22 Nisan 2008 Salı Günü Haberleri

22 Nisan 2008 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Çocuk Başkan'dan 23 Nisan Armağanı "Nutuk" 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri Kapsamında Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu'nun Makamını Devralan Gizem Aslan ..
Öğrenciler Başkan Çetin'i Ziyaret Etti 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamaları Çerçevesinde Belediye Başkanı Bekir Çetin'i Ziyaret Eden Şehit Nevzat Kaya İlköğretim Okulu Öğre..
Yılın Kaliteli Okulu Yarışması'nda Dev Başarı Kurulduğundan Beri Gaziantep'te Eğitime Farklı Bir Bakış Getiren Özel Sanko Okulları, Türkiye'de Yılın Kaliteli Okulu Yarışmasında Finale Kaldı.
Arifiye Belediyesi Tarafından Düzenlenen "23 Nisan" Konulu Yarışma Sonuçlandı Sakarya'nın Arifiye İlçe Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Tarafından İlköğretim Öğrencileri Arasında D..
Yerel Gündem 21 Çocuk Meclisi Denizli Valisi Canpolat'ı Ziyaret Etti Denizli Belediyesi Yerel Gündem (Yg) 21 Çocuk Meclisi Üyesi Çocuklar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Nedeniyle..
Küçük Vali Talimat Yağdırdı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamaları Çerçevesinde Afyonkarahisar Valisi Haluk İmga'nın Makamına Oturan Bir Öğrenci, Belediye Başkanı Abdullah Kap..
Çocuklara Tiyatro Gümüşhane’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Nedeniyle Tiyatro Oyunu Sahnelenecek.
Fındıkların Kuruması Meclis Gündemine Taşınıyor Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ordu Milletvekili Rıdvan Yalçın, Yaşanan Soğuktan Dolayı Fındık Bahçelerindeki Dalların Kuruması ve Bunun Ürün..
Mersin'de 'Nükleer Santrale ve Balık Çiftlikleri'ne Hayır' Mitingi Mersin Nükleer Karşıtı Platform Bileşenleri Sözcüsü Kamer Gülbeyaz, Nükleer Santral ve Balık Çiftlikleriyle Mersin'in Önünün..
Gümüşhane 1. Karadeniz Karate Şampiyonasında Kata Dalında Üçüncü Oldu Rize Çayeli Belediyesi Tarafından 23 Nisan Etkinlikleri Kapsamında Düzenlenen 1.karadeniz Karate Şampiyonası'nda 6 Kişili..
Başkan Tok, Koltuğu Devretti 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Nedeniyle İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Temsili Olarak Koltuğunu Devretti. Ticaret ve Sanayi Odası 7-b Sınıfı..
Büro Memur-sen Bölge Toplantısı Sona Erdi Van'da 2 Gün Önce Başlayan Büro Memurları Sendikası (Büro Memur-sen) Doğu Anadolu Bölge Toplantısı Sona Erdi.
Akhisar'da, Fiş Toplayan Öğrencilere Ödül Gelir İdaresi Başkanlığı'nca Düzenlenen €œülkemi Seviyorum Belgemi Alıyorum” İsimli Kampanyada Kapsamında Gerçekleşen Çekilişte, Akhisar'da Belirl..
Hakkari'de Tarım ve Hayvancılık Sigortası Acenteliği Çiftçileri Sevindirdi Hakkari Ziraat Odası Başkanı Naif Önal, Yüzde 100 Devlet Destekli Tarım ve Hayvancılık Sigortası Acenteliği Hizmete ..
Bursa'da Erguvan Bayramı Bursa Büyükşehir Belediyesi Tarafından Düzenlenen '464. Erguvan Bayramı', 25 - 27 Nisan Tarihleri Arasında Kutlanacak.
Atakum’a Temsili Bayan Başkan Atakum Belediye Başkanı Adem Bektaş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Nedeniyle Temsili Olarak Koltuğunu Devretti. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk..
Gs Cem Sultan'ın Sözleşmesini 3 Yıl Uzattı Galatasaray Kulübü, Genç Oyuncusu Cem Sultan'ın Devam Eden Sözleşmesini 3 Yıl Daha Uzattı.
Yahoo, Türkiye'yi Tanıtacak Yahoo'nun ABD, Almanya, İngiltere, Fransa, Hollanda, İspanya, İtalya ve İsrail'deki Sitelerinde Türkiye Reklamları Yer Alacak.
DTP'li Yüksek ve Irmak Talimatla İfade Verdi DTP Genel Başkan Yardımcısı Kamuran Yüksek ile Partili Selma Irmak Talimatla İfade Verdi.
Sezgin: "Sonuca Herkes Saygılı Olmalı" Galatasaray Futbol A.ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, Turkell Süper Lig'de Fenerbahçe ile Hafta Sonunda Çok Önemli Bir Müsabakaya Çıkacaklarını İfade Edere..
2008 Sonu Enflasyon Beklentisi %8,44'e Yükseldi Merkez Bankası Tarafından Düzenlenen Beklenti Anketine Göre, Yıl Sonu Enflasyon Beklentisi Yüzde 8,44 Olarak Belirlendi.
Sgm'de Sezon Finali Yoğun Sabancı Üniversitesi Gösteri Merkezi (Sgm) Mayıs Ayında Sezonu, Müzikten Tiyatro ve Dansa Kadar Uzanan Geniş Yelpazedeki Programıyla Kapatıyor.sgm, 2008 Eurovision Ş..
'Mucize Kurtuluş' Diye Buna Denir! Tir'ın Altında Kalan Otomobilden Sağ Kurtulan Sürücünün Yaşadığı Ölüm Kalım Savaşı İzleyenleri Hayrete Düşüriyor
Dünyanın En İyi 50 Restoranı Farron Adria'nın İşlettiği El Bulli Restoranı, 3. Kez Dünyanın En İyi Restoranı Seçildi. İşte Tam Liste...
Erdoğan: Tatilin Maliyeti 2 Katrilyon Başbakan Ekonomik Gerekçe Gösterdi Sendikalar İsyan Etti: 1 Mayıs'ta Taksim'deyiz
2008 Goodyear Wrangler Cup Heyecan Yaşattı
2008 Goodyear Wrangler Cup Heyecan Yaşattı
Motorsporları Fanatikleri İçin En İlgi Çekici Yarışlardan Biri Haline Gelen Goodyear Wrangler Cup, 2008 Yılında Farklı Yarışçılar, Farklı Kurallar, Farklı Bir Parkurda Yapıldı.
Bursaspor Taraftarı Kızgın
Bursaspor Taraftarı Kızgın
Bursaspor Taraftarları, Yeşil - Beyazlı Takımın Beşiktaş'la Adana'da Oynayacağı Maça Alınmamalarına İlişkin Karara Tepki Gösterdi.
İkv Başkanı Kabaalioğlu: "2014 Hedefinden Vazgeçilmemelidir" İktisadi Kalkınma Vakfı(ikv) Başkanı Prof. Dr. Halûk Kabaalioğlu, Avrupa Komisyonu Genişlemeden Sorumlu Üyesi Olli Rehn'in Bir R..
Cihan Medya Dağıtım, Personelini Eğitiyor
Cihan Medya Dağıtım, Personelini Eğitiyor
Cihan Medya Dağıtım Şirketi, Personelini Dağıtım Konusunda Seminerlerle Eğitiyor.
Yanardağ'dan Çıktı Aşkımız Yasak Aşk Yaşadıkları İçin Uzun Süre Gazetecilerden Kaçan Deniz Seki ile Hüsnü Şenlendirici, Artık Gizlenmiyor.Yasak Aşk Yaşadıkları İçin Uzun Süre Gazetecilerden Kaçan Deniz Seki ile Hüsnü Şenlendirici, Artık Gizlenmiyor.
Kasiad, 13 Yıldır 50 Kilometrelik Yolun Bitirilmemesine Tepki Gösterdi Karasu Sanayici ve İşadamları Derneği (Kasiad) Başkanı Av. Recep Özdemir, İhalesinden İtibaren 13 Yıl Geçmesine Rağmen 5..
Erdoğan, Tüsiad Başkanı Yalçındağ ve Beraberindeki Heyeti Kabul Etti Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Tüsiad Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ, Avrupa İş Dünyası Konfederasyonu Baş..
Kazım Karabekirde Çocuk Meclisi Okulların Çevre Düzenlemesini Gündeme Getirdi
Kazım Karabekir'de Çocuk Meclisi Okulların Çevre Düzenlemesini Gündeme Getirdi
Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamaları Çerçevesinde Kazım Karabekir Belediyesi Çocuk Meclisi Toplandı. Belediye Başkanı Dursun Şahin'in de Katıldığı Mecliste, Minik Üyeler Çeşitli Kararlar Aldı. Çoğunluğunu...
Yaylada Ev Bulamayınca Römork Üzerine Ev Yaptı
Yaylada Ev Bulamayınca Römork Üzerine Ev Yaptı
Osmaniye'nin Kadirli İlçesinde Bir Vatandaş Yaylada Kiralık Ev Bulamayınca Römork Üzerine Ev Yaptı.
Bursa Kültürpark Şenliği Başlıyor
Bursa Kültürpark Şenliği Başlıyor
Bursa Büyükşehir Belediyesi Tarafından Bu Yıl 5.'si Gerçekleştirilecek 'Kültürpark Gençlik ve Spor Şenliği', 19 - 25 Mayıs Tarihleri Arasında Spora Gönül Verenleri Bir Araya Getirecek.
Gümüşhane Muhtarlar Derneği Bahar Toplantısı Düzenledi
Gümüşhane Muhtarlar Derneği Bahar Toplantısı Düzenledi
Gümüşhane Muhtarlar Derneği, 2008 Yılı Bahar Toplantısını Yaptı. Toplantıya İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Yılmazer, Merkez İlçe Meclis Üyesi Cahit Sünnetçi, İl Özel İdare Genel Sekreteri İsmail Yalçın, Gümüşhane Ticaret...
Minik Eller Hem Yarıştı Hem Eğlendi
Minik Eller Hem Yarıştı Hem Eğlendi
Giresun Çağrı Koleji Geleneksel Hale Getirdiği Anasınıflarıarası Pastel Boya ve Oyun Hamurları Şenliği'nin 3.'sünü Gerçekleştirdi. Kolej Binasında Gerçekleşen Şenliğe, İl Genelindeki Anasınıfları ve Anaokullarının...
Fırat Üniversitesi Rektörü Muz: 'Atatürk, Milletimizin Geleceği Olarak Gördüğü Çocuklara Çok Büyük Önem ve Değer  Vermiştir'
Fırat Üniversitesi Rektörü Muz: "Atatürk, Milletimizin Geleceği Olarak Gördüğü Çocuklara Çok Büyük Önem ve Değer Vermiştir"
Fırat Üniversitesi (Fü) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hamdi Muz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı Kutladı.
Zaman Çaykara Temsilciliği Hizmete Açıldı
Zaman Çaykara Temsilciliği Hizmete Açıldı
Zaman Gazetesi Trabzon Çaykara Temsilciliği Düzenlenen Programla Hizmete Açıldı. Hükümet Caddesi'nde Hizmete Giren Temsilciliğin Açılış Kurdelasını Onur A.ş. Şirket Müdürü İlyas Yıldırım, Zaman Gazetesi Trabzon...
Başbakanı Tehdit Etti
Başbakan'ı Tehdit Etti
Disk Genel Başkanı, Erdoğan'a 'Ayak Takımının Cevabını 1 Mayıs'ta Alacaksınız' Tepkisi Gösterdi.
Mimar Sinan Üniversitesi'nde Karşıt Görüşlü Öğrenciler Arasında Kavga Çıktı Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nde Sağ ve Sol Görüşlü Öğrenciler Arasında Kavga Çıktı. Sağ Görüşlü Öğrenci..
Çocukların Katıldığı Anketle "En Sevilen Kadın Sanatçı" Ödülünü Alan Sezen Aksu: Ünlü Sanatçı Sezen Aksu, 23 Nisan Çocuk Bayramı Nedeniyle Çocuklar Tarafından Verilen "En Sevilen Kadın Sanatç..
Baykal'dan Erdoğan'a "Fütürsuz, Pişkin, Patavatsız" CHP Lideri Baykal, CHP ve Kendisini Sert Bir Dille Eleştiren Başbakan Erdoğan'a Aynı Sertlikte Yanıt Verdi. Baykal, Başbakan Erdoğan'ın, İş..
Hayvan Hastanesinde Hekimlik Sertifikası Verilecek
Hayvan Hastanesi'nde Hekimlik Sertifikası Verilecek
Osmangazi Belediyesi Sahipsiz Havyanlar Doğal Yaşam Merkezi, Türkiye'de İlk Olacak Bir Organizasyona Evsahipliği Yapmaya Hazırlanıyor. Uludağ Üniversitesi ile Birlikte Düzenlenen Ulusal Küçük Hayvan Hekimliği Konferansı...
Özel Gülpembe İlköğretim Okulunun 23 Nisan Etkinlikleri Kapsamında Öğrenciler Doyasıya Eğlendi
Özel Gülpembe İlköğretim Okulu'nun 23 Nisan Etkinlikleri Kapsamında Öğrenciler Doyasıya Eğlendi
Gaziantep'in İslahiye İlçesinde Özel Gülpembe İlköğretim Okulu'nun 23 Nisan Etkinlikleri Kapsamında Öğrenciler Doyasıya Eğlendi.
Bank Asya 1. Lig Diyarbakırspor, Hafta Sonu Deplasmanda Oynayacağı Antalyaspor Maçının Hazırlıklarına Başladı.
Çiftlikköyde 23 Nisan Tiyatro Şöleni ile Başladı
Çiftlikköy'de 23 Nisan Tiyatro Şöleni ile Başladı
Yalova'nın Çiftlikköy İlçesinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamaları 'Benimle Oynar Mısın' ve 'Safran'lı Mehmet' Adlı Tiyatro Oyunlarıyla Başladı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10