11 Nisan 2008 Cuma Günü Haberleri

11 Nisan 2008 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
AK Parti Miletvekili İhsan Koca: "Yeni ilçe kurmak yerine mevcut ilçelerin durumu iyileştirilmeli" AK Parti Malatya Milletvekili İhsan Koca, Malatya'ya 2 yeni ilçe kurulması yerine mevcut ilç..
Kapıkule'de kaçak altın ve gümüş ele geçirildi Kapıkule Gümrük Sahası'nda bir yolcu otobüsüne düzenlenen operasyonda kaçak altın ve gümüş ele geçirildi.
Trabzon'da, terör örgütü üyesi olduğu iddiasıyla 7 kişi gözaltına alındı Trabzon'da düzenlenen bir operasyonda, terör örgütü üyesi olduğu iddiasıyla 7 kişi gözaltına alındı.
Malatya Belediyeler Birliği Meclisi toplandı Malatya Belediyeler Birliği Meclisi toplanarak birlik encümen üyelerini seçti.
Piyasalarda Durum İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) 2. Seansında Bileşik Endeks, Dünkü Kapanışa Göre 116,35 Puan Düşüşle 41.980,11 Puandan Kapandı.
Manisa Türk Telekom'dan Soma'ya internet evi Türkiye'de Internet kullanımını yaygınlaştırarak bilgi toplumunun temellerini atmayı hedefleyen Türk Telekom, 2007 yılında başlattığı projeyle her..
Osmaniye'de göbek attıran yıkım Osmaniye'de Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında binaları yıkılan mahalleli, sevinçten göbek attı.
Batman Üniversitesi'nin kurulması için tertiplenen piyango çekilişinin biletleri kapışıldı Batman Üniversitesi'nin kurulması ve yaşatılması için tertiplenen piyango çekilişinin biletleri piya..
Siirt'te polis kenar mahallelerde çocuklara ekmek ekmek arası kavurma dağıttı Siirt Emniyet Müdürlüğü, Polis Teşkilatı'nın 163. Kuruluş Yıldönümü kutlamaları kapsamında 4 mahallede çocuklara ..
Polis mevlidi yağmur duası ile birlikte yapıldı Türk Polis Teşkilatı'nın 163'ncü yıl dönümü münasebetiyle Mardin'de şehitler için okutulan mevlit, yağmur duası ile birleştirildi. Yapılan yağm..
Bankacı Filiz Kusur Hakkında 7 Yıla Kadar Hapis İstemiyle Dava Açıldı Eski Futbolcu Can Bartu'nun Hesabından 46 Bin YTL'yi Kendi Hesabına Aktardığı İddia Edilen Bankacı Filiz Kusur Hakkında "..
Gelibolu Tersanesinin Sahibi Ufuk Aksoy’a Teşekkür Belgesi Verildi Devlet Hastanesine Yaptıkları Yardımlardan Dolayı Gelibolu Tersanesi’nin Sahibi Ufuk Aksoy’a Teşekkür Belgesi Verildi.
Serbest Piyasada Döviz İstanbul ve Ankara Serbest Piyasalarında Alınıp Satılan Döviz Türlerinin, Dünkü ve Bugün İtibarıyla Alış, Satış ve Kapanış Fiyatları Şöyle:
Korsan Sebze ve Meyve Satıcılarına Suçüstü Van Belediyesi Hal Müdürlüğü'ne Bağlı Denetim Ekipleri Tarafından Yapılan Çalışmalar Neticesinde Kentte Korsan Olarak Satış Yapan Bir Minibüs ve Kam..
Kapalı Pazar Yerine Onarım Talebi Bandırma Sebze, Meyve ve Balıkçılar Odası Başkanı Halil Karadağlı, Kurtuluş Caddesi Üzerindeki Kapalı Pazar Yerinin Bakıma İhtiyacı Olduğunu Söyledi.
Lineadecor'un 54. Mağazası Adana'da Açıldı Mutfak Sektörünün Önde Gelen Kuruluşlarından Lineadecor, 54. Mağazasını Adana'da Açtı.
Sgk İl Müdürü Ahmet Yetim, Özel Sani Konukoğlu Hastanesi'ni Ziyaret Etti Sosyal Güvenlik (Sgk) İl Müdürü Ahmet Yetim, Sosyal Güvenlik Haftası Etkinlikleri Kapsamında, Özel Sani Konukoğlu Hast..
Olimpiyat Meşalesi Buenos Aıres'te 2008 Pekin Olimpiyatları Meşalesi, Geniş Güvenlik Önlemleri Altında Arjantin'in Başkenti Buenos Aires'e Geldi.
Orgeneral İlker Başbuğ KKTC'den Ayrıldı Türkiye Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral İlker Başbuğ, Temaslarını Tamamlayarak KKTC'den Ayrıldı.
Hastane Personeline Takdir ve Teşekkür Belgesi Hakkari Valisi Ayhan Nasuhbeyoğlu, Devlet Hastanesi'nde Görevli Personelleri Göstermiş Oldukları Başarılarından Dolayı Takdir ve Teşekkür Belges..
Başbakan Erdoğan Hayatpark'ın Açılışını Gerçekleştirdi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye'nin Gelişmesini ve Kalkınmasını Devam Ettireceğinden Kimsenin Şüphesi Olmasın" Dedi.
CHP Genel Başkan Adayı Yalçınkaya Adıyaman'da Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Adayı Ayhan Yalçınkaya, CHP'nin Yapılacak Köklü Bir Değişiklik ile 2009 Yerel Seçimlerinde Birinci Par..
"İlk İki Zor, Asıl Hedef UEFA" Beşiktaş'ın Slovak Golcüsü Filip Holosko, Sezon Sonunda İlk İki de Yer Alacaklarına İnanmadığını Açıkladı.
Askerin Türban Çıkarttıran Uyarısı Protokol Tribünündeki Kadınlar Başörtülerini Çıkardı
Borsa Günlük Bazda Yüzde 0,28 Değer Yitirdi İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) İşlem Gören Hisse Senetleri Günlük Bazda Ortalama Yüzde 0,28 Değer Yitirdi.
ULEB derbisinden galip ayrılan taraf Galatasaray Cafe Crown oldu Avrupa'nın en büyük basketbol organizasyonlarından biri olan ULEB Kupası'nda, Galatasaray Cafe Crown, Torino'da oynanan çeyrek..
5 Turizm Kentinde 117 Bin Kişinin Gelir Vergisi Mükellefiyeti Tesis Edildi Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, Turizm Yörelerinden Antalya, Aydın, Balıkesir, İzmir ve Muğla'da 2003-2007 Yılları Ara..
Milli tekvandocu Bozan: ''Aileme ev alacaktım'' Türkiye, Avrupa Tekvando Şampiyonası'nda 3 madalya aldı.Roma şehrinde gerçekleşen şampiyonada Başarı kazananlardan Biride Fırat Bozan'dı.Bozan,..
Borsa, haftayı 116.35 puanlık kayıpla 41.980,11 puandan tamamladı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, haftanın son işlem gününü 116.35 puanlık kayıpla 41.980,11 puand..
Türkonfedden Sosyal Güvenlik Yasa Tasarısında Kadın İstihdamı Değerlendirmesi
Türkonfed'den Sosyal Güvenlik Yasa Tasarısı'nda Kadın İstihdamı Değerlendirmesi
Yeni Sosyal Güvenlik Yasa Tasarısı'nda Hükümetin, Kadın İstihdamını Destekleyecek Bazı Maddeleri "Eşitsizlik Olur" Gerekçesiyle Tasarıdan Çıkarmasını "Çağdışı Bir Tutum" Olarak Niteleyen Türk Girişim ve İş Dünyası...
Bilişim Polisinin 'Karnaval' Adını Verdiği Operasyonda Yakalanan 38 Şüpheliden 25'inin Tutuklandığı Bildirildi Bilişim Polisinin 'Karnaval' Adını Verdiği Operasyonda Yakalanan 38 Şüpheliden 2..
Kırk kilogram eroinle yakalanan Bulgar çift hakim karşısına çıktı Sirkeci Tren Garı'nda 40 kilogram eroinle yakalanan Bulgar nişanlı çiftin, uyuşturucu madde ticareti yapmaktan 7,5 ile 22,5 y..
Kadınlar Kermesler ile Ayakta Duramaz Türkiye Kadın Dernekleri Federasyonu Başkanı Canan Güllü, Kadın Çalışmalarına Fon Yaratılmasında Karşılaşılan Zorluklar ve Çözüm Yollarının Tartışıldığı ..
Ali Dinçer Adına Açılan Korulukta Yaşatılacak Hayatını kaybeden TBMM Başkanvekili Ali Dinçer'in, 2006 yılında Meclis bahçesinden topladığı meşe palamutları kızı Suna ve arkadaşları tarafından..
Başbakan Erdoğan: "Türkiye'de bazı çevreler, yürüyen tekere çomak sokuyor" Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, vaktiyle Türkiye'nin ekonomik krizlere sürüklenmesinin sebebi olan siyasi partilerin ..
Emniyet güçleri Roman mahallesinde taşlı saldırıya uğradı Romanlar, motosiklet hırsızlığı zanlılarını vermemek için jandarma ve polisi taş yağmuruna tuttu. Olaylarda 8'i kadın, 29'u erkek top..
Bağdat'ta Filistin Oteli'ne Saldırı Irak'ın Başkenti Bağdat'ta Çoğunlukla Gazetecilerin Kaldığı Filistin Oteli'ne Roket Saldırısı Gerçekleştirildi.
Brooklyn Belediye Başkanı Markowıtz, Cemalettin Sarar ile Yemekte Bir Araya Geldi Brooklyn Belediye Başkanı Marty Markowitz, Sarar Giyim Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Sarar ile Yemekte Bi..
Fethiyeye Yerleşen Yabancılar Araştırması Kitap Oldu
Fethiye'ye Yerleşen Yabancılar Araştırması Kitap Oldu
Fethiye İlçesine Yerleşen Yabancılarla İlgili Bir Çalışma Yapan Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası, Bu Çalışmayı Kitaplaştırdı.
Akdeniz Üniversitesi'ndeki Olaylar Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. Yusuf Ziya Özcan, Akdeniz Üniversitesi'nde Yaşanan ve Öğrencilerin de Karıştığı Silahlı Olayların Ardından, Üni..
'Adnan Hocacılar' Şikayet Etti google Kapatıldı Dünyanın En Büyük Arama Motoru Google?a Sansür
'İlk İki Zor, Asıl Hedef UEFA' Beşiktaş'ın Slovak Golcüsü Filip Holosko, Sezon Sonunda İlk İki de Yer Alacaklarına İnanmadığını Açıkladı.
Vekillerin Anlamadığı Tasarı 'Tekalifi Harbiyeye Zapt ve Müsadereye, İstimlake ve İcrai veya Teşrii Tasarruflara Müstenit Her Nevi Hacizlere Karşı Masuniyeti Haiz Olacaktır.'
Yakalandı Mı, Teslim mi Oldu! Yetkililerin Yaptığı Farklı Açıklamalar Kafalarda Soru İşaretleri Oluşturdu?
Turhan Çömez Manisa'da 22. Dönem AK Parti Balıkesir Milletvekili Turhan Çömez, Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Mesob) Başkanı Hasan Geriter'i Ziyaret Etti.
Özev Başkanı Başer;
Özev Başkanı Başer;
Türkiye Özürlüler Eğitim ve Dayanışma Vakfı (Özev) Başkanı Tekin Başer, Özürlüler Kanunu'nun Pek Çok Yenilik Getirmesine Rağmen Az Sayıda Engellinin Bu Hakları Kullanabildiğini Söyledi. Başer, Engellilerin Çoğunun...
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10