18 Nisan 2008 Cuma Günü Haberleri

18 Nisan 2008 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Zonguldak Belediyesi, Kutlu Doğum Dolayısıyla Etli Pilav Dağıttı Zonguldak'ta, Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri Kapsamında, Zonguldak Belediyesi ve İlim Yayma Cemiyeti İşbirliğiyle Vatandaşla..
Genç-sen'li Öğrencilerden Kampüs İçi Çatışmalara Tepki Eskişehir'de, Öğrenci Gençlik Sendikası (Genç-sen) Üyesi Bir Grup Öğrenci, Akdeniz Üniversitesi'nde Yaşanan Olayları Protesto Etti.
Vali Aydoğdu, İzcileri Kabul Etti
Vali Aydoğdu, İzcileri Kabul Etti
Artvin Valisi Cengiz Aydoğdu, Artvin Gençlik Spor İl Müdürlüğü ve Livane Çoruh Spor Kulübü İzcilerini Makamında Kabul Etti. Kabulde, Artvin İzcilik İl Temsilcisi İrfan Yılmaz ve Artvin Gençlik Spor İl Müdürlüğü ve Livane...
Üçlü Danışma Kurulu Toplantısı Sona Erdi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik Başkanlığındaki İşçi ve İşveren Sendikalarının Temsilcilerinin Katıldığı Üçlü Danışma Kurulu Toplantısı ..
Panama Bandıralı Gemide Çıkan Yangın, Kontrol Altına Alındı Pendik Açıklarındaki Panama Bandıralı "Herex 4 " İsimli Gemide Çıkan Yangının Kontrol Altına Alındığı Öğrenildi. Yangında Ölen ya d..
Tamir Etmek İçin Çıkardığı Motosikletle Kaza Yaptı
Tamir Etmek İçin Çıkardığı Motosikletle Kaza Yaptı
Zonguldak’ta Özcan Yıldırım (55) İsimli Şahıs, Tamir Etmek İçin Evinin Garajından Çıkardığı Motosikletiyle Yolun Karşısındaki Dereye Uçtu.
IMF ile İhtiyati Stand -By Yapılacak
IMF ile İhtiyati Stand -By Yapılacak
Devlet Bakanı Mehmet Şimşek, IMF ile İhtiyati Stand -By İçin Çalışmaların Başlayacağını İfade Etti.
Elazığda 1. Harput Kitap ve Kültür Fuarı Bakan Aydın Tarafından Açıldı
Elazığ'da '1. Harput Kitap ve Kültür Fuarı' Bakan Aydın Tarafından Açıldı
Elazığ Valiliği Tarafından Düzenlenen '1.harput Kitap ve Kültür Fuarı'nın Açılışını Yapan Devlet Bakanı Mehmet Aydın, Türkiye'nin Okuma Konusunda Dünyanın Gerisinde Olduğunu Söyledi.
Merter Ahmet Kutsi Tecer Köprüsü'nde Çalışma İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden Yapılan Açıklamada, Merter Ahmet Kutsi Tecer Köprüsünün (E-5 Üstü) Çalışmalar Nedeniyle 18-22 Nisan Tarihlerin..
Generalin Oğlu Afganistanda Öldü
Generalin Oğlu Afganistan'da Öldü
Korgeneral Peter Van Uhm Dün Hollanda Ordusu'nun Başına Geçti. Genelkurmay Başkanı Olmanın Sevincini Yaşarken, Acı Haberi Aldı. Genelkurmay, Afganistan'da Görev Yapan Oğlunun, Saldırıda Öldüğünü Öğrendi.
Ööööyle Bakana Hapis
Ööööyle Bakana Hapis
Bir Kadına Öööyle Dik Dik Bakmaya İlk Kez Ceza Geldi. İtalya'da Bir Erkeğe 10 Gün Tecilli Hapis Cezası Verildi.
Öğrenciler Peygamber Efendimizi Kompozisyonla Anlattı
Öğrenciler Peygamber Efendimizi Kompozisyonla Anlattı
Nilüfer Müftülüğü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İş Birliği ile Düzenlenen "Birlik-beraberlik Peygamberimiz (S.a.v)"konulu Kompozisyon Yarışmasının Ödülleri Sahiplerini Buldu. Birincilerin Dizüstü Bilgisayar Kazandığı...
Polonya ile İş Birliği Protokolü
Polonya ile İş Birliği Protokolü
Kepez Belediyesi ve Atik Koordinasyonunda, Türkiye ve Polonya Arasında Belediyeler, Ekonomik Form, Fuar Merkezleri ile Gazeteciler Cemiyeti İşbirliği Protokolü İmzalandı.
Merter Ahmet Kutsi Tecer Köprüsü'nde Çalışma Merter Ahmet Kutsi Tecer Köprüsü'nün Çalışmalar Nedeniyle 18-22 Nisan Tarihleri Arasında Trafiğe Kapatılacağı Bildirildi.
Türkiyede Kooperatifler Güçleniyor
Türkiye'de Kooperatifler Güçleniyor
Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Teşkilatlanma ve Destekleme Genel Müdürü (Tedgem) Mehmet Taşan, 2003 Yılından Bin 485 Kooperatife 1 Milyar 67 Milyon YTL Destek Sağlandığını Söyledi.
Ispartada Bozuk Gıda Maddeleri İmha Edildi
Isparta'da Bozuk Gıda Maddeleri İmha Edildi
Isparta Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'ne Bağlı Ekipler, Açık Alanlarda Satılan Gıda Ürünlerini Kontrol Ederek Tarihi Geçmiş Gıdaları İmha Etti.
Maç Bileti İçin Kan Bağışı Kuyruğu
Maç Bileti İçin Kan Bağışı Kuyruğu
Kızılay ve Bir Gaz Firmasının Ortaklaşa Düzenlediği "Kan Kardeşiyiz" Adlı Kan Bağışı Kampanyası Kapsamında Türkiye Turuna Çıkan Kan Bağış Tır'ı, Bursaspor'lu Taraftarların İlgi Odağı Oldu. Kan Verenlere Maç Bileti...
"Olay Soruşturuluyor" Erzurum İl Sağlık Müdürü Yrd.doç.dr Serhat Vançelik, Hınıs İlçesinde Bir Çocuğun İhmal Nedeni ile Öldüğü İddiaları ile İlgili Olarak Açıklama Yaptı.
Av ve Yaban Hayatı Manavgat'ta Masaya Yatırılıyor Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu'nun (Taf) Öncülüğünde, Turizm ve Çevre Gazeteciler Derneği, Av Doğa Dergisi ve Sürdürülebilir Türkiye..
Konya'da AB Yolunda Türkiye ve Yeni Anayasa Taslağı Tartışıldı Anayasa Hukukçusu ve Yeni Anayasa Taslağının Mimarlarından Prof. Dr. Ergun Özbudun, Bir Zamanlar Neredeyse Kanarya Sevenler Dern..
Nazmi Avluca, Bolu'da Basın Toplantısı Yapacak Türkiye Güreş Milli Takım Kaptanı, Avrupa ve Dünya Şampiyonu Güreşçi Nazmi Avluca, 23 Nisan 2008 Günü Bolu'da Bir Basın Toplantısı Düzenleyecek.
Adapazarı Şeker Fabrikası Arazisine 34 Milyon 500 Bin Dolar Teklif Verildi Şeker Fabrikası Arsalarının Satış İhalesi Gerçekleştirildi. Muhammen Bedeli 28 Milyon 500 Bin Dolar Olarak Belirlene..
Bakan Şimşek: "Küresel Dalgalanma Bir Gerçek, Türkiye'nin Ekonomik Temelleri İse Sağlam" (1) Devlet Bakanı Mehmet Şimşek, Dünyada Görülen Ekonomik Dalgalanmanın Türkiye'yi Etkilediğini, Faka..
Borsa, Haftayı 1039.24 Puanlık Artışla 42.641,06 Puandan Tamamladı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, Haftanın Son İşlem Gününü 1039.24 Puanlık Artışla 42.641,06 Pua..
Sarkozy: "Çin, Dalai Lama ile Diyalog Kurmalı" Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy, Çin'in Dalai Lama ile Diyalog Kurması Gerektiğini Söyledi.
Fatsa Kaymakamlığı Bir Kişiyi Daha İş Sahibi Yaptı
Fatsa Kaymakamlığı Bir Kişiyi Daha İş Sahibi Yaptı
Ordu'nun Fatsa İlçesinde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (Sydv) Sosyal Riski Azaltma Projesi Çerçevesinde 20. İşyerinin Açılışı Gerçekleştirildi.
Aynı Yerde Meydana Gelen İki Kazada 1 Kişi Öldü
Aynı Yerde Meydana Gelen İki Kazada 1 Kişi Öldü
Düzce'nin Trafik Açısından En Sabıkalı Noktalarından Biri Olan Hiciz Rampası Öğle Saatlerinde Birbirinden Ayrı İki Kazaya Sahne Oldu. Bir Aracın Şarampole Uçması Sonucu Meydana Gelen Kazada Bir Kişi Hayatını Kaybederken,...
Ankara'da Görme, İşitme ve Ortopedik Engelliler İçin Kurs Verilecek Erzurum'da İlköğretim Çağına Gelmiş Görme, İşitme ve Ortopedik Engelliler İçin Ankara'daki Bazı Okullarda Braille (Kabartma..
Kutlu Doğum, Halef ve Selef Belediye Başkanlarını Bir Araya Getirdi
Kutlu Doğum, Halef ve Selef Belediye Başkanlarını Bir Araya Getirdi
Kutlu Doğum Haftası Çat'ta Coşkuyla Kutlandı. Hz Muhammed'in Dünyaya Getirdiği Kutlu Mesaj İlçede de Kendini Hissettirdi. Çat'ın Halef -Selef Üç Belediye Başkanı İlk Kez Biraraya Gelerek Topluma Birlik ve Beraberlik...
Sarıkeçili Yörükleri Zorlu Göçe Başladı
Sarıkeçili Yörükleri Zorlu Göçe Başladı
Keçileri Elinden Alınması İçin Projeler Yürüten Türkiye'nin Son Yörükleri Uzun Göçlerine Başladı. Mersin'in Aydıncık İlçesinden Hareket Etmeye Başlayan Sarıkeçili Yörükleri'nin Zorlu Yolculuğu Yaklaşık 2 Ay Sürecek.
Çocuklar Arasındaki Şiddet Anne ve Babaların Eğitimiyle Engellenecek Sarıyer Kaymakamlığı, Sarıyer Belediyesi ve Hayat Boyu Eğitim ve Gelişim Derneği'nin(hegem) Ortaklaşa Yürüttüğü "Eğitimi G..
Adalet Bakanı Şahin: "Ortak Değerlerimiz Konusunda Biz de Hassasız" Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin, Türklük ve Cumhuriyetin Ortak Değerler Olduğunu Belirterek, "Bunlar Bizim Ortak Değerlerimi..
Sinopun Boyabat İlçesinde Kapadokyadan Sonra En Büyük Yer Altı Şehri Bulundu
Sinop'un Boyabat İlçesinde Kapadokya'dan Sonra En Büyük Yer Altı Şehri Bulundu
Sinop'un Boyabat İlçesinin Merkezinde Yer Alan Boyabat Kalesi'nin Altında Roma Dönemi'ne Ait Olduğu İleri Sürülen Yer Altı Şehri Ortaya Çıkarıldı.
Dışişleri Bakanı Babacan Pakistan'a Gitti Dışişleri Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan, Resmi Ziyarette Bulunmak Üzere Pakistan'a Hareket Etti.
Ardahanda 3 Bin Kişiye Etli Pilav Dağıtıldı
Ardahan'da 3 Bin Kişiye Etli Pilav Dağıtıldı
Ardahan'da Kutlu Doğum Etkinlikleri Kapsamında 3 Bin Kişiye Etli Pilav ve Ayran İkram Edildi. Cuma Namazını Müteakiben Gerçekleştirilen Etli Pilav İkramına Vali Murat Yıldırım da Katıldı.
Cumhurbaşkanı Gül'e 5 Yaşındaki Hayranından Çiçek Jesti Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Antalya'da PTT Bank'ın Açılışına Katıldı.
Pendik Açıklarında Bulunan Panama Bandıralı Kuru Yük Gemisi, Alevli Yanmaya Başladı Pendik Açıklarında Demirli Halde Bulunan Panama Bandralı Kuru Yük Gemisi, Henüz Belirlenemeyen Bir Nedenle ..
Besni'de 'Kutlu Doğum' Pilavı Dağıtıldı Adıyaman'ın Besni İlçesinde 'Kutlu Doğum' Pilavı Dağıtıldı.
Kompozisyon Yarışmasında Dereceye Girenlere Ödül
Kompozisyon Yarışmasında Dereceye Girenlere Ödül
Samsun Barosu Çocuk Hakları Komisyonu'nun Düzenlediği Kompozisyon Yarışmasında Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllerini Aldı.
Edremitte Uçurtma Şenliği Heyecanı
Edremit'te Uçurtma Şenliği Heyecanı
Balıkesir'in Edremit Belediyesi Tarafından Bu Yıl 3.'sü Düzenlenecek Olan Uçurtma Şenliğinin 20 Nisan Pazar Günü Yapılacağı Öğrenildi.
Fiş Toplayan Öğrenci Hediyesini Aldı €œülkemi Seviyorum, Belgemi Alıyorum” Kampanyasında Ödül Kazanan Koçarlı Atatürk İlköğretim Okulu Öğrencisi Ahsen Aykır Hediyesini Kaymakam Suat Derviş..
Pahalıya Patlayacak Hollywood Yıldızları, Katie Holmes ile Tom Cruise'un Boşanacağı Söylentileri Herkesi Şoke EttiHollywood Yıldızları, Katie Holmes ile Tom Cruise'un Boşanacağı Söylentileri Herkesi Şoke Etti
Efsane Zorda! Dünyanın En Büyük Motor Üreticisi Amerikalı Harley -Davidson Şirketi Ekonomik Sıkıntıya Girdi. Şirket, 700'den Fazla Kişinin İşine Son Verdi.Dünyanın En Büyük Motor Üreticisi Amerikalı Harley -Davidson Şirketi Ekonomik Sıkıntıya Girdi. Şirket, 700'den Fazla Kişinin İşine Son Verdi.
İsveçin Ankara Büyükelçisinden Başkan Akyüreke Ziyaret
İsveç'in Ankara Büyükelçisi'nden Başkan Akyürek'e Ziyaret
İsveç'in Ankara Büyükelçisi Christer Asp, Beraberindeki Heyetle Birlikte Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek'i Ziyaret Etti.
Oylat'ta Kozmik Beden Temizliği Kürleri Türkiye'de 2005 Yılından Beri Kozmik Bilinç ve Kozmik Beden Temizliği Konusunda Çalışmalar Yapan Prof. Dr. Ahmet Maranki, Bursa'nın İnegöl İlçesinde, M..
Gaziantep Cezaevinde Müzikli Eğlence Düzenlenecek Gaziantep E Tipi Kapalı-açık Ceza İnfaz Kurumu Tarafından Yürütülen Sosyal ve Kültürel Faaliyetler Kapsamında Hükümlüler ve Tutuklular İçin M..
Aliağada Kutlu Doğum Özel Programı
Aliağa'da Kutlu Doğum Özel Programı
Aliağa Belediyesi ve Aliağa Müftülüğü’nün Birlikte Organize Ettiği Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri Çerçevesindeki €œkutlu Doğum Özel” Programı Aliağalılar Tarafından Büyük İlgi ile İzlendi.
Mtso Yönetiminden Müftülüğe Ziyaret
Mtso Yönetiminden Müftülüğe Ziyaret
Manisa Ticaret ve Sanayi Odası (Mtso) Yönetim Kurulu, Kutlu Doğum Haftası Nedeniyle, İl Müftüsü Namık Hisar'ı Makamında Ziyaret.
Samsun'dan Kısa Kısa Samsun'da Kimliği Belirsiz Bir Kişi, Yaşlı Adamın Parasını Çalarak Dolandırdı. Edinilen Bilgiye Göre, Kale Mahallesi Saathane Meydanı'nda Meydana Gelen Olayda, Rasim K.'n..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10