11 Nisan 2008 Cuma Günü Haberleri

11 Nisan 2008 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
7. Ulusal Kaplıca Tıbbi ve Balneoloji Kongresi ve Termal Çamurlar Kursu Afyonkarahisarda Başladı
7. Ulusal Kaplıca Tıbbi ve Balneoloji Kongresi ve Termal Çamurlar Kursu Afyonkarahisar'da Başladı
7. Ulusal Kaplıca Tıbbı ve Balneoloji Kongresi ve Termal Çamurlar Kursu, Afyonkarahisar'da Bulunan Oruçoğlu Termal Otel'de Başladı. 10-13 Nisan Tarihleri Arasında Gerçekleştirilecek Programda, Uzmanlar Tarafından...
Barroso'ya Üniversite Öğrencilerinden Protesto Bilgi Üniversitesi'nin Düzenlediği Konferansa Katılan AB Komisyonu Başkanı Jose Manuel Barroso, Okul Kampüsünde Bir Grup Öğrenci Tarafından Prot..
Melih Gökçek, Avukat Alan'ın 'AK Parti Aleyhine Yaptığı Açıklamalarını Kınadı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek Avukatı Mehmet Ali Alan'ın Bir Gazete 'AK Parti Bu Davaya Müsteha..
Jandarma 149 Sivil Memur Alacak Jandarma Genel Komutanlığına Açıktan Atama Yoluyla Çeşitli Unvan ve Kadrolarda 149 Sivil Memur Alınacağı Bildirildi.
ÖSS'ye Başvuran Eski Mezun Sayısı Yüzde 70 Arttı 2008 Öğrenci Seçme Sınavına (ÖSS) Başvuran Eski Mezun Sayısı Geçen Seneye Göre Yaklaşık Yüzde 70 Arttı.
'Vesaire Vesaire' ile Görücüdeler Tunç Başaran'ın Yönettiği 'Vesaire Vesaire' Filminin Galası Yapıldı.Tunç Başaran'ın Yönettiği 'Vesaire Vesaire' Filminin Galası Yapıldı.
ABD'de Tepetakla Sanatçının Büyük Umutlarla Çıkardığı Son Albümü Beklenenin Tersine İlk 100'e Bile Giremedi. 'X', Tüm Çabalara Karşın Sadece 5 Bin 500 Sattı.Sanatçının Büyük Umutlarla Çıkardığı Son Albümü Beklenenin Tersine İlk 100'e Bile Giremedi. 'X', Tüm Çabalara Karşın Sadece 5 Bin 500 Sattı.
BM Gıda Kurumu: "Gıda fiyatları yüksek seyretmeye devam edecek" (2) BM Gıda ve Tarım Kurumu (FAO), gıda fiyatlarının yüksek seyretmeye devam edeceğini açıkladı. Merkezi İtalya'nın başkenti Ro..
Hindistan hükümeti, genç nüfusun ruh sağlığı için bütçe ayıracak Hindistan Planlama Komisyonu yeni hazırladığı raporda çocuk ve yetişkinlerin ruh sağlığı için bütçe ayrılmasına öncelik verilm..
Dacia grevinde mutlu son Romanyalı otomobil üreticisi Dacia'nın Argeş ilindeki fabrikasında 24 Mart'tan beri devam eden grev anlaşmayla neticelendi. İşçi sendikası ile Dacia yetkilileri arası..
ÖZHAK projesiyle, engelli yol haritası oluşturulacak Sivil toplum kuruluşları ve devlet desteğiyle hayata geçirilen Özürlü Hakları (ÖZHAK) Projesi ile bölgesel ve yerel istatistik verileri ış..
Başkan Durak ile gazeteci arasında ‘yalan haber' polemiği Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Aytaç Durak ile aleyhinde haber yapan yerel gazeteci arasında 'yalan haber' polemiği yaşandı.
Anadolu Ajansı, Atatürk'ün yayınlanmamış fotoğraflarını sergiledi Şanlıurfa'nın düşman işgalinden kurtuluşunun 88. yıl dönümü kutlamaları kapsamında Anadolu Ajansı (AA), Atatürk'ün şimdiye ka..
Kent Konseyi'ne Erzurum İl Genel Meclisi'nden 17 üye seçildi Erzurum Kent Konseyi'ne İl Genel Meclisi'nden 17 üye seçildi.
Niğde'de, fakirlere verilecek mikro kredi tanıtıldı Türkiye İsrafı Önleme Vakfı Başkanı Prof. Dr. Aziz Akgül, Mikro Kredi Projesi'nin uygulandığı illerde 5 binden fazla kadını iş sahibi yaptı..
Kamu-Sen polislere sendika hakkı istedi Türkiye Kamu-Sen Bursa İl Temsilcisi Selçuk Türkoğlu, emniyet teşkilatının 163. kuruluş yıldönümünde yapılan etkinliklere rağmen polislere sendikal hak..
Bilgi Üniversitesi'nde konuşma yapan Barroso, kampüs dışında protesto edildi İstanbul programı kapsamında Bilgi Üniversitesi'nde bir konuşma yapan Avrupa Birliği(AB) Komisyonu Başkanı Jose Ma..
Vücudunda darp izlerine rastlanan 6 yaşındaki kız çocuğu, yaşam destek ünitesine bağlı yaşıyor Adapazarı'nda annesi tarafından ateşli havale teşhisiyle hastaneye getirildikten sonra solunumu ..
İzmir'de Kutsal Emanetler Resim ve Kültür Sergisi açıldı Buca İlçe Müftülüğü, Hasanağa Bahçesi'nde kurulan çadırda, Kutsal Emanetler Resim ve Kültür Sergisi açtı. Müftülüğün Kutlu Doğum Hafta..
Harp Akademileri Müzesi Açıldı Türk Silahlı Kuvvetleri'nin En Üst Düzey Eğitim Öğretim ve Bilim Kuruluşu Olan Harp Akademisi'nin Tarihine İlişkin Çeşitli Belgeler Bulunan "Tarihi Objeler Serg..
Citigroup Almanyadan Çıkıyor
Citigroup Almanya'dan Çıkıyor
Dünyanın En Büyük Bankacılık Gruplarından Citigroup, Almanya'daki İşlerini Tasfiyeye Hazırlanıyor.
Mısır'da Kuş Gribinden 22. Ölüm Mısır'da Kuş Gribinden Bir Kişi Daha Öldü.
Talat Lokmacı'dan Rum Kesimi'ne Geçti KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, 3 Nisanda Karşılıklı Yaya Geçişine Açılan Lokmacı Kapısından Güney Kıbrıs'a Geçti.
Clinton'ın Seçim Bürosunda Yangın ABD'nin Demokrat Partili Başkan Aday Adaylarından Hillary Clinton'un Indiana Eyaletindeki Bir Seçim Kampanyası Bürosunda Yangın Çıktı.
Bayramiç Devlet Hastanesi Başhekimi Konteynırda Görev Yapacak Çanakkale'nin Bayramiç İlçesinde, Devlet Hastanesi Başhekimi Yavuz Erden, Yer Sıkıntısı Sebebiyle Odasını Hastane Bahçesine Kurul..
Orgeneral Iğsız, Sınır Ötesi Operasyona Mektuplarıyla Destek Veren Okulu Ziyaret Etti
Orgeneral Iğsız, Sınır Ötesi Operasyona Mektuplarıyla Destek Veren Okulu Ziyaret Etti
2. Ordu Komutanı Orgeneral Hasan Iğsız, Sınır Ötesi Operasyona Mektuplarıyla Destek Veren İlköğretim Okulunu Ziyaret Ederek Buradaki Öğrencilerle Sohbet Etti.
Kuveyt Emiri Şeyh El Sabah'ın Oğlu Nasser Sabah El Ahmed El Cabir El Sabah Bodrum'da Kuveyt Emiri Şeyh El Sabah'ın Oğlu Nasser Sabah El Ahmed El Cabir El Sabah, Muğla'nın Bodrum İlçesine Geld..
Tarsus'ta Öldürülen 5 Kişinin Diyarbakır'daki Köyünde 'Kan Davası'na İsyan Mersin'in Tarsus İlçesinde Geçtiğimiz Gün 'Kan Davası' Nedeniyle 5 Kişinin Öldürüldüğü Olaya Karışan Ailelerin Göç Y..
Samsun-1 Mobil Santrali de Mühürlendi Samsun'da Daha Önce 2 Defa Mahkeme Kararı ile Kapatılan Mobil Santraller Baro Başkanlığı'nın, Samsun İdare Mahkemesi'ne Açtığı Dava Sonucu "İş Yeri Açma ..
Validen 3 Çocuk Esprisi Eskişehir Valisi Kadir Çalışıcı, Orman İşçisi Kadınlarla Yer Sofrasında Yemek Yedi.
Umut Eğitim Gönüllüri Derneği Başkanı Hatice Erşan:
Umut Eğitim Gönüllüri Derneği Başkanı Hatice Erşan:
Umut Eğitim Gönülleri Derneği (Umut Der) Başkanı Hatice Erşan, İmkanlarının Artması Halinde Daha Fazla Eğitim Yardımı Yapacaklarını Belirtti.
Örnek Öğrenciler Ödüllendirildi
Örnek Öğrenciler Ödüllendirildi
Samsun'da, İlkadım İlçesi Sınırlarında Eğitim Veren 13 Okulda Derslerinde ve Davranışlarında Örnek Olan 13 Öğrenci Cumhuriyet Altını ile Ödüllendirildi.
Aydın Kadın Konukevi, 22 Gün Gibi Kısa Bir Sürede Hizmete Açıldı
Aydın Kadın Konukevi, 22 Gün Gibi Kısa Bir Sürede Hizmete Açıldı
Belediyeler Kanunu'nda Yapılan Değişiklikle Nüfusu 50 Bini Aşan Merkezlerde €œkadın ve Çocuk Sığınma Evleri” Yapımının Yerel Yönetimlere Devredilmesin Ardından Aydın Belediyesi Tarafından İl Merkezinde Yürütülen...
Engellilerin El Becerileri Geliştiriliyor
Engellilerin El Becerileri Geliştiriliyor
Samsun'da, Engellilere Yönelik Sosyal Faaliyet ve El Becerisi Geliştirme Çalışmaları Kapsamında 'Kumaş Desenleme' Kursu Başladı.
Yeni Mezarlık Alanı Yeşillendi
Yeni Mezarlık Alanı Yeşillendi
Yeşil Bir Adıyaman Sloganıyla Yola Çıkan Adıyaman Belediyesi, Yeni Mezarlık Alanına Çim Ekti.
Emniyet Teşkilatının Kuruluşunun 163. Yıldönümü
Emniyet Teşkilatı'nın Kuruluşunun 163. Yıldönümü
Van'da Türk Polis Teşkilatı'nın 163. Kuruluşu Yıldönümü Münasebetiyle Şehit Polisler İçin Mevlit Okutuldu.
İş Kazalarına Dikkat
İş Kazalarına Dikkat
Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu (Türk-iş) Kayseri Şubesi Tarafından 7-13 Nisan Tarihleri Arasında Düzenlenen €œiş ve Sosyal Güvenlik” Konulu Panelde Konuşma Yapan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Kayseri...
Trabzonspor Kadın Taraftarlar Derneği Kuruldu
Trabzonspor Kadın Taraftarlar Derneği Kuruldu
Trabzonspor Kadın Taraftarlar Derneği Kurucu Genel Başkanı Zümrüt Turgay, Hedeflerinin Bayan Taraftarlar Arasında Birlik ve Beraberliği Sağlamak Olduğunu Belirterek, Bayan Taraftarlar Olarak Efsane Trabzonspor'u Geri...
Bank Asya 1. Lig
Bank Asya 1. Lig
Malatyaspor, Yarın Sahasında Oynayacağı Kocaelispor Maçının Hazırlıklarını Tamamladı.
Fenerbahçe-Denizlispor maçı biletleri satışta Fenerbahçe ile Denizlispor arasında oynanacak karşılaşmanın bilet fiyatları belli oldu.
Tff 3. Lig
Tff 3. Lig
Tff 3. Lig 1. Grup Lideri Malatya Belediyespor, Pazar Günü Deplasmanda Oynayacağı Batman Belediyespor Maçını Kazanarak, Tff 2.lig'e Yükselmeyi Garantilemek İstiyor.
Beyşehirli Milli Tekvandocuların Gözü Dünya Şampiyonluğunda
Beyşehirli Milli Tekvandocuların Gözü Dünya Şampiyonluğunda
Belçika'da Düzenlenen Uluslararası Açık Turnuvası'nda Türkiye'ye 2 Altın, 1 Gümüş Madalya Kazandıran Beyşehirli Milli Tekvandocular, Konya'nın Beyşehir İlçesine Döndü. Milli Tekvandocular Gözünü Mayıs Ayı İçerisinde...
Sadri Şenerden Açıklamalar
Sadri Şener'den Açıklamalar
Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, Galatasaray Maçını Çok Önemsediklerini Belirtirken, Yattara için de 'Sözleşmesini 3 Yıl Daha Uzatarak İyi Bir Trabzonsporlu Olduğunu Gösterdi'dedi.
Türkiye Liglerinin En Erken Golünü Atan Haydar Özdemirin Buruk Mutluluğu
Türkiye Liglerinin En Erken Golünü Atan Haydar Özdemir'in Buruk Mutluluğu
Zonguldakspor-körfez Belediyespor Maçının 6. Saniyesinde Rakip Fileleri Havalandıran Zoguldaksporlu Haydar Özdemir, Türkiye Liglerinin En Erken Golünü Atan Futbolcu Ünvanını Aldı. Attığı Gol ile Türk Futbol Tarihine...
Karaleke ve ateş yanıklığı hastalığına karşı ilaçlama zamanı geldi Elazığ Tarım İl Müdürlüğü, elma, armut, ayva ağaçlarında görülen ateş yanıklığı ve kara leke hastalığına karşı ilaçlama zama..
Lineadecor 53. şubesini Adana'da açtı Türkiye'nin son yıllarda parlayan sektörü mutfak dekorunda iç ve dış Pazar açılımını sürdüren Lineadecor firması 53. şubesini Adana'da açtı.
BTSO, kambiyo kursu açıyor Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) ile Bursa Ticaret Meslek Lisesi'nin ortaklaşa düzenlediği ve iş dünyasına ara eleman yetiştirmeyi amaçlayan Dış Ticaret ve Kamb..
Chirac'ın kalbine pil takıldı Fransa Eski Cumhurbaşkanı Jacques Chirac'ın kalbine pil takıldı.
Sultan Murat Koleji'nden Güneydoğulu çocuklara yardım Sivas Özel Sultan Murat Koleji öğrencileri, özel eşyalarının bir bölümünü, Güneydoğu'da eğitim gören akranlarına gönderdi.
Uşak Millevekili Uslu: "Peygamberimiz doğruluğu ve kardeşliği göstermiştir" Uşak Milletvekili Yrd. Doç. Dr. Nuri Uslu, medeniyetler arası çatışma için gayret gösterenlerin olduğu günümüzde, i..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10