18 Nisan 2008 Cuma Günü Haberleri

18 Nisan 2008 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Moskova'da Tacik Taksici Öldürülerek Gasp Edildi Rusya'nın Başkenti Moskova'da Taksicilik Yapan 25 Yaşındaki Tacikistan Vatandaşı Aracında Ölü Bulundu. Polis Yetkililer Defalarca Bıçaklanan ..
Hatay'da 3 Ayda 27 Bin Tapu İşlemi Gerçekleşti Yabancılara Mülk Satışının Durdurulduğu Hatay'da Tapu Bölge ve Kadastro Müdürlüğü 3 Ayda 27 Bin 46 Tapu İşlemi Gerçekleştirdi.
Beyaz Melek'e Övgüler. Amerika'nın En Köklü Film Festivallerinden 41.uluslararası Houston Film Festival'inde Beyaz Melek'in Amerika Prömiyeri Dün Gecce Gerçekleşti.Amerika'nın En Köklü Film Festivallerinden 41.uluslararası Houston Film Festival'inde Beyaz Melek'in Amerika Prömiyeri Dün Gecce Gerçekleşti.
Muşta Zabıta Dilenci Operasyonu Düzenledi
Muş'ta Zabıta Dilenci Operasyonu Düzenledi
Muş'ta Zabıta Ekiplerinin Dilencilere Yönelik Operasyonları Devam Ediyor. Sabah Erken Saatlerde Zabıta Ekipleri Tarafından Toplanıp Belediye Getirilen Dilenciler İl Dışına Çıkarıldı.
AKP ile CHP Arasında Kamer Genç Kavgası
AKP ile CHP Arasında 'Kamer Genç Kavgası'
Baykal, AK Parti'li Milletvekillerinin Toplu Bir Şekilde Kamer Genç'e Saldırdıklarını İddia Ederken, AKP'li Vekiller de Genç'in Başbakan'a Hakaret Ettiğini Düşünüyor.
Kahramanmaraş Belediyesi Yeni Hizmet Binasının Temeli Atıldı
Kahramanmaraş Belediyesi Yeni Hizmet Binasının Temeli Atıldı
Kahramanmaraş Belediyesi Yeni Hizmet Binasının Temeli Düzenlenen Törenle Atıldı. Toplam İhale Bedeli 20 Milyon 474 Bin YTL Olan Bina 18 Ay İçerisinde Teslim Edilecek.
Çelik: "27 Nisan'da Gün Boyu Sendika Yasalarını Değerlendireceğiz" Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, 27 Nisan'da Bir Araya Gelerek Gün Boyu Sendika Yasalarını Tartışacaklarını Bi..
Süt Sanayicisi Sütte Fiyat Düşürünce Üreticiler Hayvanlarını Kesime Götürmeye Başladı
Süt Sanayicisi Sütte Fiyat Düşürünce Üreticiler Hayvanlarını Kesime Götürmeye Başladı
Süt Sanayicilerinin Üreticiden Aldıkları Süt Fiyatlarında İndirime Gitmeleri ve Üretilen Süt Yerine Hayvan Sayısına Göre Teşvik Verilmesi, Hayvan Yetiştiricilerini Zor Durumda Bıraktı.
Başkent "23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı"nı Törenlerle Kutlayacak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 88. yıldönümünde tüm Ankara Türk Bayrağı ve Atatürk posterleri ile ..
Boyacı Çocuklar Cami Önlerini Mesken Tuttu
Boyacı Çocuklar Cami Önlerini Mesken Tuttu
Mersin'de Çocuk ve Gençlik Eğitim Merkezi (Çogem) Görevlileri Tarafından Şehir Merkezinde Çalışmalarına İzin Verilmeyen Boyacı Çocuklar Kenar Mahallelerdeki Cami Önlerini Mesken Tuttu.
301in Değiştirilmesine SHPden Destek
301'in Değiştirilmesine SHP'den Destek
SHP Genel Başkanı Murat Karayalçın, 301. Maddenin Değiştirilmesini Desteklediklerini, Kaldırılmasına İse Karşı Olduklarını Belirtti. Türk Ceza Kanunu'nun 301. Maddesinde Değişiklik Öngören Yasa Teklifini Değerlendiren...
Artan Fiyatlar Kutlu Doğum Pilavına Engel Olamadı
Artan Fiyatlar Kutlu Doğum Pilavına Engel Olamadı
Hatay'ın Merkez İlçesi Antakya'da Son İki Haftadan Bu Yana Çeşitli Camilerde, Pirinç Sıkıntısı Yüzünden Artan Fiyatlara Rağmen Kutlu Doğum Pilavı Dağıtılıyor.
Türkiye'nin Ağız ve Diş Raporu Çıkarılacak Türkiye Genelindeki Ağız Sağlığı Sorunlarının Tespit Edilmesi ve Çözüm Üretilmesi Sonucunda, Türk Toplumunun Ağız Bakımı Konusundaki Bilincinin Artm..
Baykal: "Genç'e Saldırının Arkasında Otoriter Rejim Özlemi Yatıyor" CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Bir Grup AKP Milletvekilinin Tunceli Bağımsız Milletvekili Kamer Genç'e Yönelik Saldırı Gir..
Amik Ovası'nda Kuraklık Tehlikesi Amik Ovası'nın En Önemli Su Kaynağı Olan Asi Nehri'nin Nisan Ayında Kuruması Ova Çiftçisini Kara Kara Düşündürüyor. Hatay Ziraat Odası Başkanı Celal Civelek,..
Güle Altın Yıldız
Gül'e Altın Yıldız
Dünya Fahri Konsoloslar Birliği Geleneksel Yemeğinde, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e Fıcac Gold Star Ödülü Verildi.
Şanlıurfa'da Altılı Ganyan 42.036,51 YTL İkramiye Verdi Şanlıurfa'da Bugün Koşulan At Yarışları Sonunda Altılı Ganyan 42.036,51 YTL İkramiye Verdi.
İzto’da Perakende Sektörünün Sorunları Tartışıldı Ege Gıda ve İhracat Maddeleri Perakendeciler Derneği Tarafından Düzenlenen €œperakende Pazarının Dünü, Bugünü ve Yarını” Konulu Panelde,..
Bingölspor, Siirtspor Maçı Hazırlıklarını Sürdürüyor Türkiye Futbol Federasyonu (Tff) 3. Lig 1. Grupta Mücadele Eden Bingöl Belediyespor Bu Hafta Sonu Kendi Sahasında Oynayacağı Siirtspor Maç..
Anadolu Öğretmen Liseleri Müdürleri Akhisarda Toplandı
Anadolu Öğretmen Liseleri Müdürleri Akhisar'da Toplandı
Manisa İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün Organizasyonuyla Anadolu Öğretmen Liseleri'nin Müdürleri Akhisar Anadolu Öğretmen Lisesi'nde Toplandı.
Akhisarda Turizm Haftası Kutlamaları
Akhisar'da Turizm Haftası Kutlamaları
Turizm Haftası Nedeniyle Manisa'nın Akhisar İlçesinde Anadolu Ticaret Meslek Lisesi ve Ticaret Meslek Lisesi Öğrencileri Kutlama Programı Gerçekleştirdi.
Yabancıların Gayrimenkul Edinimine Engel Avrupalı Türkleri Zor Durumda Bırakır Türkiye Araştırmalar Merkezi (Tam) Vakfı Direktörü Faruk Şen, Türkiye'de Yabancıların Gayrimenkul Ediniminin Du..
AB Gençlik Programı
AB Gençlik Programı
Samsun Ticaret ve Sanayi Odası(tso) Avrupa Birliği(ab) Bilgi Bürosu Tarafından 'AB Gençlik Programı' Konulu Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı.
Almanya Cumhurbaşkanı Köhler'den Ajanda 2020 Önerisi Almanya Cumhurbaşkanı Horst Köhler, Eski Başbakan Gerhard Schörder'in 2003 ile 2005 Yılları Arasında Yürürlüğe Koyduğu Ajanda 2010'un Deva..
Ak İstanbul Milletvekili Fuat Boldan Başkan Durana Ziyaret
Ak İstanbul Milletvekili Fuat Bol'dan Başkan Duran'a Ziyaret
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Duran'ı Ziyaret Eden AK Parti İstanbul Milletvekili Fuat Bol, "Sakarya'ya Her Gelişimde, Şehrin Biraz Daha Geliştiğini ve Güzelleştiğini Görüyorum" Dedi.
Kaçak Nargile Tütünü Satan Şebeke Çökertildi İstanbul'da Mali Polisin Gerçekleştirdiği Operasyonda Mısır ve Suriye'den Kaçak Nargile Tütünü Getirdikleri ve Nargile Kafelere Dağıttıkları İddia..
Yalçın Sabancı'dan "Beşiktaş Haberlerine" Yalanlama Beşiktaşlılığıyla Tanınan İşadamı Yalçın Sabancı, Bazı Medya Organlarında, Kulüp Başkanlığına Aday Olacağı Yönünde Çıkan Haberleri Yalanlad..
Adliyede Bomba Paniği Yaşatan Kadın Tutuklandı Üsküdar Adliyesi'nde Bomba Paniği Yaşanmasına Neden Olan 23 Yaşındaki Zanlı Kadın Y.y., Çıkartıldığı Mahkemede "Patlayıcı Madde Bulundurmak" Suç..
'Toprağını Ekmeyen Çiftçi Kazançlı Çıktı'
"Toprağını Ekmeyen Çiftçi Kazançlı Çıktı"
Küresel Isınmanın Batman'ı da Olumsuz Yönde Etkilediğini Belirten Ziraat Odası Başkanı Nizamettin Aydiş, Üst Üste Gelen Zamların Çiftçiyi Sıkıntıya Soktuğunu ve Toprağını Ekmeyen Çiftçinin Daha Kazançlı Çıktığını...
Lise Öğrencisi Okul Arkadaşı Bir Kızı Ekmek Bıçağı ile Rehin Aldı Edirne'nin Havsa İlçesinde Bulunan Anadolu Lisesi Öğrencisi Okul Arkadaşı Bir Kızı Bıçakla Rehin Aldı.
İstanbul Üniversiteleri Tiyatro Şenliği Başlıyor
İstanbul Üniversiteleri Tiyatro Şenliği Başlıyor
İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ana Teması Çerçevesinde Gerçekleştirilecek Olan "Avrupa Üniversiteleri Tiyatro Şenliği" Bu Yıl İstanbul Üniversiteleri ile Başlangıç Yapıyor. 21–30 Nisan 2008 Tarihleri Arasında...
Bandırmada Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri
Bandırma'da Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri
Balıkesir'in Bandırma İlçesinde Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri Kapsamında, Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Görevlisi Doç. Dr. Mehmet Yalar Konferans Verdi.
Citigroup, 5,11 Milyar Dolar Zarar Etti ABD'nin En Büyük Bankası Citigroup, İlk Çeyrekte 5,11 Milyar Dolar Zarar Etti.
Çelik -İş Sendikası, Kutlu Doğum Haftası Münasebetiyle Mkek İşçilerine Lokum ve Gülsüyü İkram Etti
Çelik -İş Sendikası, Kutlu Doğum Haftası Münasebetiyle Mkek İşçilerine Lokum ve Gülsüyü İkram Etti
Çelik -İş Sendikası Yöneticileri, Kutlu Doğum Haftası Münasebetiyle, Makine Kimya Endüstrisi Kurumu (Mkek) Fabrikalarında Çalışan İşçilerin Elini Sıkarak, Lokum ve Gülsüyü İkram Etti. Çalışanlar, Bu Anlamlı Haftayı...
AKP 301'de Geri Adım Attı Cumhurbaşkanına Verilmesi Tasarlanan Yetki Adalet Bakanı'na Verilecek
Düşük Dolar ABD Devlerine Yaradı
Düşük Dolar ABD Devlerine Yaradı
Doların Uluslararası Piyasalardaki Değer Kaybı Coca Cola, Ibm, Google, Caterpillar Gibi ABD Devlerine Yaradı. ABD Ekonomisindeki Durgunluğa Rağmen Bu Şirketlerin İlk Çeyrek Bilançoları Olumlu Geldi.
Bahadıroğlu, İnsan Haklarını Anlattı
Bahadıroğlu, İnsan Haklarını Anlattı
Manisa'nın Akhisar İlçesinde Belediyenin Düzenlediği "Tarihte ve Günümüzde İnsan Hakları" Konulu Konferans Büyük İlgi Gördü. Konferansı, Tarihçi Yazar Yavuz Bahadıroğlu Verdi.
CHPden Faaliyet Raporu Açıklması
CHP'den Faaliyet Raporu Açıklması
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın Merkez İlçe Başkanı Barkan Kalınomuz; Aydın Belediyesi Eski Belediye Meclis Üyesi Kazım Payza'nın Aydın Belediyesi 2007 Yılı Faaliyet Raporu'yla İlgili Olarak Yaptığı €œ14 Trilyon...
Erkek Gibi Kur Yapan Dişi Sinek
Erkek Gibi Kur Yapan Dişi Sinek
Yale ile Oksford'un Profesörleri Biraraya Geldi, 'Beyinleri Denetim Altına Alarak' Erkek Gibi Kur Yapan Dişi Sinekler Geliştirdi. Bu Garip Araştırma, Kadınların Aklına Soru İşaretleri Yarattı.
Hanım Sultan, Bakanlar Kurulu Kararıyla Kabristana
Hanım Sultan, Bakanlar Kurulu Kararıyla Kabristana
Osmanlı Hanedanı Mensuplarından 82 Yaşındaki Rana Eldem, Dün Son Yolculuğuna Uğurlandı.
Atlas Jet Yönetim Kurulu Başkanı: Herkes Uçağı, Otobüs Gibi Tercih Etmeye Başladı
Atlas Jet Yönetim Kurulu Başkanı: Herkes Uçağı, Otobüs Gibi Tercih Etmeye Başladı
Atlas Jet Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy, Uçak Yolculuğu Yapanların Giderek Arttığını Söyledi. Önceden Uçağı Belli Başlı İşadamlarının Tercih Ettiğini Belirten Ersoy, Artık Her Kesimin Binmeye Başladığını Kaydetti.
Yanık Şikayetiyle Kaldırıldığı Hastanede Hayatını Kaybeden Çocuk İçin Sağlık Bakanlığı Müfettiş Görevlendirdi
Yanık Şikayetiyle Kaldırıldığı Hastanede Hayatını Kaybeden Çocuk İçin Sağlık Bakanlığı Müfettiş Görevlendirdi
Erzurum'un Hınıs İlçesinde, Tandır Üzerinde Kaynayan Kazana Düşmesi Sonucu Yanan ve Kaldırıdığı Hastanede Hayatını Kaybeden 6 Yaşındaki Şahin Yılmaz'a Yapılan Sağlık Müdahalesinde İhmal Olup Olmadığının Araştırılması...
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10