17 Nisan 2008 Perşembe Günü Haberleri

17 Nisan 2008 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Okul Servisi 4 Yaşındaki Çocuğu Ezdi
Okul Servisi 4 Yaşındaki Çocuğu Ezdi
Hakkari'nin Yüksekova İlçesinde Meydana Gelen Trafik Kazasında 4 Yaşındaki Bir Çocuk Okul Servisinin Altında Kalarak Ağır Yaralandı.
Anavatan Lideri Mumcu: 'Yaşananlar Karşısında Ülke Adına Söz Söyleyen Çevrelerin Akıl, Ruh ve Gaye Birliğine İhtiyacı Var'
Anavatan Lideri Mumcu: "Yaşananlar Karşısında Ülke Adına Söz Söyleyen Çevrelerin Akıl, Ruh ve Gaye Birliğine İhtiyacı Var"
Anavatan Partisi (Anavatan) Genel Başkanı Erkan Mumcu, Bölgedeki Gelişmeler ve Kapatma Davası Karşısında Türkiye'de Söz Sahibi Çevrelerin Akıl, Ruh ve Gaye Birliğine Gitmesinin İhtiyaç Olduğunu Belirtti.
Malatya Hal Binası, 52 Milyon 500 Bin YTLye Hollandalı Firmaya Satıldı
Malatya Hal Binası, 52 Milyon 500 Bin YTL'ye Hollandalı Firmaya Satıldı
Mülkiyeti Malatya Belediyesi'ne Ait Olan Yaş Sebze ve Meyve Hali'nin Üzerinde Bulunduğu 34 Bin Metrekarelik Alanın Satışı İçin Düzenlenen İhalede En Yüksek Bedeli 52 Milyon 500 Bin YTL ile Hollanda Kökenli Act4 A.ş....
Başkan Durak, Dört Hizmet Yılını Değerlendirdi Karşıyaka Belediye Başkanı Cevat Durak, Göreve Gelişinin Dördüncü Yılı Münasebetiyle Bir Basın Toplantısı Düzenledi. 2004 Yılında Göreve Başladı..
İşadamından Bin Çocuğa 23 Nisan Kıyafeti
İşadamından Bin Çocuğa 23 Nisan Kıyafeti
Adana'da Bir İşadamı Tarafından İlköğretim Öğrencisi Bin Çocuğa, 23 Nisan Öncesi Bayram Kıyafeti Dağıtıldı.
Okulun Projeksiyon Cihazı ve Bilgisayarları Çalındı Konya'da Bir Okulun 3 Adet Bilgisayar Kasası ve 1 Adet Projeksiyon Cihazı Çalındı.
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Kenti 200 Bin Mevsimlik Çiçek ile Süslüyor
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Kenti 200 Bin Mevsimlik Çiçek ile Süslüyor
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı Kent Genelinde Başlattığı Çalışmada Kentin Önemli Bulvar ve Caddelerini Mevsimlik 200 Bin Çiçek ile Süslerken, Orta Refüjler de Çimlendirildi.
Şanlıurfa'da Tarla Sulama Suyu Yüzünden Çıkan Çatışmada 5 Kişi Öldü (2) Şanlıurfa'nın Merkeze Bağlı Bahçeli Köyü ile Düğer Köyü Yakınlarında Tarla Sulama Suyu Yüzünden Çıkan Tartışma Silahlı ..
Tuzla Raporu İnsan Hakları Komisyonu'nda Kabul Edildi Tuzla Tersanelerindeki İşçi Ölümlerini Araştırmak Üzere Kurulan Alt Komisyonun Raporu, Meclis İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu'nda Kabu..
Başbakan Erdoğan Abant'ta Bolu Abant'ta Olduğu Tespit Edilen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Sabahtan Bu Yana Dışarı İkinci Kez Çıkmadı.
Büyükşehirden Yeni Spor Alanları
Büyükşehir'den Yeni Spor Alanları
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Vatandaşların Spor Yapmaları Amacıyla Parklara Spor Aletleri Yerleştiriyor.
Türkiye -İran, Mutabakat Zaptı İmzaladı Türkiye ile İran Arasında 12.si Yapılan Yüksek Güvenlik Komisyonu Toplantısı'nın Ardından İki Ülke Arasında Başta Terör Olmak Üzere Suç ve Suçlularla M..
Vatandaşın Şikayeti, Tefecileri Yakalattı Zonguldak'ta, Tefecilik Yaptığı İddia Edilen 7 Kişi İlginç Bir Operasyonla Yakalandı. Borç Aldıktan Sonra Tefecilerin Takip ve Baskılarına Maruz Kala..
İçişleri Bakanı Atalay, Sendika Başkanlarıyla Biraraya Gelecek İçişleri Bakanı Beşir Atalay, 1 Mayıs Kutlamalarına İlişkin Sendika Başkanlarıyla Biraraya Gelecek.
Safranbolu Ankara'da Billboardlarda Yer Alacak Dünya Miras Listesinde Yer Alan ve Her Yıl Binlerce Turistin Gezdiği Tarihi Safranbolu İlçesini Tanıtım Kampanyası Start Aldı. İlçenin Tarihi ve..
Tmo’da Pirinç Kuyruğu
Tmo’da Pirinç Kuyruğu
Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Trabzon Şubesi’nden Ucuz Pirinç Almak İsteyen Vatandaşlar Uzun Kuyruklar Oluştururken, Yetkililer Daha Önce Günlük Ortalama 200-300 Kilogram Olan Pirinç Satışının Günlük Bir Buçuk Tona...
Manisaya Yeni Mesire Yeri
Manisa'ya Yeni Mesire Yeri
Manisa Belediye Başkanı Bülent Kar, Süreyya Piknik Alanının Kente İkinci Bir Mesire Yeri Olarak Kazandırmak Amacıyla Çalışmalarda Sona Gelindiğini Açıkladı.
Askerlik Yapmak İsteyen Engellilere Başvuru Uyarısı Malatya'da Temsili Askerlik Yapmak İsteyen Engellilerin 21 Nisan Gününe Kadar Türkiye Sakatlar Derneği Malatya Şubesine Başvurması İstendi.
Deprem Gerçeği Tiyatro Oyunuyla Anlatılacak Karabük'e Gelecek Türk Kızılay'ı Gezici Çocuk Tiyatrosu, 'Benim Güzel Papuçlarım' Adlı Oyunu Sahneleyecek.
Maksifed Başkanı Bekişoğlundan Komşu Ülkelerle Ticaret Çağrısı
Maksifed Başkanı Bekişoğlu'ndan Komşu Ülkelerle Ticaret Çağrısı
Marmara ve Kuzey Anadolu Sanayici ve İşadamları Dernekleri Federasyonu (Maksifed) Başkanı Serhas Bekişoğlu, Bulgaristan'la Olan Ticaret Hacminin 4 Milyar 12 Milyon Dolara Yükseldiğini Belirterek, Komşu Ülkelerle Olan...
Derneklere Beyanname Uyarısı Nisan Ayının Sonuna Kadar Beyannamelerini Vermeyen Derneklerin 630 YTL Para ile Cezalandırılacağı Bildirildi.
Kooperatif Birlikleri Yönetimi Ztso’u Ziyaret Etti
Kooperatif Birlikleri Yönetimi Ztso’u Ziyaret Etti
Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birliği Başkanı Mehmet Azman ve Esnaf Odaları Başkan ve Yöneticileri ile Birlikte Ztso Yönetim Kurulu Başkanı Salih Demir’i Ziyaret Etti
Turizmcilere 'Ecrimisil' Şoku Matso Başkanı Dr. Şükrü Vural, Ülkeye Sağladığı Döviz Girdisiyle Türkiye Ekonomisini Ayakta Tutan Turizm Sektörünün Maliye Bakanlığı'nın Açmış Olduğu Ecrimisil D..
Mhk Başkanı Metin Şahin'den Kepez'in Salonuna Övgü Kepez Belediyesi'nin Yapımı Tamamlanan 3 Bin 500 Kişilik Spor Salonunu Gezen Türkiye Basketbol Federasyonu (Tbf)merkez Hakem Kurulu (Mhk) Ba..
Beşiktaş'ta, Çaykur Rizespor Maçı Hazırlıkları Beşiktaş, Turkcell Süper Lig'de Pazar Günü Çaykur Rizespor ile Deplasmanda Oynayacağı Maçın Hazırlıklarını Öğleden Sonra Yaptığı İdmanla Sürdürd..
Pazarkule Sınır Kapısında Eroin Operasyonu Pazarkule Sınır Kapısı'nı Kullanarak Yunanistan'a Geçiş Yapmak İsteyen Arnavulutluk Uyruklu A.d. Yönetimindeki Otomobilin Değişik Bölgelerine Saklan..
Uşak'ta Esrarengiz Cinayetler Uşak'ta, Beş Gün Arayla Bulunan Kadın Cesetleriyle İlgili Soruşturma Çok Yönlü Sürdürülüyor. Emniyet ve Jandarma Ekipleri, Olaylarda Öldürülen Kadınların Kimlikl..
Şanlıurfa'daki Arazi Çatışması Şanlıurfa'da Arazi Meselesi Sebebiyle Çıkan Silahlı Çatışmada 5 Kardeş Hayatını Kaybederken, Ağır Yaralanan 1 Kişi İse Kaldırıldığı Hastanenin Yoğun Bakım Servi..
ABD Eski Başkanı Jimmy Carter Kahire'de Amerika Birleşik Devletleri Eski Başkanı Jimmy Carter, Ortadoğu Barış Projesi Kapsamında Mısır'ı Ziyaret Ederek, Cumhurbaşkanı Hüsnü Mübarek ile Görüşt..
Orman Alanlarının Turizme Açılmasına İlişkin Tasarı Komisyonda Kabul Edildi Turizmi Teşvik Kanunu'nda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı, TBMM Bayındırlık Komisyonu'nda Kabul Edildi. ..
Anavatan Partisi'nde Turgut Özal'ı Anma Töreni Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu, Türkiye'nin Şu Anda İçinde Bulunduğu Durumun Çözülmesinde Tek Yolun Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün İs..
Siirt'li Çocuklar Hacivat ve Karagöz ile Tanıştı Siirt'te Sanatçı Hüseyin Goncagül ve Ekibi 'Kutlu Doğum Haftası' Etkinlikleri Çerçevesinde Halk Eğitim Merkezi'nde Hacivat ve Karagöz Gösteris..
Tarsus'ta Demiryolunda Bomba Alarmı Mersin'in Tarsus İlçesine Bağlı Yenice Beldesinden Geçen Demiryoluna Bomba Bırakıldığı İhbarı Jandarmayı Alarma Geçirdi. Adana'dan Ankara Yönüne Giden Yolc..
Minik Eller Resim Yarışması Düzenlendi
Minik Eller Resim Yarışması Düzenlendi
Özel Cahit Nakıboğlu İlköğretim Okulu Tarafından Düzenlenen 2. Minik Eller Resim Yarışması ile Minik Öğrenciler Hem Doyasıya Eğlendi Hem de Hayallerini Yarıştırdı.
Pirinç Fiyatındaki Artış Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker, Pirinç ve Çeltikte Yaşanan Fiyat Artışından Kazanç Sağlamaya Çalışanlara Gözdağı Vererek, "Bunlar Kendi Silahlarıyla Kendilerini..
Sarıgül: "İlhan Selçuk Gözlerini Açtı, Durumu İyiye Gidiyor" İlhan Selçuk'u Hastanede Ziyaret Eden Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, "Gözlerini Açmıştı, Kendindeydi. Yakınlarıyla Konuşt..
Öğrencilerden Başkan Gençe Ziyaret
Öğrencilerden Başkan Genç'e Ziyaret
Alaçam'da, 'Gelecek İçin Eğitim Projesi' Kapsamında Pilot Bölge Seçilen 352 Öğrencisi Bulunan Göçkün 75. Yatılı Bölge Okulu (Yibo) İlköğretim Okulu, Alaçam'da 1993 Yılında Öğretmenlik Yapan Canik Belediye Başkanı Osman...
8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın Yıllar Önce Bir Deniz Kazasından Kurtulduğu Ortaya Çıktı 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal Ölümünün 15. Yıl Dönümünde Tüm Türkiye'de Rahmetle Anılırken, Ünlü Armatö..
Samsunda Silahlı Saldırı: 1 Yaralı
Samsun'da Silahlı Saldırı: 1 Yaralı
Samsun'da Silahlı Saldırıya Uğrayan Bir Kişi Hastanelik Oldu.
Yozgatta Kıl Keçisi Yerine Saanen Keçisi Yaygınlaştırılıyor
Yozgat'ta Kıl Keçisi Yerine Saanen Keçisi Yaygınlaştırılıyor
Yozgat İl Çevre Orman Müdürlüğü Orköy Şube Müdürlüğü Tarafından, Kıl Keçisinin Ormanlar Üzerindeki Baskısını Azaltmak Amacıyla Başlatılan "Saanen Kecisi Yetiştiricilği Projesi" Başarıyla Yürütülüyor.
Trafik Ekiplerinden Denetimler
Trafik Ekiplerinden Denetimler
Karabük Emniyet Müdürlüğü Trafik Ekipleri, Denetimlerini Aralıksız Sürdürüyor.
Isparta Dmo Kapatıldı
Isparta Dmo Kapatıldı
Isparta’da 29 Yıldır Hizmet Veren Devlet Malzeme Ofisi Isparta Bölge Müdürlüğü Dün Resmen Kapatıldı.
Trabzon’da 2008 Yılı Başından Bu Yana 165 Yabancı Uyruklu Kadın Sınır Dışı Edildi Trabzon’da 2008 Yılı Başından Bu Yana 165 Yabancı Uyruklu Kadının Sınır Dışı Edildiği Bildirildi.
Tff 2. Lig
Tff 2. Lig
Tff 2. Lig 4. Klasman Grubu'nda Değirmenderespor Kendi Evinde Yimpaş Yozgatspor'u 2-1 Mağlup Etti.
Aksarayda Ocakta Unutulan Yemek Yangına Neden Oldu
Aksaray'da Ocakta Unutulan Yemek Yangına Neden Oldu
Aksaray'da Ocakta Unutulan Yemek Yangına Neden Oldu.
Konyaspor Ankaragücünü Gözüne Kestirdi
Konyaspor Ankaragücü'nü Gözüne Kestirdi
Konyaspor, Turkcell Süper Lig'in 31. Haftasında Hafta Sonu Deplasmanda Oynayacağı Ankaragücü Maçının Hazırlıklarını Sürdürüyor.
Gisele Hayır İşine Gönül Verdi Geçtiğimiz Yıl Çevre Yararına Bir Kampanyaya İmza Atan Gisele, Bu Yıl Suyun Önemini VurguladıGeçtiğimiz Yıl Çevre Yararına Bir Kampanyaya İmza Atan Gisele, Bu Yıl Suyun Önemini Vurguladı
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10