17 Nisan 2008 Perşembe Günü Haberleri

17 Nisan 2008 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Dünya Hemofili Günü
Dünya Hemofili Günü
Karadeniz Teknik Üniversitesi (Ktü) Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ercüment Ovalı, Günümüzde Uygulanan Yöntemlerle Kan Kanseri Hastalarının Yarısına Yakınının Kurtarılabildiğini ve Kan Kanserinin Artık Çok...
Yenice–pozantı Arasında Tren Yoluna Bomba İhbarı Mersin'in Tarsus İlçesine Bağlı Yenice Beldesi ile Adana'nın Pozantı İlçesi Arasındaki Demiryoluna Bomba Konulduğu Yönündeki İhbar, Adana ve M..
Doç. Dr. Nihat Hatipoğlu, Akyazılılarla Buluştu
Doç. Dr. Nihat Hatipoğlu, Akyazılılarla Buluştu
Sakarya'nın Akyazı İlçesi'nde Belediye Tarafından Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri Çerçevesinde Düzenlenen Gece, Doç. Dr. Nihat Hatipoğlu'nun Katılımıyla Yapıldı. Hatipoğlu'nun Konferansını Dinlemek İsteyen Binlerce...
Sakaryada 9 Özel Fidanlık Projesi Uygulanıyor
Sakarya'da 9 Özel Fidanlık Projesi Uygulanıyor
Çevre ve Orman Bakanlığı'nın 20 Adet Özel Fidanlık Uygulama Projesi'nden 9 Adeti, Sakarya İl Çevre ve Müdürlüğü Ağaçlandırma ve Erozyon Kontrolü Şubesi'nin Denetiminde Gerçek ve Tüzel Kişiliklerce Uygulanıyor.
Emniyet Kemeri ve İlk Yardımın Önemi
Emniyet Kemeri ve İlk Yardımın Önemi
Primer Hospital Başhekimi Opr. Dr. Yavuz Çapan, Trafik Kazalarında Can Kayıplarının Önlenmesi İçin Emniyet Kemerinin Ucuz ve Etkili Bir Yöntem Olduğunu Söyledi.
'Başbakan Olsaydınız Neleri Değiştirdiniz?' Helin Avşar, Tunceli Bağımsız Milletvekili Kamer Genç ile Röportaj Yaptı... İşte Çarpıcı Başlıklar
Canlı Yayında Ağzına Sinek Kaçtı Canlı Yayında, Real Madrid'in Eski Teknik Direktörü Luxemburgo'nun Başına Bakın Ne Geldi
Kayıp Başbakan Bulundu! İşte Erdoğan'ın İlk Fotoğrafları...
Atatürk'ün Fotoğrafına İlginç Sansür Deviantart İsimli Fotoğraf Sitesinde Yer Alan Atatürk Resmindeki İlginç Fotomontaj Tartışma Yarattı.
İşte Son Osmanlılar Sultan Abdülmecid?in Padişah Olmayan Oğlu Selim Süleyman Efendi?nin Torunu Rana Eldem Toprağa Verildi.
Aşiretin Uzun Namlulu Silahlarla Su Savaşı Küresel Isınma Nedeniyle Dünyada Su Kaynakları Azalmaya Devam Ederken Urfa'da Su Kavgası Nedeniyle Çıkan Çatışmada 4 Kişi Öldü 5 Kişi Yaralandı
Posofta Kutlu Doğum Haftası
Posof'ta Kutlu Doğum Haftası
Ardahan'ın Posof İlçesinde, Kutlu Doğum Haftası Münasebetiyle Düzenlenen Programda Prof. Dr. Orhan Atalay 'Milli-manevi Değerlerimiz' Konulu Konferans Verdi.
Sakarya Büyükşehir'den Ödüllü Proje Yarışması Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Alternatif Fikir Projeleri ile Katkı Sağlanması Amacıyla Kültürel, Sosyal ve Çevre Konularında 'Ödüllü Uygulanabil..
Elazığda 'Türk Sanatında Suluboya' Konulu Konferans Yapıldı
Elazığ'da "Türk Sanatında Suluboya" Konulu Konferans Yapıldı
Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Yapılan 'Türk Sanatında Suluboya' Konulu Konferansta Konuşan Yaşar Sabri Şanlı, Suluboya Tekniğini Bilen Bilmeyen Herkesin Yaptığını ve Fonksiyonlu Bir İş Olduğunu Söyledi.
Dpü Masa Tenisinde Kütahya İkincisi Oldu
Dpü Masa Tenisinde Kütahya İkincisi Oldu
Kütahya'da Düzenlenen Masa Tenisi Turnuvasında, Dumlupınar Üniversitesi (Dpü) İkinci Oldu. Kurumlar Arası Birlik ve Beraberliğin Artırılması Amacıyla Düzenlenen Turnuvaya 18 Kurumun Katıldığı Bildirildi.
Galatasaray'da Barbekü Partisi Galatasaraylı Futbolcular ve Aileleri, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde Düzenlenen Barbekü Partisinde Biraraya Geldi.
Hakkariye Çamur Yağdı
Hakkari'ye Çamur Yağdı
Hakkari'ye Dün Gece Yağmurla Birlikte Çamur Yağdı. Sabah Saatlerinde Evlerinden Çıkan Vatandaşlar, Otomobillerin Üzerinde ve Yerlerde Gördükleri Çamur Karşısında Şaşırdı.
Özel Çocukların Eserleri Kermeste Satışa Sunuldu
Özel Çocukların Eserleri Kermeste Satışa Sunuldu
Isparta Spastik Çocuklar Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Öğrencileri, Kendi Yarattıkları Eserleri Kermes Yöntemiyle Satışa Sundu.
Hakkaride Turizm Haftası Etkinlikleri
Hakkari'de Turizm Haftası Etkinlikleri
Hakkari Valisi Ayhan Nasuhbeyoğlu, 'Turizm Haftası' Etkinlikleri Kapsamında Ticaret Meslek Lisesi ve Anadolu Ticaret Meslek Lisesi İdarecileri, Öğretmen, Öğrenci ve Velilere Sertifika Verdi.
Nükleer Santrallere Tepki Büyüyor
Nükleer Santrallere Tepki Büyüyor
Balıkesir'in Ayvalık İlçesinde 10 Nisan'da Nükleer Santrallerin Türkiye'de Kurulmasına Karşı Başlatılan İmza Kampanyası Yoğun İlgi Gördü.
Gaziantepte Trafik Kazaları: 3 Yaralı
Gaziantep'te Trafik Kazaları: 3 Yaralı
Gaziantep'te Meydana Gelen 2 Ayrı Trafik Kazasında 3 Kişi Yaralandı.
Kadın Kadını Av Tüfeği ile Vurdu Malatya'da Bir Kadın Başka Bir Kadını Av Tüfeği ile Vurarak Ağır Yaraladı.
Güvercin Kovalarken Evin Çatısından Düştü Gaziantep'te Evinin Çatısında Güvercinlerini Kovalarken Dengesini Kaybeden Bir Kişi Düşerek Yaralandı.
Tff 2. Lig Yükselme Grubu
Tff 2. Lig Yükselme Grubu
Tff. 2 Lig Yükselme Grubu Takımlarından Kardemir Karabükspor Hafta Sonu Sahasında Oynayacağı Mersin İdmanyurdu Maçı Öncesi Beştepeler'de Moral Depoladı.
Tecavüz Zanlısı, Mağdur Şikayetçi Olmayınca Cezadan Kurtuldu Samsun'da 15 Yaşından Küçük Kıza Tecavüz Ettiği İddiasıyla 15 Yıla Kadar Hapis Cezası İstemiyle Yargılanan Şahıs, Kızın Yaşının Ol..
Karaosmanoğlu Yeni İlçelerin Hizmet Binaları Hakkında Bilgi Verdi
Karaosmanoğlu Yeni İlçelerin Hizmet Binaları Hakkında Bilgi Verdi
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gebze'de Düzenlediği Basın Toplantısında, İl Sınırları İçinde Yeni Kurulan 6 İlçenin Kaymakamlık ve Belediye Hizmet Binalarını Belirlediklerini Söyledi.
Ülkü Ocakları Van İl Başkanlığı'ndan "Üniversite Olayları" Açıklaması Ülkü Ocakları Van İl Başkanı Abdulhakan Üçdal, Son Günlerde Yaşanan Olaylara Bakıldığında, Geçmiş Yıllarda Kavga ve Geril..
Yozgatta Kıl Keçisi Yerine Saanen Keçisi Yaygınlaştırılıyor
Yozgat'ta Kıl Keçisi Yerine Saanen Keçisi Yaygınlaştırılıyor
Yozgat İl Çevre Orman Müdürlüğü Orköy Şube Müdürlüğü Tarafından, Kıl Keçisinin Ormanlar Üzerindeki Baskısını Azaltmak Amacıyla Başlatılan "Saanen Keçisi Yetiştiriciliği Projesi", Başarıyla Yürütülüyor.
Rektör Ekinci'den "Ses Kaydı" Açıklaması Gaziantep Üniversitesi (Gazü) Rektörü Prof. Dr. Erhan Ekinci, Basına Yansıyan Ses Kaydı ile İlgili Bir Açıklama Yaptı.
Isparta'da Terör Operasyonu: 8 Gözaltı Isparta Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü Ekiplerinin Yaptığı Operasyonda Pkk/kongra-gel Terör Örgütünün Gençlik Yapılanması Faaliyetler..
Hayat Kurtaran Iğsız Paşa'ya Hasta Ziyareti Acil Karaciğer Nakli Gereken Orhan Işık Adlı Vatandaş ile Ailesi ve Organ Nakli Ekibi, Samsun'dan Organın Malatya'ya Getirilmesi İçin Türk Silahlı ..
Emniyet Teşkilatı Bulunmayan Ardahan'ın Damal İlçesine Emniyet Amirliği Birimi Kuruldu Emniyet Teşkilatı Birimi Bulunmayan Ardahan'ın Damal İlçesine Emniyet Birim Amirliği Kurularak Hizmete A..
Amasya'dan Kısa Kısa Amasya'nın Merzifon İlçesinde Bir İş Yerinden Para Çaldığı İddia Edilen Küçük Çocuk Yakalandıktan Sonra Ailesine Teslim Edildi.
Savaşın Çocukları Antalya'da 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı Kutlamalarına Katılmak İçin Antalya'ya Gelen Filistinli Çocuklar Gönüllerince Eğlenirken, Dünyaya da Barış Mesajı Verdi.
Aydında €œturizm Haftası” Etkinlikleri
Aydın'da €œturizm Haftası” Etkinlikleri
Aydın'ın Didim İlçesi'nde 15 - 22 Nisan Tarihleri Arasında Devam Edecek Olan €œturizm Haftası” Etkinlikleri Çerçevesinde €œiklim Değişiklikleri” Konulu Panel Düzenlendi. Didim Lisesi Toplantı Salonu'nda Düzenlenen...
Mersin Barosu Başkanı Hulki Özel: " Sosyal Güvenlik Yasa Tasarısı Bu Haliyle Sosyal Devlet İlkesine Aykırı" Mersin Barosu Başkanı Hulki Özel, Sosyal Güvenlik ve Genel Sağlık Sigortası Yasa Ta..
AB Bilgi Yarışması Finali
AB Bilgi Yarışması Finali
Milli Eğitim Bakanlığı ve Avrupa Komisyonu Türkiye Delegasyonu İşbirliği ile "Liseler Arası AB Bilgi Yarışması”nın Samsun Finalinde İbrahim Tanrıverdi Sosyal Bilimler Lisesi Birinci Oldu.
AK Parti İl Başkanı Erkuttan MHPye Ziyaret
AK Parti İl Başkanı Erkut'tan MHP'ye Ziyaret
AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ersan Erkut, MHP İl Başkanı Mehmet Varol'u Ziyaret Ederek Yeni Görevinde Başarılar Diledi.
Nevşehirde Turizm Haftası Kutlamaları
Nevşehir'de Turizm Haftası Kutlamaları
Nevşehir Valisi Mehmet Asım Hacımustafaoğlu, Nevşehir'in Binlerce Yıllık Tarihinde Farklı Gelenek ve Dinlere Sahip İnsanların Hoşgörü ile Bir Arada Yaşadıkları Bir Kent Olduğunu Söyledi.
Yozgat Belediyesi Zabıta Ekipleri Kasapları Denetledi
Yozgat Belediyesi Zabıta Ekipleri Kasapları Denetledi
Yozgat Belediyesi Zabıta Ekipleri, Et ve Et Ürünleri Satışı Yapan Market ve Kasapları Denetledi.
Isparta Sanayisi Mercek Altına Alınınıyor
Isparta Sanayisi Mercek Altına Alınınıyor
Isparta Valiliği ile Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Arasında İmzalanan Protokol ile Kentin Ekonomisine Yön Veren Sektörler İncelenip, 'Durum Raporu' Hazırlanacak.
Harmancıkta Para Sergisi
Harmancık'ta Para Sergisi
Bursa'nın Harmancık İlçesinde, "Evvel Zaman İçinde - Geçmişten Günümüze" Konulu Para Sergisi Açıldı.
Erzurumspor Az Olan İlk 5 Şansını Zorlamak İstiyor
Erzurumspor Az Olan İlk 5 Şansını Zorlamak İstiyor
Erzurumspor Basın Sözcüsü Erhan Yıldız, Sezonun Son Haftasına Kadar İlk 5 Şanslarını Zorlayacaklarını Söyledi.
Beydağı Devlet Hastanesinde E-randevu Sistemi Başladı
Beydağı Devlet Hastanesi'nde E-randevu Sistemi Başladı
Malatya Beydağı Devlet Hastanesi'nde E-randevu Sisteminin Başladığı Bildirildi.
Kayseri Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Aydın, Nevşehir Valisini Ziyaret Etti
Kayseri Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Aydın, Nevşehir Valisini Ziyaret Etti
Kayseri Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Ali Aydın, Beraberinde Nevşehir İl Jandarma Alay ve Garnizon Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Esat Mahmut Apaydın ile Birlikte, Nevşehir Valisi M. Asım Hacmısutafaoğlu'na Nezaket...
Bakan Tüzmen: "Çiftçide Pirinç Var Alıcısı Yok" Devlet Bakanı Kürşat Tüzmen, Türkiye'de Tartışma Konusu Olan Pirinç Olayına Değinerek, "Çiftçide Pirinç Var Ama Alıcısı Yok." Dedi.
Sivaslı Çiftçilere Tarım Sigortaları Anlatıldı
Sivaslı Çiftçilere Tarım Sigortaları Anlatıldı
Tarım İl Müdürlüğü Tarafından Yapılan Organize ile Sivas'taki Çiftçilere Tarım Sigortası Anlatıldı.
Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Babaoğlu Çin'den Ayrıldı Çin'deki Resmi Temaslarını Tamamlayan Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Aydoğan Babaoğlu, Pekin'den Ayrıldı.
Malatya Belediyesi Eski Başkanı Fendoğlu İçin Ailesi Mevlid-i Şerif Okuttu Malatya Belediye Başkanı Olduğu Dönemde Bombalı Suikast Sonucu, Gelini ve 2 Torunuyla Birlikte Öldürülen 'Hamido' La..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10