9 Mayıs 2008 Cuma Günü Haberleri

9 Mayıs 2008 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Batman Valisi Kızılcık Yaralıları Ziyaret Etti
Batman Valisi Kızılcık Yaralıları Ziyaret Etti
Batman Valisi Recep Kızılcık, Sason İlçesi Aydınlık Köyü Yuvalıçay Mezarsında Mayın Patlaması Sonucu Yaralananları Hastanede Ziyaret Etti.
Çorumda Eroin Tacirlerine Büyük Darbe
Çorum'da Eroin Tacirlerine Büyük Darbe
Çorum Emniyet Müdürlüğü Ekipleri Tarafından Yapılan Geniş Çaplı Operasyonda, Eroin Sevkıyatı Yapmak İçin Özel Olarak Hazırlanan Kamyonet İçerisinde 154 Kilogram Eroin Ele Geçirilirken, Olayla İlgili Olarak 2 Kişi...
Sivas'ta Düzenlenen "Vurgun 58" Operasyonunda 35 Kişi Gözaltına Alındı Sivas'ta Düzenlenen "Vurgun 58" Adlı Operasyonda 35 Kişi Gözaltına Alındı.
Tuzla'da Patlama: 1 Ölü, 2 Yaralı Tuzla'da Özel Bir Tersanede Kuru Yük Gemisinin Boş Tankındaki Çalışmalar Sırasında Meydana Gelen Patlamada İtfaiyeden Alınan Bilgilere Göre, 1 Kişi Öldü, 2 K..
Kaçak Kazıya 3 Gözaltı Malatya'da Kaçak Kazı Yaptıkları İddiasıyla 3 Kişi Gözaltına Alındı.
Çevreyi Rahatsız Eden Şahsa Para Cezası Malatya'da Alkol Alarak Çevreyi Rahatsız Ettiği İleri Sürülen Bir Şahsa Para Cezası Kesildi.
Jandarma, Bin 900 Kişiye Trafik Eğitimi Verdi Diyarbakır İl Jandarma Komutanlığı, Karayolu Trafik ve Yol Güvenliği Haftası Dolayısıyla Bin 900 Kişiye Trafik Eğitimi Verdi.
İki Kez Ağırlaştırılmış Müebbet Hapis  İstendi
İki Kez Ağırlaştırılmış Müebbet Hapis İstendi
'Sahra Operasyonu' Kapsamında Yargılanan ve Aralarında Sedat Şahin ile Kardeşi Vedat Şahin'in de Bulunduğu Davada Savcı, Esas Hakkındaki Görüşünü Açıkladı.
Sedat Şahin Hakkında İki Kez Ağırlaştırılmış Müebbet Hapis İstemi İtalya'da Hüseyin Saral'ı Öldürtmek, Suç İşlemek Amacıyla Silahlı Örgüt Kurmak ve Gasp İddialarıyla Yargılanan Sedat Şahin Ha..
Kadirlide Trafik Haftası Dolayısıyla 'Trafik'  Konulu Bilgi Yarışması Yapıldı
Kadirli'de Trafik Haftası Dolayısıyla "Trafik" Konulu Bilgi Yarışması Yapıldı
Osmaniye'nin Kadirli İlçesinde Trafik Haftası Dolayısıyla "Trafik" Konulu Bilgi Yarışması Yapıldı. Yarışmaya Esnaf Kefalet, Aşağıçiyanlı, Dadaloğlu ve Sofular İlköğretim Okulları Katıldı. 20 Sorunun Sorulduğu Yarışma...
İran, Lübnan'daki Çatışmalardan İsrail'i Suçladı İran, Lübnan'da Şiilerle Sünniler Arasında Patlak Veren Çatışmalardan ABD ve İsrail'i Suçladı. Tahran, Bu İki Ülkenin Lübnan'da Mezhep Çatışma..
Çumranın Geleceği Masaya Yatırıldı
Çumra'nın Geleceği Masaya Yatırıldı
Milli Geliri Türkiye İlçe Ortalamalarının 2 Katı Olan Çumra'da Gerçekleştirilen Sempozyumda İlçenin Dünü -Bugünü ve Yarını Masaya Yatırıldı. Zengin İçeriğiyle Sempozyumun Çumra'ya Yeni Açılımlar Kazandıracağı Belirtildi.
Düziçinden Kuzey Iraka Pavlonya İhraç Etti
Düziçi'nden Kuzey Irak'a Pavlonya İhraç Etti
Osmaniye'nin Düziçi İlçesinde Sertifikalı Fidan Yetiştiren Mustafa Yaşar Ağca, Kuzey Irak'a Bin Adet Paulownıa Fidanı İhraç Etti.
Kahta'da Şiir ve Kompozisyon Yarışması Ödülleri Verildi Adıyaman'ın Kahta İlçesinde, Trafik Haftası Dolayısıyla Düzenlenen Yarışmalarda Dereceye Girenlere Ödülleri Düzenlenen Törenle Verildi.
Batman Valisi Kızılcık, Sasondaki Mayın Tuzağından Yaralı Kurtulanları Ziyaret Etti
Batman Valisi Kızılcık, Sason'daki Mayın Tuzağından Yaralı Kurtulanları Ziyaret Etti
Batman Valisi Dr. Recep Kızılcık ve Eşi Sema Kızılcık, Sason İlçesinin Aydınlık ve Yeni Çakmak Köyleri Arasında Meydana Gelen Patlamada Yaralanan ve Batman Devlet Hastanesi'nde Müşahede Altında Tutulan Yaralıları...
Muşta Tırtıl ile Mücadele İçin 75 Keklik Doğaya Bırakıldı
Muş'ta Tırtıl ile Mücadele İçin 75 Keklik Doğaya Bırakıldı
Muş Kızılağaç Orman İşletmesi Şefliği Tarafından, Tırtılla Biyolojik Mücadele Kapsamında Doğaya 75 Keklik Bırakıldı.
Bahçeli, MHP'nin AK Parti'ye Tuzak Kurduğu İddialarını Yanıtladı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP'nin AK Parti'ye Başörtü Konusunda Tuzak Kurduğuna İlişkin İddialara, "MHP'nin Siyasi Rak..
Yrd. Doç. Dr. Nazife Akan: "Kadınlara Uygulanan Şiddet Önemli Bir Halk Sağlığı Sorunu" Mersin Üniversitesi Sağlık Yüksek Okulu Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Nazife Akan, Kadına Yönelik Şiddetin..
Öğrenci Devamsızlıklarına Karşı Velilere Kısa Mesaj Yöntemi
Öğrenci Devamsızlıklarına Karşı Velilere Kısa Mesaj Yöntemi
Balıkesir'in Bandırma İlçesindeki Ayyıldız Anadolu Lisesi Yönetimi, Bahar Aylarının Gelmesiyle Birlikte Artan Öğrenci Devamsızlıklarını Azaltmak İçin, Okula Gelmeyen Öğrencilerin Durumunu Anında Velilerin Cep...
Emekli Öğretmen 14 Yılda Evinin Bahçesini Açık Hava Müzesine Çevirdi
Emekli Öğretmen 14 Yılda Evinin Bahçesini Açık Hava Müzesine Çevirdi
Emekli Olduktan Sonra Yozgat'ta Bahadın Kasabasında Hayatını Devam Ettiren Arif Baş, Evinin Bahçesini Açık Hava Müzesine Çevirdi.
Özel Dicle Koleji, Siyah -Beyaz Resim Sergisi Açtı
Özel Dicle Koleji, 'Siyah -Beyaz Resim Sergisi' Açtı
Diyarbakır Özel Dicle Anadolu ve Fen Lisesi, Öğrencileri 28 Resimden Oluşan 'Siyah -Beyaz Resim Sergisi' Açtı.
Reşadiyede Yardım Sever Annelerden Kermes
Reşadiye'de Yardım Sever Annelerden Kermes
Tokat'ın Reşadiye İlçesinde Yardım Sever Annelerden Fakir Öğrenciler Yararına Kermes Düzenlendi. Reşadiye Aktif Sanayici ve İş Adamları Derneği (Rasiad) Tarafından Yardıma Muhtaç Öğrenciler Yararına Düzenlenen Kermesin...
IMF Dış İlişkiler Direktörü Ahmed: Türkiye'de Politika Üretenler Dikkatli Olmalı IMF Dış İlişkiler Direktörü Mesud Ahmed Washington'da Dün Düzenlediği Basın Toplantısında, Türkiye'ye İlişkin ..
Mersin'de Ekmek Fiyatında Karmaşa Mersin'de Fırıncılar Odası Tarafından Ekmeğe Yapılan Zam Valiliğin Oluşturduğu Komisyondan Oy Çokluğu ile Kabul Edilmemesine Rağmen Mersinliler Ekmeği 40 Ykr..
DSP Lideri Sezer: "Engelliler Bakanlığı Kurulmasını Sağlayacağız" DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, Türkiye'de engellilerin en önemli ve öncelikli sorununun, istihdam sorunu olduğuna dikkat çeker..
Çanakkalede Hava Sıcaklığı Yükseliyor
Çanakkale'de Hava Sıcaklığı Yükseliyor
Çanakkale'de Artan Hava Sıcaklığını Fırsat Bilen Vatandaşlar Vakitlerini Park ve Bahçelerde Geçirirken, Bazı Vatandaşlar da Teknelerine Bakım Yaparak Ağlarını Onarmaya Başladı.
Kütahayada Öğrencilere Oyunlu Trafik Eğitimi
Kütahaya'da Öğrencilere 'Oyunlu Trafik Eğitimi'
Kütahya Emniyet Müdürlüğü, Trafik Haftası Nedeniyle İlköğretim Okulu Öğrencilerine Oyunlu Trafik Eğitimi Verdi.
Türkiye Puanlı Atletizm Türkiye Şampiyonası Konya'da Yapılan Türkiye Puanlı Atletzm Türkiye Şampiyonasının İlk Gününde Bireysel Olarak Yarışmaya Katılan Gökçebey İlçesi Namazgah İlköğretim Ok..
İlköğretim Okulları Arası Bilgi ve Kültür Yarışması Sona Erdi
İlköğretim Okulları Arası Bilgi ve Kültür Yarışması Sona Erdi
Malatya İl Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından Organize Edilen, İlköğretim Okulları Arası Bilgi ve Kültür Yarışması Sona Erdi ve Ted Koleji Birinci Oldu.
Ercişte Türkiye Okuyor Kampanyası
Erciş'te 'Türkiye Okuyor' Kampanyası
Van'ın Erciş İlçesinde 'Türkiye Okuyor' Kampanyasına Destek Amacıyla 1. Geleneksel Kitap Fuarı Açıldı.
Defterdar Kırım, Fotoğraf Sergisi ile Hakkariyi Tanıttı
Defterdar Kırım, Fotoğraf Sergisi ile Hakkari'yi Tanıttı
Uşak Defterdarı Abdullah Kırım, Uzun Süre Görev Yaptığı Hakkari'yi Düzenlediği Bir Fotoğraf Sergisi ile Tanıttı.
Malatya 120 Kamerayla İzlenecek
Malatya 120 Kamerayla İzlenecek
Malatya'nın Kameralarla İzlenebilmesine İmkan Sağlayacak Olan Mobese Sistemi İçin Alt Yapı Çalışmalarının Devam Ettiği ve 120 Kamera Yerleştirileceği Bildirildi.
Tarımsal İlaçlamada Kayıt Dönemi Tarım Ürünlerindeki İlaç Kalıntı Probleminin Çözümü Amacıyla Kütahya İl Tarım Müdürlüğü'nün Organize Ettiği "Tarımsal Üretimde Kullanılan Kimyasalların Kayıt ..
Elazığ Fırat Üniversitesi'nde "Yönetim Felsefesi ve Liderlik" Konulu Konferans Düzenlendi Elazığ Fırat Üniversitesi '3. Kariyer Günleri' Etkinlikleri Çerçevesinde 'Yönetim Felsefesi ve Liderl..
Öğrencilere Trafik ve İlk Yardım Semineri
Öğrencilere Trafik ve İlk Yardım Semineri
Adıyaman'ın Çelikhan İlçesinde Öğrencilere Trafik ve İlk Yardım Konularında Seminer Verildi.
Türk Dernekleri Platformu Öğrencileri Giyindirdi
Türk Dernekleri Platformu Öğrencileri Giyindirdi
Bartın'ın Ulus İlçesi Kumluca Beldesinde Bulunan Kumluca Atatürk Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Öğrencilerine Türk Dernekleri Platformu Başkanı Bahri Akalın ve İş Adamları Tarafından 2'şer Takım Olmak Üzere 700 Adet...
Şanlıurfalı Bayanlara Tasarım ve Pazarlama Semineri Verildi
Şanlıurfalı Bayanlara Tasarım ve Pazarlama Semineri Verildi
Şanlıurfa Belediyesi, Ferahkent ile Eyyüpkent El Sanatları Merkezi'ndeki Kursiyerlere ve Mikro Kredi Projesinden Yararlanan Bayanlara, Şair Nabi Kültür Merkezinde Düzenlenen Seminerde, Tasarım ve Pazarlama Konularında...
Bartın Tso Kardeş Okula Kitap ve Üniforma Dağıttı
Bartın Tso Kardeş Okula Kitap ve Üniforma Dağıttı
Bartın Valisi İsa Küçük Tarafından Başlatılan ve Türkiye'de İlk Olan "Her Kamu Kurum ve Kuruluşların Kardeş Okul Projesi" Kapsamında Ticaret ve Sanayi Odası (Btso) Kardeş Okulu Olan Budakdüzü İlköğretim Okulunu Ziyaret...
2 Bin Kobiye Yatırım Destekleme Programı
2 Bin Kobi'ye Yatırım Destekleme Programı
Kosgeb Tarafından Kobi'lere Yönelik Hazırlanan 2 Bin Kobi Yatırım Destekleme Programı Erzurum'da Tanıtıldı.
İTOdan Tofaşa İhracat Ödülü
İTO'dan Tofaş'a İhracat Ödülü
Koç Holding-fiat Grup Ortaklığı Tofaş, Elde Ettiği İhracat Geliriyle İstanbul Ticaret Odası (İTO) Ödül Töreninde Altın Plaket ile Ödüllendirildi.
Batmanda Mayın Tuzağı: 3 Ölü, 5 Yaralı
Batman'da Mayın Tuzağı: 3 Ölü, 5 Yaralı
Bir Aracın Teröristlerin Döşediği Mayının Üzerinden Geçmesi Sonucu Meydana Gelen Patlamada 3 Vatandaş Hayatını Kaybederken, Biri Öğretmen 5 Vatandaş Yaralandı.
Antalya'da Orman Yangını Antalya Mazıdağı Bölgesinde Bugün Öğle Saatlerinde Orman Yangını Çıktı.
Tuzla Tersanelerinde Patlama: 1 Ölü, 2 Yaralı
Tuzla Tersanelerinde Patlama: 1 Ölü, 2 Yaralı
Tuzla'da Özel Bir Tersanede Kuru Yük Gemisinin Boş Tankındaki Çalışmalar Sırasında Meydana Gelen Patlamada İtfaiyeden Alınan Bilgilere Göre, 1 Kişi Öldü, 2 Kişi de Yaralandı.
Maç Cinayeti Adapazarı'nda, 8 Yıl Önce Maç Sırasında İşlenen Bir Cinayetin Katil Zanlısı Yakalandı.
Çit Yüzünden Komşusu ve Oğlunu Vurdu Balıkesir'in Manyas İlçesinde Bir Kişi, Çit Yüzünden Mahkemelik Olduğu Komşusu ve Oğlunu Silahla Vurarak Yaraladı.
Kolombiyalı Milletvekilinin Acı Sonu Kolombiyalı Milletvekili Hoze Fernando Castro, Kolombiya Parlamentosunda Yaptığı Konuşma Sırasında Kalp Krizi Geçirerek Hayatını Kaybetti.
Kırgızistan'da 9 Mayıs Zafer Bayramı Kutlamaları Başta Rusya Olmak Üzere, Tüm Bağımsız Devletler Topluluğu Ülkelerinde Çeşitli Etkinliklerle Kutlanan 2. Dünya Savaşı'nın Sona Erdiği Gün Olan ..
Avusturya'daki Tecavüz Skandalı Sanığı Sapık Baba Fritzl, Yeniden Hakim Karşısına Çıktı Avusturya'da 24 Yıl Boyunca Evinin Bodrumuna Hapsettiği Kızına Tecavüz Eden Baba Josef Fritzl, Bugün Ye..
AK Parti'li Göksel'den Kanun Teklifini TBMM Başkanlığı'na Sundu AK Parti İzmir Milletvekili Prof. Dr. Nükhet Hotar Göksel, Serbest Bölgelerde Faaliyette Bulunmak Üzere Ruhsat Alan Mükellefler..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10