19 Nisan 2008 Cumartesi Günü Haberleri

19 Nisan 2008 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Piknikçiler Göl Kenarlarına Akın Ediyor Bitlis'in Ahlat İlçesinde Bulunan Nazik Gölü Kenarına Akın Eden Vatandaşlar, Günün Keyfini Doğa ile Baş Başa Kalarak Doyasıya Yaşadıklarını Belirtiyorl..
Güreş Eğitim Merkezi Seçmeleri Başladı Erzurum’da Bulunan Güreş Eğitim Merkeziâ'ne Alınacak Sporcuların Belirlenmesi İçin Müsabaka Düzenlendi.
Van'da Korkutan Yangının Ardından Van Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü Ekipleri, Dün Gece Çıkan ve Yaklaşık 1,5 Saat Süren Çalışmanın Ardında Kontrol Altına Aldığı Yangının Çıkış Sebebini ve Meyd..
Turizm Haftası Her Yıl 15-22 Nisan Tarihleri Arasında Kutlanan Turizm Haftası Düzce'de de Çeşitli Etkinliklerle Kutlanıyor.
Dünya Bankası'ndan Türkiye Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansına 434 Bin Dolar Hibe Dünya Bankası Yönetimindeki Kurumsal Gelişim Fonu (Institutional Development Fund - Idf) Türkiye Yatırım Deste..
Nusaybin'de 'Kutlu Doğum' Gecesi Mardin'in Nusaybin İlçesinde Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed'in (S.a.v) Doğumu Sebebiyle İlçe Müftülüğü Tarafından 'Kutlu Doğum Gecesi' Düzenlendi. Nusaybinl..
Melen Çayında Sular Çekildi Çöpler Ortaya Çıktı Düzce'de Melen Çayında Suların Çekilmesi ile Birlikte Çöpler Ortaya Çıktı.
Bakan Şimşek: Ekonomik Kriz Yok
Bakan Şimşek: Ekonomik Kriz Yok
Devlet Bakanı Mehmet Şimşek, Birçok Alanda Uygulanan Yapısal Reformlar ve Alınan Ekonomik Tedbirler Sayesinde Türkiye Ekonomisinin Kırılgan Yapısının Önemli Ölçüde Azaldığını Belirtti.
Bartın Limanında Yıllık 2 Milyon Ton Yükleme ve Boşaltma Hedefleniyor Bartın Valisi İsa Küçük, Bartın Limanındaki Yükleme-boşaltma Kapasitesinin 2 Milyon Tona Çıkartılmasının Hedeflendiğini, ..
Yaşlılara Şefkat Eli Uzandı Amasya Valisi Celaleddin Lekesiz'in Talimatıyla Kentteki 65 Yaş Üstü ve Bakıma İhtiyacı Olan Yaşlılara Devlet Eli Uzatıldı.
Konya'da En Güzel Laleler Seçildi Konya Büyükşehir Belediyesi Tarafından 2. Lale Şenlikleri Kapsamında Düzenlenen "En Güzel Lale" Yarışmasında Dereceye Girenlere Ödülleri Düzenlenen Törenle V..
Anıt Ağaç Koruma Altında Düzce'nin Cumayeri İlçesinde Bulunan 600 Yıllık Çınar Ağacı Koruma Altına Alındı. 600 Yılı Geçkin Süredir Ayakta Kalmayı Başaran Çınar Ağacının Boyu 20 Metreyi Buluyo..
Sivrihisar'da Kitap Okuma Kampanyası Eskişehir'in Sivrihisar İlçesinde, "Türkiye Okuyor" Kampanyası Başlatıldı.
Vergi Dairesi Başkanı Sevgi, Emlakçılarla Buluştu Samsun Vergi Dairesi Başkanı Şuayip Sevgi, Her Sektörde Yaşanan Kayıt Dışı ile Mücadele Ettiklerini Söyledi.
Taşhan'da Türk Sanat Müziği Konseri Tokat'ın Tarihi Mekanlarından Taşhan'da, Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi Öğrencisi ve Öğretmenleri Tarafından Türk Sanat Müziği Konseri Verildi.
Pankobirlik Başkanı Recep Konuk: Pankobirlik Yönetim Kurulu Başkanı Recep Konuk Dünyada ve Türkiye'de Gündemin Ana Maddesi Haline Gelen Gıda Krizinde Çözümün Tüketmemekten Değil, Daha Çok Üre..
Taraklı'ya Restorasyon Bölümü Açılıyor Sakarya'nın Taraklı İlçesine Geyve Meslek Yüksek Okulu Bünyesinde Restorasyon Bölümü Açılmasına Karar Verildi.
Elazığ'da Ekmeğe Zam Yapıldı Elazığ Fırıncılar Odası Başkanlığı Kentte Bir Ekmeğin Fiyatını 50 Ykr'a Yükselti.
İsm-i Nebi Hat Sergisine Yoğun İlgi Erzurum’da Açılan €˜ism-i Nebi’ Hat Sergisi Büyük İlgi Gördü.
Şehir Magandaları Sınır Tanımıyor Tokat'ta Bir Cami Duvarına Sprey Boya ile Yazı Yazılması Tepki Topladı. Yeşilırmak Mahallesi'nde 1998 Yılında Yaptırılan Hz. Ali Camisi'nin Duvarına, İsimler..
Çukurova Üniversitesi Öğrencileri Şanlıurfa'da Şanlıurfa Belediyesi'nin Davetlisi Olarak Şanlıurfa'ya Gelen Çukurova Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü 3. ve 4. Sı..
Orman Zararlılarıyla Biyolojik Mücadele Mersin Orman Bölge Müdürlüğü Tarafından Göknar ve Sedir Ormanlarına Zarar Veren Kabuk Böcekleriyle Mücadele Kapsamında Doğaya Kırımızı Orman Karıncalar..
Müsiad 17. Olağan Genel Kurul Toplantısı Siyasi Belirsizliğin Ekonomiyi Olumsuz Yönde Etkilediğini İfade Eden Müsiad Başkanı Ömer Bolat, "AK Parti'nin Kapatılması Teşebbüsü Hukuki Değil, Siya..
Kamberler Tarih ve Kültür Parkı'nın Temeli Davul ve Zurnayla Atıldı Bursa'da, Roman Vatandaşların Yaşadığı Kamberler Bölgesinde Osmangazi Belediyesi Tarafından Başlatılan Tarih ve Kültür Par..
Kur'an Kursu ve İmam Hatip Öğrencileri Yarıştı Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri Çerçevesinde Kuran Kursu Öğrencileri ile Kilis İmam Hatip Lisesi Öğrencileri Arasında Bilgi Yarışması Düzenlend..
İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı Murat Yalçıntaş: İstanbul Ticaret Odası (İTO) Yönetim Kurulu Başkanı Murat Yalçıntaş, Avukatlık Kanunu'nun 35'inci Maddesi Uyarınca 250 Bin YTL ve Üzerind..
Türkiye Gelişmek ve Kalkınmak İçin Asya'ya Yönelmeli Doğu Karadeniz İhracatçıları Birliği (Dkib) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Hamdi Gürdoğan, Türkiye'nin Refahını Artırması İçin İhracatın İth..
Bursa'da Hırsızlık Bursa'nın Orhaneli İlçesinde, Kömür Lojmanları Kantini Soyuldu.
Çanakkale'de Şüpheli Çanta Paniği Çanakkale'de Belediye İş Merkezi'ne Bırakılan Şüpheli Çanta Polisi Alarma Geçirdi.
Kerkük'te Bombalı Saldırı: 4 Sivil Yaralı Irak'ın Kuzeyindeki Türkmen Kenti Kerkük'te Düzenlenen Saldırıda 4 Kişi Yaralandı.
Yozgat Cezaevi, Fabrika Gibi Çalışıyor Ozgat E Tipi Kapalı Cezaevi'nde Kalan Mahkumlara Meslek Edindirmek İçin Kurulan Tekstil Atölyesi, Nevresimden Sonra Gömlek Üretimine Başladı.
Orgeneral Mustafa Muğlalı Davası Hüseyin Uzuntaş İsimli Vatandaşın, Van'ın Özalp İlçesinde Bulunan 3. Hudut Tabur Komutanlığı Kışlası'nın İsminin Orgeneral Mustafa Muğlalı Olarak Değiştirilme..
Irak Sınırına Asker ve Mühimmat Sevkıyatı
Irak Sınırına Asker ve Mühimmat Sevkıyatı
TSK, PKK Terör Örgütüne Yönelik Operasyonlarını Tüm Hızıyla Sürdürürken, Irak Sınırında Bulunan Hakkari'nin Çukurca İlçesinden Sınır Birliklerine Asker ve Mühimmat Sevkıyatı Yapıldı.
Minik Bebeğe Annesi Şifa Oldu İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Gerçekleştirilen Bir Nakille Yeliz Kılınç (24) İsimli Genç Anne, 18 Aylık Kızına İkinci Kez Hayat Verdi.
Avrupa Türk İşadamları Konseyi Üyeleri Afyonkarahisar'da Avrupa Türk İşadamları İşbirliği Konseyi Başkan ve Üyelerinden Oluşan Bir Heyet Afyonkarahisar'a Geldi.
Samsun'da "Kutlu Doğum" Gecesi Samsun İlkadım Belediyesi'nin Düzenlediği "Bir Kutlu Doğum Gecesinde Dost'a Doğru" Programına Katılan Doç. Dr. Nihat Hatipoğlu, "Kutlu Doğum" Konulu Konferans V..
TBMM Başkanı Toptan: "Hadi Canım Sen de" Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Köksal Toptan, Türkiye'yi Terörle Mücadelede Zafiyet Noktasına Getirmeye Kimsenin Hakkı Olmadığını Belirterek, "T..
20. Kalp Haftası Çerçevesinde Kumkapı'dan Gülhane'ye Yürüyüş Düzenlendi Türk Kalp Vakfı'nın 20. Kalp Haftası Programı Çerçevesinde Kumkapı'dan Gülhane'ye Yürüyüş Düzenlendi.
'Taliban, Pakistan'ın Kabil Büyükelçisini Kaçırdı' Pakistan'ın Şubat Ayından Bu Yana Kayıp Olan Kabil Büyükelçisi Tarık Azizuddin'in Taliban Militanları Tarafından Kaçırıldığı Bildirildi.
Zirvede Düğüm Maçı
Zirvede Düğüm Maçı
Beko Basketbol Ligi'nin 29. Haftasında , Zirveyi Yakından İlgilendiren Maçta Yarın Saat 19:00'da Ankara Atatürk Spor Salonu'nda Türk Telekom ile Fenerbahçe Ülker Karşı Karşıya Gelecek.
Bulgar Bakan: "Bulgaristan'ın Türkiye Gibi Güçlü AB Üyesi Ülkeye İhtiyacı Var" Bulgaristan'ın Avrupa İşlerinden Sorumlu Devlet Bakanı Gergana Grınçarova, Sofya'nın Türkiye Gibi Güçlü Bir Avru..
Trabzon'da Kayıp Genç Ölü Bulundu Trabzon'da Bir Haftadır Kendisinden Haber Alınamayan Barış Gürsoy (30), Ölü Bulundu.
Üniversite Öğrencileri Tersane İşçilerine Destek İçin Yürüdü İstanbul'da Bulunan Çeşitli Üniversitelerde Okuyan Bir Gurup Öğrenci, Son Zamanlarda İş Kazalarıyla Gündeme Gelen Tersane İşçileri..
Cemse Kütüphaler Askeri Kitapla Buluşturuyor
Cemse Kütüphaler Askeri Kitapla Buluşturuyor
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Desteklediği, 'Türkiye Okuyor' Kampanyası Çerçevesinde 9. Kolordu Komutanlığı, Askeri Cemse Araçlarından Oluşturduğu Gezici Kütüphaneler ile Asker ve Asker Ailelerini Kitapla Buluşturuyor.
Bilecik Valisi Musa Çolak, Bilecik -Eskişehir Karayolunda İncelemelerde Bulundu
Bilecik Valisi Musa Çolak, Bilecik -Eskişehir Karayolunda İncelemelerde Bulundu
Bilecik Valisi Musa Çolak, Bilecik -Eskişehir Karayolunda İncelemelerde Bulundu. Vali Çolak, İl Emniyet Müdürü Tayfur Erdal Ceren ve Karayolları 144. Şube Şefi Mustafa Karadağ ile Birlikte, Akasyaaltı Mevkii Kent Ormanı...
Minik Öğrenci Ahmet Hayalindeki Bisiklete Resim Yarışması Sayesinde Kavuştu
Minik Öğrenci Ahmet Hayalindeki Bisiklete Resim Yarışması Sayesinde Kavuştu
Her Yıl Türkiye Geneli Monami Pastel Boyaları Tarafından Yapılan Resim Yarışmasında Önceki Yıllarda Olduğu Gibi Bu Yılda Özel Çayeli Şahika'dan Üç Öğrenci Madalya Almayı Başardı.
Alanya'nın Kestel Beldesi ve 2 Köyüne Toplam 3 Ebe Alınacak Antalya'nın Alanya İlçesinin Kestel Beldesi ve 2 Köyüne Toplam 3 Ebe Alımı Yapılacak. Ebe Alımı İçin Alanya Kaymakamlığı'na Müracaa..
Hakkari'de 1 PKK'lı Yakalandı Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde 1 PKK'lı yakalanırken, Bingöl, Şırnak ve Hakkari'de PKK'lılara ait patlayıcı madde düzenekleri bulunarak imha edildi.
Genel..
Cizrespor Kulübü Başkanı Gökalp, Futbolcuların Zehirlenmesinden Antakyasporu Sorumlu Tuttu
Cizrespor Kulübü Başkanı Gökalp, Futbolcuların Zehirlenmesinden Antakyaspor'u Sorumlu Tuttu
Cizrespor Kulübü Başkanı Adil Gökalp, "Antakyaspor'un, Bazı Kişiler Vasıtasıyla Futbolcuların Yemeklerine İlaç Koydurduğundan Şüphe Duyuyoruz. Bizler Konunun Takipçisi Olacağız ve Peşini Bırakmayacağız" Dedi.
Körüklü Otobüsler Sefere Çıktığı Hafta Yolda Kaldı
Körüklü Otobüsler Sefere Çıktığı Hafta Yolda Kaldı
Erzurum Büyükşehir Belediyesi'nin Şehiriçi Toplu Ulaşıma Destek Amacıyla İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden Satın Aldığı 1989 Model 3 Adet Körüklü Otobüsten Birisi Sefer Esnasında Arıza Yapınca Takoza Alındı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10