8 Mayıs 2008 Perşembe Günü Haberleri

8 Mayıs 2008 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Zico: "Son Düdüğe Kadar Yarışa Devam Edeceğiz" Fenerbahçe Teknik Direktörü Arthur Zico, Şampiyonluk Yolunda Yapılan Yanlışlardan, Gelecek Yıl Şampiyonlar Ligi'nde Nelerin Olacağına, Sezon İçi..
Bank Asya Futbol Şenliği Başladı
Bank Asya Futbol Şenliği Başladı
Bank Asya 1. Ligi Futbol Şenliği Kayseri'de Başladı. Türkiye 1. Futbol Ligine Sponsor Olan Bank Asya, Kayseri'de Başlattığı ve Diğer İllerde Devam Edecek Şenlikte Top Cambazlarını Futbol Severlerle Buluşturdu. Şenliğe...
50 Yaşın Üstündeki Her 2 Kadından Birinde Osteoporoz Görülür
'50 Yaşın Üstündeki Her 2 Kadından Birinde Osteoporoz Görülür'
Türkiye Osteoporoz Derneği Başkanı Prof.dr. Merih Sarıdoğan, 50 Yaşın Üzerindeki Her 2 Kadın ve Her 5 Erkeğin Birinde Osteoporoz Görüldüğünü Söyledi.
Toplu İş Sözleşmesi Görüşmelerinde Anlaşma Sağlanamadı, Grev Kararı Goodyear Girişine Asıldı
Toplu İş Sözleşmesi Görüşmelerinde Anlaşma Sağlanamadı, Grev Kararı Goodyear Girişine Asıldı
Türkiye Petrol, Kimya ve Lastik Sanayii İşçileri Sendikası (Lastik -İş) ile Goodyear Lastikleri T.a.ş ile Yürütülen 22. Dönem Toplu İş Sözleşmesi Görüşmelerinde Anlaşma Sağlanamaması Üzerine Fabrika Girişine Grev Kararı...
İMKB Başkanı Erkan: 'Gelişmeler Kriz Boyutunda Değil'
İMKB Başkanı Erkan: "Gelişmeler Kriz Boyutunda Değil"
İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Başkanı Hüseyin Erkan, Türkiye Ekonomisinin Eski Kırılganlığının Kalmadığını, Birbuçuk Ay Önce Yaşanan Dalgalanmanın Kriz Boyutunda Olmadığını Söyledi. Erkan, "Türk Ekonomisi...
Taysad, Doğu Bölgeleri İçin Ucuz Otomobil Üzerinde Çalışıyor Taşıt Araçları Yan Sanayicileri Derneği (Taysad) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Burhanoğlu, Türk Otomotiv Sektörünün Batıdan Küresel,..
Kandilli Rasathanesi Müdürü Prof. Dr. Altay: "Marmara'da Olağanüstü Bir Durum Yok" Boğaziçi Üniversitesi Kandili Rasathanesi Müdürü Prof. Dr. Gülay Altay, Marmara Bölgesi İçin Normalin Dışınd..
Sivasta 22 Yıl Önce Arsa Satın Alan 28 Kişi Arsalarına Kavuştu
Sivas'ta 22 Yıl Önce Arsa Satın Alan 28 Kişi Arsalarına Kavuştu
Sivas'ın Koyulhisar İlçesinde 22 Yıl Önce Belediyeden Arsa Satın Alan, Ancak Bu Bölgenin Heyelanlı Olması Nedeniyle Yapı Ruhsatı Verilmeyerek Mağdur Duruma Düşen 28 Kişi, Koyulhisar Belediye Başkanı İlhan Eren'in...
Şişli Muhtar, Esnaf ve Vatandaşı, 1 Mayıs'taki Güvenlik Önlemleri İçin Cerrah'a Teşekkür Etti İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah'ı Ziyaret Eden Şişli Mahalle Muhtarları ve Bir Grup Şiş..
Tsyd Trabzon Şubesinden Hastaneye Kitap Bağışı
Tsyd Trabzon Şubesi'nden Hastaneye Kitap Bağışı
Türkiye Spor Yazarları Derneği (Tsyd) Trabzon Şubesi Tarafından, Karadeniz Teknik Üniversitesi (Ktü) Farabi Hastanesi Başhekimliği Tarafından Başlatılan 'Farabi Kitap Okuyor' Kampanyasına 350 Adet Kitap Bağışlandı.
Başkent'e 2008'de 3 Milyon Ton Asfalt Serilecek Ankara Büyükşehir Belediyesi Belko Genel Müdürü Celalettin Kaygusuz, Başkent'in Cadde ve Sokaklarına Bu Yıl 3 Milyon Ton Asfalt Döküleceğini Sö..
Gazü'nün, Tübitak'a Sunduğu Proje, 2008 Yılının Birinci Döneminde Desteğe Layık Görüldü Gaziantep Üniversitesi (Gazü) Makine Mühendisliği Bölümü Araştırma Görevlisi Dr. Oğuzhan Yılmaz'ın, Tüb..
Manavgata 50 Dakika İçinde 11,2 Kiloğram Yağış
Manavgat'a 50 Dakika İçinde 11,2 Kiloğram Yağış
Manavgatlılar Sağanak Yağışa Hazırlıksız Yakalandı. Turizm Şehri Manavgat'a 50 Dakika İçinde 11,2 Kilogram Yağmur Yağışı Gerçekleşti. Perşembe Pazarı'na Alış Verişe Gelen Turistler, Sağanak Yağmur Yağışında Islanmamak...
Adıyamanda Bölünmüş Yol Çalışmaları Başladı
Adıyamanda Bölünmüş Yol Çalışmaları Başladı
Adıyaman Valiliği İl Özel İdare Bütçesi'nden Ayrılan Ödenekle, Adıyaman-gölbaşı Karayolu'nda Bölünmüş Yol Çalışmaları Başlatıldı.
Bakan Çelik Vanda
Bakan Çelik Van'da
Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, Çeşitli Açılış ve Etkinliklere Katılmak Üzere Van'a Geldi. Çelik, Şoförler Odası'nın Yeni Hizmet Binasının Açılışından Sonra Çevre Orman Müdürlüğü'nün Fidan Dikme Törenine Katılarak Çam...
Batman Belediyesi, Mükelleflerini Emlak ve Çevre Temizlik Vergisini Ödemeleri Konusunda Uyardı Batman Belediyesi, 2007 Yılına Ait Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi (Çtv) 1. Taksitini Ödeme Sür..
Zonguldak'ta 6 Günde 78 Kişi Hayatını Kaybetti, 63 Bebek Dünyaya Geldi Zonguldak'ta 6 Gün İçerisinde 78 Kişi Hayatını Kaybederken, 63 Bebek Dünyaya Geldi.
Batman'da Kuduz Paniği Batman'da 5 Yaşındaki Çocuğu Isıran Köpeğin Kuduz Çıkması Üzerine Kozluk İlçesi Yeşilyurt Mezrası Karantinaya Alındı. Tarım İl Müdürü Erdal Özer, Köyün 6 Ay Boyunca Kar..
Taraklı İlçesinde Ticari Plaka İstemi
Taraklı İlçesi'nde Ticari Plaka İstemi
Sakarya'nın Taraklı İlçesi'nde Taksicilik Yaparak Geçimini Sağlayan Esnaf, Ticari Plaka Özlemini Araçlarını Sarıya Boyatarak Giremye Çalışıyor.
Evlenmeden Önce Akdeniz Anemisi Testi Yaptırmayı Unutmayın Malatya Sağlık İl Müdürü Hacı Bayram Zengin, "Evlenmeden Önce Mutlaka Talasemi Testi Yapılmalıdır" Dedi.
Polis 500 İmama Terör Örgütleriyle İlgili Eğitim Semineri Verdi
Polis 500 İmama Terör Örgütleriyle İlgili Eğitim Semineri Verdi
Emniyet Genel Müdürlüğü (Egm) ve İzmir Emniyet Müdürlüğü Tarafından Ortaklaşa Yürütülen Bir Proje Kapsamında, İzmir'de Görevli 500 İmam ve Müezzine, Dini Motifleri Kullanmaya Çalışan Terör Örgütleri ile İlgili Eğitim...
Ankara'da Ballıkuyumcu Evleri Yükseliyor Ankara Büyükşehir Belediyesi'ne Bağlı Kuruluş Portaş Tarafından Yapımı Gerçekleştirilen 2 Bin Konutluk Ballıkuyumcu Konut Projesi'nde Çalışmaların Sür..
Dr. Haliloğlu, Etiyopyadan Mutlu Döndü
Dr. Haliloğlu, Etiyopya'dan Mutlu Döndü
Trabzon Vakfıkebir Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Operatör Doktor Kemal Haliloğlu, 24 Nisan'da Gittiği Etiyopya'dan Döndü.
Okul Aile Birliğinden Kermes
Okul Aile Birliğinden Kermes
Osmaniye'de, Atatürk İlköğretim Okulu Okul Aile Birliği Tarafından Öğrenciler ve Okul Yararına Kermes Düzenlendi.
27 Yılda Trafik Kazalarında 140 Bin Kişi Öldü, 7 Milyon Kişi Sakatlandı
27 Yılda Trafik Kazalarında 140 Bin Kişi Öldü, 7 Milyon Kişi Sakatlandı
Denizli Vali Yardımcısı Halil İbrahim Ertekin, Türkiye'de Son 27 Yıldaki Trafik Kazalarında 140 Bin Kişinin Öldüğünü, 7 Milyon Kişinin Sakatlandığını Söyledi.
Suriyeli Gelinin Dördüz Bebeği Oldu
Suriyeli Gelinin Dördüz Bebeği Oldu
Hatay'ın Kırıkhan İlçesi Gölbaşı Köyüne Suriye'den Gelin Olarak Gelen ve Hıdır Kıldı(43) ile Evlenen Sena Kıldı(28) Sezaryenle Gerçekleştirilen Ameliyat Sonrası Dördüz Bebek Dünyaya Getirdi.
Dernekler Murat Sesliyi Ziyaret Etti
Dernekler Murat Sesli'yi Ziyaret Etti
Zonguldak'ın Ereğli İlçesi Belediye Başkanı Murat Sesli'yi, Armutçuk Lisesi Mezunları Derneği, Elektrikçiler ve Elektronikçiler Odası ile Yeşilay Derneği Ereğli Temsilciliği Makamında Ziyaret Etti.
Gümüşhanenin Engelliler Haritası Çıkarıldı
Gümüşhane'nin Engelliler Haritası Çıkarıldı
Gümüşhane Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, Kentin Engelli Haritasını Çıkardı.
Komisyon Başkanı Ünüvar: "Türkiye Uyuşturucu Kaçakçılığıyla Mücadelede İyi Durumda" Meclis Uyuşturucu Kaçakçılığı ve Madde Bağımlılığı Araştırma Komisyonu Başkanı Necdet Ünüvar, Türkiye'nin U..
Meteorolojiden Zirai Don Uyarısı Batı Karadeniz'in iç kesimleri, İç Ege ve Doğu Anadolu'nun kuzey doğusunda bu gece hafif kuvvette, yarın gece ise İç Anadolu'nun doğusu, Akdeniz'in ve Doğu An..
Düzcespora Emniyet Müdüründen Destek
Düzcespor'a Emniyet Müdüründen Destek
Düzce İl Emniyet Müdürü Saim İşlek, Düzcespor'lu Futbolcuları Ziyaret Ederek Destek Verdi.
Türk Polisi Washıngton'da Enstitü Kurdu Washington'da, "Türk Polisinin Akademik Birikimini Güçlendirmek ve Bu Birikimi Türkiye'de Sahaya Taşımak, Güvenlik Anlayışına Farklı Açılımlar Getirece..
Dikkatli Çocuk Aycan 12 Mayısta Gümüşhanede
Dikkatli Çocuk Aycan 12 Mayısta Gümüşhane'de
Aygaz'ın Ödüllü Projesi "Dikkatli Çocuk Bilinçlendirme Kampanyası", 2008 Türkiye Turuna Başladı. İçeriği ve Kapsamı Geliştirilen Proje Bu Yıl 11 İldeki 40'dan Fazla Okulu Ziyaret Etmeyi Hedefliyor.
Tunceli Belediyesi ile Viranşehir Belediyesi Kardeş Belediye Oldu
Tunceli Belediyesi ile Viranşehir Belediyesi Kardeş Belediye Oldu
Şanlıurfa'nın Viranşehir Belediyesi ile Tunceli Belediyesi Kardeş Belediye Oldu.
Başkalede Aşısız Çocuk Kalmasın Kampanyası
Başkale'de 'Aşısız Çocuk Kalmasın' Kampanyası
Van'ın Başkale İlçesindeki Merkez Sağlık Ocağı Ekipleri, Başlatılan 'Aşısız Çocuk Kalmasın' Kampanyası Kapsamında Köyleri Tek Tek Gezerek Çocukları Aşılıyor.
Ardahanlı Çocuklar ve Gençler Tiyatro Keyfi Yaşadı 'Yeni İstanbul Çocuk ve Gençlik Tiyatrosu' Oyuncuları, Ardahanlı Çocuklara Tiyatro Keyfi Yaşattılar.
Fen Lisesi Öğrencileri Harran Üniversitesini Ziyaret Etti
Fen Lisesi Öğrencileri Harran Üniversitesi'ni Ziyaret Etti
Tübitak Tarafından Düzenlenen Öğrenciler Arası Proje Yarışmasında Şanlıurfa'yı Temsil Edecek Olan Fen Lisesi Öğrencileri, Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Halil Mutlu'yu Makamında Ziyaret Etti.
Gümüşhane'de "Toplum Destekli Polislik" Bilgilendirme Toplantısı Yapılacak Gümüşhane İl Emniyet Müdürlüğü'nce Toplum Destekli Polislik Konulu Bilgilendirme Toplantısı Yapılacak.
19 Mayıs'ta Savaş Sahnesi Sergilenecek Yaklaşan 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı İçin Öğrencilerin Provaları Sürerken, Bu Yıl İlk Kez Savaş Sahnesinin Sergileneceği Belirtildi.
Gümüşhanenin Engelli Haritası Çıkarıldı
Gümüşhane'nin Engelli Haritası Çıkarıldı
Gümüşhane Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, Yaptığı Çalışma ile Kentin Engelli Haritasını Çıkardı.
Elinin Üzerine Traktörün Römorku Düştü
Elinin Üzerine Traktörün Römorku Düştü
Samsun'un Vezirköprü İlçesinde Elinin Üzerine Traktörün Römorku Düşen Genç Kadın Hastanelik Oldu.
Bandırma Ulaşım A.ş.den 7/24 Akıllı Kart Uygulaması
Bandırma Ulaşım A.ş.'den '7/24 Akıllı Kart' Uygulaması
Bandırma Ulaşım A.ş. Yönetim Kurulu Başkanı Birol Kanarya, Şehir İçi Ulaşımda Halk Otobüslerine Bozuk Para ile Binilmesinin Getirdiği Sıkıntıları Ortadan Kaldırmak İçin '724 Akıllı Kart' Uygulamasını Başlattıklarını...
Yatırımcılara Hibe Desteğinden Faydalanın Çağrısı
Yatırımcılara 'Hibe Desteğinden Faydalanın' Çağrısı
Adıyaman Tarım İl Müdürü Cafer Kınanç, Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı Çerçevesinde, Hibe Desteğinden Faydalanmak İsteyen Yatırımcılara Çağrıda Bulundu.
Öğrenciler Trafik Polisi Oldu
Öğrenciler Trafik Polisi Oldu
Adıyaman'ın Gölbaşı İlçesinde İlköğretim Öğrencileri, Jandarma Trafik ve Trafik Polisi Kıyafetleri Giyerek Sürücüleri Emniyet Kemeri Takma Konusunda Uyardı.
Şehidin Adı Okulda Yaşayacak
Şehidin Adı Okulda Yaşayacak
Amasyalı Şehit Er Mustafa Tuluk'un Adı, Karaköprü Köyünde Tadilatı Yapılan İlköğretim Okuluna Verildi.
Eskişehir'den Kısa Kısa Eskişehir'de Bir Kişi, Kızını Başkasıyla Evlendirmesine Kızdığı Şahsı Bıçakla Yaraladı.
Otomobilden Tabancayla Havaya Ateş Eden Şahıs Yakalandı Eskişehir'de Otomobilden Tabancayla Havaya Ateş Eden Bir Kişi Yakalandı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10