19 Nisan 2008 Cumartesi Günü Haberleri

19 Nisan 2008 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
?evlenmem Ama Kadınları Seviyorum? Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin Eşinden 2 Ay Önce Boşandığı ve Bir Rus Jimnastikçi ile Evleneceği İddialarını Yalanladı.
Vay Belediye Vay! Kadir Çetinçalı (Spor) -
Bırak Böyle Kalsın Okay Gönensin -
Vahim Tespit Güngör Mengi -
Gerekirse İstanbul Modern?i Taşırız Özelleştirme İdaresi Başkani Metin Kilci: galataport?ta Bu Yıl İhaleye Çıkmak için Gerekirse İstanbul Modern?i Taşırız
Yatırımlar Yolda Korkmaz: İstihdam Ağırlıklı, Sıfırdan büyük Yabancı Yatırımlar Yolda
Türk Bankalarını Cv Yağmuruna Tutuyorlar İşsiz Kalan Bear Stearns Ekonomistleri Türk Bankalarını Cv Yağmuruna Tutuyor
The Economist: Gıda Krizi Sessiz Bir Tsunami Gibi Dünyanın En Önemli Ekonomi Dergilerinden The Economist Son Sayısında Dünya Gıda Krizini Kapak Konusu Yaptı. "Sessiz Tsunami" Başlığını Kull..
Setbir: Doğa İnsandan Öcünü Alıyor Süt ve Et Üreticileri Birliği (Setbir) Başkanı Erdal Bahçıvan, Pirinçte Bir Sıkıntı Yaşandığını Ancak Türkiye"deki Durumun Haiti, Mısır, Filipinler Gibi Ülk..
'Dünya Bankası 6.2 Milyar Dolar Verecek' Devlet Bakanı Mehmet Şimşek, Dünya Bankası"nın Dört Yıl İçinde 6.2 Milyar Dolarlık Kredi Vereceğini Söyledi. IMF ve Dünya Bankası Grubunun Yıllık Topl..
Societe Başkana Yol Verdi Çalışanlarından Birinin Yaptığı Usulsüz İşlemler Nedeniyle 7 Milyar Dolar Zarar Eden Societe Generale İcra Kurulu Başkanı Daniel Bouton Görevini Bırakıyor.
Bölünmüş Kıbrıs'ta Barış Süreci Rayına Giriyor Kıbrıs"ta, Yeni Çözüm Arayışı için KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat ile Rum Yönetimi Lideri Dimtirsi Hristofyas Arasında 21 Mart"ta Kararlaşt..
'Başbakan'a Sahtekâr Demek Sert Bir Siyasal Eleştiri' Yargıtay, Dönemin Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu"nun Partisinin Grup Toplantısında Başbakan Tayyip Erdoğan"a ve Hükümete Yöne..
Toptan: Boykot Sözcüğü Askere Yakışmaz Askerlerin, TBMM Başkanı Köksal Toptan"ın Meclis"te Verilecek 23 Nisan Resepsiyonuna ve Genel Kurul"daki Özel Gündemli Oturuma "Türban Hassasiyeti" Nede..
'Yargıçlar Oligarşisi'nin Yeni Raportörü: Karara Karşıydım Abdullah Gül"ün Cumhurbaşkanı Seçilmesinin Öncesinde, Anayasa Mahkemesi"nin Meşhur "367" Kararını Sert Bir Dille Eleştiren Yrd. Doç...
İtalyan Damattan Boşanıyor Ferrari'nin Reklam Müdürü Massımo Cusımano'yla, Evlenen Burcu Esmersoy, Eşiyle Yollarını Ayırıyor.Ferrari'nin Reklam Müdürü Massımo Cusımano'yla, Evlenen Burcu Esmersoy, Eşiyle Yollarını Ayırıyor.
AKP'li Şener: Yeni Oluşum Talebi Var, Beklemedeyim AKP"nin Kurucu İsimlerinden, Eski Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener, Yeni Oluşum Sinyali Verdi. Şener Dün Sivas Ticaret ve Sanayi Odası"n..
Tartışmalı Bildiri 'Anayasal Reform' İsteğiyle İmzada Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi"nde (Akpm), AKP"li Vekillerin Talebiyle Hazırlandığı İleri Sürülen Bildiri 21 Üyenin İmzasıyla Yayı..
AKP: Muhalefet Genç'i Desteklemesin Başbakan Tayyip Erdoğan, AKP"lilerin TBMM"de Önceki Gün Kamer Genç"e Şiddet Uyguladığının Söylenmesi Üzerine, "benim Partimin Milletvekilleri Hiçb..
Baykal: Vahim Olan Başbakan'ın Sözleri CHP Lideri Deniz Baykal, Başbakan Tayyip Erdoğan"ın Genç"le İlgili Açıklamasına Tepki Gösterdi. Baykal, "saldırıdan Vahimi Başbakan"ın Açıklama..
TBMM'deki Kavga 'Halikarnas'ta Ne Oldu?' Sorusuyla Ateşlendi Tunceli Milletvekili Kamer Genç, Genel Kurul"da Sosyal Güvenlik Yasası"nın Ardından Katar"la Askeri İşbirliğini Öngören Uluslarara..
Selçuk İletişim Kuruyor Geçirdiği Kalp Ameliyatı Sonrası Sağlık Durumunda İyileşme Görülen Cumhuriyet Gazetesi Başyazarı İlhan Selçuk"un, Uyanıklık Düzeyinin "İletişim Kurulabilir" Duruma Gel..
Şahin, F Tipi Heyetini Kapıda Bıraktı F Tipi Cezaevlerinde Bulunan Tutuklu ve Hükümlülere Haftada On Saat Sohbet Hakkı Tanıyan Genelgenin Uygulanmaması Nedeniyle Sendika Başkanları Ve...
Hsbc Saldırısı için 20 Bin YTL Tazminat İçişleri Bakanlığı, İstanbul"da 20 Kasım 2003"te Hsbc Genel Müdürlüğü"ne Yönelik Bombalı Saldırıda Oğullarını Yitiren Aileye, 20 Bin YTL Maddi Tazminat..
Altyazıyla AKP Protestosu 27. İstanbul Film Festivali Programında Yer Alan "Hadisa için Savaş" Filminin 16 Nisan Günü Fitaş Sinemasındaki Gösteriminde, Filmin Sonunda Altyazıların Aktığı Ekra..
20 Yaşında Koca Kurbanı 20 YTL"lik Elektrik Faturası Yüzünden Çıkan Tartışmanın Ardından Evini Terk Eden 20 Yaşındaki Çiğdem Kahraman, Silahla Vurularak, Türkiye"nin "Eş Kurbanları" Arasına K..
Bacca'nın Katili Krizde "Pippa Bacca" Olarak Tanınan İtalyan Sanatçı Gisepina Pasqalino de Morineo"yu Tecavüz Ettikten Sonra Boğarak Öldürdüğü Suçlamasıyla Tutuklanan Murat Karataş"ın, Cezae..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10