9 Mayıs 2008 Cuma Günü Haberleri

9 Mayıs 2008 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kuluda Trafik Kazası: 3 Yaralı
Kulu'da Trafik Kazası: 3 Yaralı
Konya'nın Kulu İlçesine Bağlı Tavşançalı Beldesinde Meydana Gelen Trafik Kazasında 3 Kişi Yaralandı.
Elazığda Susuz Köy Kalmıyor
Elazığ'da Susuz Köy Kalmıyor
Elazığ Valisi Muammer Muşmal, Son 3 Yılda 500'den Fazla Köye Su Götürdüklerini Söyledi.
Sdüde Rektörlük Seçimi
Sdü'de Rektörlük Seçimi
Süleyman Demirel Üniversitesi'nde Yapılan Rektörlük Seçimlerinde Rektör Prof. Dr. Metin Lütfi Baydar En Fazla Oy Alan İsim Oldu.
Toroslar Belediyesi, Annelere Fidan Hediye Etti
Toroslar Belediyesi, Annelere Fidan Hediye Etti
Mersin'in Toroslar Belediyesi, Anneler Günü Dolayısıyla, Annelere Kendi Fidanlığında Yetiştirdiği 20 Bin Çiçek Dağıttı.
Eskişehir'de Karbonmonoksit Zehirlenmesi Eskişehir'de Gece Yaktıkları Sobadan Sızan Karbonmonoksit Gazından Zehirlenen 3 Kişi Hastaneye Kaldırıldı.
Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Dersanelerle Tanışma Toplantısı Düzenledi
Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Dersanelerle Tanışma Toplantısı Düzenledi
Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Atilla Gülsar, Eğitim Camiasıyla Tanışma Toplantılarını Sürdürüyor. Demirtaşpaşa Endüstri Meslek Lisesi'nde Özel Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi Kurucuları ve Müdürleri ile Bir Araya Gelen...
Aydın Valisi Mustafa Malay'ın 'Anneler Günü' Mesajı Aydın Valisi Mustafa Malay, Pazar Günü Kutlanacak Olan Anneler Günü Nedeniyle Yayınladığı Mesajda Tüm Annelerin Gününü Kutladı.vali Malay "..
AK Parti Adana Milletvekili Küçükaydın: '43 Yeni İlçeyle Hizmette Dengeyi Sağladık'
AK Parti Adana Milletvekili Küçükaydın: "43 Yeni İlçeyle Hizmette Dengeyi Sağladık"
AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Adana Milletvekili Ali Küçükaydın, Küçük Belediyelerin Kapatılarak, Yeni İlçe Belediyelerinin Oluşturulmasını "Kazanım" Olarak Gördüklerini Söyledi.
Vezirköprü Kaymakamlığına Kalite Belgesi
Vezirköprü Kaymakamlığı'na Kalite Belgesi
Samsun'un Vezirköprü İlçe Kaymakamlığı, 'Vatandaş Odaklı Hizmeti En Üst Düzeye Çıkarma' Hedefi Kapsamında Yaptığı Çalışmalar Sonucu 'Iso 9001:2000 Kalite Belgesi' Aldı.
Başkan Küçüklerden Anneler Gününe Mesajı
Başkan Küçükler'den Anneler Gününe Mesajı
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Küçükler, Anneler Günü Dolayısıyla Yayınladığı Mesajda, "Anneler, Eşsiz Şefkatin Sembolüdür" Dedi
KKTC Dışişleri Bakanı Avcı: "Türkiye'nin Garantörlüğünden Vazgeçmeyiz" Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Turgay Avcı, Türkiye'nin Garantörlüğünün Ke..
Kızıltepeye 2,5 Ay Aradan Sonra Yağmur Yağdı
Kızıltepe'ye 2,5 Ay Aradan Sonra Yağmur Yağdı
Son 50 Yılın En Kurak Mevsimini Yaşayan Mardin'in Kızıltepe İlçesinde 2,5 Ay Aradan Sonra Yağmur Yağdı. Yağışla Birlikte Çiftçiler de Rahat Bir Nefes Aldı.
Vakıflar Haftası Türk Diyanet Vakıf-sen ve Kamu-sen Ordu İl Temsilcisi Bekir Karakış, Günümüzde Maddi Hayatın Girdabında Boğulan Türk İnsanının Vakıfların Şefkatli Eline İhtiyacının Daha da A..
Zafer Plazada Anneler Günü Sergisi
Zafer Plaza'da Anneler Günü Sergisi
Özel Yiğitalp Anaokulu 4 - 5 ve 6 Yaş Grubu Öğrencilerinin Yaptıkları Kağıt İşleri, Boyama-baskı, Kolaj Çalışmaları, Monotip Baskı, Ebru Tekniği ve Karma Teknik Çalışmalardan Oluşan Eserleri Zafer Plaza'de Sergileniyor.
Büyükşehirden Serdivana Yeni Bulvar
Büyükşehir'den Serdivan'a Yeni Bulvar
Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Serdivan Belediyesi ile Birlikte Şehre Yeni Bir Bulvar Daha Kazandırıyor.
Babacan: Kıbrısta Yeni Bir Ortaklık Gerek
Babacan: Kıbrıs'ta Yeni Bir Ortaklık Gerek
Babacan, Kıbrıs Sorununun Müzakerelerle Çözülmesini İstediklerini Belirtti, 'Türk Tarafı, Siyasi Eşitliğe, İki Kesimliliğe, İki Kurucu Devletin Eşit Statüsüne Dayanan Yeni Bir Ortaklığa Hazırdır' Dedi
Edremitte MHPli Hanımlardan Anneler Günü Programı
Edremit'te MHP'li Hanımlardan Anneler Günü Programı
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Edremit Kadın Kolları Teşkilatı, "Anneler Günü" Programı Hazırladı.
Mersin'de 'Yerel Medyana Sahip Çık Kampanyası' Mersin Gazeteciler Cemiyeti (Mgc), Yerel Medyayı Güçlendirmek, Çok Okunup, Çok Dinlenmesini ve İzlenmesini Sağlamak Amacıyla Toplumun Her Kesimi..
DSP Genel Başkan Yardımcısı Hasan Macit Türkiye Gazetesini Ziyaret Etti
DSP Genel Başkan Yardımcısı Hasan Macit Türkiye Gazetesini Ziyaret Etti
Türkiye Gazetesi Burdur İl Temsilcisi Cemalettin Bektaş'ı Ziyaret Eden DSP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Hasan Macit, Burdur'un Sorunlarına Değindi.
Yıllık Cari Açık 40 Milyar Doları Aştı Cari Açık, Mart Ayında Geçen Yılın Aynı Ayına Göre Yüzde 37 Artarak 4 Milyar 157 Milyon Dolara Yükseldi.
Petrol Fiyatları Tutulmuyor Uluslararası Piyasalarda ABD Ham Petrolünün Varil Fiyatı 126 Doları da Geçti.
Keleste Mahalli Yemek Sergisi
Keles'te Mahalli Yemek Sergisi
Keles'te Mahalli Yemekler Görücüye Çıktı.
Tgf'den Gazete Bürosuna Saldırıya Kınama Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Sekreteri Erdoğan Kahya, Manavgat'ta İki Gazetenin Ortak Kullandığı Büroya Yapılan Molotof Kokteylli Saldırıyı K..
Aktif Aksesuar Mağazısına Görkemli Açılış
Aktif Aksesuar Mağazısı'na Görkemli Açılış
Samsun'da, İstiklal Caddesi Üzerine Kurulan 'Aktif Aksesuar Mağazası', Görkemli Bir Törenle Kapılarını Müşterilerine Açtı.
Atık Yağları Börekçilere Vermişler Sakarya Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkalığı, 'Bitkisel Atık Yağların Kontrolü Yönetmeliği' Gereği, Yetki Sahasında Bulunan Lokanta..
Bilecikte Silah Operasyonu: 30 Gözaltı
Bilecik'te Silah Operasyonu: 30 Gözaltı
Bilecik'te Jandarma Tarafından Gerçekleştirilen Operasyonda 29 Tabanca, 20 Kuru Sıkı Tabanca, 45 Av Tüfeği Ele Geçirilirken, 30 Kişi Gözaltına Alındı.
Söke CHPde Yeni Başkan Dönemi
Söke CHP'de Yeni Başkan Dönemi
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Söke İlçe Teşkilatı'nda İlçe Başkanı Erkan Polat ve Beraberinde Yönetim Kurulu Üyelerinin İstifa Etmelerinden Sonra Düşen ve Boşalan Yönetim Kurulu CHP Genel Merkezi Tarafından Atandı.
Tügef'ten 'Anneler Günü' Kutlaması Ankara'da, Türkiye Gençlik Kulübü Federasyonu (Tügef) Tarafından Anneler Günü Programı Düzenlendi.
Eskişehir'de "Nanoteknoloji Uygulamalarına Genel Bir Bakış ve Yeni Nesil Güneş Hücreleri" Konferansı Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Fizik Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Raşit Turan, 21...
Yozgat Valisi Amir Çiçek Emekli Öğretmen Tarafından Oluşturulan Müzeyi Gezdi
Yozgat Valisi Amir Çiçek Emekli Öğretmen Tarafından Oluşturulan Müzeyi Gezdi
Yozgat Valisi Amir Çiçek, Sorgun İlçesine Bağlı Bahadın Beldesinde Bir Dizi Gezi ve İncelemelerde Bulundu.
Babaeski Emniyet Müdürlüğü'ne Araç Takviyesi Babaeski Huzurlu ve Güvenli Yaşam İçin Dayanışma Derneği Tarafından İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne Hediye Edilen 1 Minibüs ve 3 Otomobil, Düzenlenen Tö..
AK Parti Kadın Kolları Başkanı Şadiye Öztürk'ten Anneler Günü Mesajı Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Sivas Teşkilatı Kadın Kolları Başkanı Şadiye Öztürk, Anne Olmanın Dünyanın Kutsal Gö..
AB Sivas Bürosundan Sivil Toplum Kuruluşlarına Proje Çağrısı Türkiye'de Sivil Girişimler Olan Sivil Toplum Kuruluşlarının Kapasitelerini Güçlendirerek Katılımcı Demokrasinin Gelişimine Katkıd..
Taviloğlundan İspanyol Tipi Kooperatifçilik Çağrısı
Taviloğlu'ndan İspanyol Tipi Kooperatifçilik Çağrısı
Gemlik Ticaret Borsası Tarafından Zeytin ve Zeytinyağı Sektörünün Sorunlarını Masaya Yatırmak, Çözüm Bulmak, Sonucu, Başta TBMM Araştırma Komisyonu Olmak Üzere İlgili Kurum ve Kuruluşlara Sunmak Üzere Bir Toplantı...
A Milli Bayan Voleybol Milli Takımı Fransa Yolcusu
A Milli Bayan Voleybol Milli Takımı Fransa Yolcusu
Genişletişmiş Kadrosuyla İstanbul'da Çalışmalarına Devam Eden Türkiye A Milli Bayan Voleybol Takımı, Avrupa Şampiyonası Elemesi, Grand Prix Gibi Önemli Turnuvalara Hazırlık Amacıyla Kamp Yapmak Üzere Fransa'ya Gidiyor.
İsmemlilerin Hediyesi Beşiktaş Antrenmanı
İsmem'lilerin Hediyesi Beşiktaş Antrenmanı
İstanbul Gençlik Rehabilitasyon ve Meslek Edindirme Merkezi'ndeki (İsmem) Eğitimlerde Başarılı Olan 10 Genç, Kurum Yönetimi Tarafından Beşiktaş Nevzat Demir Tesislerine Götürüldü. Beşiktaşlı Futbolcular ve Teknik...
Mart Ayında Cari Açık 4 Milyar 157 Milyon Dolar Oldu 2008 Yılının Mart Ayında Cari Açık, Bir Önceki Yılın Aynı Ayıyla Karşılaştırıldığında Yüzde 37 Oranında Artarak 3 Milyar 35 Milyon Dolarda..
Hüseyin Baybaşin Davasında Karar "Uluslararası Uyuşturucu Ticareti Yaptığı" İddiasıyla Hollanda'da Müebbet Hapis Cezasına Çarptırılan Hüseyin Baybaşin'in de Aralarında Bulunduğu 30 Sanığın Ya..
Tuzla'da Patlama: 1 Ölü, 6 Yaralı Tuzla'da Bir Tersanede Bulunan Geminin Onarımı Sırasında Meydana Gelen ve 1 Kişinin Hayatını Kaybettiği 6 Kişinin de Yaralandığı Patlamanın Ardından Bomba Uz..
Istıranca Belediyeler Birliği Toplantısı Edirne'de Yapıldı Bulgaristan Istıranca Belediyeler Birliği'ne Üye Belediye Temsilcileri, "Sınır Ötesi Bölgelerinin Birlikte İstikrarlı Kalkınması" Pr..
Baran Tursun Davasında Deliller İstanbul 1. İhtisas Adli Tıp Kurumuna Gönderildi
Baran Tursun Davasında Deliller İstanbul 1. İhtisas Adli Tıp Kurumu'na Gönderildi
İzmir'de Dur İhtarına Uymadığı Gerekçesiyle Uyarı Ateşi Açarak Baran Tursun'un Ölümüne Yol Açtığı İddia Edilen Polis Memurunun Üçüncü Duruşması, Karşıyaka 1. Ağır Ceza Mahkemesi'nde Görüldü.
Güney Afrikadan İzmire Sıcak Teklif
Güney Afrika'dan İzmir'e Sıcak Teklif
Güney Afrika Büyükelçisi Tebego Seo Kolo, Ege Bölgesi Sanayi Odası (Ebso) Başkanı ve Fahri Konsolos Tamer Taşkın'la Birlikte İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nu Makamında Ziyaret Etti. Türkiye'de Üç Ay...
Germencikte Kışın Boş Araziler Bezelyeyle Değerlendirilecek
Germencik'te Kışın Boş Araziler Bezelyeyle Değerlendirilecek
Germencik İlçe Tarım Müdürlüğü Tarafından Yapılan Bezelye Çeşit Adaptasyon Denemesi Sonuçlandı.
Ofta Trafik Haftası Kutlandı
Of'ta Trafik Haftası Kutlandı
Of İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Trafik Tim Komutanlığı'nın Düzenlediği Karayolları ve Trafik Haftası Etkinliklerinde Seminer Verilirken, Bilgilendirme Standları Açıldı.
Eski Hükümlü, Esnaf Desteği ile Çiçekçi Dükkanı Açtı
Eski Hükümlü, Esnaf Desteği ile Çiçekçi Dükkanı Açtı
Bursa Cumhuriyet Başsavcılığı Bünyesinde Oluşturulan Bursa Koruma Kurulu, Esnaf Odaları Birliği (Besob) Desteği ile Eski Bir Hükümlüye Çiçekçi Dükkanı Açtı.
Ebu İshak Kültür ve Hizmet Vakfı Helva Dağıttı Vakıflar Haftası Etkinlikleri Kapsamında Ebu İshak Kültür ve Hizmet Vakfı, Cuma Namazı Sonrasında Vatandaşlara Ücretsiz Helva Dağıttı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10