladığı İşbirliği Protokolü Kapsamında, Türk Kızılayı'nın Çalış..
Merkez Bankası Döviz Kurları Merkez Bankası'nın 24 Nisan 2008 Tarihinde Açıkladığı Gösterge Niteliğindeki Döviz Kurları.
KKTC Gazimağusa Belediyesinden Vefa Örneği
KKTC Gazimağusa Belediyesi'nden Vefa Örneği
Kıbrıs Türk Halkının Milli Mücadele Tarihinin Simge İsimlerinden "Hilmi Komutan" Olarak Bilinen Hilmi Kılgın'ın Anısı Gazimağusa'da Bir Sokakta Ölümsüzleştirildi.
Bakan Günay, Tarihi Perge Antik Kentini Gezdi
Bakan Günay, Tarihi Perge Antik Kentini Gezdi
Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Türkiye'de Dünya Kültür Mirası Listesine Girebilecek Bir Çok Eserin Restore Edilemediğini ve Sadece Korunmakla Yetinildiğini Söyledi.
Jandarma Albay Ali Öz, Hrant Dink Alt Komisyonu Toplantısına Katıldı Eski Trabzon Jandarma Alay Komutanı Albay Ali Öz, Bugün Hrant Dink Cinayetini Araştırma Alt Komisyonu'nun Toplantısına Kat..
Havalimanında Merdivenden Düşen Tuba'yı Havada Yakalayan Kahraman Görevli Olayı Anlattı Atatürk Havalimanı'nda Yürüyen Merdivenden Düşen 9 Yaşındaki Tuba Nur Tatar'ı Havada Yakalayarak Kurtar..
Okullarda Beyaz Bayrak Uygulaması Başlatıldı
Okullarda Beyaz Bayrak Uygulaması Başlatıldı
Milli Eğitim ve Sağlık Bakanlılıklarının Okulların Temizliği ve Sağlıklı Çevre Uygulaması Amacıyla Başlattığı 'Beyaz Bayrak Projesi' Kapsamında, Bayşrak Almaya Hak Kazanan 33 Okula Düzenlenen Törenle Bayrakları Verildi.
Aşıkların Mardin Çıkarması Sıla Dizisinin Yıldızı Cansu Dere, Mardin'e Sevgilisi Cem Yılmaz'la Gitti.Sıla Dizisinin Yıldızı Cansu Dere, Mardin'e Sevgilisi Cem Yılmaz'la Gitti.
Aqua Fantasy Su Parkı Cumartesi Günü Açılıyor
Aqua Fantasy Su Parkı Cumartesi Günü Açılıyor
Ege'de Artan Hava Sıcaklıkları Su Parklarını da Hareketlendirdi. Kuşadası-selçuk Arasında Bulunan Aqua Fantasy Su Parkı, 26 Nisan Cumartesi Günü, 9'uncu Sezonunu Açacak. Türkiye'nın En Önemli Tarihi Değerlerinden Olan...
Başkan Ömer Candan Kilit Taşı Açıklaması
Başkan Ömer Can'dan Kilit Taşı Açıklaması
Gaziantep Merkez İlçe Şahinbey Belediye Başkanı Ömer Can, İlçede Cadde ve Sokaklara Kilit Taşı Döşediklerini ve Bu Uygulamanın Asfalta Göre Daha Sağlıklı ve Daha Ucuz Olduğunu Bildirdi.
Tek Başına 1000 Erkek Öğrenciye Karşı Birinci Oldu
Tek Başına 1000 Erkek Öğrenciye Karşı Birinci Oldu
Kırşehir'de Düzenlenen Türk Halk Müziği Ses Yarışmasında, 1000 Erkek Öğrenci ile Aynı Okulda Okuyan İki Kız Öğrenciden Biri, Erkek Yarışmacıları Eleyerek Birinci Oldu.
Karsta Toplum Destekli Polislik Kapsamında Vatandaşlarla Toplantı Yapıldı
Kars'ta 'Toplum Destekli Polislik' Kapsamında Vatandaşlarla Toplantı Yapıldı
Kars Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği Ekip ve Personeli, Mahalle Muhtarlarını, Oda Başkanlarını, Okul Yöneticilerini, Esnafı ve Vatandaşları Ziyaret Etti.
'Küresel Isınma ve Çevre' Konulu Resim Yarışması
"Küresel Isınma ve Çevre" Konulu Resim Yarışması
Düzce Özel Hayri Sivrikaya Hastanesi Tarafından Düzenlenen "Küresel Isınma ve Çevre" Konulu Resim Yarışmasında Dereceye Giren Öğrencilere Düzenlenen Törenle Ödülleri Verildi.
Ülkesine Giden İngilizin Villasını Tamamen Boşalttılar Ev Satın Alarak Kuşadası'na Yerleşen İngiliz Uyruklu Bir Kişinin Dayalı Döşeli Lüks Villası, Ülkesine Gittiği Bir Sırada Tümüyle Soyuldu..
Bahçeşehir Koleji Öğrencilerinin 23 Nisan Coşkusu
Bahçeşehir Koleji Öğrencilerinin 23 Nisan Coşkusu
Gaziantep Bahçeşehir Koleji Tarafından Düzenlenen 23 Nisan Etkinliklerinde Minik Çocuklar Kıyasıya Yarıştılar.
Türkiye Engelliler Güzellik Yarışması
Türkiye Engelliler Güzellik Yarışması
Türkiye Engelliler Güzellik Yarışması’na Trabzon'dan Katılan Nesrin Yılmaz, Birinci Olmak İstediğini Belirtti.
Zabıta Sınavda Terledi
Zabıta Sınavda Terledi
Erzurum Yakutiye Belediyesi’nde Görevli Zabıtalar Görevde Yükselmek İçin Ter Döktüler.
Eski Genelkurmay Başkanı Kıvrıkoğlundan Vali Çolaka Ziyaret
Eski Genelkurmay Başkanı Kıvrıkoğlu'ndan Vali Çolak'a Ziyaret
Eski Genelkurmay Başkanı Emekli Orgenaral Hüseyin Kıvrıkoğlu, Bilecik Valisi Musa Çolak'ı Ziyaret Etti.
Tüvturk, Akdeniz Bölgesi’nin İlk Araç Muayene İstasyonunu Adana'da Hizmete Açtı Doğuş Otomotiv-akfen-tüv Süd Konsorsiyumu Tarafından Kurulan Tüvturk, Akdeniz Bölgesi’nin İlk Araç Muayene ..
Manisada, Sürdürülebilir Çevre Konulu Proje Yarışması
Manisa'da, 'Sürdürülebilir Çevre' Konulu Proje Yarışması
Manisa Belediyesi ile Özel Doruk Eğitim Kurumları İşbirliğinde Manisa Tarzanı Çevre Günleri Etkinlikleri Kapsamında, İlk ve Ortaöğretim Öğrencilerini Kapsayan "Sürdürülebilir Çevre" Konulu Proje Yarışması Düzenlenliyor.
Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanlığına Ahmet Aya Getirildi Adapazarı Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanlığına Ahmet Aya Getirildi.
Irak'taki Karşıt Gruplar, Finlandiya'da Bir Araya Geliyor Irak'taki Karşı Gruplar, Finlandiya Eski Cumhurbaşkanı Martti Ahtisaari'nin Başkanlık Yaptığı Bir Girişim ile Helsinki'de Bir Araya G..
Almanya'da "Türkiye'de Yatırım" Zirvesi Düzenliyor Almanya'nın Önde Gelen Gazetelerinden Handelsblatt, 28 -29 Nisan Tarihlerinde "Türkiye'de Yatırım İmkanları" Konulu Bir Zirve Düzenleyecek. ..
Burdurda Kitap Okuma Kampanyasi Devlet Dairelerine Taşındı
Burdur'da Kitap Okuma Kampanyasi Devlet Dairelerine Taşındı
Türkiye Okuyor' Projesi ile Başlayan Okuma Kampanyaları Devlet Dairelerine de Taşındı. Vatandaş Artık Resmi Dairede İşlemini Yaptırırken ya da Yakınını Beklerken Zamanını Kitap Okuyarak Geçiriyor. Burdur Nüfus Müdürlüğü...
Hacı Adaylarının Sorunları Meclis Gündemine Taşındı Milliyetçi Hareket Partisi Adana Milletvekili Yılmaz Tankut, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın Düzenlediği Hac Organizasyonlarında Yaşanan Mağd..
Sivaslı'da Bir Şahıs Tarlasında Ölü Bulundu Uşak'ın Sivaslı İlçesine Bağlı Cinoğlu Köyünde İkamet Eden Bir Kişi, Tarlasında Ölü Bulundu.
Iraklı Çocukları Sevgi Mağazası Giydirdi
Iraklı Çocukları Sevgi Mağazası Giydirdi
Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Nedeniyle Kocaeli'de Bulunan 30 Iraklı Çocuk, Sevgi Mağazası'nda Giydirildi. Savaşın Acısını Hala Gözlerinde Taşıyan ve Son Derece Zor Şartlarda Yaşayan Çocuklara Tepeden Tırnağa Yeni...
Başbakan Erdoğanın Eski Danışmanı Dr. Kurtoğlu, Başkan Şahini Ziyaret Etti
Başbakan Erdoğan'ın Eski Danışmanı Dr. Kurtoğlu, Başkan Şahin'i Ziyaret Etti
Başbakan Recep Tayip Erdoğan'ın Aileden Sorumlu Eski Danışmanlarından Dr. Ayşenur Kurtoğlu, Türk Kadınlar Birliği (Tkb) Erzurum Şubesi Onursal Başkanı Saffet Zengin ile Birlikte Kazım Karabekir Belediye Başkanı Dursun...
Bursa'da İki Motosiklet Çarpıştı, 1 Kişi Öldü Bursa'da İki Motosikletin Çarpışması Sonucu Bir Kişi Hayatını Kaybetti.
Çocuk Başbakan da Ergenekon Dedi
Çocuk Başbakan da 'Ergenekon' Dedi
Bir Günlük Başbakanlık Serüvenini Anlatan Çocuk Başbakan Politikanın Tam Kendine Göre Bir Meslek Olduğunu Düşünüyor.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10