2 Nisan 2008 Çarşamba Günü Haberleri

2 Nisan 2008 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Borsa, günü 311.03 puanlık artışla 40.985,20 puandan tamamladı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, günü 311.03 puanlık artışla 40.985,20 puandan tamamladı.
Bakan Şimşek, IMF heyetini Türkiye'ye davet etti Devlet Bakanı Mehmet Şimşek, Uluslararası Para Fonu (IMF) Türkiye Masası Şefi Lorenzo Giorgianni başkanlığında bir IMF heyetini, Stand-By Düze..
NATO karşıtları eylem yapamadan polise yakalandı
NATO karşıtları eylem yapamadan polise yakalandı
Romanya'nın başkenti Bükreş'teki NATO Zirvesi'ni protesto etmek için ülkeye gelen 46 kişi, eylem planı yaptıkları metruk binada yakalandı.
NATO zirvesinde Kremlin karşıtı muhalif lider Kasyanov konuşma yapacak Romanya'nın başkenti Bükreş'te başlayan NATO zirvesinde Kremlin karşıtı muhalif lider Mihail Kasyanov'un bir konuşma y..
Orhan Aslıtürk, İspanya'nın Malaga şehrinde yakalandı (2) Zimmete para geçirme ve çeşitli suçlardan yargılanan, hakkında gıyabi tutuklama kararı çıkarılan Şişli eski Belediye Başkanı Gülay Ço..
İşte AKPnin Takip Edeceği Rota
İşte AKP'nin Takip Edeceği Rota
Erdoğan, AK Parti'nin Kapatılması İstemiyle Açılan Davada Hukuki Sürecin Başladığını Belirtti ve İzleyecekleri Yola Dair İpuçlarını Sıraladı...
Chelsea taraftarları Taksim'de eğlendi Chelsea futbol takımı taraftarları Taksim Meydanı'na yakın bir restoranda eğlendi. Restoran tıka basa dolunca bazıları dışarda kaldı. Chelsea bayrağı sa..
IMF Heyeti 4 Nisan'da Ankara'ya Gelecek Uluslararası Para Fonu (IMF) Heyetinin, Gözden Geçirme Çalışmaları İçin Davet Edildiği Bildirildi.
Dolar 1,2970 YTL, Avro 2,0230 YTL Oldu İstanbul Serbest Piyasada Kapanış Saatlerinde Doların Satış Fiyatı 1,2970 YTL, Avronun Satış Fiyatı 2,0230 YTL Oldu.
Borsa Günlük Bazda Yüzde 0,76 Değer Kazandı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) İşlem Gören Hisse Senetleri Günlük Bazda Ortalama Yüzde 0,76 Değer Kazandı.
Mehmetçik Vakfından Milli Egemenlik Okuluna şükran plaketi
Mehmetçik Vakfı'ndan Milli Egemenlik Okulu'na şükran plaketi
Manisa'nın Salihli ilçesinde Millî Egemenlik İlköğretim Okulu 7-B sınıfı tarafından Mehmetçik Vakfı için toplanan bin 500 YTL'den dolayı, okul yönetimi ve öğrencilere plaket ve şükran belgesi verildi. Okul bahçesinde...
10 Bin Finansçı İşini Kaybedecek
10 Bin Finansçı İşini Kaybedecek
Finansal Piyasalarda Yaşanan Krizle Birlikte İngiltere'de Sektörde Çalışan 10 Bin Kişinin İşini Kaybedebileceği Belirtildi.
Türkiye'de İlk Defa "Teknik Hırdavat" Fuarı Düzenleniyor Türkiye'nin İlk Hırdavat, Bağlantı Elemanları ve Teknolojileri Fuarı, Media Force Fuarcılık, Bağlantı Elemanları Sanayici ve İşadamlar..
Merkez Bankası Döviz Kurları Merkez Bankası'nın 2 Nisan 2008 Tarihinde Açıkladığı Gösterge Niteliğindeki Döviz Kurları.
Emekli Doğurur mu?
Emekli Doğurur mu?
İşte Emekliye Emzirme Yardımı Ödeneceğini Açıklayan Bakan Faruk Çelik ile Eski Sağlık Bakanı Osman Durmuş Arasında Yaşanan 'Emekli Doğurur mu' Polemiği...
NATO Televizyonu Yayında NATO'nun Bilhassa Afganistan Konusunda Yayın Yapacak Olan Televizyon Kanalı Faaliyete Geçti.
Ressam Hasan Nazım Balaban Öğrencilerle Biraraya Geldi Ressam Hasan Nazım Balaban, Pamukkale Üniversitesi'nde (Paü) Katıldığı Bir Söyleşide, Deneyimlerini Öğrencilere Aktardı.
Anayasa Mahkemesi İddianameyi AK Parti'ye Gönderdi Anayasa Mahkemesi, AK Parti'nin Kapatılmasıyla İlgili İddianameyi Partiye Gönderdi. İddianamenin AK Parti'ye Gönderilmesi ile Birlikte Ön Sa..
Uçakta Hayatını Kaybeden Şahıs, Türkiye'ye Ölümü Göze Alarak Gelmiş İstanbul-malatya Uçağında Kalp Krizi Geçirerek Hayatını Kaybeden Yaşlı Adamın, Londra'daki Doktorundan İzin Alarak Son Bir ..
Orhan Aslıtürk İspanyada Yakalandı
Orhan Aslıtürk İspanya'da Yakalandı
İnterpolün Kırmızı Bültenle Aradığı Eski Şişli Belediye Başkanı Gülay Aslıtürk'ün Eşi Orhan Aslıtürk, İspanya'nın Malaga Şehrinde Yakalandı. Orhan Aslıtürk Türkiye'ye İade Edilecek.
Avrupa'da AK Parti'yi Kapatma Davasına Muhalif Sesler Yükseliyor Fransa Dışişleri ve Avrupa İşleri Bakanlığı Basın Sözcüsü Bugün Yayınladığı Açıklamada, İktidardaki AK Parti'nin Kapatılmasına..
İzmir Körfezi'ndeki Gazlar Depremin Habercisi Değil Dokuz Eylül Üniversitesi (Deü) Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Enstitüsü Öğretim Üyesi Prof.dr. Atilla Uluğ, İzmir Körfezi'ndeki Gaz Çıkışın..
Buğdaydan Sonra Pirinçte de Kriz! Üretimi Son 25 Yılın En Düşük Seviyesine Gerileyen Pirincin Üreticisi Ülkeler Peş Peşe İhracat Yasağı Koyunca, İhtiyacının Yüzde 40"ını İthalatla Karşılayan ..
IMF ile Yeni Anlaşmanın Adı 'İhtiyati Stand-By' Olacak Devlet Bakanı Şimşek, Stand-By"ın Ardından Devreye Girecek IMF Destekli Yeni Programı Bakanlar Kurulu"na Anlattı. Şimşek, "İhtiyati Stan..
'THY, Bu İttifaktan Kârlı Çıkar Tavuktan Korkan Darı Değiliz' THY Dünya Yolcu Trafiğinin Yüzde 25"ini Taşıyan Star Alliance"nin 20. Üyesi Oldu. THY Başkanı Karlıtekin, Bu İttifakla Yolcu Sayı..
Dolar 1.35'den Döndü, Avrupa'ya Kitlenen Borsa % 4.25 Yükseldi Dış Piyasalardan Gelen İyimser Hava Dün Siyasi Belirsizlikleri Perde Gerisine İtti. Sabah 1.35 YTL"yi Gören Dolar 1.31"e Geriled..
Destekleme Ödemesinde Başvurular Ne Zaman? Destekleme Primi Ödemesinden Yararlanmak İsteyen Üreticiler Kütlü Pamuk, Yağlık Ayçiçeği, Soya Fasulyesi, Kanola ve Aspir için 15 Nisan"a, Dane Mısı..
Borsa 1.seansta %1.86 Yükseldi İMKB Bileşik Endeksi Birinci Seansta, Dünkü İkinci Seans Kapanışına Göre 755,26 Puan Artarak 41.429,43 Puandan Kapandı. Hisse Senetleri Ortalama Yüzde 1,86 Değe..
Elektrikte Olağanüstü Hal Elektrikte Net Arz Açığı Görününce Enerji Bakanlığı Olağanüstü Hal İlan Etme Kararı Aldı. Bu Çerçevede, Yeni Yatırımlara, Yüzde 85 İndirimle ya da Ücretsiz Olarak Ha..
Dolarda Neler Oluyor? Ubs ve Lehman Brothers Bankalarının Toplam 19 Milyar Dolar Sermaye Artırımı Yapma Adımlarını Attıklarının Açıklanmasının, Aylardır Piyasaları Vuran ve Dünya Genelinde Ya..
İstanbul'da Elektrik Kesintisi İstanbul'un Beyoğlu ve Şişli İlçelerindeki Bazı Semtlerde 4 ve 6 Nisan Tarihlerinde Elektrik Kesintisi Yapılacak.
Çelik: 2028'e Kadar Emeklilikte 60 Yaş Geçerli Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, 'Emeklilikte 65 Yaşı, 2028'e Kadar Öteledik; 2028'e Kadar Emeklilikte 60 Yaş Geçerlidir' Dedi.
Trabzonspor Kulübü'nde, 'sözleşme sızdırılma' şoku Trabzonspor Kulübü'nde, Kulüp Eğitim ve Bölge Koordinatörü Özkan Sümer'e ait sözleşmenin bir internet sitesi aracılığıyla kamuoyuna sızdırıl..
Orhan Aslıtürk İspanya'da yakalandı Zimmete para geçirme ve çeşitli suçlardan yargılanan, hakkında gıyabi tutuklama kararı çıkarılan Şişli eski Belediye Başkanı Gülay Çokay'ın eski eşi Orhan ..
Çorum, bu sefer 4.1'lik depremle sallandı Çorum'da depremler devam ediyor. Beşik gibi sallanan kentte bugün saat 13.14'te 4.1 büyüklüğünde yeni bir deprem daha meydana geldi.
Öldürdüğü işadamının cesedini evinin bahçesine gömdü Tahsilât yapmak için 1 hafta önce Afyonkarahisar'a gelen kayıp Burdurlu işadamı Ahmet Aytaç'ın (53) cesedi bulundu. Olayla ilgili gözaltın..
Orhan Aslıtürk, İspanya'nın Malaga şehrinde yakalandı (1) Şişli eski Belediye Başkanı Gülay Aslıtürk'ün eski eşi Orhan Aslıtürk, İspanya'nın Malaga şehrinde yakalandı.
Aman Bülent Ersoy Duymasın! Avşar Kızı Sesini Eleştirenlere Bakın Nasıl Cevap Verdi..Avşar Kızı Sesini Eleştirenlere Bakın Nasıl Cevap Verdi..
Liseli Öğrencilerin Kavgasında Kan Aktı Beşiktaş'ta Liseliler Arasında Çıkan Kavgada 2 Öğrenci Yaralandı.
Kapatma İddianamesi AKP'ye Ulaştı Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan ve Anayasa Mahkemesi tarafından da kabul edilen AKP'yi kapatma iddianamesi bugün partiye ulaştı.
..
DTP'den Taziye Yürüyüşü Van'da, Aralarında DTP'li Milletvekillerinin de Bulunduğu Bir Grup, 22 Mart'taki İzinsiz Nevruz Kutlamalarının Ardından Çıkan Olaylarda Yaralanan ve Dün Tedavi Gördüğü..
Sulama Kuyusuna Düşen Çocuk Hayatını Kaybetti Adıyaman'ın Tut İlçesinde, 13 Metre Uzunluğundaki Sulama Kuyusuna Düşen Çocuk Hayatını Kaybetti.
Özel Güvenlikçiler Başkent'te Buluştu Özel Güvenlik Dergisi'nin 3. Yaş Günü ve "2008 Özel Güvenlik Rehberi" Tanıtımı Nedeniyle Gerçekleştirilen Kutlama Programında Özel Güvenlik Sektöründe Fa..
AK Parti'den 'Yedek Parti' Yalanlaması AK Parti, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Yedek Parti' İhtimalini Düşünerek Hafta Sonu Güçlü Türkiye Partisi (Gtp) Genel Başkanı Tuna Bekleviç ile Edi..
Gurbetten Memleketlerine Cenazeleri Geldi Almanya'nın Dortmund Şehrindeki Herne'de Gazdan Zehirlenen 3 Gurbetçi, Memleketi Zonguldak'ta Toprağa Verildi. 11 Yıl Önce Evlenen ve Bir Yıl Sonra A..
Isparta'da Şehit Astsubayın Cenazesinde Gözyaşı Sel Oldu Şırnak'ta Şehit Düşen İstihkam Astsubay Üstçavuş Cengiz Gülcü, Memleketi Isparta Şarkikaraağaç İlçesine Bağlı Göksöğüt Beldesinde Top..
Basketbol Genç Bayanlar Bölge Birinciliği Müsabakaları Başladı Türkiye Basketbol Federasyonu Tarafından Düzenlenen Genç Bayanlar Basketbol Bölge Birinciliği Müsabakaları Nevşehir'de Başladı.
Anayasa Mahkemesi İddianameyi AK Parti'ye Gönderdi Anayasa Mahkemesi, Tensip Tutanağı ile Birlikte İddianameyi AK Parti'ye Gönderdi. AK Parti, Tebliğden İtibaren 1 Ay İçinde Ön Savunmasını Ve..
Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı İnternet Sitesi Kurdu Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı'nın İnternet Sitesi Bugün Faaliyete Geçti. 'Www.yargitaycb.gov.tr' Adresinden Ulaşılan Sitenin Ana Sayf..
Orhan Aslıtürk İspanya'da Yakalandı Adalet Bakanlığı, Çeşitli Suçlardan Arana Orhan Aslıtürk'ün İspanya'nın Malaga Kentinde Yakalandığını Bildirdi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10