10 Nisan 2008 Perşembe Günü Haberleri

10 Nisan 2008 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Samsunda Mart Ayı İthalat ve İhracat Rakamları
Samsun'da Mart Ayı İthalat ve İhracat Rakamları
Samsun'dan 2008 Mart Ayında 14 Ülkeye Başta İç Fındık Olmak Üzere Yumurta, Kuru Fasulye Yeşil Mercimek ve Kuru Nohut İhraç Edilirken, 6 Ülkeden de İç Ceviz, Kabuklu Ceviz ve Çatı Kaplama Malzemesi İthalatı Yapıldı.
Barroso Meclis'te Konuştu: AKP "Olumlu", CHP "Ortada", DTP "Eksik" Buldu Barroso'nun TBMM Genel Kurul'da Yaptığı Konuşma AKP'liler Tarafından "Olumlu", CHP'liler Tarafından "Ortada ve Bekleni..
Konya'da Yılın Başarılı Polislerine Takdir Belgesi ve Ödülleri Verildi Konya'da, Türk Polis Teşkilatı'nın 163. Kuruluş Yıldönümü Nedeniyle Yılın Polisi Seçilen 20 Polise Düzenlenen Törenle Öd..
Polikliniklerde Kuyrukların Oluşması Karabük İl Sağlık Müdürü Korkut Eren, Birinci Basamak Sağlık Kuruluşlarının Yeterince Kullanmamasından Dolayı Poliklinik Önlerinde Kuyrukların Oluştuğunu ..
AB Komisyonu Başkanı Barroso: "Türkiye, AB yolundaki reformlara odaklanmalı" Avrupa Birliği (AB) Komisyonu Başkanı Jose Manuel Barosso, Türkiye'deki laiklik ve başörtüsü tartışmalarına taraf ..
Vali Güzeloğlu'dan Saldırıya Uğrayan Müdüre Ziyaret Samsun Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Bıçaklı Saldırıya Uğrayarak Yaralanan İl Özel İdare Makina İkmal Müdürü Ercüment Kadıoğlu'nu Hastanede..
Akçasu Kanyonu Turizme Kazandırılacak
Akçasu Kanyonu Turizme Kazandırılacak
Karabük'ün Safranbolu İlçe Belediye Başkanı Nihat Cebeci, Kısa Zamanda Temizleme ve Aydınlatma Çalışmalarına Başlayacakları Yer Altındaki Akçasu Kanyonu'nu Turizme Kazandıracaklarını Bildirdi.
Uşak’ta Ağaçlandırma Seferberliği Uşak İl Çevre ve Orman Müdürlüğü Tarafından Yürütülen Ağaçlandırma Çalışmalarında 2 Bin İşçi, Fidan Dikimi Yapıyor.
Petrol Fiyatları Düştü Uluslararası Piyasalarda Petrol Fiyatları, Suudi Arabistan Petrol Bakanı Ali El-naimi'nin, Petrol Piyasasında Talebinin Yeteri Kadar Karşılandığı Açıklamasından Sonra G..
NATO Zirvesi, Köşk'te Değerlendiriliyor NATO Zirvesi'nin Askeri ve Siyasi Sonuçlarının Değerlendirileceği Toplantı, Çankaya Köşkü'nde Başladı.
Kocayayla Köyü'nde 25 Mayıs'ta Yağlı Pehlivan Güreşleri Yapılacak Çanakkale’nin Çan İlçesine Bağlı Kocayayla Köyü'nde Yağlı Pehlivan Güreşleri Yapılacak.
Polis Teşkilatının Kuruluş Yıldönümü Çayırlı’da Kutlandı
Polis Teşkilatının Kuruluş Yıldönümü Çayırlı’da Kutlandı
Türk Polis Teşkilatının 163.kuruluş Yıldönümü ve Polis Haftası Erzincan’ın Çayırlı İlçesinde de Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı.
Orgeneral Koşaner, Vali Gözlügölü Ziyaret Etti
Orgeneral Koşaner, Vali Gözlügöl'ü Ziyaret Etti
Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Işık Koşaner, Jandarma Komutanlıklarını Denetlemek Üzere Çıktığı Karadeniz Gezisi Kapsamında Ordu Valisi Said Vakkas Gözlügöl'ü Ziyaret Etti.
Gazeteci Yaşar Eyice'nin Sağlık Durumunun İyi Olduğu Öğrenildi Katıldığı Basın Toplantısında Fenalaşan ve Hastaneye Kaldırılan Gözlem Gazetesi Yazarlarından Yaşar Eyice'nin Sağlık Durumunun İ..
Polisten Sahte Altın Operasyonu Zonguldak Polisi Yaptığı Operasyonla Kuyumculara Sahte Altın Satan 3 Kişilik Şebeyi Yakaladı.
Sakarya'da Kaçak Akaryakıt Operasyonu Sakarya İl Jandarma Komutanlığı Tarafından Gerçekleştirilen Operasyonda, Kaçak 20 Bin Litre Motorin ile 15 Bin Litre Madeni Yağ Ele Geçirildi. Olayla İlg..
Gaziantep'te Araç Yangını Gaziantep'te Park Halindeki Bir Araçta Elektrik Kontağından Çıkan Yangın, İtfaiye Ekipleri Tarafından Büyümeden Söndürüldü.
Irak'ta Hayatını Kaybeden Siviller Kutsal Kent Olarak Bilinen Necef'e Götürüldü Irak'ın Başkenti Bağdat'ta ABD Güçleri ile Mehdi Ordusunun Günlerdir Yoğun Çatışma Yaşaması ve ABD Güçlerinin B..
Emniyet Teşkilatının 163. Kuruluş Yıldönümü
Emniyet Teşkilatı'nın 163. Kuruluş Yıldönümü
Türk Polis Teşkilatı'nın 163. Yıldönümü Kilis'te, Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı.
Kosova'da Türk Polisi'nin 163. Yıldönümü Kutlamaları Yüksek Düzeydeki Profesyonel Çalışmaları ve Halka Götürdüğü Sosyal Hizmetleriyle Takdir Kazanan Kosova'daki Türk Polis Kontenjanı Düzenled..
Büyükşehir, Keskine Yeni Su Deposu Yapıyor
Büyükşehir, Keskin'e Yeni Su Deposu Yapıyor
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Eski Genel Müdürlüğü Tarafından Keskin Mahallesi'ne 150 Tonluk Yeni Su Deposu Yapılıyor.
Tersanede Bin 500 Kişi İstihdam Edilecek
Tersanede Bin 500 Kişi İstihdam Edilecek
Eski Çağlardan Bu Yana Önemli Bir Tersane Kenti Olarak Bilinen Sinop, Yabancı Ortaklı Modern Bir Tersaneye Kavuşuyor. Osmanlı İmparatorluğu'nun Karadeniz'deki En Büyük Tersanesini Bir Zamanlar Bünyesinde Barındıran...
Barosso ve Renn'in Eşlerinin Ankara Turu Eşlerinin Önemli Siyasi Temasları Sürerken Maria Margarida Barrosso ve Merja Renn, Dışişleri Bakanı Ali Babacan'ın Eşi Zeynep Babacan ile Birlikte Ank..
Genç Güreşçi 2 Kişiye Hayat Verdi Rize'de Geçirdiği Beyin Kanaması Sonucu Hayatını Kaybeden 14 Yaşındaki Güreşçinin Organları, Samsun'da 2 Kişiye Hayat Verdi.
Türk Polis Teşkilatının 163. Yıldönümü
Türk Polis Teşkilatının 163. Yıldönümü
Türk Polis Teşkilatı’nın Kuruluşunun 163. Yıl Dönümü Yurt Genelinde Olduğu Gibi Şanlıurfa'da da Törenlerle Kutlandı.
Sakva Tarafından Düzenlenen Suriye Gezisine Katılanlar Şehre Döndü
Sakva Tarafından Düzenlenen Suriye Gezisine Katılanlar Şehre Döndü
Sakarya Sosyal ve Kültür Vakfı (Sakva) Tarafından Düzenlenen Dört Günlük Suriye Gezisine Katılan 35 Kişi, Sakarya'ya Döndü.
Kaçak Gürcü İşçiler Kaza Geçirince Yakalandı Yalova'nın Altınova İlçesindeki Hersek Tersanesi'nde Kaçak Yabancı İşçilerin Çalıştığı Ortaya Çıktı.
Şanlıurfa Belediye Başkanı Fakıbaba, Polis Teşkilatının 163. Yıldönümünü Kutladı
Şanlıurfa Belediye Başkanı Fakıbaba, Polis Teşkilatının 163. Yıldönümünü Kutladı
Şanlıurfa Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, Türk Polis Teşkilatı’nın 163. Kuruluş Yıldönümü Nedeniyle Bir Mesaj Yayınladı.
Edremitten Umreye Giden  İlk Kafile Döndü
Edremit'ten Umreye Giden İlk Kafile Döndü
Balıkesir'in Edremit İlçesinden Diyanet İşleri Başkanlığı Kanalı ile Kutsal Topraklara Giden İlk Umre Kafilesi Döndü.
Tekmanda 'Polis Haftası' Kutlandı
Tekman'da "Polis Haftası" Kutlandı
Erzurum'un Tekman İlçesinde "Polis Haftası" Düzenlenen Törenlerle Kutlandı.
Gölbaşı Belediyesi 2007 Yılı Faaliyet Raporu Ankara'nın Gölbaşı Belediyesi 2007 Yılı Faaliyet Raporu Oy Çokluğuyla Kabul Edildi.
Türk sporu sponsoruyla ikinci kez buluşuyor 28-29 Mayıs 2008 tarihinde düzenlenecek 2. Uluslararası Sporda Pazarlama ve Sponsorluk Kongresi, yurtiçi ve yurtdışından pek çok spor adamının yanı..
Aydında €œkutlu Doğum Haftası' Etkinlikleri
Aydın'da €œkutlu Doğum Haftası" Etkinlikleri
Aydın İl Müftüsü Hıdır Bayrak Düzenlediği Basın Toplantısıyla, 14-20 Nisan Tarihleri Arasında Kutlanacak Olan €œkutlu Doğum Haftası” Çerçevesinde Aydın'da Düzenlenecek Olan Etkinliklerin Programını Açıkladı. Kutlu...
'Türkiye Okuyor' Kampanyası Kız Meslek Lisesinde Start Aldı
"Türkiye Okuyor" Kampanyası Kız Meslek Lisesi'nde Start Aldı
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Tarafından Ülke Genelinde Başlatılan "Türkiye Okuyor" Kampanyasına, Mustafa Kın Anadolu Kız Meslek Lisesi'nde Başlandı.
Siirt'te Temsili Askerlik Uygulaması Başvuruları Başladı Siirt'te Engelliler Haftası Etkinlikleri Kapsamında 3.komando Tugay Komutanlığı'nda Temsili Askerlik Uygulaması Yapılacak.
Gazi, İso Denetimini Geçti
Gazi, İso Denetimini Geçti
Geçen Sene İso 9000 Kalite Belgesi'ni Alan ve Karadeniz Bölgesi'nin İlk Kalite Belgeli Belediyesi Olan Gazi Belediyesi, Türk Standartları Enstitüsü Tarafından İlk Yıl Denetimlerinden Tam Not Aldı.
Siirt Sağlık Müdürlüğü'nden Kalp Sağlığı Haftası ile İlgili Açıklama Siirt Sağlık İl Müdürlüğü, 12-18 Nisan Arası Kutlanan Kalp Sağlık Haftası ile İlgili Bir Açıklama Yaptı.
Irak'ta yerel seçimler, ülkedeki güç yapısını yeniden şekillendirebilir Irak'ta önümüzdeki Ekim ayında yapılacak yerel seçimlerin, ayrılıkçı ve etnik partiler arasında yeni bir mücadeleye sah..
Siirt Sosyal Güvelik Müdür Vekili İsmail Selim'den Açıklama Siirt Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü, Hastanelerde 'Kimlik' Uygulamasının Devreye Girdiğini Bildirerek Vatandaşların Artık Kimlik Num..
Ceyhan'da erkek cesedi bulundu Adana'nın Ceyhan ilçesinde bir derede kimliği belirsiz erkek cesedi bulundu.
Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Işık Koşener, Giresun'da Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Işık Koşener, Giresun'da bazı incelemelerde bulundu.
Savaştepe Emniyeti Polis Haftasında Yeni Binaya Kavuştu
Savaştepe Emniyeti Polis Haftasında Yeni Binaya Kavuştu
Balıkesir'in Savaştepe İlçesinde Polis Haftası Törenlerle Kutlanırken, Emniyet Amirliği Binası da Hizmete Açıldı.
Kocaeli'de uyuşturucu operasyonu Kocaeli'de düzenlenen 3 ayrı operasyonda 445 kg esrar maddesi ele geçirildi. Olaylarla ilgili 7 kişi gözaltına alındı.
Iğdır Emniyeti PUSAT-76 operasyonunda 4 Kaleşnikof marka silah ele geçirdi Iğdır Emniyeti'nin düzenlediği ve PUSAT-76 ismi verilen silah kaçakçılığı operasyonunda 4 adet Kaleşnikof marka sila..
Adana Madeni Sanatkarlar Esnaf Odası Başkanı Cenksever Vefat Etti
Adana Madeni Sanatkarlar Esnaf Odası Başkanı Cenksever Vefat Etti
Adana Madeni Sanatkarlar, Tornacılar ve Kaynakçılar Esnaf Odası Başkanı Muhittin Cenksever Vefat Etti.
Türk Polis Teşkilatı kuruluşunun 163. yıl dönümünü Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 163. yıl dönümü Erzurum'da da düzenlenen törenlerle kutlandı.
Türk Büro-senden Basın Açıklaması
Türk Büro-sen'den Basın Açıklaması
Türk Büro-sen Bursa Şubesi Başkanı İbrahim Bulut, Sosyal Güvenlik Sisteminin Türkiye'de Bütün Meselelerin Sebebi Gibi Gösterildiğini Söyledi.
Polis, Ulusoy'un kız arkadaşına ulaştı Akdeniz Üniversitesi'nde öğrencilerin üzerine silahla ateş eden Ömer Ulusoy'un kullandığı cep telefonu hatlarından birinin bir bayanın üzerine kayıtlı o..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10