15 Nisan 2008 Salı Günü Haberleri

15 Nisan 2008 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Türkiye Okuyor Kampanyasına Muştan destek
'Türkiye Okuyor Kampanyası'na Muş'tan destek
Türkiye Okuyor Kampanyası'na Muş'tan da katılım olduğunu belirten Vali İbrahim Özçimen, kahvehanelere kütüphane kurma çalışmalarının devam ettiğini belirtti.
Kimsesiz Çocuklara Jandarma Şefkati
Kimsesiz Çocuklara Jandarma Şefkati
Amasya Jandarma Komutanlığı'nda Görevli Askeri Personelin Eşlerince Düzenlenen Partide Kimsesiz Çocuklar Unutamayacakları Dakikalar Yaşadı.
İran eski Cumhurbaşkanı Hatemi İstanbul'a geldi İran eski Cumhurbaşkanı Muhammed Hatemi, İsviçre'den ülkesine giderken Türkiye'de kısa süreli mola verdi.
Demir Ailesi’nden Eğitime Destek
Demir Ailesi’nden Eğitime Destek
Milli Eğitim Bakanlığı Anadolu Liseleri Tip Projeleri Çerçevesinde, Demir Ailesi Tarafından Yapılacak Olan Anadolu Lisesi Protokolü Vali Erkmen, Salih ve Ahmet Demir Tarafından İmzalandı.
Edremit'te Kiem Açılışı Balıkesir'in Edremit Belediyesi ile Türk Telekom Müdürlüğü'nün İşbirliği ile Kurulan Kamu İnternet Erişim Merkezi (Kiem) Açıldı.
Özalp'ta Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri Van'ın Özalp İlçesinde 'Kutlu Doğum Haftası' Etkinlikleri Kapsamında 117 Çocuk Sünnet Ettirildi.
AK Parti Gençlik Kolları Nilüfer Emniyet Müdürü Alptekin’i Ziyaret Etti Adalet ve Kalkınma Partisi İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Kılıç ve Beraberindeki Heyet, Türk Polis Teşkilatı’nın ..
Özel İdare, Atık Suları Arıtmada Rus Bilim Adamlarıyla İşbirliği Yapacak Bursa İl Özel İdaresi, Atık Suların Arıtılması Konusunda Rus Bilim Adamlarıyla Bir Araya Gelerek, Fikir Alışverişinde ..
Vali Gözlügöl'ün Fatsa Gezisi Ordu Valisi Dr. Said Vakkas Gözlügöl, Açılış İçin Geldiği Fatsa İlçesinde 1 Saat İçinde Belediye ve Firmalara Ait 5 Yatırımı İnceledi.
Okko Hayal Kırıklığı Yarattı! Türkiye'de "Gourmet Market" Konseptini Hayata Geçirmeye Çalışan Okko, Astoria Alışveriş Merkezi'nden Sonra Açtığı Kanyon Alışveriş Merkezi'ndeki Şubesiyle de Hay..Türkiye'de "Gourmet Market" Konseptini Hayata Geçirmeye Çalışan Okko, Astoria Alışveriş Merkezi'nden Sonra Açtığı Kanyon Alışveriş Merkezi'ndeki Şubesiyle de Hayal Kırıklığı Yarattı..
Sağlam: 4 Maçı da Kazanıp Bekleyeceğiz Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Şampiyonluk Yarışında Avantajlarını Kaybedip Geride Kaldıklarını, Ancak Ligdeki Son 4 Maçlarını da Kazanarak,..
Aşk İddiaları Asılsız Çıktı Oyuncu Begüm Kütük'ün İddiaların Aksine Tamer Karadağlı'yla Değil Karikatürist Erdil Yaşaroğluyla Birlikte Olduğu ÖğrenildiOyuncu Begüm Kütük'ün İddiaların Aksine Tamer Karadağlı'yla Değil Karikatürist Erdil Yaşaroğluyla Birlikte Olduğu Öğrenildi
Mardin'de Belediye Başkanı'nın Oğlu'nun Düğünü Görkemli Geçti Mardin'in Kızıltepe İlçesi Yüceli Belediye Başkanı Ali Gökçen'in Oğlu Engin Gökçen'in Düğününe 3 Bin Kişi Katıldı.
Türkiyenin En Küçük Ebru Sanatçısı İlk Sergisini Açtı
Türkiye'nin En Küçük Ebru Sanatçısı İlk Sergisini Açtı
Türkiye’nin En Küçük Ebru Sanatçısı, Kişisel İlk Resim Sergisini Açtı.
Araklı Cinayeti Davasında Karar Trabzon'un Araklı İlçesinde Yaklaşık Bir Buçuk Yıl Önce 1 Kişinin Ölümü, 2 Kişinin de Yaralanmasına Neden Olduğu Gerekçesiyle Yargılanan Sanık 23 Yıl 10 Ay 20 ..
Vali ve Eşinden El Sanatlarına İnceleme
Vali ve Eşinden El Sanatlarına İnceleme
Samsun Hasan Basri Güzeloğlu ve Eşi Ayşe Güzeloğlu, Olgunlaşma Enstitüsü Teşhir Salonu'nu Ziyaret Etti.
Tübitak 2008 Ortaöğretim Öğrencileri Arası Araştırma Projeleri Van Bölge Yarışması Başladı
Tübitak 2008 Ortaöğretim Öğrencileri Arası Araştırma Projeleri Van Bölge Yarışması Başladı
Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (Tübitak) '2008 Ortaöğretim Öğrencileri Arası Araştırma Projeleri Van Bölge Yarışması' 60 Projenin Katılımı ile Başladı.
Siirt Üniversitesi Rektörlük Halı Saha Futbol Turnuvası Sona Erdi
Siirt Üniversitesi Rektörlük Halı Saha Futbol Turnuvası Sona Erdi
Siirt Üniversitesi Rektörlük Sınıflar Arası Halı Saha Futbol Turnuvası Sona Erdi.
Bank Asya 1. Lig Samsunspor'da, Para Alamadıklarını Öne Süren Futbolcular Bugünkü İdmana Çıkmadı.
Ertuğrul Sağlam'ın Açıklamaları Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Şampiyonluk Yarışında Geride Kaldıklarını, Ancak Ligdeki Son 4 Maçlarını da Kazanarak, Rakiplerinin Puan Kaybetmesin..
Şüpheli Araç Polisi Alarma Geçirdi
Şüpheli Araç Polisi Alarma Geçirdi
Van'da, Kimliği Belirsiz Kişiler Tarafından Park Halinde Bulunan Bir Kamyonetin Çalıştırılarak Kaçırılmaya Çalışılması Polis Ekiplerini Alarma Geçirdi.
Serinlemek İçin Sulama Kanalına Giren Çocuk Boğuldu Adana'da Bir Kişi, Serinlemek İçin Girdiği Sulama Kanalında Boğuldu.
Manavgat Kaymakamlığından Turizmcilere Havai Fişek Uyarısı
Manavgat Kaymakamlığı'ndan Turizmcilere Havai Fişek Uyarısı
Manavgat Kaymakamı Kasım Fikret Dayıoğlu, Önceden İzin Almak Kaydıyla Sadece, Yılbaşı, Milli Bayramlar ve Geleneksel Hale Gelmiş Kültür Sanat Festivalleri Kapsamında Kurallar Çevresinde Havai Fişek Gösterisi...
Çogem Tarsus'ta Sokak Çalışması Yapacak Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu Mersin İl Müdürü Azmi Gülşen, Çocuk ve Gençlik Merkezi (Çogem) Tarafından Yapılan Çalışmalarla Kurumlar Arası..
Aygün'den 'Pirinci Boykot Edin' Çağrısı Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Sinan Aygün, Vatandaşlara, "Bir Süre Pirinç Yemeyin, Fiyatı Düşsün" Diye Seslendi.
Uşakta Çağrı Merkezi Açıldı
Uşak'ta Çağrı Merkezi Açıldı
Uşak Anadolu Ulaşım A.ş. ile Metis Çağrı Merkezi'nin Kurduğu Metis Anadolu Çağrı Merkezi Düzenlenen Törenle Açıldı.
Demirel: "Barroso Luzumsuz İş Yapmıştır" Bilkent Üniversitesi'nde Konuşmacı Olarak Bir Konferansa Katılan 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, Avrupa Birliği (AB) Komisyonu Başkanı Jose Manuel ..
25 YTLye Deve Kuşu Yumurtası
25 YTL'ye Deve Kuşu Yumurtası
Balıkesir'in Bandırma İlçesinde Bir Kermeste Satışa Çıkartılan Deve Kuşu Yumurtaları Tanesi 25 YTL'den Alıcı Buluyor.
YÖK'te 32 Üniversitenin Rektörleriyle Toplantı Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. Yusuf Ziya Özcan, 'Yükseköğretim Kurulu'nun Üniversitelerle Birlik İçinde Çalışması ve Asli Görevle..
Ekolojik Denge Korunmaya Çalışılıyor
Ekolojik Denge Korunmaya Çalışılıyor
Tokat İl Çevre ve Orman Müdürü İhsan İkinci, Kentte Ekolojik Dengeyi Bozmadan Avlanabilmeyi Sağlamayı Amaçladıklarını Söyledi. İl Çevre Orman Müdürlüğü, Tokat Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu İşbirliği ile...
Antalyaauto Show 2008 Fuarı Antalya Fuarcılık Organizasyon ve Tanıtım Limited Şirketi Tarafından Bu Yıl Altıncısı Düzenlenen Antalya Otomobil, Ticari Araçlar ve Aksesuarları Fuarı "Antalya Au..
Ereğli Turizm Haftasını Kutlanmaya Başladı
Ereğli Turizm Haftasını Kutlanmaya Başladı
Zonguldak'ın Ereğli İlçesinde Turizm Haftası Kutlamaları Başladı.
Dane Mısır Destekleme Müracatları Devam Ediyor
Dane Mısır Destekleme Müracatları Devam Ediyor
Sakarya Tarım İl Müdürü Abdurrahman Çakar, Dane Mısır Destekleme Müracaatlarının Devam Ettiğini Söyledi.
Sakarya Büyükşehirden Doğalgaz Seferberliği
Sakarya Büyükşehir'den Doğalgaz Seferberliği
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Duran, Adapazarı Gaz Dağıtım A.ş. (Agdaş) Genel Müdürü Kenan Demir ile Ortak Bir Basın Toplantısı Düzenleyerek, 2008 Yılı İçinde Yapılacak Çalışmalarla İlgili Açıklamalarda...
Gaziantepte Turizm Haftası Kutlamaları
Gaziantep'te Turizm Haftası Kutlamaları
15-22 Nisan Tarihleri Arasında Kutlanan Turizm Haftası Sebebiyle Gaziantep'te Atatürk Anıtı'na Çelenk Bırakıldı.
AK Parti Döneminde Trabzon’a Yapılan Sağlık Yatırımları
AK Parti Döneminde Trabzon’a Yapılan Sağlık Yatırımları
Ak Trabzon Milletvekili Cevdet Erdöl, Trabzon’un Sağlık Yatırımlarında İstediği ve Özlediği Yatırımlara Bir Bir Kavuştuğunu Belirterek €œtrabzon, Sağlıkta Tarihinin Belki de En Büyük Yatırımını AK Parti Döneminde...
Iğdırda İş Adamı Mahmut Şek, Bedensel ve Zihinsel Engelli Çocuklara Yemek Verdi
Iğdır'da İş Adamı Mahmut Şek, Bedensel ve Zihinsel Engelli Çocuklara Yemek Verdi
Iğdırlı İş Adamı Mahmut Şek ve Eşi Zeynep Şek, Iğdır Rehabilitasyon Merkezi'ndeki Bedensel ve Zihinsel Engelli Çocuklara Yemek Verdi.
€œkutlu Doğum Haftası” Etkinlikleri
€œkutlu Doğum Haftası” Etkinlikleri
Aydın'ın Söke İlçesi'nde €œkutlu Doğum Haftası” Çeşitli Etkinliklerle Kutlanmaya Devam Ediliyor. Söke İlçe Müftülüğü Tarafından Organize Edilen Etkinliklerin Bugünkü Bölümü Yenikent Cami'de Mevlid-i Şerif Okunması ile...
Marmara Adasında Kutlu Doğum Haftası Etkinliği
Marmara Adası'nda Kutlu Doğum Haftası Etkinliği
Balıkesir'in Marmara Adası İlçesinde Kutlu Doğum Haftası Münasebetiyle, İlköğretim Okulları Arasında Bilgi, Şiir ve Kompozisyon Yarışması Düzenlendi.
Beşiktaş - Bursaspor maçı Adana'da oynanacak Turkcell Süper Lig'in 28. haftasında oynanan Beşiktaş - Fenerbahçe maçında yaşanan olaylar nedeniyle sahası bir maç kapatılan Beşiktaş'ın 32. haft..
İha, İnternet Haberciliğinde de Hızlı
İha, İnternet Haberciliğinde de Hızlı
Türkiye'nin En Güçlü Haber Ajanslarının Başında Gelen İhlas Haber Ajansı (İha), İnternet Haberciliğinde de Doğru ve Tarafsız Olarak Yenilenen Web Sayfasıyla Hizmet Veriyor.
Selçuk Kaymakamı İnci'den Turizm Haftası Mesajı Turizm Haftası Olması Nedeniyle Bir Açıklama Yapan Selçuk Kaymakamı Aziz İnci, Turizmin, İnsanların Dinlenme, Ziyaret Etme, Farklı Kültürleri v..
Letonya'dan Rusça yasağı Rusya'nın Baltık ülkeleri ile yaşanan sorunlarına bir yenisi daha eklendi. Estonya'nın Bronz Asker anıtını kaldırma girişimi ile yaşanan krizin ardından Letonya'da öz..
Turizm Haftası Yürüyüşü
Turizm Haftası Yürüyüşü
Sinop'ta, Turizm Haftası Etkinlikleri Kortej Yürüyüşüyle Başladı. Vali Zeki Şanal'ın da Katıldığı Kortej Yürüyüşü Belediye Bandosu Eşliğinde Sakarya Caddesi'nden Devam Ederek Limaniçi Mevkisindeki Atatürk Anıtı'nda Son...
Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri Kapsamında Kan Bağışı Yapıldı
Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri Kapsamında Kan Bağışı Yapıldı
Adıyaman'ın Besni İlçesinde Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri Kapsamında Kan Bağışı Kampanyası Düzenlendi.
Sinopta Turizm Haftası, kortej yürüşü ile start aldı
Sinop'ta Turizm Haftası, kortej yürüşü ile start aldı
Sinop'ta Turizm Haftası etkinlikleri kortej yürüyüşüyle başladı.
Kahramanmaraşta El Sanatları Sergisi
Kahramanmaraş'ta El Sanatları Sergisi
Kahramanmaraş'ta, Turizm Haftası Etkinlikleri Çerçevesinde "El Sanatları Sergisi" Açıldı.
İşhanına baskın düzenleyen polis ekipleri 200 bin korsan CD ele geçirdi İstanbul polisinin korsan CD üreticilerine yönelik gerçekleştirdiği operasyonda 200 binin üzerinde korsan CD ele geçir..
Afyonkarahisar, Anadolu turizminin başkentliğine aday
Afyonkarahisar, Anadolu turizminin başkentliğine aday
Afyonkarahisar Valisi Haluk İmga, Afyon'un termal turizm kaynakları, kültürel, anıtsal, antik yapıları ve diğer alternatif turizm çeşitliliğiyle Anadolu turizminin başkentliğine aday olduğunu söyledi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10