23 Nisan 2008 Çarşamba Günü Haberleri

23 Nisan 2008 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kumlucalı Hayırseverler Tarafından Alınan Araç Emniyete Teslim Edildi
Kumlucalı Hayırseverler Tarafından Alınan Araç Emniyet'e Teslim Edildi
Antalya'nın Kumluca İlçesinde Polis Eşleri ve Vatandaşların İşbirliğiyle Alınan Ford Connect Markalı Araç İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne Törenle Teslim Edildi.
Ahmet Türk: "Cumhuriyet Kuruluş Felsefesine Uygun Olarak Demokratikleşmeli" DTP Grup Başkanı Ahmet Türk, Cumhuriyetin Kuruluş Felsefesine Uygun Olarak Demokratikleşmesi Gerektiğini Söyledi.
Defnelerin Budanmaması Engellilerin Bayram Coşkusunu Engelledi
Defnelerin Budanmaması Engellilerin Bayram Coşkusunu Engelledi
Ordu 19 Eylül Stadı'ndaki Defne Ağaçlarının Baharın Gelmesi ile Birlikte Uzamasına Karşın Budanmaması, Engellilerin Hem Hafta Sonu Orduspor - Malatyaspor Maçını, Hem de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı...
İş Bankası "Bir Kumbara Öyküsü"nü Anlatıyor İş Bankası, Tarafından "Bir Kumbara Öyküsü" Adlı Kumbara Sergisi Açıldı. 15 Eylül'e Kadar Ziyarete Açık Olacak Sergide, İş Bankası'yla Özdeşleşen Ç..
Bakan Çelik Baykalcı Çıktı
Bakan Çelik 'Baykal'cı' Çıktı
Milli Eğitim Bakanı Çelik, CHP Kurultayı için 'Sonu Belli' İfadesini Kullanırken, 'Ben Baykalcıyım, Oyum Baykal'a' Diyerek İğneledi.
Yüzlerce Küçük Hanım ve Küçük Bey Ata'yı Ziyaret Edecek Ankara Devlet Tiyatrosu Tarafından Düzenlenen "Küçük Hanımlar Küçük Beyler Uluslararası Çocuk Tiyatroları Festivali", İlköğretim Okulla..
"Her 3 Kadından 1'i Şiddet Görüyor" Birleşmiş Milletler Kadınlar İçin Gelişim Fonu'nun (Unıfem) İyi Niyet Elçisi Avusturalyalı Film Yıldızı Nicole Kidman, Yeryüzünde Her 3 Kadından 1'inin Şid..
Bossa'nın Fabrika Binası Alışveriş Merkezi Olacak 1951 Yılında Kurulan Bossa 1 Tesislerinin Yıkımına Başlandı. Sabancı"nın 20,5 Milyon $ Sattığı Tesis, Adana"ya Alışveriş Merkezi Olarak Dönec..
'Cari Açık Yapısal Bir Hal Aldı Ekonomik Yapı Değişmeli' Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, "Yüksek Katma Değer Sağlayacak İstihdam Dostu Bir Ekonomik Büyüme Şart" Dedi. Koç Hold..
Samsung'ta Başkan Görevden Oldu Güney Kore"nin En Güçlü İş Adamı ve Samsung Group"un Başkanı Lee Kun-Hee, Hakkındaki Vergi Kaçırma ve Güveni Kötüye Kullanma Suçlamalarının Ardından Şirketteki..
Renault'nun 'Sokaktaki İlk Adımlar'ına Ödül Renault Mais, Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (Tühid) Tarafından Düzenlenen Altın Pusula Ödüllerinde Sokaktaki İlk Adımlar Adlı Projesiyle Büyük Ö..
30 Yıllık Logo Dünyaya Açılmak için 10 Milyon Dolara Yenilendi Lassa 30 Yıllık Logosunu Yeniledi. Logonun Tasarlanmasından Bayideki Tabelaların Değişimine 10 Milyon Dolar Maliyetli Bu Operasy..
Rbs, 2 Türk Bankacılık Sistemini Kuracak Kadar Para Toplayacak! Royal Bank Of Scotland, Mortgage Krizinden Aldığı Yarayı Sarmak için 24 Milyar Dolarlık Sermaye Artırımına Gidecek. 12 Milyar D..
Basında Çalık Dönemi Başladı Çalık Grubu Şirketi Turkuvaz Aş, Dün İtibariyle Atv-Sabah Grubu için İhale Bedeli Olan 1.1 Milyar Doları Ödedi. Ödemeyle Birlikte Turkuvaz Medya Grubu, Türkiye"ni..
Bahçeli Meclisi Adres Gösterdi
Bahçeli Meclisi Adres Gösterdi
Bahçeli, Bazı Milletvekillerinde, Bağımsız ve Milli Karar Verebilmeleri Noktasında, İçten ve Dıştan Gelen Etkilerle Bir Tereddüt Varsa, 1920'li Yılları İncelemelerini İstedi.
Milli Yüzücü Acet Ölüm Yıldönümünde Anıldı
Milli Yüzücü Acet Ölüm Yıldönümünde Anıldı
Adana'nın Unutulmaz Yüzücüleri Arasında Yer Alan Mustafa Acet, Ölümünün Birinci Yılında Asri Mezarlıkta Bulunan Aile Kabristanında Anıldı. Manş Denizi'ni Geçen İlk Türk Yüzücü Olan Erdal Acet'in Ağabeyi Mustafa Acet,...
Uçan Balonlar Patladı, Bir Çocuk Yaralandı Bursa'nın Merkez Osmangazi İlçesinde Bir İlköğretim Okulu Öğrencisi, Okul Girişinde Bulunan Seyyar Satıcının Elindeki Uçan Balonların Patlaması Sonu..
Gazanfer Bilge, Son Yolculuğuna Uğurlandı
Gazanfer Bilge, Son Yolculuğuna Uğurlandı
Dünya ve Olimpiyat Şampiyonu Güreşçi Gazanfer Bilge'nin Cenazesi, Marmara İlahiyat Fakültesi Camii'nde Öğle Namazına Mütakip Kılınan Cenaze Namazının Ardından Karamülsel İlçesinde Toprağa Verilecek.
Bursa'da Paraşüt Gösterilerine Lodos Engeli Bursa'da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamaları Çerçevesinde Gerçekleştirilmesi Planlanan Paraşüt Gösterileri, Şiddetli Lodos Yüzün..
Batman Belediyesi'nin Küçük Başkanı Her Mahalleye Park Sözü Verdi Batman'daki 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamaları Sırasında Temsili Olarak Belediye Başkanı Koltuğuna Oturan..
Merdivenlerden Düşen Çocuk Yaralandı Kocaeli'de Merdivenlerden Düşerek Yaralanan Çocuk Ağır Yaralandı.
Demirci'de 23 Nisan Kutlamaları 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Demirci İlçesinde Coşkuyla Kutlandı.
23 Nisan Kutlamaları 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Nedeniyle Malatya Belediye Başkanı Cemal Akın'ın Koltuğuna Oturan Öğrenci, İsteklerini Sıraladı.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Siirt'te Coşku ile Kutlandı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Siirt'te de Coşkuyla Kutlandı. Kutlamalara İştirak Eden Askeri Helikopterleri..
Balıkesir'de Mahkumlar Sergi Açtı Balıkesir'in Burhaniye Kapalı Cezaevi'nde Kalan Mahkumların Eserlerinin Yer Aldığı Sergi Törenle Açıldı.
23 Nisan Kırgızistan'da da Kutlandı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kırgızistan'da da Coşkuyla Kutlandı.
Iraklı Çocuklar, 23 Nisan'la Sevindi Dünya Genelinde Kutlanana 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Irak'ın Kuzeyindeki Kerkük Kentindeki Çocukları da Sevince Boğdu. Kente Yaşayan Türk..
Sarıgöl'de, 23 Nisan Çoşkuyla Kutlandı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Tüm Yurtta Olduğu Gibi Sarıgöl İlçesinde de Coşkuyla Kutlandı.
İskenderun'da 23 Nisan Coşkusu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Hatay'ın İskenderun İlçesinde Coşkuyla Kutlandı.
23 Nisan Kutlanıyor
23 Nisan Kutlanıyor
23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı, Trabzon'da Coşkuyla Kutlandı. Sabah Saatlerinde Valilik Önündeki Atatürk Anıtı'na Çelenk Konulması, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı'nın Okunmasıyla Başlayan Kutlamalara, Hüseyin...
Sokakta Çalışan Çocuklara Bayram Programı Malatya'da Sokakta Çalışan Çocuklara Yönelik Olarak 23 Nisan Programı Uygulandı.
Burdur'da Kitap Seferberliği Okuma-yazma Oranını Artırmak İçin Kitap Kampanyası Düzenlenen Burdur'da 23 Nisan Etkinlikleri Kapsamında Öğrencilere 10 Binlerce Kitap Dağıtıldı.
Diyarbakır'da Kaçak Çay Operasyonu Diyarbakır'da Emniyet Müdürlüğü Tarafından Yapılan Operasyonda Piyasa Değeri 250 Bin YTL Olan Kaçak Çay Ele Geçirildi.
Sarıgöl'de 23 Nisan Gecesi Sarıgöl Halk Eğitim Müdürlüğü Tarafından 23 Nisan Kutlamaları Kapsamında Eğlence Düzenlendi.
Sokak Ortasında Silahlı Çatışma: 1 Ölü, 4 Yaralı Gaziantep'te Meydana Gelen Silahlı Kavgada İlk Belirlemelere Göre Mahalle Muhtarı Olan 1 Kişi Hayatını Kaybetti, 4 Kişi de Yaralandı.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Coşkuyla Kutlanıyor 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Siirt'te de Coşku ile Kutlandı. Atatürk Anıtına Çelenk Sunulmasının Ardından Törenl..
Kosovalı Öğrenciler Karacabeye Hayran Kaldı
Kosovalı Öğrenciler Karacabey'e Hayran Kaldı
Bir Süre Önce Avrupa'da Bağımsızlığını İlan Eden Kosova'nın Mamuşa Belediyesi Folklor Ekibi Bursa'nın Karacabey İlçesine Gelerek 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinliklerine Katıldı.
Elazığ'da "Vites" Operasyonu: Biri Polis 9 Kişiden 6'sı Tutuklandı Elazığ İl Jandarma Komutanlığı'nın "Vites" Operasyonunda 85 Kişiye Para Karşılığı Sahte Evrak, Diploma ve Ehliyet Veren Biri..
23 Nisan Kutlanıyor
23 Nisan Kutlanıyor
Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin Açılışının 88. Yıldönümü Münasebetiyle Çocuklara Armağan Edilen Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Bütün Türkiye'de Olduğu Gibi Sinop'ta da Düzenlenen Törenlerle Kutlandı.
35 Derece Sıcağa Dayanamadılar
35 Derece Sıcağa Dayanamadılar
Coşkuyla Kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı'nda Aşırı Sıcağa Dayanamayan Bazı Çocuklar Baygınlık Geçirdi.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Samsun'da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamalarında Elinde ve Üzerinde Türk Bayrağı Bulunan 72 Yaşındaki Şahıs, Görevliler Tarafında..
TBMM Başkanı Toptan: "Sorunların Çözüm Yeri TBMM'dir" TBMM Başkanı Köksal Toptan, Yüksek Bir Temsil Oranına Sahip 23. Dönem Parlamentosunun Çözemeyeceği Hiçbir Sorunun Bulunmadını Belirterek,..
Köy İlkokulunda 23 Nisan'ı Sanatçılarla Kutladılar Televizyonda Yayınlanan Sıla Dizisinin Oyuncuları, Mardin'in Nusaybin İlçesine Bağlı Söğütlü Köyünde Yaptırdıkları İlköğretim Okulunda 23 Ni..
23 Nisan Kutlanıyor
23 Nisan Kutlanıyor
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Artvin'de Düzenlenen Törenlerle Kutlandı.
Giresun'da Silah Kaçakçılığı Yapılan Eve Baskın Yapıldı Giresun'un Bulancak İlçesinde Silah ve Mühimmat Kaçakçılığı Yapan Bir Kişinin Evinde Güvenlik Güçleri Tarafından Yapılan Aramada, Çeşit..
Siirt Ticaret ve Sanayi Odası, Öğrencilere Hediye Dağıttı
Siirt Ticaret ve Sanayi Odası, Öğrencilere Hediye Dağıttı
Siirt Ticaret ve Sanayi Odası, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Dolayısıyla Öğrencilere Hediye Dağıttı.
23 Nisan Kutlanıyor
23 Nisan Kutlanıyor
Türkiye Büyük Millet Meclisi(tbmm)'nin Açılışının ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 88. Yıl Dönümü Iğdır'da Coşkuyla Kutlandı.
Bak Şu Çocukların Yaptıklarına!
Bak Şu Çocukların Yaptıklarına!
Üç Çocuk, Merak Üzerine Gökpıınar Barajı'ndaki Kapaklardan Birini Açınca İki Saat Boyunca 266 Bin Metreküp Su Boşa Aktı!
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10