10 Nisan 2008 Perşembe Günü Haberleri

10 Nisan 2008 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Ortadoğu Tarım Fuarına Görkemli Açılış
Ortadoğu Tarım Fuarı'na Görkemli Açılış
Diyarbakır'da Düzenlenen Ortadoğu Tarım Fuarı, Görkemli Bir Törenle Açıldı. Açılışa Katılan Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker, Tarım Alanındaki Destekleme Politikalarını Değiştirdiklerini Söyledi.
Kaçak Gürcü işçi kaza geçirince tesbit edildi Yalova'nın Altınova ilçesindeki Hersek bölgesinde bulunan tersanelerde Gürcistan uyruklu kaçak işçi kaza geçirmesi sonucu tesbit edildi.
Fenerbahçe Kulübü'nün Tesisleşme Hamlesi Sürüyor Fenerbahçe Kulübü'nün Tesisleşme Hamlesi Sürüyor.
Beşiktaş, Oftaşspor Maçı Hazırlıklarını Tamamladı
Beşiktaş, Oftaşspor Maçı Hazırlıklarını Tamamladı
Beşiktaş, Yarın Kendi Sahasında Gençlerbirliği Oftaşspor ile Oynayacağı Maçın Hazırlıklarını Akşam Saatlerinde Yaptığı Antrenmanla Tamamlayarak Kampa Girdi.
Alanyada Denizde Kaybolan Turist Bulunamadı
Alanya'da Denizde Kaybolan Turist Bulunamadı
Antalya'nın Alanya İlçesinde 3 Gün Önce Arkadaşları ile Denize Giren ve Dalgalar Arasında Kaybolan 25 Yaşındaki Alman Turist Nils Antonschmih, Hala Bulunamadı.
İlköğretim Öğrencisi Arkadaşını Bıçakladı
İlköğretim Öğrencisi Arkadaşını Bıçakladı
Manisa'da Bir İlköğretim Okulunda Okuyan 2 Öğrenci Arasında Çıkan Kavgada, Öğrencilerden Biri Arkadaşının Bıçaklı Saldırısı Sonucu Ağır Yaralandı.
Balıkadamlar Gölde Kayıp Çocukları Aradı Isparta Eğirdir'de 6 Gündür Kendilerinden Haber Alınamayan 3 Çocuğun Boğulma İhtimali Üzerine Antalya'dan Gelen Balıkadamlar, Eğirdir Gölü'nde Arama Y..
Türkmenistan Uluslararası Müzik Festivali TRT Ses Sanatçıları, Türkmenistan'da Düzenlenen Uluslararası Müzik Festivali'nde Sahne Aldı.
Barroso-türk Görüşmesi
Barroso-türk Görüşmesi
DTP Grup Başkanı Ahmet Türk, AB'nin Türkiye'deki Kültürel, Kimliksel ve Eğitim Alanında Attığı Adımları Kurulacak Bir Komisyonla Daha Yakından İzlemesini İstediklerini Söyledi.
Türkiye-suriye Sınırındaki Mayınlı Araziler Tarımsal Amaçlı Kullanıma Açılacak Türkiye-suriye Sınırındaki Mayınların Temizlenmesi ve Elde Edilecek Arazinin Tarımsal Amaçlı Kullanılmasına İliş..
DTP ABye Türkiyenin Sürekli İzlenmesini Önerdi
DTP AB'ye 'Türkiye'nin Sürekli İzlenmesini' Önerdi
DTP Grup Başkanı Ahmet Türk, 'AB'ye, Türkiye'nin, Kurulacak Daha Etkili Bir Komisyon Tarafından Sürekli İzlenmesini Önerdik' Dedi.
Türk Berbere Küfür Cezası: İdam Suudi Arabistan'dan Allah'a Küfretmele Suçlanan Türk Berbere İnanılmaz Ceza!
'Türkiye'yi Sürekli İzleyin' DTP'li Ahmet Türk'ün, AB Komisyonu Başkanı Barroso'dan Garip İsteği
Türkiye'nin Bu Diziye İhtiyacı Var Efsane Dizi 'Mahallenin Muhtarları'nın Yazarı Kandemir Konduk, Ekrana Döndü. Bu Akşam Atv'de Başlayacak 'Aman Annem Görmesin'; Konduk'un Diğer Projeleri Gib..Efsane Dizi 'Mahallenin Muhtarları'nın Yazarı Kandemir Konduk, Ekrana Döndü. Bu Akşam Atv'de Başlayacak 'Aman Annem Görmesin'; Konduk'un Diğer Projeleri Gibi Yine 'Suya Sabuna Dokunacak' ve Kaybolan Değerlerimizi Hatırlatacak! ..
Çankaya Köşkü'ndeki NATO Zirvesi Sona Erdi Romanya'nın başkenti Bükreş'te devlet ve hükümet başkanları düzeyinde yapılan NATO toplantısının değerlendirildiği zirve sona erdi.
Çankaya Kö..
Barossoya Türkiyeyi İzleyecek Komisyon Önerdik
'Barosso'ya Türkiye'yi İzleyecek Komisyon Önerdik'
AB Komisyonu Başkanı Barroso, DTP Grup Başkanı Ahmet Türk ile görüştü. Ahmet Türk, siyasi, eğitim ve kültürel haklar konusunda Türkiye'yi yakından izleyecek ayrı bir komisyon önerdiklerini söyledi.
DTP'den Barroso'ya Komisyon Önerisi: Türkiye'yi Daha Yakından İzleyecek Bir Komisyon Kurulsun DTP, Barroso'dan, "Türkiye'nin Daha Yakından İzlenmesi" İçin Bir Komisyon Kurulmasını İstedi.
AB Komisyonu Başkanı Barroso, TBMM Genel Kurulu'na Hitap Etti (2) AB Komisyonu Başkanı Jose Manuel Barroso, Pkk/kongra-gel'in Herhangi Bir Şüphe Olmaksızın Bir Terör Örgütü Olduğunu ve AB'nin..
Tuncelideki Askeri Operasyon
Tunceli'deki Askeri Operasyon
Tunceli'de 11 Teröristin Ölü Ele Geçirildiği Pülümür Vadisi'ndeki Operasyonun Ardından Sarp Yamaçlardan Asker Alan Pilotların Maharetleri Takdir Topladı.
Vural: Bahçeli, Düşüncelerini Barroso'ya İletti MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin 'Kamuoyunun Malumu Olan Düşüncelerini' Doğrudan AB Komisyonu Başkanı Jo..
Borsada %1,87'lik Düşüş İstanbul Menkul Kıymetler Borsası"nda (İMKB) İşlem Gören Hisse Senetleri Günlük Bazda Ortalama Yüzde 1,87 Değer Yitirdi. İMKB Ulusal 100 Endeksi, İkinci Seansta 166,88..
Dolar 1.31 YTL'ye Çıktı Borsalardaki Düşüşlerin Gelişen Piyasalara Satış Getirmesiyle Dolar/ytl Yükseldi. Bankacılar, Avrupa Borsalarının ve ABD Borsalarının Vadeli İşlemlerde Ekside Olması v..
Zonguldak Tso, Konya To ile Karşılaşacak
Zonguldak Tso, Konya To ile Karşılaşacak
Zonguldak Ticaret Odası (To) Futbol Takımı Ankara'da Konya Ticaret ve Sanayi Odası ile Karşılaşacak.
Üniversitelilerin AB Destekli Kültür Paylaşımı
Üniversitelilerin AB Destekli Kültür Paylaşımı
Amasya Üniversitesi'nin Gençlik Projeleri Kapsamında Hazırladığı ve AB'nin Kabul Ederek Desteklediği 'Do You Like Music', 'Let's Meet İn Music' İsimli Proje Kapsamında Avrupalı Üniversiteli Gençler Türk Kültürünü Tanıma...
Unesco Safranboluda Çalışmalara Başladı
Unesco Safranbolu'da Çalışmalara Başladı
Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Kurumu "Unesco" 23-28 Mayıs 2008 Tarihleri Arasında Güney Doğu Avrupa Uzmanlar Toplantısını ve 23 Mayıs 2008 Günü de Unesco Türkiye Milli Komisyonu Yönetim Kurulu Toplantısını...
Sinopta Polis Haftası Etkinlikleri
Sinop'ta Polis Haftası Etkinlikleri
Türk Polis Teşkilatı'nın Kuruluşunun 163. Yıl Dönümü Etkinlikleri Kapsamında Sinop Polisevi'nde Kokteyl Düzenlendi.
Gazeteci Yazar Banu Avar, Konya'da İmza Gününe Katıldı Gazeteci-yazar Banu Avar, Konya'da İmza Gününe Katıldı.
Baykal: Kapatma Sözü Görüşmede de Ağzından Çıkmadı CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, AB Komisyonu Başkanı Jose Manuel Barroso'nun, TBMM Genel Kurulunda Kendisinden Beklenen Bir Konuşma Yaptığın..
Ukrayna Cumhurbaşkanı Yuşçenko, Arap Birliği Genel Sekreteri Musa ile Görüştü Ukrayna Cumhurbaşkanı Viktor Yuşçenko, Mısır'daki Temasları Kapsamında Arap Birliği Genel Sekreteri Amr Musa ile ..
Hasan Öztürkmen Yeniden CHP Gaziantep İl Başkanı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gaziantep İl Kongresi'nde 400 Delegeden 200'ünün Oyunu Alan Hasan Öztürkmen Yeniden Başkan Seçildi.
Yüksekova'daki Nevruz Olaylarında Yaralanan 1 Kişi Daha Hayatını Kaybetti Hakkari'nin Yüksekova İlçesindeki Nevruz Olaylarında Yaralanan ve Kaldırıldığı Hastanede 19 Gündür Tedavisi Süren Fah..
Kadınlarda En Sık Görülen Hastalık Meme Kanseri
Kadınlarda En Sık Görülen Hastalık Meme Kanseri
Samsun Gazi Devlet Hastanesi Genel Cerrah Uzmanı Opr. Dr. Özlem Karaca Ocak, Kadınlarda En Sık Görülen Hastalığın Meme Kanseri Olduğunu Söyledi.
Barroso: Reformları Hızlandırın
Barroso: Reformları Hızlandırın
AB Komisyonu Başkanı Jose Manuel Barroso Meclis Genel Kurulu'na Hitap Etti. Barroso Konuşmasında Reform Sürecinin Hızlandırılmasından, Laiklik Tartışmalarına, Pek Çok Konuyu Değerlendirdi.
D&r Kitap Festivali Devam Ediyor Çok Satan Kitaplarda İndirimler ve Özel Fırsatlarla Birlikte, Ünlü Yazarların Konuk Olduğu D&r Kitap Festivali Tüm Hızıyla Devam Ediyor.Çok Satan Kitaplarda İndirimler ve Özel Fırsatlarla Birlikte, Ünlü Yazarların Konuk Olduğu D&r Kitap Festivali Tüm Hızıyla Devam Ediyor.
'Ebru Kim Ki, Onu Taklit Edeyim' Dördüncü Albümü 'Yürüyorum Zafere' ile Müzik Dünyasına 3 Yıl Aradan Sonra Dönüş Yapan Devrim Erdem, İddialı.Dördüncü Albümü 'Yürüyorum Zafere' ile Müzik Dünyasına 3 Yıl Aradan Sonra Dönüş Yapan Devrim Erdem, İddialı.
AB Heyeti Protesto Edildi
AB Heyeti Protesto Edildi
Halkın Kurtuluş Partisi (Hkp) Üyeleri, AB Komisyonu Başkanı Jose Manuel Durao Barroso ve AB Komisyonu'nun Genişlemeden Sorumlu Üyesi Olli Rehn'den Oluşan AB Heyetini Protesto Etti.
Danimarka'da Terör Alarm Seviyesi Yükseltildi Danimarka Güvenlik ve İstihbarat Servisi (Pet), Aşırı Militan Grupların Aktif Oldukları Gerekçesiyle Terör Alarm Seviyesini Yükseltti.
Bush, Petraeus'un Tavsiyelerini Onayladı ABD Başkanı George W. Bush, ABD Ordusu'nun Irak'taki Komutanı David Petraeus'un, Irak'taki ABD Askerlerinin Çekilmesine Temmuz Ayında Ara Verilmesi Ön..
Barroso, TBMM Genel Kuruluna Hitap Etti
Barroso, TBMM Genel Kurulu'na Hitap Etti
AB Komisyonu Başkanı Jose Manuel Barroso, Türk Toplumu İçindeki Laikliğe Dair Tartışmaların Öneminin Farkında Olduğunu Söyledi.Barroso, 'AB Komisyonu'nun Bu Konuda Taraf Almasını Beklemeyin.' Dedi.
AB Komisyonu Başkanı Barroso, MHP Lideri Behçeli'yi Ziyaret Etti AB Komisyonu Başkanı Jose Manuel Barroso, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile Görüştü. MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, Bah..
Bafra Tsoya Kalite Belgesi
Bafra Tso'ya Kalite Belgesi
Samsun'un Bafra Ticaret ve Sanayi Odası(tso), Avrupa Ülkeleri Standardı Olarak Kabul Edilen ve Sürekli Gelişmeyi Hedefleyen Iso 9001:2000 Kalite Sistemi Belgesini Almaya Hak Kazandı.
Baykal-barroso Görüşmesi Sona Erdi CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, AB Komisyonu Başkanı Jose Manual Borroso ile Görüşmesinde AK Parti'ye Yönelik Kapatma Davasının Gündeme Gelmediğini Belirter..
Temsili Müdür Okul Önlerinde Güvenlik İstedi
Temsili Müdür Okul Önlerinde 'Güvenlik' İstedi
Türk Polis Teşkilatı'nın 163. Kuruluş Yıldönümü Dolayısıyla Temsili Olarak Samsun Emniyet Müdürü Mustafa İlhan'ın Koltuğuna Oturarak Kısa Bir Süreliğine Emniyet Müdürü Olan Kız Öğrenci, Şube Müdürlerine Telsizle Talimat...
Akdeniz Üniversitesi'ndeki silahlı saldırıya karşı üniversite konseyi başkanları teyakkuza geçti Antalya Akdeniz Üniversitesi'nde yaşanan ve 7 kişinin yaralanmasıyla sonuçlanan olaylar sebebi..
Barroso ile görüşen Baykal: "Demokratikleşme kararımızın çok temel köklü bir karar olduğunu anlattım" AB Komisyonu Başkanı Jose Manuel Barroso ve Komisyonun Genişlemeden Sorumlu Komiseri Olli..
Sahte altın bileklik dolandırıcıları Adliye'ye çıkarıldı Zonguldak'ta, sahte altın bileklikle kuyumcuları dolandıran 3 kişi, Zonguldak Adliyesi'ne çıkarıldı.
Baykal: Barrosodan Beklenecek Bir Konuşmaydı
Baykal: Barroso'dan Beklenecek Bir Konuşmaydı
Baykal, AB Komisyonu Başkanı Jose Manuel Barroso'nun TBMM Genel Kurulu'nda Yaptığı Konuşmada AKP Hakkında Açılan Kapatma Davasıyla İlgili Bir Değerlendirmede Bulunmamasını Olumlu Karşıladı.
Barroso, Türk'ü Ziyaret Etti AB Komisyonu Başkanı Jose Manuel Barroso, DTP Grup Başkanı Ahmet Türk'ü Ziyaret Etti.
Tff 2. Lig Yükselme Grubu Tff 2. Lig Yükselme Grubu Lideri Kardemir Karabükspor, Hafta Sonu Kendi Sahasında Tarsus İdmanyurdu ile Oynayacağı Maçın Hazırlıklarını Galibiyet Parolasıyla Sürdürü..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10