18 Nisan 2008 Cuma Günü Haberleri

18 Nisan 2008 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İpsala'da 200 Bin Dönüm Çeltik, Ekime Hazırlanıyor Türkiye'de Pirinç Fiyatlarının Bir Anda Artması ile Birlikte Gündeme Oturan Çeltikte Ekim Hazırlıkları da Başladı. Edirne'nin İpsala İlçesin..
Mimar Kemalettinde Kutlu Doğum Programı Düzenlendi
Mimar Kemalettin'de Kutlu Doğum Programı Düzenlendi
İzmir'deki Mimar Kemalettin Moda Merkezi Derneği, Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri Çerçevesinde Mimar Kemalettin Caddesi'nde Mehter Gösterisi Düzenledi, Ayrıca Lokma ve Gül Dağıttı.
Merkez Bankası Döviz Kurları Merkez Bankası'nın 18 Nisan 2008 Tarihinde Açıkladığı Gösterge Niteliğindeki Döviz Kurları.
Yabancı Olan İş Yerinin Adını Türkçe Yaptı İzmir'in Hatay Semtinde, Yabancı İsme Sahip Bir Erkek Berber Salonu, İsmini Türkçe Olarak Değiştirdi. Türk Dil Kurumu Başkanı Şükrü Haluk Akalın'ınd..
Kamu Yararına Çalışma Cezaları, Hastane, Okul ve Kütüphanelere Yaradı Yeni Türk Ceza Kanunu Çerçevesinde Kısa Süreli Hapislerin Yerine Verilen Kamu Yararına Çalışma Cezaları, Suçluların Toplu..
Öğrenciler Yararına Kermes Düzenlendi
Öğrenciler Yararına Kermes Düzenlendi
Şırnak'ta Fidan Eğitim Gönüllüleri Derneği(fidander) Tarafından Fakir Öğrenciler Yararına Kermes Düzenledi. Şırnak İş Merkezinde Öğrenciler Yararına Düzenlenen Kermesin Açılışına Vali Yardımcıları Ozan Balcı ve Mumin...
Şırnak'ta Askeri Hareketlilik Hız Kesmiyor Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK), Terör Örgütü PKK'ya Yönelik Sürdürdüğü Operasyonlar Aralıksız Devam Ederken, Şırnak'a Asker ve Mühimmat Sevkıyatı..
Hal Esnafı 3 Bin Kişiye Kutlu Doğum Pilavı Dağıttı
Hal Esnafı 3 Bin Kişiye Kutlu Doğum Pilavı Dağıttı
Mersin'de Hal Esnafı Cuma Namazı Çıkışı 3 Bin Kişiye Kutlu Doğum Pilavı İkram Etti.
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Eşi Hayrünnisa Gül, Zihinsel Engelli Çocukları Ziyaret Etti Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Eşi Hayrünnisa Gül, Zihinsel Engelli Öğrencilerin Öğrenim Gördüğü Dr. G..
Vali Çakacak, Bilimsel ve Sportif Yarışmalarda Dereceye Giren Öğrencileri Ödüllendirdi
Vali Çakacak, Bilimsel ve Sportif Yarışmalarda Dereceye Giren Öğrencileri Ödüllendirdi
Van Valisi Özdemir Çakacak, Ankara ve İzmir'de Yapılan Türkiye Geneli Matematik, Fen ve Teknoloji Bilim Yarışmalarında Dereceye Giren Özel Serhat Koleji Öğrencilerini ve İdarecileri Kabul Ederek Ödüllendirdi.
Yol Bittikten Sonra Bilirkişi Gönderildi Mahkeme, Yol Bittikten Sonra İnceleme Yapmaları İçin Bilirkişi Heyeti Gönderdi. Ardeşen İlçesi Karadeniz Sahil Yolu Hamidiye Geçişi'nde Karadeniz Sahi..
Polis - Hırsız Kovalamacısı Hurdacıda Bitti Muğla'nın Milas İlçesinde Meydana Gelen Hırsızlık Olayında Kaçan 3 Kişi, Polisin Elinden Kurtulamadı.
Matur: "Fiili Hizmet Zammını Ortadan Kaldıran Yasa Değişikliği, Hükümetin Basına Bakışını Gösteriyor" Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur, Gazetecilerin de Aralarında Bulunduğu B..
Cumhurbaşkanı Gül İçin Olağanüstü Güvenlik Önlemi Alındı 44. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu'nun Ödül Törenine Katılmak Üzere Antalya'ya Gelen Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Kentteki Ziyaretler..
Nt Mağazaları Niğde Şubesinden Bir Kültür Hizmeti Daha Niğde Nt Mağazaları Şubesi'nin Girişimleriyle Araştırmacı Yazar İbrahim Refik, Yarın Saat 14.00 -17.00 Arasında Kültür Merkezi'nde Okuyu..
CHP'li Belediye Başkanı, Kutlu Doğum Haftası'nda Vatandaşlara Helva Dağıttı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ayaş Belediye Başkanı Ali Başkaraağaç, "Kutlu Doğum Haftası" Dolayısıyla Cuma Namazın..
Ambulans Gecikince Kazada Can Pazarı Yaşandı
Ambulans Gecikince Kazada Can Pazarı Yaşandı
Tekirdağ'da Meydana Gelen Trafik Kazasında 2'si Ağır Üç Kişi Yaralandı. Araçta Sıkışan Şahıs Zorlukla Çıkartılırken, Araçtan Fırlayan Kadın İse Feryatlar İçinde Ambulansın Gelmesini Bekledi.
Akpm'nin Kapatma Bildirisi 21 Parlamenterin İmzasıyla Geldi Avrupa Konsey Parlamenter Meclisi'nde (Akpm) AKP Hakkındaki Kapatma Davası Konusunda Beklenen Bildiri Yayınlandı.
Erkan Mumcu : "Birleşilecek Yer Brüksel Değil Ankara" Anavatan Partisi Genel Başkan Erkan Mumcu, Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi'nde bazı üyelerin AKP hakkındaki kapatma davası konusunda b..
Acılı Babadan Tepki: "Tıp Merkezi 5 Gün Değil, Süresiz Kapatılsın" 8 Yaşındaki İbrahim Yıldırım ile İş Yerinde Çalışan Ahmet Gökoğlu'nun 230 YTL'lik Fatura Yüzünden Sevk ve Tedavilerinin Yapı..
Gaziantep'te 28 Kişilik Çete Çökertildi Gaziantep'te, Suç İşlemek Amacıyla Örgüt Kurmak, Nitelikli Dolandırıcılık ve Belgede Sahtecilik Gibi Çeşitli Suçlara Karışan 28 Kişilik Çete Çökertildi..
Türk Dişhekimleri Birliği'nden, Ağız ve Diş Sağlığına Yönelik Proje Dünya Dişhekimleri Birliği (Fdı), Türk Dişhekimleri Birliği (Tdb) ve Signal, Türkiye'de Ağız ve Diş Sağlığının Genel Sağlığ..
Güzellik Uzmanı Aylin Ölüme koştu! Kavga Ettiği Sevgilisini Durdurmak İsterken Araba Çarptı
Erdoğan Akpm Bildirisini Değerlendirdi 'AKP Telepte Bulundu' İddialarının İspatı Söz Konusu Değil
ABD'de 5,4 Büyüklüğünde Deprem ABD'nin Illinois Eyaletinde, Richter Ölçeğine Göre 5,4 Büyüklüğünde Deprem Meydana Geldi.
Erdoğan: İddiaların İspatı Söz Konusu Değil Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi'nde (Akpm) AK Parti Hakkında Açılan Davaya İlişkin Yayımlanan Bildiriyle İlgil..
 Pedallar Bacca için Dönüyor
Pedallar Bacca için Dönüyor
44. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu Devam Ediyor. Bu Yılki Yarışların Bir Önemi Daha Var. Geçtiğimiz Günlerde Hunharca Katledilen İtalyan Sanatçı Pippa Bacca'nın Yarım Kalan Barış Turunu Tamamlamak.
Bitlisli Öğrenciler Cumhurbaşkanı Gül ile Buluşacak Bitlis Milli Eğitim Müdürü Cafer Tulmaç, Bitlis'ten 38 Öğrencinin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda Cumhurbaşkanı Abdullah Gül..
İş Adamı Ahmet Eren Bitlis'e Yardımlarını Sürdürüyor Bitlis Eren Üniversitesi Genel Sekreteri Şehnaz Aydın, Bitlisli İş Adamı Ahmet Eren'in, Üniversite Binası Dışında İlde Pek Çok Yatırımlar ..
Salihli Devlet Hastanesine 2 Milyon YTLlik Mr Merkezi
Salihli Devlet Hastanesi'ne 2 Milyon YTL'lik Mr Merkezi
Manisa'nın Salihli İlçesinde Geçen Yıl 550 Bin Poliklinik Yaparak Rekor Kıran Devlet Hastanesi, İl Genelinde Büyük Sıkıntısı Çekilen Mr Görüntüleme Merkezi'ni Hizmet Alımı Şeklinde Çözüme Kavuşturdu.
Ferizli'nin Çehresi Değişiyor Sakarya'nın Ferizli İlçesi Belediye Başkanı Hüseyin Kaşkaş, İlçenin Tarım ve Hayvancılıkla Anılmasının Yanı Sıra Sanayi, Eğitim ve Kültür Merkezi Haline Getirmek..
Vali Çakacak Başarılı Sporcuları Ödüllendirdi
Vali Çakacak Başarılı Sporcuları Ödüllendirdi
Van Valisi Özdemir Çakacak, Uluslararası Çeşitli Müsabakalara Katılarak, Başarı Elde Eden Vanlı Sporcuları Tebrik Ederek Ödüllendirdi.
İl Özel İdareden Köylere Yardım
İl Özel İdare'den Köylere Yardım
Sakarya İl Encümeni Yaptığı Toplantıda, Köylerin Muhtelif İhtiyaçlarının Karşılanması ve Köylerde Halk Katkıları ile Yapılan Hizmetleri Hızlandırmak Maksadıyla Maddi Yardım Kararı Aldı.
Bakan Günay, Türkiye'nin Dünya Mirası Alanları Değerlendirme Çalıştayı'na Katıldı Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Türkiye'nin Unesco Dünya Kültür Mirası Listesi'nde 9 Kültürel ve Doğa..
Domates İçinde Domates
Domates İçinde Domates
Karabük'te Bir Vatandaşın Aldığı Domatesin İçinde Domates Çıktı.
Selçuk Aydının Trabzondaki Maçı Ertelendi
Selçuk Aydın'ın Trabzon'daki Maçı Ertelendi
Eski Boks Milli Takım Kaptanı Selçuk Aydın'ın Trabzon'da Yapacağı Maç Bir Gün Sonraya Ertelendi. Daha Önce Trabzon'da 25 Nisan Cuma Akşamı Gerçekleştirileceği Bildirilen Müsabaka, Televizyon Kanallarının İsteği Üzerine...
Süt Üreticileri Eyleme Hazırlanıyor Süt Sanayicisinin Arz Fazlalığı Nedeniyle Son 1,5 Ayda Süt Fiyatlarını 10 Kuruş Aşağı Çekmesi Nedeniyle Sıkıntı Yaşayan Süt Üreticileri Eylem Kararı Aldı. ..
Pirinçte Parayı Onlar Götürdü
Pirinçte Parayı Onlar Götürdü
Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehmet Mehdi Eker, 'Pirinç Kıtlığı Konusunda En Çok Konuşanlar Reklam ve Pr Yapanlar Aşırı Derecede Kar Ediyor' Diyerek Spekülasyondan Karlı Çıkanlara Dikkat Çekti.
Nazarbayev: "Avrupa Bir Gün Asya'ya Muhtaç Olacak" Orta Asya Ekonomik Birliği'nin Kurulması Teklifinin Fikir Babası Kazakistan Devlet Başkanı Nursultan Nazarbayev, Avrupa'nın Bir Gün Orta Asy..
Putin Aşkını Yalanladı
Putin 'Aşk'ını Yalanladı
Rusya Devlet Başkanı Putin, "Cimnastikçiyle Evleneceğim Doğru Değil" Dedi.
Yunanistan'da 70 Kaçak Yakalandı Yunanistan Sahil Güvenlik Ekiplerinin Bulamaç (Farmakonissi) ile Midilli (Lesbos) Adaları ve Açıklarında Yürüttüğü Operasyonlarda 70 Kaçak Göçmen Yakalandığı ..
ABD'de 5.4 Büyüklüğünde Deprem ABD'nin Illinois Eyaletinde, Richter Ölçeğine Göre 5,4 Büyüklüğünde Deprem Meydana Geldi.
Partnerine Güveniyor Eski Futbolcu, Buzda Dans Yarışmasındaki Partneriyle Olimpiyatlara Katılmayı Planlıyor.Eski Futbolcu, Buzda Dans Yarışmasındaki Partneriyle Olimpiyatlara Katılmayı Planlıyor.
Hamas: Filistinli Tutuklular Serbest Bırakılmadıkça Gilad Annesini Göremez Gazze Şeridi'ni Kontrol Eden Hamas Örgütü, Filistinli Tutuklular Salıverilmediği Takdirde 2 Yıl Önce Kaçırılan İsrai..
Gazetecilerin Grevi Böyle Olur
Gazetecilerin Grevi Böyle Olur
Fransa'nın Ünlü Le Monde Gazetesinde Çalışan Gazeteciler, İşten Çıkartmaları Protesto Etmek İçin 'Greve Devam' Dedi.
Teoman Sarhoş Halini İzleyince... Kenan Erçetingöz ile Yüz Yüze'ye Konuk Olan Ünlü Rock Şarkıcısı Teoman, Yaşadığı Bazı Olayların Alkole Değil, Salaklığına Bağlı Olduğunu Söyledi.Kenan Erçetingöz ile Yüz Yüze'ye Konuk Olan Ünlü Rock Şarkıcısı Teoman, Yaşadığı Bazı Olayların Alkole Değil, Salaklığına Bağlı Olduğunu Söyledi.
Başkent'te Kaza: 1 Yaralı Ankara'da, Seyir Halindeki Bir Otomobil, Yapım Çalışması Devam Eden Anayola Aniden Çıkan Kamyonete Arkadan Çarptı. Kazada, Otomobilin Önü Hurdaya Dönerken, Sürücü Ya..
Bahçıvan Yeniden Setbir Başkanlığına Seçildi Setbir Başkanı Erdal Bahçıvan, Yapılan Olağan Genel Kurulda Tekrar Başkanlığa Seçildi.
Bulgarlar Tarafından Öldürülen Balıkçının Evindeki Bekleyiş Sürüyor
Bulgarlar Tarafından Öldürülen Balıkçının Evindeki Bekleyiş Sürüyor
Bulgar Sahil Güvenlik Ekiplerinin, Bulgaristan Karasularını İhlal Ettiği ve Kaçak Avlandığı Gerekçesiyle Türk Balıkçı Teknesine Ateş Açması Sonucu Bir Çocuklarını Kaybeden Ercan Ailesinin Evinde Endişeli Bekleyiş...
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10