2 Nisan 2008 Çarşamba Günü Haberleri

2 Nisan 2008 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kuveyt Türk 2008'de 26 Yeni Şube Açarak Toplam 113 Şubeye Ulaşacak Katılım Bankası Kuveyt Türk 2007 Yılında Yüzde 109 Artışla 74.1 Milyon YTL Kar Ettiğini, Aktif Toplamının da 3.8 Milyar YTL'..
Avrupalı Türkler TBMM'de Milletvekili Kontenjanı İstiyor Türkiye'deki Seçimler İçin Bulundukları Ülkeden Oy Verme Hakkını Kazanan Avrupalı Türkler, Milletvekili Kontenjanı İstiyor.
Yabancılar Resim ve Seramik Heykel Sergisi Açtı Marmaris İlçesinde Yaşayan Yabancılar Resim ve Seramik Heykel Sergisi Açtı. Netsel Marina'da Gerçekleştirilen Organizasyonun Açılışını Marmaris..
Feraye Hayatımı Değiştirdi Çilingiroğlu Ailesi, Hello! Dergisi İçin Çırağan Sarayı'nda Bir Araya Geldi.Çilingiroğlu Ailesi, Hello! Dergisi İçin Çırağan Sarayı'nda Bir Araya Geldi.
Carla'lı 1 Nisan Şakası! Guardıan Gazetesi, İngiltere Hükümeti Carla Brunı'yı İmaj Danışmanı Yaptı' Diye Haber Yaptı; Üzerindeki Nisan Balığı İmzasına Dikkat Etmeyen İngiltere Halkı Ayaklandı..Guardıan Gazetesi, İngiltere Hükümeti Carla Brunı'yı İmaj Danışmanı Yaptı' Diye Haber Yaptı; Üzerindeki Nisan Balığı İmzasına Dikkat Etmeyen İngiltere Halkı Ayaklandı..
Galatasaray Cafe Crow Menajeri Uyguç: "Ankara'da taraftarlarımızın desteğini bekliyoruz" Galatasaray Cafe Crown menajeri Mert Uyguç, cumartesi günü Ankara'da oynanacak Türk Telekom mücadelesi..
Asya Gençler Futbol Şampiyonası Taşkent'te yapılacak 2008 Asya 16 Yaş Altı Gençler Futbol Şampiyonası Özbekistan'da yapılacak. 4-19 Ekim günleri arasında Taşkent'te başlayacak olan şampiyonay..
Sabancı Grubu 2 Bin 100 Kişi Alacak
Sabancı Grubu 2 Bin 100 Kişi Alacak
Bu Yıl 2 Binin Üzerinde Kişiyi Bünyesine Katmayı Planlayan Sabancı Holding'in Bilgi Bankasında, 250 Bin Güncellenmiş Özgeçmiş Bulunuyor.
Eşcinsellik İslamda Caizdir
'Eşcinsellik İslam'da Caizdir'
Endonezya'da Düzenlenen Dinler ve Barış Konferansı'nda "Eşcinsellik İslam'da Caizdir" Fetvası Çıktı.
Riyad Valisi, Büyükada'da hâlâ motorlu araçların olmamasına sevindi Resmî bir ziyaret için Suudi Arabistan'da bulunan TBMM Başkanı Köksal Toptan ve beraberindeki milletvekilleri başkentteki t..
Üç Ayda 50 Erkekle Yattı
Üç Ayda 50 Erkekle Yattı
Facebook'ta Üç Ay İçinde Buluştuğu 100 Erkeğin 50'si ile Cinsel İlişkiye Girdi.
Charles Dickens'ın 'eşsiz' eserleri açık arttırmada İngiliz edebiyatçı Charles Dickens'ın 208 eseri, son 30 yılın en büyük Dickens müzayedesinde satışa çıkarılacak. Bazıları el yazması olan k..
TBMM Başkanı Toptan, Riyad Büyükelçiliği'ni ziyaret etti Resmî bir ziyaret için Suudi Arabistan'da bulunan TBMM Başkanı Köksal Toptan ve beraberindeki milletvekilleri, başkentteki temasları k..
Vali ile Başkanın Prim Kavgası
Vali ile Başkanın Prim Kavgası
"Maç Primlerinin Dağıtılması" Konusundaki Anlaşmazlık Nedeniyle Tartışan Muğla Vali Yardımcısı Gürhan Karaman ile Tff 3. Lig 3. Grup Takımlarından Muğlaspor'un Kulüp Başkanı Hamza Akercan, Birbirlerinden Şikayetçi...
Vanda olaylı Nevruz sonrası gözaltına alınanlardan 3ü tutuklandı
Van'da olaylı Nevruz sonrası gözaltına alınanlardan 3'ü tutuklandı
Van'da 22 Mart'taki olaylarda yasadışı davrananların kameradan belirlenmesinden sonra gözaltılar da devam ediyor.
İlhan Selçuk Hayati Tehlikeyi Atlattı Geçirdiği Kalp Spazmı ve Pnömoni Sonucu Hastaneye Kaldırılan Cumhuriyet Gazetesi Başyazarı İlhan Selçuk'un, 'Olumsuz Bir Gelişme Olmadığı Takdirde Hayati..
Şener, Erdoğana Rakip Oluyor
Şener, Erdoğan'a Rakip Oluyor
Abdüllatif Şener, 'Siyasette Kendime Sınır Çizmedim. Siyaset Yapmayacağım Demedim. Yakın Zamanda Yoğun Bir Siyasi Ortama Girebilirim, Süreç Olgunlaşırsa Siyasette Varım,' Diyerek Dikkatleri Çekti.
AK Partili Çakır: 'Başbakanımızı en iyi şekilde ağırlayacağız'
AK Parti'li Çakır: "Başbakanımızı en iyi şekilde ağırlayacağız"
AK Parti Malatya İl Başkanı Ahmet Çakır, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın 5 Nisan Cumartesi günü saat 21.00'de Malatya'ya geleceğini söyledi.
Yılmaz: 'Piyasalarda Akut Kriz Yaşanıyor' Merkez Bankası Başkanı Durmuş Yılmaz, Sermaye Hareketlerinin Daha Fazla Olduğu Durumlarda Ülkelerin, Yatırımcıların Negatif Değerlendirmeleri ile Kar..
Anayasa Mahkemesi Kararının Perde Arkası Anayasa Mahkemesi'nin Önceki Gün Yaptığı Toplantıda, AKP İddianamesinin Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Yönünden Reddini İsteyen Başkan Haşim Kılıç ile Üye..
Oksde Sorular Daha Günlük Hayata Yakın Olacak
Oks'de Sorular Daha Günlük Hayata Yakın Olacak
MEB, Bu Yıl Son Kez Yapılacak OKS Sorularının, 120 İlköğretim Okulundaki Yeni Müfredat Uygulanması Nedeniyle Eski ve Yeni Müfredatta Bulunan Ortak Konulardan Seçileceğini Duyurdu.
50 Yıldır Veremle Savaşıyor Bursa Verem Savaşı Derneği Başkanı Necdet Erece, Ömrünün 50 Yılını "Dünya Tarihi Kadar Eski Bir Hastalık" Olarak Bilinen Veremle Mücadele Çalışmalarına Veren, 70 Y..
Emre Belözoğlu'ndan Açıklama Milli Futbolcu Emre Belözoğlu, Hakkında Çıkan Haberleri Yalanlayarak, Hiçbir Siyasi ve Politik Çalışma İçerisinde Olmadığını İfade Etti.
Türkiye, Kuveyt'i Petrol Sektörüne Yatırım Yapmaya Çağırdı Türkiye'nin Kuveyt'i Petrol Sektörüne Yatırım Yapmaya Çağırdığı Belirtildi.
Görme Engellilere Yardımcı Köpekler Balkanlı, Türkiye'nin Birçok Kentinde Sokak Köpekleriyle İlgili Sorun Yaşandığını, Sokak Köpeklerinin, Toplanması Halinde Bile Barınaklarda Dört Duvar Aras..
3 Parmağını Testereyle Kesti Dokuz Eylül Üniversitesi (Deü) Uygulama ve Araştırma Hastanesi Ortopedi Servisinde, Kaza Sonucu Elektrikli Testereyle 3 Parmağını Kesen Marangoz Murat Dağlı'nın B..
Terör Yandaşlarına Amansız Takip İzmir Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi Ekipleri, Nevruz Gösterisi Adı Altında Kentin Farklı Noktalarında Terör Örgütü Lehine Slogan Atarak, Polise Ta..
Selma'ya Karaciğer Konya'dan Geldi Antalya'da 6 Yıl Önce Karaciğer Hastalığına Yakalanan ve 3 Yıldır Siroz Tedavisi Gören, Organ Bekleme Sırasında Olan 14 Yaşındaki Selma Demir, Konya'dan Gel..
Cumhuriyet Gazetesi'ne Yapılan Molotof Kokteylli Saldırı Cumhuriyet Gazetesi'ne Yapılan Saldırıyla İlgili Olarak Adliyeye Sevk Edilen Zanlılar Sağlık Kontrolünden Geçirildi. Gazeteye Molotof ..
Üzerine Kaynar Su Dökülen Çocuk Hastanelik Oldu Kayseri'de Üzerine Kaynar Su Dökülen Bir Çocuk Hastaneye Kaldırıldı.
Hakkari'de Askeri Birliğe Saldırı Hakkari'nin Çukurca İlçesindeki Bir Askeri Birliğe Havan Atışı ile Saldırı Düzenleyen Teröristler Etkisiz Hale Getirildi.
Eşini Öldüren Kadına 15 Yıl Hapis Antalya'nın Kaş İlçesinde Eşini Bıçakla Öldürdüğü Gerekçesiyle Ağırlaştırılmış Müebbet Hapis Cezası İstemiyle Yargılanan Kadın, "Cinayeti Kocasından Kaynakla..
İnsan-hayvan Karışımı Embriyolar İngiltere'de Tartışmalara Yol Açtı İngiltere'de Bilim Adamlarının İnsan-hayvan Melez Embriyoları Üzerinde Yaptıkları Çalışmalar Ülkede Tartışmalara Yol Açtı. ..
Bi Garip Boşanma Hikayesi
Bi Garip Boşanma Hikayesi
Diyarbakır'da Ailesinin Zoruyla Akrabasıyla Evlendirildiğini İleri Süren Kişi, Açtığı Boşanma Davasının Ardından Gelişen Olaylar Nedeniyle Hakkında 12 Dava Açıldı.
Almanya Meclisi Savunma Komisyonu Üyeleri Türkiye'de Ulrike Merten Başkanlığındaki Almanya Federal Meclisi Savunma Komisyonu Heyeti, 2 Günlük Temaslarda Bulunmak Üzere Ankara'ya Geldi.
Onkoloji Doktorundan Stand-up Gibi Konferans Bursa'da Bir Lisede "Beslenme Alışkanlıkları ve Kanser" Konulu Konferans Veren Op. Dr. Murat Çalıkapan, Öğrencileri Gülmekten Kırdı Geçirdi. "Kadı..
TOKİ İhaleleri Meclis Gündeminde DSP İstanbul Milletvekili Süleyman Yağız, TOKİ ihalelerini kazanan firmaların açıklanmasını istedi.
DSP'li Yağız, konuyla ilgili olarak Başbakan Recep T..
Gül Disk Genel Başkanı ile Görüştü Siyasi Parti Liderleri ve Bazı Sivil Toplum Kuruluşlarıyla Bir Araya Gelen Cumhurbaşkanı Abdullah Gül İstanbul'da da Disk Genel Başkanı Süleyman Çelebi ile ..
Türkoğlu'nun Perfonmansı Takımına Yetmedi Amerikan Profesyonel Basketbol Ligi'ne (Nba), Bu Sabaha Karşı Oynanan 8 Maçla Devam Edildi.
Ersan'a İspanya'dan İlk Övgü İlk Sezonunu Geçirdiği Axa Fc Barcelona'da Şimdiye Kadar Bekleneni Veremeyen ve Eleştirilen Ersan İlyasova, Avrupa Ligi'nde Deplasmanda Maccabi Tel Aviv'e Karşı O..
Uluslar arası Maratonda Yenimahalle farkı
Uluslar arası Maraton'da Yenimahalle farkı
Mersin'in Tarsus ilçesinde, bu yıl 5.'si gerçekleştirilen Tarsus Uluslararası Yarı Maratonu'nda bayanlarda Yenimahalle Belediyesi atletlerinden Damla Yenigelen Çelik 1.23.13'lük derecesiyle birinci oldu. 2 bini yarı...
Gençlerbirliği'nde Galatasaray maçı hazırlıkları Gençlerbirliği, hafta sonu evinde oynayacağı Galatasaray maçınının hazırlıklarını günde çift idman yaparak sürdürüyor.
Ermenistan hükümetinde 'siyasi temizlik' devam ediyor Ermenistan Devlet Başkanı Robert Koçaryan, Savunma Bakanı Yardımcısı Manvel Grigoryan'ı görevinden aldı. Ermenistan'da geçtiğimiz günlerd..
İnönü Caddesinde yeni trafik düzenlemesi yapılacak
İnönü Caddesi'nde yeni trafik düzenlemesi yapılacak
İzmir metrosunu Üçkuyular'a uzatacak hattın inşaatı kapsamında, İnönü Caddesi üzerinde yeni bir trafik düzenlemesi yapılıyor. İzmirspor İstasyonu kesitine giren iki kalıcı havalandırma şaftının kazısının yapılabilmesi...
Çocukların dişleri çürük çıktı
Çocukların dişleri çürük çıktı
Yeniken'te ilköğretim okulları diş taramasından geçiriliyor. Yenikent Belediyesi ile Sincan Kuşçu Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği işbirliğiyle Vural Baylan İlk öğretim okulu birinci sınıf öğrencilerinin diş sağlık...
Cumhuriyet gazetesi zanlıları adliyeye getirildi Cumhuriyet gazetesine molotof kokteyli atılması olayı ile ilgili gözaltına alınan 8 kişi adliyeye getirildi.
Uçakta Kalp Krizi Geçirdi, Öldü
Uçakta Kalp Krizi Geçirdi, Öldü
Türk Hava Yolları'nın İstanbul-Malatya Seferini Yapan Uçakta Kalp Krizi Geçiren Musa Karakaş (78) İsimli Yolcu Hayatını Kaybetti.
Güneydoğuda çiftçiler modern tarım için eğitimden geçiriliyor
Güneydoğu'da çiftçiler modern tarım için eğitimden geçiriliyor
Tarım ve Köyişleri Bakanlığı tarafından başlatılan çiftçilerin eğitimi kapsamında Güneydoğu'daki binlerce çiftçi modern tarım için eğitimden geçiriliyor. Köy köy dolaşılarak verilen eğitimin en önemli kitlesi ise...
Minibüs sahipleri, korsan taşımacılık yapan taksi sürücülerini kaymakama şikayet etti
Minibüs sahipleri, korsan taşımacılık yapan taksi sürücülerini kaymakama şikayet etti
Van'ın Başkale ilçesinde 34 Nolu Motorlu Araç Kooperatifi'ne bağlı minibüs sahipleri, korsan taşımacılık yapan taksi sürücülerini, Kaymakamı Ali Arslantaş'a bir dilekçeyle şikayet etti.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10