21 Nisan 2008 Pazartesi Günü Haberleri

21 Nisan 2008 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Tracın Hizmet Binası Yıkıldı, Eşyalar Ortada Kaldı
Trac'ın Hizmet Binası Yıkıldı, Eşyalar Ortada Kaldı
Mahkeme Kararıyla Türkiye Telsiz ve Radyo Amatörleri Cemiyeti (Trac) Tarafından Kullanılan Binanın Yıkımına Başlayan Erzurum Büyükşehir Belediyesi Ekipleri, Bölge İdare Mahkemesi'nin Yürütmeyi Durdurma Kararı Almasının...
Düğünde Çantaları Çalındı Bolu'nun Gerede İlçesinde, Akrabasının Düğününe Katılan S.g. ve H.d.'nin Sandalyenin Arkasına Astıkları Çantaları Çalındı.
Dışişleri Bakanı Babacan Kuveyt'e Hareket Etti Dışişleri Bakanı Ali Babacan, Genişletilmiş Irak'a Komşu Ülkeler Dışişleri Bakanları Toplantısına Katılmak Üzere Kuveyt'e Hareket Etti.
Tatlı Kaçık Bir Cenaze Töreni Barış ve Sevgi Yolculuğu İçin Milano'dan Tel Aviv'e Giderken Gebze'de Tecavüz Edilip Öldürülen Giuseppina Pasqualino'nun Milano'daki Cenaze Törenini İzledim.
Türk Sağlık-sen Başkanı Hasan Şirin, Tüm Ebelerin Haftasını Kutladı Türk Sağlık Sen Sivas Şube Başkanı Hasan Şirin, Ebelerin Mesleki Tanımlarının Yapılması Gerektiğini Söyledi.
Şirket Haberleri Likit Petrol Gazı (Lpg) ile Çalışan Otomobillerin Çok Ekonomik Olduğu Belirtildi.
Rıdvan Dilmen,Derbide Beraberlik Akla Yakındedi
Rıdvan Dilmen,'Derbide Beraberlik Akla Yakın'dedi
Eski Futbolcu ve Futbol Yorumcusu Rıdvan Dilmen, Galatasaray-Fenerbahçe Derbisinin Zorlu Geçeceğini Belirterek, Beraberliğin Fenerbahçe'ye Yarayacağını Söyledi.
'Oto Gargara' İdil'de İlköğretim Öğrencileri Tarafından Sahnelendi Şırnak'ın İdil İlçesinde Cumhuriyet İlköğretim Okulu Öğretmen ve Öğrencileri Tarafından Sahnelenen 'Oto Gargara' İsimli Tiya..
Sırbistan'da Eski 4 Sırp Polise Katliamdan Dava Sırbistan'da "Akrepler" Olarak Bilinen Ünlü Polis Biriminin Eski 4 Üyesi Hakkında, Kosova'da 1998-1999 Savaşı Sırasında Kadın ve Çocukları Öldü..
Fişleri Topladılar, Bisikletleri Kaptılar Balıkesir'in Edremit İlçesinde Maliye Bakanlığı Tarafından Başlatılan 'Ülkemi Seviyorum, Belgemi Alıyorum" Kampanyası Çerçevesinde Düzenlenen Çekiliş..
Müze Gibi Antikacı Dükkanı Balıkesir'in Bandırma İlçesinde Antikacılık Yapan Nejdet Güler'in Koleksiyonunda, ABD'nin İlk Denizaltılarında Kullandığı Teleskoptan, Dünyada İlk Üretilen Gramofon..
AK Parti Milletvekili Osman Kılıç'tan Çocuk Bayramı Tebriği Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Sivas Milletvekili Osman Kılıç, Yayınladığı Mesaj ile Tüm Çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenli..
Kuantum Öğrenme Semineri Sona Erdi Gaziantep'teki Devlet Okullarının 8. ve 9. Sınıflarında Öğrenim Gören 180 Öğrenciye Özel Sanko Okulları'nda Kuantum Öğrenme Semineri Verildi.
Cin Ali, Cd Ortamına Aktarıldı İlkokul Öğrencilerine Okuma Yazmayı Kolay Öğretmek Amacıyla, 1968 Yılında İlkokul Öğretmeni Rasim Kaygusuz Tarafından Yaratılan Hikaye Serisi Kahramanı Cin Ali,..
Düzce Belediyesi Genel Kültür ve Bilgi Yarışması Yapıldı Düzce Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü İşbirliğiyle Düzenlenen Merkez İlköğretim Okulları Gen..
Stso'nun Sivasspor'a Otobüs Kampanyası Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (Stso) Tarafından Ligin Flaş Takımı Sivasspor'a Hediye Edilmek Üzere Başlatılan Kampanya Çerçevesinde Alınan Otobüs Sivas-..
Siyaset Akademisi Yerel Yönetimler Programı Sınavla Sona Erdi AK Parti Denizli İl Teşkilatı'nın Açtığı Siyaset Akademisi Yerel Yönetimler Programı Yapılan Sınavla Sona Erdi.
Elazığlı İş Adamları Romanya'ya Gidiyor Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (Etso) Üyelerinden Oluşan İş Adamı Heyeti Gezi ve İncelemelerde Bulunmak Üzere Romanya'ya Gidecek. Etso, Seyahate Katılm..
Vezirköprü'de Resim Sergisi Samsun'un Vezirköprü İlçesinde İlköğretim Okulları Tarafından €œ23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Atatürk” Konulu Resim Sergisi Açıldı.
Pamukova'da 23 Nisan Provaları Sakarya'nın Pamukova İlçesi'ndeki İlköğretim Okulu Öğrencilerinin Yaptığı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Provaları Yüzlerce Vatandaş Tarafından İlgi..
Sivas Belediyesinin Ağaçlandırma Çalışmaları Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, Kent Meydan Projesi Kapsamında İstasyon Caddesi Üzerindeki Ağaçların Sökülmesi Konusunda Açıklamada Bulunarak "..
Makedonya'dan Gelen Öğrenciler Milli Eğitim'i Ziyaret Etti 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Nedeniyle Makedonya'nın Kocacık Köyü'nden Adapazarı'na Gelen Öğrenci ve Öğretmenler Milli..
Aydın'da €œkutlu Doğum Haftası” Etkinlikleri Saadet Partisi (Sp) Aydın İl Gençlik Kolları Teşkilatı Üyeleri €œkutlu Doğum Haftası” Etkinliklerinin Son Gününde Vatandaşlara Gül ve Kitap ..
Eskişehir'de Aşı Haftası Etkinliği Eskişehir Sağlık Müdürü Hüseyin Seyhan Fidan, Yılda 50 Bin Bebek Ölümünün Yalnızca Aşı ile Engellendiğini Söyledi.
Ahşap Baraka Mahkemelik Muğla’nın Ula İlçesine Bağlı Sahil Kenti Akyaka Belediyesi Tarafından Mühürlenen 5 Metrekarelik 2 Ahşap Baraka Mahkemeye Taşındı.
Arzalı Musluk İçin Birbirlerini Yaraladılar Zonguldak'ın Ereğli İlçesi Limanında Gözde Adlı Kuruyük Gemisinde Tartışan İki Mürektebat Birbirlerini Yaraladı.
Kardeş Okul'dan Hakkarili Öğrencileri Yardım Malzemesi Ankara Samanyolu İbrahim Avcı Koleji ve Gül Bahçesi Ana Okulu, Kardeş Okul Seçtikleri Hakkari Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okulu'na Kı..
Anne Katili Başak Namaza Başladı Babası Konuştu: Kızım Sanki Aradığı Yeri Bulmuş Gibi
Korkuteli Küçkköy Belde Belediye Başkanı Özokudan: 'Haber Maksatlı ve Yalan'
Korkuteli Küçkköy Belde Belediye Başkanı Özokudan: "Haber Maksatlı ve Yalan"
Antalya'nın Korkuteli İlçesine Bağlı Küçkköy Belde Belediye Başkanı Bekir Özokudan, İlçedeki Bir Yerel Gazetenin 'Küçükköy'de Mera Kavgası' Başlıklı Haberinin Maksatlı ve Yalan Olduğunu Belirterek, Yargıya Başvuracağını...
Batman'da Fuhuş Operasyonu Batman Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği Ekipleri, Para Karşılığı Fuhuş Yaptıkları Tespit Edilen 2 Hayat Kadınını Gözaltına Aldı. Sağlık Kontrolüne Gönderil..
Osmaniye Tanıtım Filmi,  Yarın Yayınlanacak
Osmaniye Tanıtım Filmi, Yarın Yayınlanacak
Osmaniye Belediyesi Tarafından Hazırlattırılan Osmaniye Tanıtım Filmi, Yarın Saat 20.00'da Ort Ekranlarından Yayınlanacak.
Fenerbahçe Sert Çıktı Spor Yazıları Yazan Ama Türkiye'de Hiçbir Stadyuma Gidip Maç Seyredemeyecek Kadar Bütün Camiaların Nefretini Kazanmış Bir Hıncal Uluç Var.Spor Yazıları Yazan Ama Türkiye'de Hiçbir Stadyuma Gidip Maç Seyredemeyecek Kadar Bütün Camiaların Nefretini Kazanmış Bir Hıncal Uluç Var.
Yıldırım Moskova'da F.bahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Mahmut Uslu ve Murat Özaydınlı ile Birlikte Cska Moskova'nın Brezilyalı Yıldızı Love'un Transferini Bitirmek İçin Moskova'ya Gitti...F.bahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Mahmut Uslu ve Murat Özaydınlı ile Birlikte Cska Moskova'nın Brezilyalı Yıldızı Love'un Transferini Bitirmek İçin Moskova'ya Gitti...
Demet Albümüyle Gülben'i Yedi! Şarkıcılığa Özenerek Çıkardığı İlk Albümü 'Sen Sağlığa Zararlısın' ile İstediği Başarı Grafiğini Yakalayamayınca Podyumlara Dönen Aysu Baceoğlu, Albüm Çıkaran H..Şarkıcılığa Özenerek Çıkardığı İlk Albümü 'Sen Sağlığa Zararlısın' ile İstediği Başarı Grafiğini Yakalayamayınca Podyumlara Dönen Aysu Baceoğlu, Albüm Çıkaran Hemcinsleri Hakkında Tekerleme Gibi Bir Açıklama Yaptı
Liseli Öğrencilerin Gasp Davasında Karar Çıktı: 1 YTL'ye 4 Yıl 2 Ay Hapis İzmir'in Gaziemir İlçesinde Geçen Yıl Mayıs Ayında Bir Parkta, Aynı Lisedeki Bir Kız Öğrenciden Tehditle 1 YTL Aldıkl..
Çayeliler, Öğrenciler Yararına Açılan Kermeste Buluştu
Çayeliler, Öğrenciler Yararına Açılan Kermeste Buluştu
Rize'nin Çayeli İlçesinde Hayırsever Hanımların Hazırladığı ve Geliri İhtiyaç Sahibi Öğrenciler Yararına Kullanılacak Kermes Açıldı.
Konya'da Yanlışlıkla Tansiyon İlacı İçen Çocuk Öldü Konya'da Babaannesinin Tansiyon İlaçlarını Şeker Sanarak İçen 2 Yaşındaki Bir Çocuk Hayatını Kaybetti.
Karşıyaka Belediyesi Iso 9000 -2000 Kalite Sistem Belgesi Aldı
Karşıyaka Belediyesi Iso 9000 -2000 Kalite Sistem Belgesi Aldı
Karşıyaka Belediyesi, Iso 9000 -2000 Kalite Sistem Belgesi Aldı. Belge Teslim Töreninde Iso Bayrağı Belediye Önündeki Göndere Çekildi.
Hatay Dernekler Müdürü Aldatmaz, Beyanname Verilmesi Konusunda Dernekleri Uyardı
Hatay Dernekler Müdürü Aldatmaz, Beyanname Verilmesi Konusunda Dernekleri Uyardı
Hatay Dernekler Müdürü Mahmut Aldatmaz, Dernekler Tarafından Yılsonuna İtibariyle Faaliyetlerini, Gelir ve Giderlerini Belirten Beyannamelerin Verilmesi İçin Son Tarihin 30 Nisan Olduğunu Söyledi.
SHPli Ersoy: 'Doğru Olanlara Bile Hayır Demek Doğru Bir Muhalefet Anlayışı Olamaz'
SHP'li Ersoy: "Doğru Olanlara Bile Hayır Demek Doğru Bir Muhalefet Anlayışı Olamaz"
Sosyal Demokrat Halk Partisi (SHP) Genel Sekreter Yardımcısı Recai Ersoy, Muhalefetin Sadece Etnik ve Dini Politikalarla Ayakta Kalmaya Çalıştığını ve İktidarın Yaptığı Doğru Yanlış Her Şeye Hayır Dediğini Söyledi....
Talasta Çocuk Şenliği Başladı
Talas'ta Çocuk Şenliği Başladı
Kayseri Talas Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Haftası Nedeniyle 2. Çocuk Şenliği'ni Törenle Başlattı. Belediye Başkanı Rifat Yıldırım, 23 Nisan'da Çocuklara Doya Doya Bir Bayram Yaşatmak İstediklerini Belirtti.
Cumhurbaşkanı Gül, Avusturya Dışişleri Bakanı Plassnik'i Kabul Etti Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Resmi Temasları Dahilinde Ankara'da Bulunan Avusturya Dışişleri Bakanı Ursula Plassnik ve Berab..
Kırıkkale'de Bir Aile Faciadan Döndü Kırıkkale'nin Bağlarbaşı Mahallesinde, 4 Kişilik Bir Aile Şofben Zehirlenmesi Tehlikesi Atlattı.
Hataylı Tabiplerin Yeni Başkanı Dr. Tacettin İnandı Oldu
Hataylı Tabiplerin Yeni Başkanı Dr. Tacettin İnandı Oldu
Hatay Tabipler Odası'nın Tek Liste Halinde Yapılan Olağan Genel Kurulunda Mustafa Kemal Üniversitesi (Mkü) Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Ana Bilim Dalı Başkanı Doç Dr. Tacettin İnandı, Başkan Seçildi.
Bursaspor Taraftarına Vize Yok
Bursaspor Taraftarına Vize Yok
Adana İl Spor Güvenlik Kurulu, Beşiktaş'ın Cezası Sebebiyle Adana'da Oynanacak Olan Bursaspor Karşılaşmasına Yeşil-beyazlı Taraftarların Alınmamasına Karar Verdi.
TBMM Başkanı Köksal Toptan, Dünya Çocuklarını Kabul Etti TBMM Başkanı Köksal Toptan, 23 Nisan Çocuk Şenliği Dolayısıyla Türkiye'de Bulunan 39 Ülkeden Dünya Çocuklarını Meclis'te Kabul Etti.
Petrol Ofisi'nde Maxımoto Dönemi Başlıyor Akaryakıt Dağıtım ve Madeni Yağ Sektörünün Lider Firmalarından Petrol Ofisi, Üstün Koruma ve Yüksek Performansı Aynı Anda Sağlayan Maximoto Motosikle..
Hayatlarında İlk Kez Hakkarinin Dışına Çıkan Öğrenciler İzmiri Gezdi
Hayatlarında İlk Kez Hakkari'nin Dışına Çıkan Öğrenciler İzmir'i Gezdi
Hayatlarında İlk Kez Hakkari'nin Dışına Çıkan Hakkari Lisesi'nden 43 Öğrenci, Yamanlar Bedri Şaşal Koleji'nin Davetiyle İzmir'e Geldi. İzmir'i Gezen Hakkarili Öğrenciler ve Öğretmenler, İl Milli Eğitim Müdürü Kamil...
4 Yaşındaki Kız Çocuğu, Üstü Açık Bırakılan Su Deposunda Boğuldu Bolu'nun Seben İlçesinde 4 Yaşındaki Özge Yaman, Elma Bahçesindeki Üstü Açık Bırakılan Su Deposuna Düşerek Boğuldu.
Niğde Belediyesi Bozuk Kaldırımları Düzenliyor
Niğde Belediyesi Bozuk Kaldırımları Düzenliyor
Niğde Belediyesi İl Merkezinde Tüm Cadde ve Sokaklarda, Bozulan Yolların ve Kaldırımların Onarımı İçin Çalışmalarını Sürdürüyor.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10