17 Nisan 2008 Perşembe Günü Haberleri

17 Nisan 2008 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Milletvekilinin Fotoğraf Hobisi
Milletvekilinin Fotoğraf Hobisi
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Konya Milletvekili Mustafa Kabakcı, Yanından Ayırmadığı Fotoğraf Makinesi ile Gittiği Yerlerde Fotoğraf Çekmeyi İhmal Etmiyor.
Türkiye Halter Şampiyonasında Mamak Fırtınası
Türkiye Halter Şampiyonası'nda Mamak Fırtınası
Mamak Belediyesi Spor Kulübü, Milli Eğitim Müdürlüğü ve Türkiye Halter Federasyonu Tarafından Düzenlenen Okullar Arası Halter Şampiyonası'ndan 2 Madalya ile Döndü.
Önce Simülatör, Sonra Deniz
Önce Simülatör, Sonra Deniz
Uludağ Üniversitesi'ne Bağlı Yalova Meslek Yüksek Okulu'nda Simülatör Bölümü Açıldı.
Başkan Özkaraman, Gazetecilere İlçenin Doğal Güzelliklerini Gezdirdi
Başkan Özkaraman, Gazetecilere İlçenin Doğal Güzelliklerini Gezdirdi
Sakarya'nın Taraklı İlçesi Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, Basın Mensuplarına İlçenin Doğal Güzelliklerini Gezdirdi.
Gtodan Üyelere Güncelleme Uyarısı
Gto'dan Üyelere Güncelleme Uyarısı
Gaziantep Ticaret Odası (Gto) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aslan, AB Uyum Çalışmaları Çerçevesinde Başlatılan Meslekleri Gruplandırma Çalışmalarının Sağlıklı Bir Şekilde Yürütülebilmesi İçin Üyelere Kayıtlı Üye...
Dp Yalova İl Başkanlığına Ahmet Özsümer Getirildi
Dp Yalova İl Başkanlığı'na Ahmet Özsümer Getirildi
Bir Hafta Önce İstifa Eden Bahattin Aksoy'dan Boşalan Demokrat Parti (Dp) Yalova İl Başkanlığı Görevine Ahmet Özsümer Tayin Edildi.
Hanide İlköğretim Okulları Arası Bilgi Yarışması Düzenlendi
Hani'de İlköğretim Okulları Arası Bilgi Yarışması Düzenlendi
Diyarbakır'ın Hani İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından İlköğretim Okulları Arası 'Bilgi ve Kültür Yarışması' Düzenlendi.
Mardin Akçakale Çevre Yoluna Ulaştırma Bakanlığından Onay Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Mardin - Akçakale Çevre Yolunun Yapımına En Kısa Zamanda Başlanacağını Söyledi.
Kastamonu Özel Anadolu Hastanesine Plaket
Kastamonu Özel Anadolu Hastanesi'ne Plaket
Kastamonu Özel Anadolu Hastanesi'ne İstihdama Sağladığı Katkı ve Düzenli Prim Ödemeleri Nedeniyle Plaket Verildi.
Kuran Kursu Yararına Sergi ve Kermes
Kur'an Kursu Yararına Sergi ve Kermes
Zonguldak'ın Gökçebey İlçesinde Kutlu Doğum Haftası Nedeniyle Kur'an Kursu Nedeniyle Sergi ve Kermes Düzenlendi.
Sökede Su Sevinci
Söke'de Su Sevinci
Yuvaca Köyü Boynak Mevkiinde Sürdürülen Sondaj Çalışmalarında Birinci Kuyunun Ardından İkinci Kuyuda da Bol ve Kaliteli Suya Kavuşulması Sevindirdi.
Sempozyum Takip Eden Gazeteciler Salonu Terk Ettiler Karabük Sağlık Müdürlüğü Hasta Hakları İl Koordinatörlüğü Tarafından, Hasta Hakları ve Uygulamaları Konulu Sempozyum Düzenlendi.
Siirt Emniyet Müdürlüğü Okullara Kitap Bağışına Devam Ediyor
Siirt Emniyet Müdürlüğü Okullara Kitap Bağışına Devam Ediyor
Siirt Emniyet Müdürlüğü Okullara Kitap Bağışına Devam Ediyor. 'Daha Önce Her Polisten Bir Kitap' Sloganıyla İMKB Yatılı İlköğretim Bölge Okulu'na (Yibo) Kitap Bağışında Bulunan Polisler 75. Yıl İlköğretim Okulu'na da...
Konyada Siyaset Akademisinin İlk Etabı Tamamlandı
Konya'da Siyaset Akademisi'nin İlk Etabı Tamamlandı
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Konya İl Başkanı Faruk Dügen, Yerel Yönetimler Siyaset Akademisi Programı'nın İlk Etabını Başarıyla Tamamlamanın Mutluluğunu Yaşadıklarını Söyledi.
Boşanma Davalarıyla İlgili Kitaplar Yok Satıyor
Boşanma Davalarıyla İlgili Kitaplar Yok Satıyor
Sakarya Adliyesi Bahçesinde Açılan Stantta Boşanma ve İcra Mevzularını Anlatan Kitaplar Büyük İlgi Gördü.
Laboratuvar Güvenliği Tartışıldı
Laboratuvar Güvenliği Tartışıldı
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma Eğitim Laboratuvarı (Arel), "2. Laboratuvar Güvenliği Sempozyumu"na Ev Sahipliği Yaptı.
Kars Kültür ve Turizm Müdürlüğü'nden "Turizim Haftası" Açıklaması Kars Kültür ve Turizm Müdürü Kenan Bekis, 'Turizm Haftası' Nedeniyle Yaptığı Açıklamada Kars'ın Kültür ve Turizm Potansiyeli ..
Şahintaşâ€™tan  €œistanbul’da Gecenin Yüzü”
Şahintaşâ€™tan €œistanbul’da Gecenin Yüzü”
Bursa Büyükşehir Belediyesi Tarafından Düzenlenen €™18. Fotoğraf Günleri’ne Katılan İstanbullu Taksici Şevket Şahintaş, Fotoğrafladığı Hayatları Bursa’da Sanatseverlerle Buluşturdu.
Siirt Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Varol'dan 'Turizm Haftası' Açıklaması Siirt Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Asaf Varol, 'Turizm Haftası' Nedeniyle Yayınladığı Mesajda, Botan V..
Hat Sanatçıları Başkan Atınç’ı Ziyaret Etti
Hat Sanatçıları Başkan Atınç’ı Ziyaret Etti
Erzurum’da İsm-i Nebi Hat Sergisi Açacak Olan Nun Mektebi Hat Sanatçıları Yakutiye Belediye Başkanı Fahrettin Atınç’ı Makamında Ziyaret Ettiler.
Edremitte 'Milli ve Manevi Değerlerimiz' Konferansı
Edremit'te "Milli ve Manevi Değerlerimiz" Konferansı
Balıkesir'in Edremit İlçesinde Düzenlenen "Kutlu Doğum Haftası" Konferansı İlgi Gördü.
23 Nisan Davetinde Baykal Yok Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün 23 Nisan Yemeğine Baykal Katılmama Kararı Aldı.
Türban Tribünü Osmangazi Üniversitesi, Lise Öğrencilerine Tanıtıldı. Türbanlı Olarak Katılan İmam Hatip Liseli Kız Öğrenciler, Tribünde Diğer Öğrencilerden Ayrı Yerde Oturmayı Tercih Etti
Sydv, Mart Ayında 126 Bin 366 YTL Yardım Yaptı Zonguldak Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (Sydv) Tarafından 2008 Yılının Mart Ayında 126 Bin 366 YTL'lik Yardım Yapıldığı Belirtildi.
Başkan Akova Üniversiteli Gençlere İlçeyi Tanıttı
Başkan Akova Üniversiteli Gençlere İlçeyi Tanıttı
Balıkesir'in Burhaniye Belediye Başkanı Fikret Akova, Meslek Yüksek Okulu'ndaki Gençlere Tanıtım Konferansı Verdi. Burhaniye'nin İlkler Memleketi Olduğunu Belirten Başkan Akova, Gençlerin Birer Tanıtım Elçisi Olduklarını...
Öğrenciler Velileriyle Birlikte Kütüphaneye Giderek Kitap Okudu
Öğrenciler Velileriyle Birlikte Kütüphaneye Giderek Kitap Okudu
Kütahya'nın Tavşanlı Milli Egemenlik İlköğretim Okulu’nda Öğrenci ve Velilere Yönelik Olarak, €˜anneciğim, Babacığım Benimle Kitap Okurmusun?’ Kampanyası Başlatıldı.
Siirtte Sakal-ı Şerif Ziyaretçi Akınına Uğradı
Siirt'te 'Sakal-ı Şerif' Ziyaretçi Akınına Uğradı
Siirt'te 'Kutlu Doğum Haftası' Etkinlikleri Çerçevesinde Ziyarete Açılan 'Sakal-ı Şerif' Ziyaretçi Akınına Uğradı.
AK Parti Trabzon Gençlik Kollarından Anıtkabir’e Ziyaret
AK Parti Trabzon Gençlik Kollarından Anıtkabir’e Ziyaret
Başbakan Recep Tayip Erdoğan’ın da Katıldığı 5 Nisan’daki Kongrede İş Başına Gelen Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Trabzon İl Gençlik Kolları Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Genel Merkez Kongresi İçin...
Öğrencilerden Plaj Temizliği
Öğrencilerden Plaj Temizliği
Balıkesir'in Turistik Burhaniye İlçesinde, "Turizm Haftası" Dolayısıyla Celal Toraman Anadolu Lisesi Öğrencileri Ören'de Plaj Temizliği Yaptı.
Mgc'nin 'Pirinç Boykotu' Çağrısına Destek Mersin Gazeteciler Cemiyeti'nin (Mgc) "Pirinç Boykotu' Çağrısının Sivil Toplum Kuruluşları ve Gazetecilerden Destek Bulduğu Bildirildi.
Uluslararası Yazarlar Akademisyenlerle Buluştu
Uluslararası Yazarlar Akademisyenlerle Buluştu
Ege Üniversitesi(eü) Edebiyat Fakültesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü ile İngiliz Dili ve Edebiyatı Araştırmaları Derneği İşbirliği ile Düzenlenen Uluslararası İngiliz Dili ve Edebiyatı Araştırmaları Sempozyumu Eü...
Tff 2. Lig Yükselme Grubu
Tff 2. Lig Yükselme Grubu
Tff 2. Lig Yükselme Grubunda Kardemir Karabükspor Kulübü Başkanı Hikmet Feridun Tankut, 'Deplasmandan Getireceğimiz Puanlarla İpi Göğüsleyeceğimize Kesin İnanıyoruz' Dedi.
Öğretmenlere Kuş Gribi Eğitimi Verildi Bursa İl Tarım Müdürlüğü, Kanatlı Hayvanlarda Görülen Kuş Gribi Hastalığı Riskini Azaltmak ve Halkı Bilinçlendirmek Amacıyla Öğretmenlere Kuş Gribi Eğit..
1 Mayıs'ın Tatil Edilmesi Girişimine Destek Tekgıda-iş Sendikası Malatya Bölge Başkanı Servet Akbudak, 1 Mayıs’ın Tatil Edilmesi Girişimini Desteklediklerini Bildirdi.
Genç Fotoğrafçı Hüseyin Ovayolu Fotoğrafları ile Eblehanı Anlatacak
Genç Fotoğrafçı Hüseyin Ovayolu Fotoğrafları ile Eblehan'ı Anlatacak
Gaziantepli Genç Fotoğraf Sanatçısı Hüseyin Ovayolu, Gaziantep'in En Eski Mahallelerinden Eblehan'da Çektiği Fotoğrafları Cuma Günü Düzenleyeceği Slayt Gösterisiyle Sanatseverlerin Beğenisine Sunacak.
Siirt'te 'Turizm Haftası' Etkinlikleri Siirt'te 'Turizm Haftası' Etkinlikleri Düzenlenen Törenle Başladı. Kültür Merkezi'nde Düzenlenen Törende Türkiye'nin Turistik Değerlerini Tanıtan Sinevi..
Milli Piyango'da Özelleştirme Süreci İkinci Çeyrekte Başlayacak Milli Piyango'da Satış Süreci Yılın İkinci Çeyreğinde Başlayacak. Özelleştirilmesi Türkiye'de ve Yurtdışında Bir Çok Yatırımcı ..
Olimpiyat Meşalesinin Hindistan Ziyareti Güvenlik İşkencesine Dönüştü Çin'in Başkenti Pekin'de Düzenlenecek Olan 2008 Olimpiyatları Meşalesinin Hindistan Ziyareti Güvenlik İşkencesine Dönüştü..
Golan Tepeleri'ndeki Dürzîler Suriye'nin Bağımsızlığını Kutladı İsrail İşgali Altındaki Golan Tepeleri'nde Binlerce Dürzi Suriye'nin Bağımsızlık Gününü Kutladı. Göstericiler, Barış Anlaşması ..
Belende Kaçak Sigara Operasyonu
Belen'de Kaçak Sigara Operasyonu
Hatay'ın Belen İlçesinde Emniyet Amirliğinin Yürüttüğü Çalışmalarda 3 Ayrı Araçta 2 Bin 170 Karton Kaçak Sigara Ele Geçirildi.
Kentli Çocuklar, Köy Çocuklarına Oyuncak Dağıttı
Kentli Çocuklar, Köy Çocuklarına Oyuncak Dağıttı
Bursa Büyükşehir Belediyesi Yerel Gündem 21 Çocuk Meclisi Tarafından Gerçekleştirilen 'Oyuncak Projesi'yle Gönüllü Çocuklar, Dağ Yöresindeki Arkadaşlarıyla Oyuncaklarını Paylaştı.
Villayı Soyan Hırsızlar Yakalandı
Villayı Soyan Hırsızlar Yakalandı
Bursa'nın Merkez Osmangazi İlçesinde Bir Villayı Soyan 1'i Yaşı Küçük 4 Hırsız Yakalandı. Zanlılarla Birlikte Villadan Çaldıkları Elmas, Altın, Parfüm ve İmitasyon Ürünler de Ele Geçirildi.
Antalyada Bulvara Sakıp Sabancının Adı Verildi
Antalya'da Bulvara Sakıp Sabancı'nın Adı Verildi
Antalya Büyükşehir Belediyesi Meclis Kararıyla, Merhum İş Adamı Sakıp Sabancı'nın İsmi Falez Kavşağı ve Antalyaspor Kavşağı Arasında Bulunan Bulvara Verildi.
Asansör Ölçüsü Alırken Boşluğa Düşerek Öldü
Asansör Ölçüsü Alırken Boşluğa Düşerek Öldü
Edremit'te Bir İnşaatın Asansör Boşluğuna Düşen Asansörcü Hayatını Kaybetti.
Gemi Tayfası Denizde Rahatsızlanarak Hayatını Kaybetti Mersin'in Silifke İlçesi Taşucu Beldesi Açıklarında Denizde Rahatsızlanan Gemi Tayfası Hayatını Kaybetti.
Yargıtay 10. Hukuk Dairesi Başkanlığı'na Caner Seçildi Yargıtay 10. Hukuk Dairesi Başkanlığına Daire Üyesi Süleyman Caner Seçildi.
Yabancıya Gayrimenkul Satışının İptali, Emlak Fuarını Erteletti
Yabancıya Gayrimenkul Satışının İptali, Emlak Fuarını Erteletti
Anayasa Mahkemesi'nin Yabancılara Gayrimenkul Satışını İptal Etmesi, Antalya'da 8 -11 Mayıs 2008 Tarihinde Düzenlenecek Türkiye'nin İlk ve Tek Uluslararası Emlak Fuarı 'Emlak Arenası 2008'in Ertelenmesine Neden Oldu.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10