17 Nisan 2008 Perşembe Günü Haberleri

17 Nisan 2008 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Jandarma Albay Ali Öz ve 4 Jandarma Görevlisi Hrant Dink Alt Komisyonu'na Bilgi Verecek TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı Zafer Üskül, Daha Önce Hrant Dink Alt Komisyonu'na Davet ..
Cezaevinde Bin 200 Kişi Kapalı Devre Yayınla Konser İzledi
Cezaevinde Bin 200 Kişi Kapalı Devre Yayınla Konser İzledi
Adana'da Bin 200 Tutuklu ve Hükümlü, Kapalı Devre Yayınla, Cezaevindeki Koğuşlarında Oturarak Konser İzledi.
THY Genel Kurulu Yapıldı Türk Hava Yolları A.o. Olağan Genel Kurul Toplantısı Hissedarların Katılımıyla Genel Yönetim Binası Toplantı Salonu'nda Gerçekleştirildi. Candan Karlıtekin Yeniden Ba..
Vali İmga Restorasyon Çalışmalarını Yerinde İnceledi Afyonkarahisar Valisi Haluk İmga, Kentteki Merkezindeki Sokak İyileştirmeleri Projesi Kapsamında Mevlana Sokak'ta Sürdürülen Restorasyon Ç..
Meınhard Von Gerkan 40 Yıllık Deneyimini İstanbula Taşıdı
Meınhard Von Gerkan 40 Yıllık Deneyimini İstanbul'a Taşıdı
Almanya'nın Köklü Mimarlık Ofislerinden Gmp Mimarlık'ın Kurucusu Meinhard Von Gerkan, Arkitera Mimarlık Merkezi'nin E.c.a - Serel Sponsorluğunda Düzenlediği Arkımeet Konferansında 40 Yıllık Meslek Hayatının Birikimini...
Sodexo Genel Müdürü Türk-fransız Ticaret Derneği Başkanlığına Seçildi
Sodexo Genel Müdürü Türk-fransız Ticaret Derneği Başkanlığı'na Seçildi
Sodexo Genel Müdürü Eşref Hamamcıoğlu, Başkan Yardımcılığını Sürdürmekte Olduğu Türk-fransız Ticaret Derneği'nin Başkanlığı'na Seçildi.
Çufaştan TOBBa Çağrı: 'Fuar Enflasyonunu Önleyin'
Çufaş'tan TOBB'a Çağrı: "Fuar Enflasyonunu Önleyin"
Adana Ticaret Odası Meclis Başkan Vekili ve Çukurova Fuarcılık Anonim Şirketi (Çufaş) Yönetim Kurulu Üyesi Ali Münif Yeğenağa, Yakın Kentlerde Ayrı Ayrı Düzenlenen Fuar Organizasyonlarının Kaynak İsrafına Neden Olduğunu...
Setbir Olağan Genel Kurulu 18 Nisan'da Türkiye Gıda Sektörünün En Önemli Çatı Örgütlerinden Birisi Olan Türkiye, Süt, Et, Gıda Sanayicileri ve Üreticileri Birliği'nin (Setbir) Olağan Genel Ku..
Türbanlı Defileye 'Hayır' Tuğba Özay, 20 Nisan'da Yapılacak Tekbir Giyim Firmasının Defilesine Çıkmayacağını Söyledi
Arzu Yanardağ Alkolik! Serhat Türkkan da Oyuncu Arzu Yanardağ'ın Alkolik Olduğunu Öne Sürdü
Koç Holdingin İlk Otomotiv Şirketi Otokoç 80 Yaşında
Koç Holding'in İlk Otomotiv Şirketi Otokoç 80 Yaşında
Otokoç'un 80. Kuruluş Yıldönümü ve 2008 Yılı Birinci Çeyrek Değerlendirmesi Nedeni ile Otokoç Genel Müdürü Cenk Çimen ve Grubun Üst Düzey Yöneticilerinin Katılımıyla İstanbul Kuruçeşme Divan'da Bir Basın Toplantısı...
Kışladağı Altın Madeni Kapılarını Medyaya Açtı Tüprag Metal Madencilik Tarafından İşletilen Kışladağı Altın Madeni, Kapılarını Yerel Basına Açtı. Bugüne Kadar 7 Ton Altın Üreten ve 17 Ağustos..
Van'da Şüpheli Araç Yangını Van'ın Başkale İlçesinde Park Halinde Olan Bir Araç, Kimliği Belirsiz Kişi ya da Kişiler Tarafından Kundaklandı.
Gto Başkanı Mehmet Aslan: 'Nace Kodlaması AB Ticaret Koduna Uyumunu Sağlayacak'
Gto Başkanı Mehmet Aslan: "Nace Kodlaması AB Ticaret Koduna Uyumunu Sağlayacak"
Gaziantep Ticaret Odası (Gto) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aslan, AB Uyum Çalışmaları Çerçevesinde Başlatılan Meslekleri Gruplandırma Çalışmalarının Sağlıklı Bir Şekilde Yürütülebilmesi İçin Üyelerine, Bilgilerini...
Adese Alışveriş Merkezinin 105. Mağazası Adesem Palmiye Şubesi Açıldı
Adese Alışveriş Merkezi'nin 105. Mağazası Adesem Palmiye Şubesi Açıldı
Merkezi Konya'da Bulunan Adese Alışveriş Merkezi'nin 105. Mağazası Adesem Palmiye Şubesi Mersin'de Açıldı. Adese Bu Mağaza ile Mersin'deki Mağaza Sayısını 5'e, Türkiye'nin 6 İlindeki Toplam Alışveriş Merkezi Sayısını İse...
Çarşı Grubu Davasında 5 Sanığa Tahliye Kararı Beşiktaş'ta Çarşı Grubunun Tribün Liderlerinden Ferdi Aslan'ın Öldürmesiyle
Sunexpress Uçağı İstanbul'a Acil İniş Yaptı Almanya'dan Antalya'ya Gitmekte Olan Sunexpress Hava Yolları'na Ait Yolcu Uçağı, Saat 14.00 Sıralarında Atatürk Havalimanı'na Acil İniş Yaptı.
Girdiği Pastanede Tatlı Yiyen Hırsız Kaçarken Ayakkabılarını Unuttu Kocaeli'de Girdiği Pastanede Tatlı Yiyerek Elektronik Malzemeleri ve Bozuk Paraları Çalan Hırsız, Kaçarken Ayakkabılarını U..
Hollanda, Afganistan'a Ek Asker Gönderecek Hollanda, Afganistan'a Ek Asker Göndermeye Karar Verdi. Uruzgan Bölgesine Yaklaşık Kırk Kişilik Ek Bir Askeri Birliğin Gönderileceğini Açıklayan Sav..
Başkana Yollayacaklar Arkadaşlarıyla Fethiye Körfezi'nde Açılan Taner Aydın, Sarı Lacivert Renkli, Yaklaşık 25 Santimetre Uzunluğunda, 880 Gram Ağırlığında "Lapin" Cinsi Balık Yakaladı.Arkadaşlarıyla Fethiye Körfezi'nde Açılan Taner Aydın, Sarı Lacivert Renkli, Yaklaşık 25 Santimetre Uzunluğunda, 880 Gram Ağırlığında "Lapin" Cinsi Balık Yakaladı.
Kadirli Devlet Hastanesinde Yangın Tatbikatı Yapıldı
Kadirli Devlet Hastanesi'nde Yangın Tatbikatı Yapıldı
Osmaniye'nin Kadirli İlçesi Devlet Hastanesi'nde Yangın Tatbikatı Yapıldı.
Trafik Kazalarında Can Kayıplarının Önlenmesi İçin Emniyet Kemeri, Ucuz ve Etkili Bir Yöntem Gaziantep Primer Hospital Başhekimi Opr. Dr. Yavuz Çapan, Trafik Kazalarında Can Kayıplarının Önle..
Apandisi Patlayınca, Kanser Olduğunu Öğrendi
Apandisi Patlayınca, Kanser Olduğunu Öğrendi
Apandisi Patladığı İçin Hastaneye Getirilen Şanlıurfalı 70 Yaşındaki Halil Aslan'a Kanser Teşhisi Koyan Doktorlar, Patlayan Apandisden Bütün Vücuda Yayılan Kanser Dokularını Zorlu Bir Ameliyatla Temizledi.
CHP Genel Başkan Adayı Umut Oran: 'CHP Yönetimi Ülkeyi Kaosa Kilitledi'
CHP Genel Başkan Adayı Umut Oran: "CHP Yönetimi Ülkeyi Kaosa Kilitledi"
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Adayı Umut Oran, CHP Yönetiminin Ülkeyi Kaosa Kilitlediğini Söyledi.
Viranşehirde Fakir Öğrenciler Yararına Kermes Açıldı
Viranşehir'de Fakir Öğrenciler Yararına Kermes Açıldı
Şanlıurfa'nın Viranşehir İlçesinde Fakir Öğrenciler Yararına Yapılan Kermese Vatandaşlar Yoğun İlgi Gösterdi. Ev Yapımı Kek, Pasta, Tatlı ve Yemek Çeşitleri Fakir Öğrenciler İçin Satıldı.
Adana'da "Egemenlik Yürüyüşü" Düzenlendi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 88'nci Yıldönümü Kutlamaları Etkinlikleri Kapsamında Adana'da "Egemenlik Yürüyüşü" Düzenlendi.
Öğrencilerin Talebi Üzerinde Kütüphane Açıldı
Öğrencilerin Talebi Üzerinde Kütüphane Açıldı
Batman Belediyesi, Batman İlköğretim Okulu Öğrencilerinin Talepleri Üzerine Kütüphane Açtı.
Çaldıkları Lüks Otomobilleri Sahte Evrakla Trafiğe Çıkaran Bir Şebeke Jandarma Tarafından Çökertildi
Çaldıkları Lüks Otomobilleri Sahte Evrakla Trafiğe Çıkaran Bir Şebeke Jandarma Tarafından Çökertildi
Aydın İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık Şubesi Tarafından Yapılan Operasyonla Çaldıkları Lüks Otomobillerin Şase Seri Numaralarını Değiştirip Sahte Evrakla Trafiğe Çıkaran Bir Şebeke Yakalandı.
Türkiye Özel Okullar Arası Masa Tenisi Birincisi Servergazi
Türkiye Özel Okullar Arası Masa Tenisi Birincisi Servergazi
Denizli Özel Servergazi, Bursa'da Düzenlenen 5. Geleneksel Türkiye Masa Tenisi Şampiyonası'nda Birinci Oldu. Bursa Özel Nilüfer Koleji Spor Salonu'ndaki Şampiyonaya, Bölgelerinde Birinci Olan 11 İlin Takımları Katıldı.
Baüden Turizm Kongresi
Baü'den Turizm Kongresi
Balıkesir Üniversitesi (Baü) Tarafından Bu Yıl Üçüncüsü Düzenlenen ve İki Gün Sürecek Olan, "Balıkesir Ulusal Turizm Kongresi" Açılış Oturumu Yapıldı. Kongrede Konuşan Balıkesir Belediye Başkanı Sabri Uğur,...
Sarıgölde, Fiş Toplayan Öğrenci Bisiklet Kazandı
Sarıgöl'de, Fiş Toplayan Öğrenci Bisiklet Kazandı
Maliye Bakanlığı'nca Türkiye Genelinde Öğrencileri Fiş Toplamayı Özendirmek Amacıyla Düzenlenen "Ülkemi Seviyorum, Belgemi Alıyorum" Kampanyasına Sarıgöl'den Katılan Bir Öğrenci Bisiklet Kazandı.
Genel Kurul'da CHP'nin Önergesi Kabul Edildi TBMM Genel Kurulu'nda, CHP Grup Başkanvekillerinin Verdiği Önerge Kabul Edildi. Ak Partililer, Katip Üyelere Sormadan Önergenin Kabul Edildiğini A..
Fb Gökhan Gönül UEFA'nın Sitesinde Avrupa Futbol Federasyonları Birliği'nin (UEFA) İnternet Sitesinde, Fenerbahçeli Futbolcu Gökhan Gönül İçin "Defans Oyunculuğunun Ötesinde Bir Oyuncu Olduğu..
Kokain İçtiği Sevgilisi Yaktı! Oyuncu Yalçın Dümer Hakkında 'Kokain Ticareti Yapmak' Suçundan 11 ile 33 Yıl Arasında Hapis Cezası İstemiyle Dava Açıldı
Vali Güler Son Noktayı Koydu 1 Mayıs Taksim'de mi Kutlanacak?
CHP Başkan Adayı Oran AKP'yi Bombaladı 'Ülkeyi Uçurumun Kenarına Getirdiler'
Ak Partili Gençlerden Bacca İçin İtalyan Başkonsolosluğuna Taziye Ziyareti Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İstanbul İl Gençlik Kolları Üyesi Bir Grup, Gebze'de Tecavüz Edilerek Öldürüle..
Baz İstasyonu İsyanı
Baz İstasyonu İsyanı
Kocaeli'nin Gebze İlçesinde Baz İstasyonlarına Bir Yenisi Daha Eklendi. 60. Yıl İlköğretim Okulu Karşısında Bir Binanın Üzerine Kurulan Baz İstasyonuna Mahalle Sakinleri ve Veliler Büyük Tepki Gösterdi.
En Yaşlı Açağ İsveç Köknarı
En Yaşlı Açağ İsveç Köknarı
Dünyanın En Yaşlı Ağacı İsveç'te. Afrika Köknarlarının En Yaşlı Ağaçlar Olduğu Biliniyordu.
Önce Çöple Pirinç Yeme Semineri Aldılar, Ardından Pirinci Çöple Yediler
Önce Çöple Pirinç Yeme Semineri Aldılar, Ardından Pirinci Çöple Yediler
Bursa'da Memurlar Önce Pirinci Çöple Yeme Semineri Aldı, Ardından Çöplerle Pirinç Pilavı Yiyerek, Aldıkları Eğitimi Uygulamalı Olarak Gerçekleştirdi.
Üreticiler Kitapla Bilgilendirilecek
Üreticiler Kitapla Bilgilendirilecek
Samsun İl Tarım Müdürlüğü, Üreticilerin Bilgilendirilmesi ve Tarımda Verimlilik Sağlanması Amacıyla 10 Adet Bilgilendirme Kitabı Bastırdı. 2003 Yılından Bu Yana Tarımsal Konularda Eğitim Çalışmalarını Sürdüren ve 50 Adet...
Otosan Çalışanları ve Öğrencileri Fidan Dikti
Otosan Çalışanları ve Öğrencileri Fidan Dikti
Eskişehir'de, Ford Otosan Fabrikası Çalışanları ve Öğrenciler Birlikte Fidan Dikti.
Denizi Dolduran Verilen Plaket Geri Alınsın
Denizi Dolduran Verilen Plaket Geri Alınsın
Muğla'nın Güllük Körfezi'ndeki Pina Yarımadası ve Çomça Koyu'nu İzinsiz ve Kaçak Olarak Dolduran Mng Holding A.ş.'ye, Turizm Haftası'nda, Milas Kültür ve Turizm İlçe Müdürlüğü Tarafından Turizme Yaptıkları Katkıdan...
Opetin 'Yeşil Yol' Projesi Giresun’da Ugulanmaya Başlandı
Opet'in "Yeşil Yol" Projesi Giresun’da Ugulanmaya Başlandı
Opet Tarafından Başlatılan "Yeşil Yol" Projesinin Giresun Ayağında Ağaç Dikimi ve Saha Yeşillendirmesi Çalışması Törenle Başlatıldı.
Vali Kıraç Beydağ Barajını İnceledi
Vali Kıraç Beydağ Barajını İnceledi
İzmir Valisi Cahit Kıraç, Beydağ İlçesinde Bir Dizi Ziyarette Bulunarak, Buradaki Baraj Çalışmalarını Yerinde İnceledi. DSİ 2. Bölge Müdürü Ayhan Sarıyıldız'dan Brifing Alan Vali Kıraç, Barajın İzmir ve Türk Çiftçisine...
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10