23 Nisan 2008 Çarşamba Günü Haberleri

23 Nisan 2008 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İddialar Yalanlandı Yılbaşı Programı İçin TRT'den 750 Bin Dolar Aldığı İddialarına Açıklık Getirildi.Yılbaşı Programı İçin TRT'den 750 Bin Dolar Aldığı İddialarına Açıklık Getirildi.
Manu Finale Koşuyor
Manu Finale Koşuyor
Avrupa Şampiyonlar Ligi Yarı Finali'nin İlk Maçında Barcelona, Nou Camp'ta Ağırladığı Manchester United ile Golsüz Berabere Kaldı.
Büyükler Gergin Hükümet ile Muhalefet Arasındaki Sinir Savaşı 23 Nisan'da İlginç Olayların Yaşanmasına Neden Oldu.
 Türk Telekom Seriyi Eşitledi
Türk Telekom Seriyi Eşitledi
Aroma Bayanlar Voleybol Ligi Yarı Final 2. Maçında Fenerbahçe Acıbadem'i 3-1 Mağlup Eden Türk Telekom, Seriyi 1-1'e Getirdi.
Başkent'te 23 Nisan Kutlamaları Ankara Büyükşehir Belediyesi Tarafından Düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamaları Başkent'te Renkli Görüntülere Sahne Oldu. 23 Nisan Ul..
Öyle Bir Frikik Verdi Ki... Basın Mensuplarının Sorularını Yanıtlamadan Otomobile Geçmek İsteyen Brıtney Spears Zor Anlar Yaşadı.Basın Mensuplarının Sorularını Yanıtlamadan Otomobile Geçmek İsteyen Brıtney Spears Zor Anlar Yaşadı.
İsveç İmam Yetişterecek İsveç Hükümeti, Stockholm Kista Yüksek Halk Okulu'nun 3 Senelik Okullarda İmam Yetiştirmesine İzin Verdi.
Davıd Haye, KKTC'nin İngiltere Temsilciliği'nde KKTC'de Yaşayan ve Dünya Orta Sıklet Boks Şampiyonluğu'nu Kazandığı Maçta KKTC Bayraklı Şortu ile Türklerin Gönlünü Kazanan David Haye, Londra'..
Baykal Zehir Gibi Konuştu Meclis Genel Kurulu?ndaki Oturumda Baykal, Çok Sert Konuştu:
Bahçeli: 1 Mayıs'ı Ilımlı Ortama Çekmekte Yarar Var MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 1 Mayıs Kutlamalarını, 'Taksim Meydanı'nda Yapalım, Yapmayalım' Şeklindeki Bir Gerginlik Ortamına Sokmanı..
"Bandırma Fakültesine Sahip Çıkıyor" Kampanyası Yaklaşık 2 Ay Önce Başlatılan "Bandırma Fakültesine Sahip Çıkıyor" Kampanyasına Hayırseverlerden Bağışlar Gelmeye Başladı.
Avrupa Şampiyonlar Ligi Avrupa Şampiyonlar Ligi Yarı Final İlk Maçında Barcelona ile Manchester United Arasında Oynanan Maçın İlk Yarısı Golsüz Berabere Tamamlandı.
Aroma Bayanlar Voleybol Ligi Aroma Bayanlar Voleybol Ligi Yarı Final 2. Karşılaşmasında Sahasında Fenerbahçe Acıbadem'i 3-1 Mağlup Eden Türk Telekom, Seride Durumu 1-1 Yaptı.
Yeni Klip Yakında Yayında Genç Popçu Özgün, İkinci Albümü 'Nöbetçi Aşık'ın Dördüncü Klibini 'Kıpır Kıpır' Şarkısına Çekti.Genç Popçu Özgün, İkinci Albümü 'Nöbetçi Aşık'ın Dördüncü Klibini 'Kıpır Kıpır' Şarkısına Çekti.
Gs Cafe Crown: 89  - Selçuk Üniversitesi: 71
Gs Cafe Crown: 89 - Selçuk Üniversitesi: 71
Beko Basketbol Ligi'ndeki Erteleme Maçında Galatasaray Cafe Crown, Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi'ni 89 -71 Yendi.
Şans Topu Çekilişi Yapıldı Milli Piyango İdaresince Düzenlenen Şans Topu Oyununun Bu Haftaki Çekilişi Yapıldı. 358. Hafta'nın Kazandıran Numaraları; 2, 8, 20, 21, 30 + 8 Olarak Belirlendi. 5+..
23 Nisan Resepsiyonundan Notlar 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Gün Boyu Meclis'te Törenlere Sahne Olurken, Akşam da Meclis Başkanı Köksal Toptan Eşli Davet Verdi.
Kuzey Irak?a Hava Operasyonu Türkiye?ye Ait 4 Savaş Uçağının Kuzey Irak?taki Hakurk Bölgesini Bombaladığı Öne Sürüldü
Kuşadası'nda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamaları 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Tüm Yurtta Olduğu Gibi Kuşadası'nda da Çeşitli Törenlerle Kutlandı.
TBMM'de 23 Nisan Resepsiyonu Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç, CHP ile İlgili Anayasa Mahkemesi'nde Yapılan İncelemenin Mutad Bir İnceleme Olduğunu, Bir Partinin Ancak Yurtdışından Para ..
Kılıç: Parti Kapatmaların Gerekçesi Bellidir Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç, CHP Hakkındaki Mali Denetim ile İlgili, 'Bu Konunun Kapatma Davası ile İlişkilendirilmesi Zor' Dedi.
Başbakan Erdoğan, Ufukçu Kurmaylarından Savunma Brifingi Aldı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti'nin Kapatma Davasına Karşı Anayasa Mahkemesi'ne Sunacağı Savunmayla İlgili Ufukçu Kurmayl..
Eker: Bulgur Yemeye Devam Edin Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker, Bulgurun Pirince Göre Daha Besleyici ve Sağlıklı Olduğunu Belirterek, 'Pirinç Sorunumuz Yok, Ancak Bulgur Yemeye Devam Edi..
Milli Piyango 23 Nisan Özel Çekilişi Yapıldı Milli Piyango'nun 23 Nisan Özel Çekilişinde 3 Milyon YTL'lik Büyük İkramiye '046850' Numaralı Bilete Çıktı.
Tarkan Söyledi, 23 Nisan Çocukları Eşlik Etti Popstar Tarkan, 23 Nisan Şenlikleri Kapsamında Antalya'da Konser Verdi.
Ünlü Markaya Ünlü Model Ünlü Fotomodel Claudıa Schiffer, Dünyaca Ünlü Bir Markanın Kreasyonlarını Tanıtmak İçin Objektiflerin Karşısına Geçti. Fotoğraflar Özel Olarak Siyah -Beyaz Çekildi.Ünlü Fotomodel Claudıa Schiffer, Dünyaca Ünlü Bir Markanın Kreasyonlarını Tanıtmak İçin Objektiflerin Karşısına Geçti. Fotoğraflar Özel Olarak Siyah -Beyaz Çekildi.
Petrolde Rekor Üstüne Rekor! Uluslararası Piyasalarda Petrol Fiyatları Dün Varili 119,90 Dolar Seviyesine Kadar Çıkıp Yeni Bir Rekor Kırdı.rekor Fiyatlarda, Zayıf Dolar Kuru, Yüksek Talep, Pe..
İşgalcilere Google Earth ile Takip Dünyanın En Fazla Tercih Edilen Arama Motoru ""google""ın, Uydu Görüntüleri Aracılığıyla Sunduğu Hizmet, Hazine Arazisi İşgalcilerini de Ele Veriyor. Tüm Dü..
Dünya Darlık Yaşarken, Türkiye'yi Bolluk Bekliyor Kuraklık ve Spekülatif Sebeplere Bağlı Gıda Ürünlerinde Dünyada Darlık Yaşanırken, Güneydoğu Anadolu Projesi (Gap), Konya Ovası Projesi (Kop)..
"Saddam'ın Yardımcısı El Duri Yakalandı" İddiası ABD Güçlerinin Aradığı, Saddam Hüseyin Rejiminin Devrim Komuta Konseyi Başkan Yardımcısı İzzet İbrahim El Duri'nin Yakalandığı Öne Sürüldü.
Irak'ta Sahva Güçleri Yeniden Yapılandırılıyor Irak Başbakanı Nuri El Maliki'nin Görevlendirdiği Irak Yükseköğretim Bakanlığı'na Bağlı Milis Güçlerin Silahsızlandırılması ve Yeniden Yapılandı..
TBMM'de 23 Nisan Resepsiyonu Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Milletvekilleriyle Yaptığı Değerlendirme Toplantısını Önümüzdeki Hafta Sonuna Kadar Bitirmeyi Amaçladıklarını Belirterek, "Milletve..
TBMM'de 23 Nisan Resepsiyonu MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Bugün Birinci Meclis'te DTP Şırnak Milletvekili Hasip Kaplan ile El Sıkışmasının Hatırlatılması Üzerine, "Yan Yana Oturduğunuz S..
TBMM'de 23 Nisan Resepsiyonu Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, 1 Mayıs Konusundaki Düşüncelerini Sendikaların Bildiğini Söyledi. Gül, Gazetecilerin Yıpranma Hakkının Kaldırılması ile İlgili Şikayet..
Anne 'namusunu' Böyle Temizledi! Eşinden Boşanıp Yanına Yerleşen Kızına Otogarda Kurşun Yağdırdı
Asya Şampiyonlar Liginde Pahrakor, Erbile Gol Yağdırdı: 5 -1
Asya Şampiyonlar Ligi'nde Pahrakor, Erbil'e Gol Yağdırdı: 5 -1
Asya 2008 Şampiyonlar Ligi'nde D Grubunda Mücadele Eden Özbekistan'ın Pahtakor Takımı, Deplasmanda Kuzey Irak'ın Erbil Takımına Gol Yağdırdı.
Yurtdışından Para Alma Kapatma Nedenidir
'Yurtdışından Para Alma Kapatma Nedenidir'
Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç, Kanaltürk'e Para Aktardığı Gerekçesiyle CHP'ye Kapatılma Davası Açılıp Açılmayacağı Tartışmalarına Dolaylı Biçimde Açıklık Getirdi.
Toptan, Vekillerin Sağlığı İçin Jammerleri Söktürdü TBMM Başkanı Köksal Toptan, milletvekillerinin sağlığı için radyasyon yaydığı iddia edilen jammerleri söktürdüklerini açıkladı.
TBMM ..
Bahçeli, 1 Mayıs ve Kapatma Davasını Değerlendirdi MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 1 Mayıs'ın Olaylı Geçen Bir Gün Olarak Toplumun Hafızasında Yer Etmemesi Gerektiğini Belirtti. Bahçeli, "Z..
Türk: Biz, Bu Meclisin Üyeleriyiz DTP Grup Başkanı Ahmet Türk, 'Biz, Bu Meclisin Üyeleriyiz. Bizim Burada Olduğumuzdan Dolayı Buraya Gelmeyenler Varsa, Bunu Onlara Sormak Lazım' Dedi.
Servet: Sakin Oynayan Kazanacak Galatasaraylı Futbolcu Servet Çetin, Fenerbahçe ile Yapacakları Derbi Maç Öncesi Açıklamasında, Sinirlerine Hakim Olup Sakin Oynayan, İyi Konsantre Olan Takımı..
Fenerbahçe'de Derbi Maç Hazırlıkları Fenerbahçe, Turkcell Süper Lig'de Galatasaray ile Yapacağı Derbi Maçın Hazırlıklarını Sürdürdü.
Gül Koltuğunu Biri İşitme Engelli 3 Öğrenciye Devretti Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Dolayısıyla Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, Ankara Valisi Kema..
Erdoğan: Değerlendirmeyi Myk'da Yapacağız Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Milletvekilleriyle Gruplar Halinde Yaptığı Görüşmelerin Tamamlanmasından Sonra, AK Parti Myk'da Son Değerlend..
Adı: 'Anyı Lay My Head' Ünlü Hollywood Yıldızı Scarlett Johansson Lındsay Lohan ve Parıs Hılton Gibi Müzikte Kariyer Yapmaya Hazırlanıyor.Ünlü Hollywood Yıldızı Scarlett Johansson Lındsay Lohan ve Parıs Hılton Gibi Müzikte Kariyer Yapmaya Hazırlanıyor.
Ünlü Anneler 23 Nisan Coşkusunu Çocuklarıyla Birlikte Yaşayan Anneler Arasında Bir Çok Şöhretli Kadın da Var.23 Nisan Coşkusunu Çocuklarıyla Birlikte Yaşayan Anneler Arasında Bir Çok Şöhretli Kadın da Var.
Komşunun İki Küçük Kızına Banyoda Lezbiyen Taciz 21 Yaşındaki D.k. ve 16 Yaşındaki Kız Arkadaşı H.n.ç, Komşularının İlköğretim Okuluna Giden İki Kızına Banyo Yaptırma Bahanesiyle Lezbiyen Tac..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10