18 Nisan 2008 Cuma Günü Haberleri

18 Nisan 2008 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bağdat ile Washıngton Arasında Güvenlik İhtilafı ABD İçin Irak'ta Kısmi Üs Niteliğindeki Uzun Vadeli Stratejik Anlaşma Müzakereleri, Taraflar Arasında Yaşanan Güvenlik İhtilafına Takıldı.
Peşmerge, Artık Irak Ordusunun Bir Parçası
Peşmerge, Artık Irak Ordusunun Bir Parçası
Bağdat ile Erbil Hattında Gerçekleşen Müzakerelerde, Kürt Peşmerge Güçlerinin Irak Ordusunun Kuzeydeki Bir Parçası Olması Konusunda Uzlaşmaya Varıldığı Belirtiliyor.
KKTC Cumhurbaşkanı Talat, Rusya Federasyonu Dışişleri Bakanlığı KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, Atina ve Ankara'dan Sonra Kıbrıs'ta Temaslar Yapan Rusya Federasyonu Dışişleri Bakanlığı M..
KKTC Cumhurbaşkanı Talat, Slovenya Heyetini Kabul Etti KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, Slovenya Liberal Demokrasi Partisi (Lds) Başkanı Katarina Kresal ve Beraberindeki Heyeti Kabul Etti..
Zimbabve Devlet Başkanı İngiltere'ye Patladı Zimbabve Devlet Başkanı Robert Mugabe, Siyasi Muhalifleri İçin "İngiliz Kuklası" Tanımlaması Yaparak, İngiltere'yi Eski Sömürgesi Olan Zimbabve'de..
Kıbrıs'a Yeni Atanan Barış Gücü Komutanı, Orgeneral Kıvrıkoğlu'nu Ziyaret Etti Kıbrıs'taki BM Barış Gücü Komutanlığı'na Atanan ve 1 Nisan 2008 Tarihinde Görevine Başlayan Tümamiral Mario San..
Kıbrıs'ta Hava Sıcaklıkları Artıyor Kıbrıs Genelinde Hava Sıcaklıkları, Önümüzdeki Günlerde Artacak. Sıcaklıklar Hafta İçinde İç Kesimlerde 36 Dereceye Ulaşacak.
İran Dışişleri Bakan Yardımcısı Mehdi Safari'nin Almanya Temasları İran Dışişleri Bakan Yardımcısı Mehdi Safari Almanya'ya Üç Gün Süren Ziyaret Gerçekleştirdi. Safari, Almanya Dışişleri ve İç..
Irak'taki Dini Liderler, Eyalet Seçimlerine Dikkat Çekti Irak'taki İnanç Önderleri, Önümüzdeki Aylarda Eyaletlerde Yapılması Planlanan Yerel Seçimlerin Sağlıklı Geçmesi İçin Hükümeti Daha Dik..
Özürlüler İçin İşlem Bürosu
Özürlüler İçin İşlem Bürosu
Tokat Valisi Dr. Recai Akyel'in Talimatıyla Özürlü Vatandaşların İşlemlerini Rahatça Yapabilmesini Sağlamak Amacıyla Büro Kuruldu.
Yemek Fuarında İzdiham
Yemek Fuarı'nda İzdiham
Turizm Haftası Kapsamında Düzenlenen Yemek Fuarı Bugün Açıldı. Kuşadası Profesyonel Aşçılar Derneği Tarafından Setur Marina'da Düzenlenen Yemek Fuarına Kuşadası Kaymakam Mustafa Esen'in ve Kuşadası Emniyet Müdürü Şenol...
Bakan Şimşek: "İMF'nin Bitmiş Programın Performansını Değerlendirmesi Bir Kaç Ay Alabilir" Devlet Bakanı Mehmet Şimşek, Olası Bir İhtiyati Stand By Düzenlemesi İçin Değerlendirmelerin Devam E..
Fbı, Romen Hackeri Yakaladı Fbı ile Romen Polisi, Ebay'ın Hesabından 2 Milyon Doları Kendi Hesabına Aktaran Romen Hacker Vlad Duiculescu'yu Tutukladı.
Putin Artık Rusya'nın İç Meseleleri ile Uğraşacak 7 Mayıs'da Kremlin'deki Koltuğu Yeni Seçilen Başkan Dmitri Medvedev'e Devretmeye Hazırlanan Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin Artık Dış Pol..
Tuik, Öğrencilere Ücretsiz Bilgi, Döküman ve Seminer Veriyor
Tuik, Öğrencilere Ücretsiz Bilgi, Döküman ve Seminer Veriyor
Türkiye İstatistik Kurumu (Tüik) Bölge Müdürlüğü, Ziyaret Eden Öğrencilere Ücretsiz Bilgi, Doküman ve Seminer Veriyor. İsteyen Okullarda Ücretsiz Seminerler Düzenlediklerini Belirten Dikkat Çeken Tüik Bölge Müdürü Rıdvan...
Athena Grubu, 23 Nisan İçin Alanyaya Gelen Dünya Çocuklarına Konser Verdi
Athena Grubu, 23 Nisan İçin Alanya'ya Gelen Dünya Çocuklarına Konser Verdi
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri Çerçevesinde Grup Athena, Antalya'nın Alanya İlçesinde Dünya Çocuklarına ve Alanyalılara Konser Verdi. Slovenya, Türkmenistan, Sırbistan ve Kırgızistan Başta Olmak...
Hurdacı Hırsızlara Suçüstü
Hurdacı Hırsızlara Suçüstü
Isparta'nın Senirkent İlçesinde Karı Koca Hırsızlar Yakalandı. Senirkent'in Garip Köyü Muhtarı Tarafından Yapılan Bir İhbarı Değerlendiren İlçe Jandarma Komutanlığı Düzenlediği Operasyonla, 1,5 Saat Süren Kovalamaca...
Merter Ahmet Kutsi Tecer Köprüsü Yol Çalışması Nedeniyle Trafiğe Kapatılacak Merter'de Bulunan Ahmet Kutsi Tecer Köprüsü 18 - 22 Nisan Tarihleri Arasında Trafiğe Kapatılacak.
Şener, Halkın, Yeni Siyasi Oluşumun Başında Kendisini Görmek İstediğini Savundu
Şener, Halkın, Yeni Siyasi Oluşumun Başında Kendisini Görmek İstediğini Savundu
Başbakan Eski Yardımcısı Abdüllatif Şener, Türkiye'de Yeni Bir Siyasi Oluşumun Gerekli Olduğunu Söyledi. Halkın Bu Yeni Oluşumun Başında Kendisini Görmek İstediğini İleri Süren Şener, "Siyaset Tarzı ve Biçimiyle İlgili...
Ankara Barroso'dan Sonra Plassnik'i Ağırlayacak Türkiye'nin AB Üyeliği Konusunda "En İsteksiz" AB Devletlerinden Biri Olan Avusturya'nın Dışişleri Bakanı Ursula Plassnik, Resmi Ziyaret İçin P..
45 Günlük Bebek İnşaatta Çalışıyor Gösterilmiş
45 Günlük Bebek İnşaatta Çalışıyor Gösterilmiş
Çalışmayan Birinin Çalışıyor Gösterilmesinin Suç Olduğu Belirtilerek, Bunun Kanuna Karşı Hile Yapmak Olduğu İçin Nitelikli Dolandırıcılık Kapsamına Girdiği Bildirildi.
İki Öğrenci Sokakta Buldukları Parayı Polise Teslim Etti Mardin'in Midyat İlçesinde İki Lise Öğrencisi Sokakta Buldukları 200 YTL'yi Polise Teslim Etti.
Adalet Bakanı Şahin: "Teklife Bakanlığın Katkıları Oldu" TBMM Adalet Komisyonu TCK'nın, 301 ve 305. Maddelerinde Değişiklik Öngören Yasa Teklifinin Görüşmeleri Devam Ediyor. Şahin, Muhalefet ..
Unakıtan: Oğlumun Çeltik İhalesine Karıştığı Külliyen Yalan Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, Toprak Mahsulleri Ofisi'nin (TMO) Pirinç Satışına Oğlu Abdullah Unakıtan'ın da Karıştığı İddiaları il..
İstanbul Film Festivali'nde "Olaylı" Film İstanbul Kültür ve Sanat Vakfı, Uluslararası İstanbul Film Festivali'nde Gösterilen "Hadisa İçin Savaş" Adlı Filmin Bitiminde Ekrana "İşgalci ABD İşb..
"Alkollü Hasta Muayene Edilmedi" İddiasına Soruşturma Bir hastanın, Ankara Etlik'teki özel bir hastanede alkollü olduğu gerekçesiyle muayene edilmediği iddialarının ardından konuyla ilgili so..
Anayasa Mahkemesi Eski Başkanı Tuğcu, Darbe ile Tehdit Edildikleri İddialarını Yalanladı Anayasa Mahkemesi Eski Başkanı Tülay Tuğcu, Anayasa Mahkemesi'nin Cumhurbaşkanlığı Seçiminde Toplantı ..
Tübitak Orta Öğretim Öğrencileri Arası Araştırma Projesi Ödül Töreni
Tübitak Orta Öğretim Öğrencileri Arası Araştırma Projesi Ödül Töreni
Tübitak Ortaöğretim Öğrencileri Arası Araştırma Projeleri, 5 Finaliste Tokat Bölge Sergisi'nde Düzenlenen Törenle Ödülleri Verildi.
2 Gündür Kendisinden Haber Alınamıyor
2 Gündür Kendisinden Haber Alınamıyor
Artvin’de Görev Yapan Bir Sağlık Memurundan 2 Gündür Haber Alınamıyor.
Lise Öğrencilerine Anadolu Üniversitesi Tanıtıldı
Lise Öğrencilerine Anadolu Üniversitesi Tanıtıldı
Eskişehir Anadolu Üniversitesi (Aü), Liseli Öğrencilere Tanıtıldı.
Proje Ekibinden İspirli'ye Ziyaret €œgelecek İçin Eğitim Projesi” Kapsamındaki Okullar Faaliyetlerine Başladı. Projeye Dahil Edilen Alaçam Göçkün 75. Yıl Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Proj..
Kürtün’de Sünnet Şöleni
Kürtün’de Sünnet Şöleni
Gümüşhane’nin Kürtün İlçesinde Maddi Durumu İyi Olmayan 142 Çocuk Sünnet Ettirildi.
Carrefoursadan Çevre Dostu Poşet Uygulaması
Carrefoursa'dan Çevre Dostu Poşet Uygulaması
Carrefoursa Expresıüü Van Mağaza Müdürü Yalçın Yaşar, Çevre Kirliliğini Azaltmak ve Vatandaşlara Daha İyi Hizmet Sunma Amacıyla Doğal Hayatı Koruma Vakfı Desteğiyle Çevre Dostu Poşetler Projesini Yakında Başlatacaklarını...
Bakan Eroğlu’ndan Vali Okutan’a Ziyaret
Bakan Eroğlu’ndan Vali Okutan’a Ziyaret
Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, Trabzon Valisi Nuri Okutan’a Bir Ziyarette Bulundu.
Zeytinde Lisanslı Depoculuk Uygulaması Erdek'te Başlayacak Marmarabirlik Erdek Zeytin Tarım Satış Kooperatifi Başkanı Recep Eren, Lisanslı Depoculuk Uygulamasında Türkiye'de İlk Olacak Depola..
Melikgazi Belediyesinden Menkul ve Gayrimenkul Satışları Konusunda Uyarı
Melikgazi Belediyesi'nden Menkul ve Gayrimenkul Satışları Konusunda Uyarı
Melikgazi Belediyesi Başkanı Memduh Büyükkılıç, 5747 Sayılı Yasa ile Belde Belediyelerindeki Her Türlü Menkül ve Gayrimenkul Satışları Almak İsteyen Vatandaşların İhale Öncesi İlçe Belediyesinden Onay Alınmasının Zorunlu...
Nusaybinde Bir Domatesin İnsan Yüzü Şekline Benzediği İddia Edildi
Nusaybin'de Bir Domatesin İnsan Yüzü Şekline Benzediği İddia Edildi
Mardin'in Nusaybin İlçesinde İnsan Yüzü Şekline Benzediği İddia Edilen Domates Vatandaşları Hayretler İçerisinde Bıraktı.
Adıyamanda Sağlık Kuruluşlarının 2008 Yılı İlk Üç Aylık Performansı
Adıyaman'da Sağlık Kuruluşlarının 2008 Yılı İlk Üç Aylık Performansı
Adıyaman Sağlık Müdürü Mehmet Emin Taş, 2008 Yılı İlk Üç Ayının Değerlendirme Toplantısında, Sağlıkta Dönüşüm Kapsamında Güler Yüz ve İnsan Sevgisiyle Hareket Edilmesi Uyarısında Bulundu.
Marmariste 'Mavi Bayrak' Semineri
Marmaris'te "Mavi Bayrak" Semineri
Muğla'nın Marmaris İlçesinde 'Yerel Mavi Bayrak Sorumluları Eğitim Semineri' Düzenlendi.
Gönende Sivil Toplum Kuruluşları Çevre Platformu Kuruyor
Gönen'de Sivil Toplum Kuruluşları Çevre Platformu Kuruyor
Balıkesir'in Gönen İlçesindeki Sivil Toplum Kuruluşları, İlçeye Kurulması Gündemde Olan Çimento Fabrikası Konusunda Araştırma Yapmak Amacıyla Bir Platform Kurma Kararı Aldılar.
Tff 2. Lig 3. Klasman Grubu'nda 28. Hafta Görünümü Tff 2. Lig 3. Klasman Grubu'nda 28. Hafta Maçları Oynanan 4 Karşılaşma ile Tamamlandı. Lider Bugsaş Spor, Kırıkkalespor ile Yaptığı Maçı 4 ..
Tff 2. Lig 4. Klasman Grubu'nda 28. Haftanın Görünümü Tff 2. Lig 4. Klasman Grubu'nda 28. Hafta Maçları Oynanan 4 Karşılaşma ile Tamamlanırken, Araklıspor'a 2 - 1 Yenilmesine Rağmen Çankırı ..
Esenyurtta Spor Turnuvaları Başladı
Esenyurt'ta Spor Turnuvaları Başladı
Esenyurt Belediyesi Liseler Arası Spor Organizasyonu 3 Branşta Gerçekleştiriyor. Spor Müsabakaları Futbol, Basketbol ve Voleybol Olmak Üzere 3 Kademe Olarak Organize Edildi.
Zonguldak’ta Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri
Zonguldak’ta Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri
Zonguldak Belediyesi ve İlim Yayma Cemiyeti Zonguldak Şubesi Tarafından Kutlu Doğum Haftası Nedeniyle 3 Bin 500 Kişiye Pilav ve Ayran İkram Edildi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10