18 Nisan 2008 Cuma Günü Haberleri

18 Nisan 2008 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Yakupağa Külliyesinde Lale Devri
Yakupağa Külliyesi'nde Lale Devri
Kastamonu'nun Önemli Turizm Yerlerinden Biri Olan ve 2006 Yılında 7 Milyon 500 Bin YTL'ye Restorasyonu Tamamlanarak Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Tarafından Açılan Yakupağa Külliyesi Baharın Gelmesiyle Birlikte Ayrı Bir...
23 Nisan Provaları Nedeniyle Bazı Güzergahlar Trafiğe Kapatılacak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 88. Yıldönümü Kutlama Törenleri Provaları Nedeniyle Erzurum'da Bazı Güzergah..
Kamyonunun Altında Kalan Belediye İşçisi Hayatını Kaybetti
Kamyonunun Altında Kalan Belediye İşçisi Hayatını Kaybetti
Muğla'nın Bodrum İlçesine Bağlı Yalıkavak Beldesinde Alt Yapı Çalışması Sırasında Kamyonun Altında Kalan Belediye İşçisi Hayatını Kaybetti.
Yalova Özdilek'ten Bebek Günleri Kampanyası Yalova'nın Çiftlikköy İlçesine Kurulan ve Yalova'nın En Büyük Alışveriş Merkezi Olan Özdilek, Bebek Günleri Kampanyası Dahilinde 17 -30 Nisan Tarih..
Kızıyla 13 Yıldır Ölen Karısının Maaşını Alan Baba Tutuklandı
Kızıyla 13 Yıldır Ölen Karısının Maaşını Alan Baba Tutuklandı
Kuşadası'nda 13 Yıldır Ölen Karısının Emekli Maaşını Aldığı Belirlenen ve Dün Kızıyla Birlikte Gözaltına Alınan Baba Çıkarıldığı Mahkeme Tarafından Tutuklandı. Kızı İse Tutuksuz Yargılanmak Üzere Serbest Bırakıldı.
Esogü'de "Sınav Kaygısıyla Baş Etme Yolları" Konferansı Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nde (Esogü), "Ergenlik Döneminde Aileye Yaklaşım, Sınav Kaygısı ve Baş Etme Yolları" Konulu Bir Konfer..
Korku Filmi Gibi Din Dersi
Korku Filmi Gibi Din Dersi
Gaziantep'deki Hasan Ali Yücel Lisesi'nde Öğrencilere, Namaz Kılmayan Bir Gencin Başına Geleceklerin Anlatıldığı, Azrail ve Ölüm Konulu Şiddet İçeren Vcd İzletildi. Arapça Seslendirmeli Türkçe Alt Yazılı 'Rabbim Geri...
İzmitli Bayan Muhtarlar Taraklıyı Gezdi
İzmitli Bayan Muhtarlar Taraklı'yı Gezdi
İzmit Bekirpaşa Belediye Başkanı Abdullah Göktürk ve Beraberindeki İzmitli Bayan Muhtarlar, Sakarya'nın Taraklı İlçesi'ni Gezdi.
AK Parti Yozgat Siyaset Akademisinde Dersler Tamamlandı
AK Parti Yozgat Siyaset Akademisinde Dersler Tamamlandı
AK Parti Yozgat İl Teşkilatı Tarafından Düzenlen Siyaset Akademisi ve Yerel Yönetimler Programı Tamamlandı.
Suat İnce, Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Oldu
Suat İnce, Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Oldu
Türkiye İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube Müdürü Olarak Görev Yapan Suat İnce, Genel Müdür Yardımcılığına Atandı.
Kamer Genç ile Ak Partililerin Kavgasını Ayıran CHP'li Karaibrahim Konuştu TBMM Genel Kurulu'nda ve Meclis Kulisinde AK Parti Milletvekilleri ile Tunceli Bağımsız Milletvekili Kamer Genç Aras..
DTP, İstanbul Valiliği'nin Taksim'de 1 Mayıs Kutlamalarına İzin Vermemesine Tepki Gösterdi DTP İstanbul Milletvekili Sebahat Tuncel, İstanbul Valiliği'nin Taksim'de 1 Mayıs Kutlamalarına İzin..
Meclis Kulisinde Dövüldüğü İddia Edilen Kamer Genç:
Meclis Kulisinde Dövüldüğü İddia Edilen Kamer Genç:
TBMM Genel Kurulu'nda Yaşanan Arbedenin Ardından Kuliste AK Parti Milletvekilleri Tarafından Dövüldüğü İddia Edilen Tunceli Bağımsız Milletvekili Kamer Genç, Can Güvenliğinin Olmadığını Belirterek, "ya Can Güvenliğim...
CHP Genel Başkan Adayı Oran Vanda
CHP Genel Başkan Adayı Oran Van'da
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Adayı Umut Oran, Bölgede Yıllarca Devam Eden Bir Kürt Sorunu Olduğunu ve Bunun Çözümü ile İlgili Yapılan Çalışmaların Raflarda Bekletildiğini Öne Sürerek Çözüm Temennilerinin...
Başbakan Erdoğan, Abantta Tatil Yapmadığını Söyledi
Başbakan Erdoğan, Abant'ta Tatil Yapmadığını Söyledi
Bolu'nun Mudurnu İlçesinde Cuma Namazı Sonrasında Belediyeyi Ziyaret Eden Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Belediye Çıkışında Gazetecilerin Sorularını Yanıtladı.
Erken Seçim Tartışmaları AK Parti, 29 Haziran'da Erken Seçim Yapılacağı Yönündeki İddiaları Doğrulamadı. AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, "Gündemimizde Hiçbir Şekilde Seçim Söz Konu..
AK Parti'den Kamer Genç'e ve Muhalefete Suçlama AK Parti, AK Parti Milletvekilleri ile Tunceli Bağımsız Milletvekili Kamer Genç Arasındaki Kavgada Genç'i Suçladı. AK Parti Grup Başkanvekili M..
Başbakan Erdoğan Boludan Ayrıldı
Başbakan Erdoğan Bolu'dan Ayrıldı
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'a Gitmek Üzere Bolu'dan Ayrıldı.
Sosyal Devlet - Milli Devlet Kongresi, Yarın Bursa'da Başlıyor Prof. Dr. Haydar Baş'ın Tezi Ekseninde 'Sosyal Devlet - Milli Devlet' Kongresi Yarın Bursa'da Başlıyor.
'Beyaz Yürüyüş' Korkutelinde
"Beyaz Yürüyüş" Korkuteli'nde
Demokrat Parti (Dp) Genel Başkanı Süleyman Soylu'nun, "Güçlü ve Modern Türkiye İçin" Sloganıyla Çanakkale'den Başlattığı "Beyaz Yürüyüş" Adı Altındaki Yurt Gezisinin Son Durağı Korkuteli Oldu.
Bakan Babacan Pakistan'a Gitti Dışişleri Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan, Pakistan Dışişleri Bakanı Mahdum Şah Mahmud Kureyşi'nin Resmi Davetlisi Olarak İslamabad'a Gitti.
MHP'den 301. Madde'ye Broşürlü Tepki Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Teşkilatı, Anayasa'nın 301. Maddesi'nin Değiştirilmesine Tepki Amaçlı Vatandaşlara Broşür Dağıttı.
TBMM Adalet Komisyonu'ndaki '301' Görüşmeleri AK Parti, Türk Ceza Kanunu'nun (TCK) 301. Maddesindeki Ceza Üst Sınırının Yeniden 3 Yıl Olarak Düzenlenmesi İçin Değişiklik Önergesi Hazırladı.
SHP Lideri Karayalçın Samsun'da Sosyal Demokrat Halk Partisi (SHP) Genel Başkanı Murat Karayalçın, 301.maddenin Değiştirilmesini Desteklediklerini, Ancak Kaldırılmasına Karşı Olduklarını Söyl..
Eski Devlet Bakanı Şener Sivas'ta Eski Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener, Siyasi Kimliğini Bırakmadığını Belirterek, "Önümüzdeki Zamanlarda Toplumun Talebine Göre Bu Konud..
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler: Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, Kendisinin Türkiye'de Petrol ve Doğal Gaz Olduğuna İnananlardan Olduğunu Belirterek, "Hedefimiz Cum..
Eğitim-sen, İtalyan Sanatçının Öldürülmesini Kınadı Eğitim-sen Bartın Şubesi Başkanlığı, İtalyan Sanatçı Pippa Bacca'nın Öldürülmesiyle İlgili Bir Basın Açıklaması Yaptı.
Tema'dan Kuraklık ve Yokluk Konusunda Uyarı Tema Fethiye Temsilcisi Okyay Tirli, Gıda Güvenliğinin Tehlikeye Girmesinin Toprağa ve Suya Hor Bakmanın Sonucu Olduğunu Söyledi.
Pendik Açıklarında Gemide Yangın Çıktı Pendik Açıklarındaki Bir Gemide Yangın Çıktı.
301. Maddede Uzlaşma Arayışı TBMM Adalet Komisyonunda Görüşülen TCK'nın 301. Maddesinde Değişiklik Yapan Teklifte, Partilerin Uzlaşma Arayışı Nedeniyle Komisyon Çalışmalarına Kısa Süre Ara Ve..
Vanda Liseler Arası AB Bilgi Yarışması Finalleri Yapıldı
Van'da Liseler Arası AB Bilgi Yarışması Finalleri Yapıldı
Van Ticaret ve Sanayi Odası (Vatso) Avrupa Birliği (AB) Bilgi Bürosu ve Milli Eğitim Müdürlüğü İşbirliğiyle Düzenlenen Liseler Arası 'Avrupa Birliği Bilgi Yarışması' Finalleri Yapıldı.
TBMM Başkanı Toptan, Dargeçitli Küçük Aktaşı Ankaraya Davet Etti
TBMM Başkanı Toptan, Dargeçitli Küçük Aktaş'ı Ankara'ya Davet Etti
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Köksal Toptan Tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinliklerine Katılmak Üzere Ankara'ya Çağrılan Mardin'in Dargeçit İlçesi Cumhuriyet İlköğretim Okulu 6....
Boyner Forum Denizli Mağazası Açıldı
Boyner Forum Denizli Mağazası Açıldı
Boyner'in Kınıklı Alışveriş Merkezi İçerisinde Yer Alan İlk Mağazasının Ardından İkinci Mağazası Denizli Forum Çamlık Alışveriş Merkezi'nde Açıldı.
Geçmişten Günümüze Ermeni Meselesi Konferansı Düzenlendi
Geçmişten Günümüze Ermeni Meselesi Konferansı Düzenlendi
Sakarya Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi, Türk-ermeni Araştırma Merkezi, Sakarya Endüstri Meslek Lisesi ve Atukad Derneği İşbirliği ile "Geçmişten Günümüze Ermeni Meselesi" Konulu Konferans Düzenlendi.
Akpm Toplantısına Katılan Vekiller Türkiye'ye Döndü Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi (Akpm) Toplantısına Katılan Türk Milletvekilleri Strasbourg'dan Türkiye'ye Döndü.
50 Cm'lik Suda Boğuldu Düzce'nin Cumayeri İlçesinde 2 Yaşındaki Bir Kız Çocuğu 50 Cm Derinliğindeki Suya Düşerek Boğuldu.
Çocuklar Fidan Dikmenin Coşkusunu Yaşadı
Çocuklar Fidan Dikmenin Coşkusunu Yaşadı
Osmangazi Belediyesi, 2008 -2009 Fidan Dikim Sezonunda, Çınar, Çam Fıstığı, Ihlamur, At Kestanesi, Erik Gibi Yaklaşık 60 Bin Fidanı Daha Toprakla Buluşturacak.
Nikah Dairesi Taşınıyor Bursa'da Her Gün Onlarca Çiftin Bir Ömür Boyu Beraberliğe İmza Attığı Kültürpark Nikah Salonu, Merinos'a Taşınıyor.
Andırın'da 1. Tirşik Festivali Düzenlendi Kahramanmaraş'ın Andırın İlçesinde Tirşik Festivali Düzenlendi. Yörenin Geleneksel Yemeği Olan Tirşikin En Lezzetlisi Düzenlenen Yarışmayla Seçildi.
Zonguldakta Kimsesiz Çocuklara Yangın Söndürme Eğitimi Verildi
Zonguldak'ta Kimsesiz Çocuklara Yangın Söndürme Eğitimi Verildi
Zonguldak Sivil Savunma Müdürlüğü'nce, Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü'ne Bağlı Merkez Çocuk Yuvası'nda Kalan Kimsesiz Çocuklara ve Personele, Yuva Bahçesinde Yangın Söndürme Eğitimi Verildi.
AK Parti Malatya Milletvekili Mücahit Fındıklı: 'Hilmioğlu, Cumhurbaşkanına Şikayet Edilecek Kadar Büyük Bir Adam Değil'
AK Parti Malatya Milletvekili Mücahit Fındıklı: "Hilmioğlu, Cumhurbaşkanı'na Şikayet Edilecek Kadar Büyük Bir Adam Değil"
AK Parti Malatya Milletvekili Mücahit Fındıklı, İnönü Üniversitesi Rektörü Prof.dr. Fatih Hilmioğlu'nun Cumhurbaşkanı'na Şikayet Edilecek Kadar Büyük Bir Adam Olmadığını Söyledi.
Forum Çamlıka Görkemli Açılış
Forum Çamlık'a Görkemli Açılış
Multi Turkmall'ın 2008 Yılındaki İlk Projesi Olan Forum Çamlık Düzenlenen Görkemli Bir Açılışla Hizmete Girdi.
Terme Lisesi, Samsun'da İlçeyi Temsil Edecek Samsun Milli Eğitim Müdürlüğü ile Klas Televizyonu'nun Ortaklaşa Düzenlemiş Olduğu Liseler Arası Bilgi ve Kültür Yarışması, Terme Özel İdare Topla..
Diyarbakır Barosu: 'Düşünce ve İfade Özgürlüğü İçin TCKnın 6 Maddesi Değişmeli'
Diyarbakır Barosu: "Düşünce ve İfade Özgürlüğü İçin TCK'nın 6 Maddesi Değişmeli"
Diyarbakır Baro Başkanı Sezgin Tanrıkulu, İfade Özgürlüğü Önündeki Tek Engelin TCK'nin 301. Maddesi Olmadığına Dikkat Çekerek, "Bunun Dışında, TCK'nın 215, 220/8, 222, 288, 318, ile Tmk'nin Örgütün Propagandasını Yapmayı...
Onların İşi Cenaze Törenlerinde Para Karşılığı Ağlamak Seveni ya da Cenazesine Gelecek Kimsesi Olmayanlar İçin Para Karşılığı Ağlayan ve Kalabalık Yapan 300 Kişilik Derneğin Başkanı Ali Öztür..
DTP'li Baydemir ve Özsökmenler 'Görevi Kötüye Kullanmak' Suçundan Yargılandı Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir ve Bağlar Belediye Başkanı Yurdusev Özsökmenler, Temizlik Ka..
Emekliye Ayrılan Doktorlara Plaket Verildi Gaziantep Avukat Cengiz Gökçek Devlet Hastanesi'nde Emekli Olan Doktorlara Başhekimlik Tarafından Plaket Verildi.
Başkan Akın, Yılın Yerel Yöneticisi Seçildi
Başkan Akın, 'Yılın Yerel Yöneticisi' Seçildi
Türkiye Genelinde Yerel Yönetimlere Yönelik Yayınlanan Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi Tarafından Düzenlenen Yarışmada, Belediye Başkanı H. Cemal Akın Yılın Yerel Yöneticisi Seçildi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10