22 Nisan 2008 Salı Günü Haberleri

22 Nisan 2008 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Adana'da Kapatılan Tıp Merkezi Yeniden Açıldı Adana'da Tüp Patlaması Sonucu Çıkan Yangında Yaralanan Biri Çocuk 2 Kişinin Tedavisini Yapmadığı Gerekçesiyle Kapatılan Özel Tıp Merkezi, 5 Gün A..
6. Türkiye Üniversite Oyunları Yarın Başlıyor Muğla ve Marmaris İlçesinde Düzenlenecek Olan 6. Türkiye Üniversite Oyunları Yarın Başlıyor.
1. Uluslararası Resim Olimpiyatı Fethiyede Yapıldı
1. Uluslararası Resim Olimpiyatı Fethiye'de Yapıldı
Muğla'nın Fethiye İlçesinde Yapılan "1. Uluslararası Resim Olimpiyatı"na Katılan 60 Çocuk Barış ve Kardeşliğin Resmini Çizdi.
"Avrupa Birliği, Bosna ile Ortaklık Anlaşmasını Gelecek Ay İmzalayacak" Avrupa Birliği'nin, Bosna -Hersek ile İstikrar ve İşbirliği Anlaşması'nı (Saa) Gelecek Ay İmzalamayı Hedeflediği Bildir..
Amerika, İsrail'e Nükleer Bilgi Sızdırdığından Şüphelenilen Bir Mühendisi Tutukladı Amerika'da Bir Mühendis, Ülkenin Nükleer Sırlarını İsrail'e Sızdırmaktan Dolayı Gözaltına Alındı. Amerikan ..
Cumhurbaşkanına Mektup Yazıp Memleket İçin Yatırım, Kendisi İçin Kitap İstedi
Cumhurbaşkanı'na Mektup Yazıp Memleket İçin Yatırım, Kendisi İçin Kitap İstedi
Muş'ta İlköğretim Öğrencisi Bir Kız, Sorunlarını Anlattığı Mektubuna Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'den Cevap Gelince Büyük Mutluluk Yaşadı.
İhmalkarlık 3 Yaşındaki Umut Bebeğin Sonu Oldu
İhmalkarlık 3 Yaşındaki Umut Bebeğin Sonu Oldu
Antalya'da Fosseptik Çukuruna Düşen 3 Yaşındaki Umut Berk Çalışır, Hayatını Kaybetti.
Egirdirde Tır, Su Kanalına Uçtu: 1 Ölü
Egirdir'de Tır, Su Kanalına Uçtu: 1 Ölü
Isparta'nın Eğirdir İlçesinde Meydana Gelen Kazada Tır Şoförü Hayatını Kaybetti.
Başkan Kaptan Makam Koltuğunu Vekiline, Vekil de Çocuklara Devretti Afyonkarahisar Belediye Başkan Vekili Osman Kumrular, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamaları Çerçevesinde Ö..
Adana İl Tarım Müdürlüğü: "Süne Zararlısı Kontrolümüzde" Adana İl Tarım Müdürlüğü Bitki Koruma Şube Müdürü Ahmet Güneş, Dane Dolgunluğu Aşamasına Gelen Hububata Zarar Vermemesi İçin Süne Zara..
Fatsa'ya Temsili Başkan 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı Nedeniyle Fatsa Belediyesi'ni Ziyaret Eden Merkez İlköğretim Okulu Öğrencilerinden Süleyman Taha Aydın, 1 Saatliğine Temsili Ol..
Resepsiyona Manda Yoğurdu Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin (TBMM) 88. Kuruluş Yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri Kapsamında Düzenlenecek Olan Resepsiyona Çay..
Malatya Sağlık Müdürü Zengin: '2008 Koruyucu Sağlık Hizmetleri Alanında Atılım Yılı Olacak'
Malatya Sağlık Müdürü Zengin: "2008 Koruyucu Sağlık Hizmetleri Alanında Atılım Yılı Olacak"
Malatya Sağlık Müdürlüğü Görevine Atanan Hacı Bayram Zengin, 2008 Yılının Malatya'da Koruyucu Sağlık Hizmetleri Alanında Atılım Yılı Olacağını Söyledi.
Vali Yavuz Erkmen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını Kutladı Zonguldak Valisi Yavuz Erkmen, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını Kutlayarak, Mesaj Yayımladı.
Ünlü Hollandalı Tarihçi Kiel: 'Mimari Eserlere Batı Osmanlı Hoşgörüsünü Göstermiyor'
Ünlü Hollandalı Tarihçi Kiel: "Mimari Eserlere Batı Osmanlı Hoşgörüsünü Göstermiyor"
İstanbul'daki Hollanda Tarih ve Arkeoloji Enstitüsü Müdürü Unesco'nun Bosna Hersek Danışmanı Prof. Dr. Machiel Kiel, Osmanlı'nın Gösterdiği Mimari Eserlere Gösterdiği Hoşgörünün Batılı Devletlerce Gösterilmediğini...
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Öncülüğündeki 'Çocuk Şenliği' Hazırlıkarı Tamamlandı Sakarya Büyükşehir Belediyesi Öncülüğünde, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Çerçevesinde Parantez ..
Belediye Temizlik İşçilerinin Grevi Sona Erdi Van Belediye Başkanı Burhan Yenigün, Şehir İçi Temizlik İşçilerin Dün Başlattığı Grevin Sona Erdiğini ve Akşam Saatlerinden İtibaren Çöp Toplamay..
Mersin Valisi Aksoy: 'Ekonomik Gerekçeleri Bahane Ederek Çocukları Okula Göndermemeyi Kabul Edemeyiz'
Mersin Valisi Aksoy: "Ekonomik Gerekçeleri Bahane Ederek Çocukları Okula Göndermemeyi Kabul Edemeyiz"
Mersin Valisi Hüseyin Aksoy, Ekonomik Gerekçeleri Bahane Ederek Çocuklarını Okula Göndermeyen Aileleri Uyararak, Ekenomik Gerekçeleri Bahane Ederek Çocukları Okula Göndermemeyi Kabul Edemeyeceklerini Belirtti.
Tütün İskelesi Tarihe Işık Tutacak Mustafa Kemal Atatürk ve 18 Silah Arkadaşının 19 Mayıs 1919'da Kurtuluş Savaşı'nı Başlatmak Üzere Samsun'da Karaya Çıktığı 'Tütün İskelesi' İnşaat Çalışmala..
MHP Lideri Bahçeli: "Çocuklar, Vatan ve Millet Sevgisi Doğrultusunda Yetiştirilmeli" MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Çocukların, Vatan ve Millet Sevgisi Doğrultusunda İyi Yetişmeleri, Sorum..
Diyarbakırlı Öğrenciler Konya’da Milli Eğitim Bakanlığı’nın Hazırladığı €œgönül Projesi” Kapsamında Konya’nın Beyşehir İlçesine Gelen Diyarbakır’ın Folklor Ustası İlköğretim Okulu ..
Van Valisi Özdemir Çakacak'tan Çaldıran İlçesine Ziyaret Van Valisi Özdemir Çakacak, Çaldıran İlçesini Ziyaret Ederek Kamu Kurum Amirleri ve Vatandaşlarla Bir Süre Görüştü.
Mersin'de Caretta-caretta Kaplumbağalarının Korunması Anamur Çevre, Doğa ve Turizm Derneği (Açed) Başkanı Oğuz Han Alıçlı, 2006 ve 2007 Yıllarında Mersin Üniversitesi Tarafından Yapılan Bilim..
Çarşamba'ya Temsili Başkan Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, Dumlupınar İlköğretim Okulu 7 Sınıf Öğrencisi Sinan Akkuş'a Temsili Olarak Koltuğunu Devretti. 23 Nisan Ulusal Egemenlik v..
Gül, Türkiye Kamu -Sen Heyetini Kabul Etti Türkiye Kamu -Sen Genel Başkanı Bircan Akyıldız, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile Yaptıkları Görüşmede, Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası il..
Yaşı 42 Vücudu 22 42 Yaşındaki Elizabeth Hurley Görüntüsüyle Gençlere Taş Çıkarttı, Bir Çok Orta Yaşlı Kadını Krize Soktu42 Yaşındaki Elizabeth Hurley Görüntüsüyle Gençlere Taş Çıkarttı, Bir Çok Orta Yaşlı Kadını Krize Soktu
Beylikdüzü'nde 10 Katlı Plaza'da Bomba Paniği Yakuplu E-5 Karayolu Üzerinde Bulunan Bir Plazada Bomba Olduğu Yönünde Gelen İhbar Jandarmayı Harekete Geçirdi. 10 Katlı Plazanın Tamamı Boşaltıl..
Alanya'da Otel Havuzu Yıkımında Arbede Antalya'nın Alanya İlçesi Mahmutlar Beldesinde Bir Otelin Bahçe Duvarı ve Yüzme Havuzunun Yıkımı Sırasında Arbede Yaşandı. Olayla İlgili 7 Kişi Gözaltın..
Abdürrahim Albayrak'ın Acı Günü Trafik Kazasında Hayatını Kaybeden Abdürrahim Albayrak'ın Yeğeni Ömer Kıriş, Gözyaşları Arasında Toprağa Verildi. Gencin Ailesi Gözyaşlarına Boğulurken, Yeğeni..
AB Ülkeleri Öğrencileri Denizli'de AB Üyesi 5 Ülkeden 24 Öğrenci ve 15 Öğretmen, Dünya Barışına Katkı Sağlamak Amacıyla Yürütülen Socrates Comenius Projesi Kapsamında Denizli'ye Geldi.
Türk Metal Sen Üyesi İşçiler Davayı Kazandı Manisa'da Faaliyet Gösteren Bianhci Bisiklet Fabrikasında 2 Yıl Önce İşten Çıkarılan 54 İşçinin Yeniden İşe Alınması Amacıyla Türk Metal Sendikası ..
Küçük Cansu, Belediye Başkanından Yanan Önlüğünü İstedi Isparta'da, Yangında Evini Kaybeden Göngör Köse'nin Kızı Cansu, Belediye Başkanı Hasan Balaman'dan Yanan Önlüğü ve Kitaplarını İstedi.
Emre Belözoğludan Beşiktaşlı Eski Yöneticiye Dava
Emre Belözoğlu'dan Beşiktaşlı Eski Yöneticiye Dava
İngiltere'nin Newcastle United Takımında Top Koşturan Milli Futbolcumuz Emre Belözoğlu, Kendisine Köşe Yazılarında Hakaret Eden Eski Beşiktaş Yöneticisi İbrahim Altınsay'a Tazminat Davası Açtı.
Berdimuhamedov, ' Yavaş Yavaş Serbest Piyasa Ekonomisine Geçeceğiz'
Berdimuhamedov, " Yavaş Yavaş Serbest Piyasa Ekonomisine Geçeceğiz"
Türkmenistan Devlet Başkanı Gurbanguli Berdimuhamedov, Ülkesinin Kademeli Olarak Serbest Piyasa Ekonomisine Geçeceğini Söyledi. ABD Dışişleri Bakanlığı Ekonomi, Enerji, Tarım ve Uluslararası Enerji Koordinatörü Ruben...
Taylandlı Gelin İslamiyeti Seçti
Taylandlı Gelin İslamiyet'i Seçti
Taylandlı Gelin İslamiyet'i Seçti. Tayland Vatandaşı Sırırat Manittayakul Gönül Verdiği Batmanlı Genç Habip Öner ile Evlendi.
Antakyalı Genç Mucitler Ödüllerini Aldı
Antakyalı Genç Mucitler Ödüllerini Aldı
Antakya Vali Utku Acun İlköğretim Okulu, Bilim, Fen ve Teknoloji Kulübü Tarafından Düzenlenen Bilim -Proje Şenliği Sonunda Dereceye Giren Öğrencilere Ödülleri Düzenlenen Bir Törenle Verildi.
Spli Gençler, Diva - Sene Ziyarette Bulundu
Sp'li Gençler, Diva - Sen'e Ziyarette Bulundu
Saadet Partisi (Sp) Erzurum Gençlik Kolları, Türkiye Diyanet ve Vakıf Hizmetleri Kolu Kamu Görevlileri Sendikası (Diva - Sen) Temsilciliğini Ziyaret Etti.
Kazada Ölen Genç Son Yolculuğuna Uğurlandı
Kazada Ölen Genç Son Yolculuğuna Uğurlandı
Bakırköy'de Dün Akşam Saatlerinde Meydana Gelen Kazada Ölen 18 Yaşındaki Tolga Balkan Göz Yaşları Arasında Son Yolculuğuna Uğurlandı.
Başbakanın 3 Çocuk Talimatıyla Ön Plana Çıkan Ebeler Dertli
Başbakan'ın 3 Çocuk Talimatıyla Ön Plana Çıkan Ebeler Dertli
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın 3 Çocuk Talimatıyla Ön Plana Çıkan Ebeler Dertli.
Delta Plazaya Yapılan Bomba İhbarı Asılsız Çıktı
Delta Plaza'ya Yapılan Bomba İhbarı Asılsız Çıktı
Beylikdüzü Yakuplu Beldesi'nde 4 Bloktaki 96 İşyerinin Bulunduğu Delta Plaza'ya Yapılan Bomba İhbarı Asılsız Çıktı. 4 Katlı Bina ve Çevresinde Yapılan Aramalarda Bombaya Rastlanmaması Rahat Nefes Aldırdı.
AK Parti'li Çavuşoğlu: "Bildiri Talep Etmedim, Türkiye'yi Şikayet Etmedim" Avrupa Komisyonu Parlamenterler Meclisi (Akpm) Türk Heyeti Başkanı AK Parti'li Mevlüt Çavuşoğlu, Avrupa Konseyi Parl..
Danıştay İtirazı Reddetti, Ağar Susurluk'tan Yargılanacak Mehmet Ağar'ın, Susurluk Davası Kapsamında "Suç İşlemek Amacıyla Örgüt Kurma" Suçundan Yargılanması Kararı İçin Yapılan İtiraz, Danış..
CHP İzmir İl Başkanlığına Haluk Koç Giremedi Ama Umut Oran Girdi
CHP İzmir İl Başkanlığı'na Haluk Koç Giremedi Ama Umut Oran Girdi
Cumhuriyet Halk Partisi(chp) İzmir İl Başkanlığı, CHP Genel Başkan Adaylarının Ziyaret Kapısı Oldu.
Muhtarlıklara Saldıran PKK'lıların Yargılanmasına Başlandı İstanbul'da PKK Terör Örgütü Adına Esenler'de Bir Mahalle Muhtarlığına Bomba Konması ve Fatih Muhtarlığı'na İse Molotofkokteyli Atıl..
Çavuşoğlu: Şikayet Eder Üslupta Hiç Olmadık Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi (Akpm) Türk Grubu Başkanı ve Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, Akpm'den İstendiği İleri Sürülen Bildiriyle ..
Vizesiz Avrupa Araştırma Grubu'ndan, AP Türkiye Raporundaki 'Vize' Önerisine İtiraz Türkiye Genç İşadamları Derneği (Tügiad) ile Akdeniz Üniversitesi İşbirliğiyle Oluşturulan Vizesiz Avrupa A..
Aydın Emniyeti'nin Gurur Günü Türk Polis Teşkilatı'nın Kuruluşunun 163. Yıl Dönümü Dolayısıyla Düzenlenen Tabanca Atışlarında Türkiye Şampiyonu Olan Aydın Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat Şube ..
Hastanede Tedavi Gören Çocuklara Özel Tiyatro Oyunu Sergilendi Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları Oyuncuları, 23 Nisan Münasebetiyle Esogü Tıp Fakültesi'nde Tedavi Gören Çocuklar İçin Ti..
Bakan Eroğlu Afyonkarahisar'a Geliyor Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, 3 Günlük Programla Afyonkarahisar'a Geliyor.
Fındık Bahçesinde Kalp Krizi Geçiren Şahıs Hayatını Kaybetti Trabzon'da Fındık Bahçesinde Hendek Açmaya Çalışan Bir Kişi Geçirdiği Kalp Krizi Sonucu Hayatını Kaybetti.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10