1 Nisan 2008 Salı Günü Haberleri

1 Nisan 2008 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kasımpaşa'nın başarılı oyuncusu Jens Berthel: "Hayatımız kamplarda geçiyor" Kasımpaşa'nın sezon başında Silkeborg'dan transfer ettiği 25 yaşındaki Danimarkalı savunma oyuncusu, takımının en i..
TFF Başkanı Doğan, Bank Asya 1. Lig Başkanlarıyla buluştu Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan, Bank Asya 1. Lig kulüp başkanlarıyla İstanbul'da biraraya geldi.
30 Milyon YTL'lik Maç! Fenerbahçe-Chelsea Karşılaşması Bilet Satışından Taraftarların Türkiye"de Konaklamasına Kadar 22.6 Milyon YTL"lik Değer Yaratacak. Bir Maçla Dönecek Toplam Para 30 Mily..
Dünyayla Büyüdük Şimdi de Dünyayla % 45 Yavaşlıyoruz Türkiye 2007"yi Yüzde 4.5"lik Büyümeyle Tamamladı. Bu 2001 Krizi Sonrası En Düşük Büyüme Oldu. Tarımda Küçülme, ve İç Talepte Azalmanın Gö..
...izmir'de Elde Var Hüzün 3 Yıldır Expo 2015"e Ev Sahipliği için Hazırlanan İzmir, Dün Paris"te Yapılan Oylamadan Sonra Büyük Hayal Kırıklığı Yaşadı. İzmir, Oylama Sonucunda Fuar için Ev Sah..
Yıllık Dış Ticaret Açığı 65.7 Milyar Dolar Türkiye"nin Yıllık İthalatı 180 Milyar Doları Aşarken, Yılık Dış Ticaret Açığı da 66 Milyar Dolara Yaklaştı. Türkiye İstatistik Kurumu (Tüik) Verile..
Trafik Kazalarında Yeni Dönem Maddi Hasarlı Trafik Kazalarında Sürücülerin, Trafik Polisini Beklemeden Kendi Aralarında Tutanak Düzenlemesine İmkan Sağlayan Uygulama Gece Yarısından İtibaren ..
Borsa Yatırımcısına Öneriler Ata Yatırım Baş Ekonomisti Dr. Nurhan Toğuç, AKP"nin Kapatılması Davasının Anayasa Mahkemesi"nce Kabul Edilmesiyle Ortaya Çıkan Sürecin Uzun ve Zor Olacağını Beli..
Dolarda Neler Olacak? AKP"ye Karşı Açılan Kapatma Davasının Anayasa Mahkemesi Tarafından Kabulüyle Yükselen Para Piyasalarında Global Borsalardaki Toparlanmanın da Etkisiyle Daha Sakin Bir Gü..
Çalışanların Eylem Günü 14 Mart"taki İki Saatlik İş Bırakma Eyleminden Sonra Çalışanlar, Bugün Yine Meydanlara Çıkacak. Bugün Çalışanlar Saat 14:00"de İş Bırakacak. *disk, Kesk, TMMOB, Ttb ve..
Devlet Bakanı Tüzmen : "Uluslararası Platformda Cevap Veremiyoruz" Devlet Bakanı Kürşat Tüzmen, AKP'nin kapatılma davasını, "Bu üzücü bir olay" diye değerlendirdi.
Bakan Tüzmen, AKP'nin ..
Kitap kurdu öğrencilerden kitap okumalı eylem
Kitap kurdu öğrencilerden kitap okumalı eylem
Kütüphaneler haftası dolayısıyla resmi etkinlikler yapılırken, kitap kurdu öğrenciler bu haftanın önemini anlatmak için okullarının kapısında iki saat kitap okuma eylemi gerçekleştirdi.
The Times: "Türkiye'den Ne Farkımız Var?" İngiltere'de kıdemli bir polisin "West Yorkshire polisinin prestijine zarar verdiği" gerekçesiyle disiplin soruşturması ile karşı karşıya kalması tep..
Şahin: Demokrasiye Gölge Düşer Kapatma Davası ve Cumhurbaşkanı Gül?ün Durumunu Yorumladı
'Ağabey Aradığım Kızı Buldum' Şehit Asker Düğününü Yapamadı
Şubat Ayının Altın Futbolcusu Mehmet Topuz Türk Kalp Vakfı 11 Altın Adam Yarışması'nda Şubat Ayının Değerlendirildiği Jüri Toplantısı Yapılırken, Ayın Altın Futbolcusu Kayserispor'dan Mehmet ..
Kablotv'de Dijital Yayın Dönemi Türksat A.ş., Ankara, İstanbul, İzmir ve Manisa'da Kablotv Dijital Test Yayınlarının Başladığını Bildirdi.
Selçuk Şahin: "Protestoyla oyuncu kazanılmaz" Fenerbahçeli Selçuk Şahin, Fenerbahçe'ye geldikten sonra sakatlanmasının kendisinin bir-iki yılına malolduğunu söyledi.
Bitliste dört kız masa tenisçisi 3 yıldır branşlarındaki madalyalara ambargo koyuyor
Bitlis'te dört kız masa tenisçisi 3 yıldır branşlarındaki madalyalara ambargo koyuyor
Bitlis'te yıldızlar kategorisinde mücadele eden 75. Yıl İlköğretim Okulu'ndan dört kız masa tenisçisi 3 yıldır branşlarındaki madalyalara ambargo koyarak rakiplerine geçit vermiyor. Geçtiğimiz hafta içinde düzenlenen...
Borsa, ilk seansı 578.04 puanlık artışla 39.593,48 puandan tamamladı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, ilk seansı 578.04 puanlık artışla 39.593,48 puandan tamamladı..
Malatyada vergi rekortmenleri belli oldu
Malatya'da vergi rekortmenleri belli oldu
Malatya'da vergi rekortmenleri belli oldu. 2007 yılında en yüksek vergiyi Petek Eczanesi sahibi Enes Faruk Özdemir verdi. Özdemir 547 bin 647 YTL beyanda bulundu.
Rusya'da 'Kıyamet tarikatı' üyesi 14 kişi daha mağaradan çıktı Rusya'nın Penza bölgesinde 5 aydır kıyametin gelmesini bekleyen tarikat üyelerinden 14 kişi daha mağaranın çökmesi nedeni ile dı..
Başbakan Yardımcısı Çiçek'ten 'İnsan Hakları Genelgesi' İnsan Haklarından Sorumlu Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek¸ 24 Mart'ta valiliklere, kaymakamlıklara, 81 il ve 850 ilçed..
Çobana Hakaretten Yargılanacaklar
Çobana Hakaretten Yargılanacaklar
Bir Televizyon Kanalında Köylülere ve Özellikle Adıyamanlılar Hakaret Ettikleri Gerekçesiyle Manken Aysun Kayacı ve Oyuncu Müjde Ar Hakkında Suç Duyurusunda Bulunuldu.
Bitlis Özel Reşat Kazancı İlköğretim Okulu, olimpiyatta Türkiye derecesi elde etti
Bitlis Özel Reşat Kazancı İlköğretim Okulu, olimpiyatta Türkiye derecesi elde etti
Bitlis'in Güroymak ilçesine bağlı Çıtak köyünde ikamet eden 12 kardeşten 5'incisi olan Emin Polater, Samanyolu Koleji'nin her yıl düzenlediği Türkiye geneli matematik olimpiyatında Türkiye 3'üncüsü oldu.
Batman Çevre Gönüllüleri Derneği, balık katliamına dikkat çekti
Batman Çevre Gönüllüleri Derneği, balık katliamına dikkat çekti
Batman Çevre Gönüllüleri Derneği, avlanma yasağının başladığı bu günde balık katliamına dikkat çekti.
Silah ve mermileri piknik tüpünde saklamış
Silah ve mermileri 'piknik tüpü'nde saklamış
Osmaniye piknik tüpünü zula olarak kullanan ve içerisine silah ve mermi yerleştirdiği tespit edilen bir şahıs yakalandı.
Satıcı: "Gerilimin Faturası Ekonomiye Çıkıyor" Tim Başkanı Oğuz Satıcı, Türkiye'de Son Günlerde Yaşanan Gelişmelerin, Türkiye'yi Tüm Kurumları ve Kuralları ile Eksiksiz İşlemesi Gereken Hukuk..
AKPnin Tarihi Grubu Toplandı
AKP'nin Tarihi Grubu Toplandı
Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Tarafından Kapatma Davası Açılan ve Anayasa Mahkemesi Tarafından Kapatılma İddianamesi Kabul Edilen AKP'nin TBMM Grubu Erdoğan Başkanlığında Toplandı.
Fenerbahçe-chelsea Maçını 311 Basın Mensubu İzleyecek Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde Fenerbahçe ile İngiltere'nin Chelsea Takımı Arasında Yapılacak Çeyrek Final İlk Maçına Türk ve Yabancı Basın ..
Teknik Müşavirlik Kongresi Türk Müşavir Mühendisler ve Mimarlar Birliği'nin 6. Teknik Müşavirlik Kongresi, 3-4 Nisan'da Ankara Swissotel'de Gerçekleştirilecek. Kongrede Teknik Müşavirliğin Ko..
Bush'tan Ukrayna'ya NATO İçin Destek ABD Başkanı George Bush, Ukrayna'nın NATO'ya Üye Olma Arzusuna Destek Vereceklerini Bildirdi.
Borsa 578,04 Puan Arttı İMKB Bileşik Endeksi Birinci Seansta, Dünkü İkinci Seans Kapanışına Göre 578,04 Puan Artarak 39.593,48 Puandan Kapandı. Hisse Senetleri Ortalama Yüzde 1,48 Değer Kazan..
Müsiad: "Siyaset ve Ekonomi Belirsiz Sürece Girdi" Müsiad Başkanı Ömer Bolat, AKP'nin Kapatılmasına Yönelik İddianamenin Anayasa Mahkemesi Tarafından Kabul Edilmesiyle Birlikte Hem Siyasi, He..
Rice Israrlı Oldu, Barak Yumuşadı İsrail Savunma Bakanı Ehud Barak, Gazze Şeridi ile İsrail Arasındaki Sınır Geçişlerinin Filistin Yönetimi Temsilcilerine Bırakılması Konusunda Bir Süredir Ta..
Adalet Bakanı Şahin: "Ekonomi Olumsuz Etkileniyor" Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin, Anayasa Mahkemesi'nin AKP'nin Kapatma Davasına İlişkin Verdiği Kararı Değerlendirdi. Şahin, "Bu Konunun Süre..
Depremle Sallanan Çorum'a Kızılay'dan Afet Ekibi Çorum'un Uğurludağ ilçesinde dün gece meydana gelen 4.2 büyüklüğündeki deprem sonrasında Türk Kızılay'ı bölgeye 1 öncü araç ve 3 uzman afet pe..
Kına Provası Yaptı Ebru Gündeş, Osmantan Erkır ile Birlikte Bir Arkadaşının Kına Geccesine Katıldı.Ebru Gündeş, Osmantan Erkır ile Birlikte Bir Arkadaşının Kına Geccesine Katıldı.
9 Terörist Öldürüldü Genelkurmay Dün Çıkan Çatışmada 3 Askerin Şehit Olduğu Açıkladı
İzmir Şokta, Milano Kazandı! Önce Expo 2015'i İzmir'in Kazandığı Haberleri Geldi Ama Sonra Yapılan Resmi Açıklamayla Sevincimiz Kursağımızda Kaldı
Fenerbahçe-Chelsea maçı Rus basınında geniş yer buluyor Fenerbahçe ile Chelsea arasında yarın oynanacak Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final ilk maçı Rusya basınında geniş yer buldu.
CAS Üyesi Avukat Erkiner: 'Beşiktaşın Del Bosque davasında keşke ben haksız çıksaydım'
CAS Üyesi Avukat Erkiner: "Beşiktaş'ın Del Bosque davasında keşke ben haksız çıksaydım"
Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi (CAS) Üyesi ve Kadir Has Üniversitesi Spor Hukuku Uygulamaları Merkezi Müdürü Kısmet Erkiner, Beşiktaş'ın Del Bosque davasında haklı çıkmaktan üzüntü duyduğunu söyledi.
Servet Çetin: 'Hata yapmaktan korkmuyorum. İstikrarın olduğu yerde varım'
Servet Çetin: "Hata yapmaktan korkmuyorum. İstikrarın olduğu yerde varım"
Galatasaraylı Servet Çetin, istikrarın olduğu her yerde olacağını belirterek, "Ben her zaman istikrardan yanayım. Hata yapmaktan korkmuyorum" dedi.
Yılmaz Vural: 'Fenerbahçe, Chelsea karşısında başarılı olacaktır'
Yılmaz Vural: "Fenerbahçe, Chelsea karşısında başarılı olacaktır"
Teknik Direktör Yılmaz Vural, Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'nde İngiliz ekibi Chelsea karşısında başarılı olacağına inandığını söyledi.
TFF, İddia ve İnteltek 'etik değerlerin korunması protokolü imzalandı Türkiye Futbol Federasyonu, Spor Toto Teşkilatı ve İddiaa arasında Futbolda Etik Değerlerin Korunmasına ilişkin Bilgi Pay..
Elazığlı meyve üreticileri 'Karakele' hastalığına karşı uyarıldı Elazığ Tarım İl Müdürü Rüştü Emir, meyve üreticilerini 'Karakele' hastalığına karşı uyararak ilaçlama zamanının geldiğini söyl..
Romanya'da Bush için yollar şampuanla yıkanıyor Romanya'nın başkenti Bükreş'te 2-4 Nisan tarihleri arasında yapılacak NATO Zirvesi için bu ülkeye gelecek Amerika Birleşik Devletleri Başka..
Ege Koop Genel Başkanı Aslan: 'İzmir büyük bir fırsatı kaçırdı'
Ege Koop Genel Başkanı Aslan: "İzmir büyük bir fırsatı kaçırdı"
EXPO 2015'in İzmir'e verilmemesini değerlendiren Ege Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan, büyük bir fırsatın kaçırıldığını belirterek, "Bu süreç bize ders olmalı. Her şeyin sonu değil ama üzücü. Bugünden itibaren sanki...
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10