7 Mayıs 2008 Çarşamba Günü Haberleri

7 Mayıs 2008 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Yol-iş Sendikası Şubesinin Yeni Hizmet Binasının Temeli Atıldı
Yol-iş Sendikası Şubesi'nin Yeni Hizmet Binasının Temeli Atıldı
Yol-iş Sendikası Kastamonu Şubesi'nin Yeni Hizmet Binasının Temeli Törenle Atıldı.
Suruçun Su Sorunu Masaya Yatırıldı
Suruç'un Su Sorunu Masaya Yatırıldı
Şanlıurfa'nın Suruç İlçesinde Yaşanan Su Sorunu Sivil Toplum Örgütleri Tarafından Masaya Yatırıldı.
Suşehrinde Eğitim Yararına Kermes
Suşehri'nde Eğitim Yararına Kermes
Sivas'ın Suşehri İlçesinde, Eğitim Gören Fakir ve Muhtaç Öğrenciler Yararına Kermes Açıldı.
Öğrenciler Keşiflerini Bilim Şenliğinde Gün Yüzüne Çıkardı
Öğrenciler Keşiflerini Bilim Şenliğinde Gün Yüzüne Çıkardı
Antalya'nın Manavgat İlçesinde Öğrenciler, Keşfedilmemiş Bilimsel ve Teknolojik Yeteneklerini 1. Proje Yarışması -Bilim Şenliği'yle Gün Yüzüne Çıkardı.
Vali Turhan, Motosiklet Sürücülerina Kask Dağıttı
Vali Turhan, Motosiklet Sürücülerina Kask Dağıttı
Kilis Valisi Nevzat Turhan, Karayolları Trafik Güvenliği Haftası Nedeniyle Motosiklet Sürücülerine Kask Dağıttı.
Suşehrinde Trafik Kazası: 1 Yaralı
Suşehri'nde Trafik Kazası: 1 Yaralı
Sivas'ın Suşehri İlçesinde Meydana Gelen Trafik Kazasında Bir Kişi Yaralandı.
Hukukçu Anne -Babanın Kızı Son Yolculuğuna Uğurlandı
Hukukçu Anne -Babanın Kızı Son Yolculuğuna Uğurlandı
Bakırköy'de Oturduğu Binanın 7. Katından Düşerek Hayatını Kaybeden Hakime Anne ile Savcı Babanın Kızı Son Yolculuğuna Uğurlandı. Eyüp Adliyesi'nde Görevli Cumhuriyet Savcısı Okan Özsoy Cenazede Metanetini Kuruyarak...
Amerikalı Rotary Değişim Gurubu Kuşadasında
Amerikalı Rotary Değişim Gurubu Kuşadası'nda
5 Kişiden Oluşan Amerikalı Rotary Değişim Gurubu Üyeleri Kuşadası'na Geldi. Türkiye'de 12 Rotary Kulübü'nü Ziyaret Edecek Olan Amerikalı Rotaryenler, Türk Rotary Kulübü Üyelerinin Evlerinde Misafir Edilecek.
Keneviri Sularken Yakalandı Zonguldak'ın Devrek İlçesinde Bir Kişi, Bahçesinde Hint Kenevirlerini Sularken Yakalandı.
Gasp İddiasıyla Yakalanan 4 Kişi Tutuklanarak Cezaevine Gönderildi Adapazarı'nda, Bir Şahsın Ellerini ve Ayaklarını Bağlayarak 30 YTL Parasını Gasp Ettikleri İddiasıyla Yakalanan 4 Kişi Tutuk..
Avusturya'daki Tecavüz Skandalı Sanığı Sapık Baba Josef Fritzl, Bugün Savcılık Karşısına Çıktı Avusturya'da Kızını 24 Yıl Boyunca Evinin Bodrumuna Hapsederek Tecavüz Eden Baba Josef Fritzl, B..
MHP Milletvekili Çelik:
MHP Milletvekili Çelik:
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Milletvekili Behiç Çelik, Türban Sorununun Karşılıklı Hoşgörü ve Anlayış İçinde Aşılabileceğini Söyledi.
Salyadan Zarar Eden Balıkçıların Umudu Orkinos Avı Balıkesir Bölgesi Su Ürünleri Kooperatifler Birliği Başkanı Kenan Çınar, Salya Salgını Sebebiyle Balıkçılar Yıllar Sonra İlk Defa Sezonu Zar..
Hukukçu Ailenin Acı Günü Bakırköy'de Evlerinin Penceresinde Telefonla Konuşurken Aşağıya Düşerek Hayatını Kaybeden Savcı Baba ile Hakim Annenin Genç Kızı İlknur Özsoy Son Yolculuğuna Uğurland..
Paü Kariyer Günleri Sürüyor Pamukkale Üniversitesi (Paü) Kariyer Günleri Etkinlikleri Çerçevesinde Ünlü Moda Tasarımcısı İdil Tarzi, Moda, Tekstil, Tasarım, Pazarlama Konularında Bilgi ve Bir..
Üniversitede "Yabancı Damat" İzdihamı Bursa'da, "Akademi Türkiye" Yarışmasıyla Tanınıp, "Yabancı Damat" Dizisiyle Ünlenen Özgür Çevik, Uludağ Üniversitesi Öğrencilerinin Yoğun İlgisiyle Karşı..
Vali Canpolat Veda Ziyaretlerini Sürdürüyor Son Valiler Kararnamesi ile Merkeze Alınan Denizi Valisi Hasan Canpolat Veda Ziyaretlerini Sürdürüyor.
Geyik ve Sülünler Polonezköy'de Doğaya Salıverildi Beykoz Polonezköy'de 4 Adet Geyik ve 20 Adet Sülün, Renkli Görüntüler Eşliğinde Doğaya Bırakıldı. Törende Konuşan Çevre ve Orman Bakanlığı M..
Sağlık Grup Başkanı Topaloğlu'ndan Talasemi Günü Açıklaması 8 Mayıs Dünya Talasemi Günü Nedeniyle Açıklama Yapan Çorlu Sağlık Grup Başkanı Dr. Mehmet Akif Topaloğlu, Toplumların Geleceğinin, ..
Başbakan Erdoğan Yarın Rize'ye Geliyor AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Çeşitli Açılış ve Ziyaretlerde Bulunmak Üzere Yarın Akşam Uçakla Trabzon'a Gelerek Buradan Kara..
İlköğretim Öğrencilerinden İl Genel Meclisine Ziyaret
İlköğretim Öğrencilerinden İl Genel Meclisi'ne Ziyaret
Erzurum Kültür Kurumu İlköğretim Okulu Öğrencileri İl Genel Meclis Üyelerine Ziyarette Bulundular.
11 Yaşındaki Piyanist Verdiği Konser ile Sanatseverleri Kendisine Hayran Bıraktı
11 Yaşındaki Piyanist Verdiği Konser ile Sanatseverleri Kendisine Hayran Bıraktı
Afyonkarahisar'da 11 Yaşındaki Piyanist Verdiği Konser ile Sanatseverleri Kendisine Hayran Bıraktı.
Tekstil ve Hazırgiyimin Merkez Üssü Olacak İstanbul Tekstilparkın Temeli Atıldı
Tekstil ve Hazırgiyimin Merkez Üssü Olacak İstanbul Tekstilpark'ın Temeli Atıldı
Avrupa Birliği (AB) Fonlarından Sağlanan 17 Milyon Euro Bütçeyle Halkalı'da Temeli Atılan, Türkiye'de ve Avrupa'da Başka Bir Örneği Olmayan, Dünyada İse Birkaç Örneği Bulunan İstanbul Tekstilpark'ın Temeli Atıldı.
Kuşadasında Trafik Haftası Kutlamaları
Kuşadası'nda Trafik Haftası Kutlamaları
Karayolları ve Trafik Haftası Kuşadası'nda de Çeşitli Etkinliklerle Kutlanıyor. "Trafik Haftası" Nedeni ile Düzenlenen İlköğretim Okulları Arası Karayolları ve Trafik Konulu Resim, Şiir ve Kompozisyon Yarışması...
Prof. Dr. Özercan, Elazığ Fırat Üniversitesi Rektörlüğüne Adaylığını Açıkladı Elazığ Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Reşat Özercan, Fırat Üniversitesi Rektörlüğüne Ad..
Monet'nin Tabloları Servet Ünlü Empresyonist Ressam Claude Monet'nin, Seine Nehrinin Üzerindeki Bir Köprüden Geçen 2 Treni Resmettiği Tablosu ABD'de Yapılan Açık Artırmada 41 Milyon Dolara Sa..
Tacikistan 100 Bin İncil'in Ülkeye Girişine İzin Vermedi Tacikistan'da Baptistler Tarafından Ülkeye Sokulmak İstenen 100 Bin İncil'in Sınırdan Geçirilmesine İzin Verilmedi.
Kentsel Dönüşüm Projesi Yeri Basın Mensuplarına Gezdirildi
Kentsel Dönüşüm Projesi Yeri Basın Mensuplarına Gezdirildi
Malatya'da Kentsel Dönüşüm Projesi'nin Uygulanacağı Beydağı Etekleri Basın Mensuplarına Gezdirilirken, Burada Basın Mensuplarına Ayrılacak Yer Konusunda da İstişarede Bulunuldu.
NATO, Afganistan'a Sivil Temsilci Olarak Gentilini'yi Atadı NATO'nun Afganistan'daki Sivil Temsilcisi İtalyan Diplomat Fernando Gentilini Oldu. Gentilini, Geçtiğimiz Aralık Ayında Bu Görevden..
Birecik İlçesinde 'Atatürk Büstü Olmayan Okulumuz Kalmasın' Kampanyası
Birecik İlçesinde "Atatürk Büstü Olmayan Okulumuz Kalmasın" Kampanyası
Şanlıurfa'nın Birecik İlçesinde Fiziki Şartları Kötü Olan 45 İlköğretim Okulu ve Lisenin Bakım ve Onarımları Yaptırıldı.
"Türkiye'nin Ermenistan'a Diplomatik İlişki İçin İki Şartı Var." Türkiye'nin Azerbaycan Büyükelçisi Hulusi Kılıç, Ankara'nın Ermenistan ile Yeniden Diplomatik İlişkileri Başlatması İçin İki..
Irak'ın Kuzeyinde Kolera Salgını Uyarısı Irak'ın Kuzeyindeki Bölgesel Kürt Yönetimi, Geçtiğimiz Yıl 4 Bin 200 Kişinin Yakalandığı ve 24'ünün Hayatını Kaybettiği Kolera Hastalığının Salgına Dö..
Vakıflar Haftası Kutlamaları
Vakıflar Haftası Kutlamaları
Şanlıurfa Vakıflar Bölge Müdürlüğü Tarafından Vakıflar Haftası Nedeniyle, Adıyaman'da Kutlama Töreni Düzenlendi.
Ev Hanımından Resim Sergisi
Ev Hanımından Resim Sergisi
Malatya'nın Darende İlçesinde Ev Hanımı Ümit Yiğit, Resim Sergisi Açtı.
Artvinde Kar Yağışı
Artvin'de Kar Yağışı
Artvin'in Şavşat İlçesinde Yaklaşık 30 Köye Mayıs Ayında Kar Yağdı.
Şanlıurfa'da 2008 Yılı 'Er' Celbinin Sevk Günleri Belli Oldu Şanlıurfa Askerlik Şubesi Başkanlığı'nın 2008 Yılı Er Celbinin Sevk Günleri Tarihi Belli Oldu.
Anneler Günü, Sağlık Taraması ve Palyaço Etkinlikleri ile Kutlanacak Anneler Günü Nedeniyle Özdilek Alışveriş Merkezi ve Özel Yalova Uzmanlar Hastanesi Tarafından Sağlık Taraması Yapılacak.
Hırsızlık Mağduru Yunanlı Diplomat Şikayetçi Oldu İstanbul'da Çok Sayıda Silahlı Yağma ve Hırsızlık Olayına Karıştıkları Gerekçesiyle 17'si Tutuklu 22 Sanığın Yargılanmasına Devam Edildi. Çet..
Hastanede Kurtarma Tatbikatı
Hastanede Kurtarma Tatbikatı
Tokat Arama Kurtarma Ekibi (Take), Karşıyaka Doğum ve Çocuk Bakımevi Hastanesi'nde İlk Kurtarma Tatbikatını Yaptı.
İl İnsan Hakları Kurulu Toplandı İl İnsan Hakları Kurulu Aylık Olağan Toplantısını Yaptı.
Eğitimde Bitlis Dergisinin 5nci Sayısı Yayınlandı
'Eğitimde Bitlis' Dergisinin 5'nci Sayısı Yayınlandı
Bitlis Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından 3 Aylık Periyotlar Halinde Çıkarılan "Eğitimde Bitlis" Adlı Derginin 5'nci Sayısı Yayınlandı.
Suriye'nin Atıkları Hatay Sahillerini Çöplüğe Çevirdi Yaklaşık 14 Kilometre Uzunluğu ile Dünyanın Sayılı Sahilleri Arasında Yer Alan Hatay'ın Samandağ Sahilleri, Başta Suriye Kaynaklı Olmak ..
Çorlu'da Çanakkale'ye Ücretsiz Geziler Başladı Çorlu Belediyesi Tarafından Düzenlenen Ücretsiz Çanakkale Gezileri Başladı.
Görmeden Kilim Dokuyan Ümmü Teyze Yılın Annesi Seçildi
Görmeden Kilim Dokuyan Ümmü Teyze Yılın Annesi Seçildi
Uşak'ta Gözleri Görmeden Dokuduğu Kilimleriyle Ünlenen Ümmü Balyemez (62), Belediye Tarafından Yılın Annesi Seçildi. Eşme İlçesinde Oturan Balyemez'in Dokuduğu Yüzlerce Kilim, Görenleri Hayran Bırakıyor. 5 Yaşında...
Kocaeli'de Çeşitli Suçlar İşleyen Bir Çete Çökertildi Kocaeli Jandarma Ekipleri, Başta Uyuşturucu Olmak Üzere Bir Çok Suç İşlemek İçin Çete Oluşturan Gruba Yönelik Operasyon Düzenledi. Operas..
Bartın Üniversitesinin Kurulması Kabul Edildi Bartın Üniversitesi ile Birlikte 9 İlde Üniversite Kurulmasına İlişkin Kanun Tasarısı TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda Görüşülerek Kabul Edildi. T..
Yeşilaydan Zamep Projesi
Yeşilay'dan Zamep Projesi
Yeşilay Gebze Şubesi ve Halk Eğitim Merkezi Tarafından Öğretmenlere Zararlı Alışkanlıklarla Mücadele Eğitim Programı (Zamep) Adı Altında Yeşilay Eğitimi Verilecek.
Barzani Diyaloğu Övdü, Harekatı Eleştirdi Kuzey Irak'taki Bölgesel Kürt Yönetimi Başkanı Mesut Barzani, Türkiye'nin Şubat Ayında Düzenlediği Harekatın "Hoş" Olmadığını Savundu.
Tff 2. Lig Yükselme Grubu Tff 2. Lig Yükselme Grubu Takımlarından Adana Demirspor, Kendi Saha ve Seyircisi Önünde Oynayacağı Kardemir Karabükspor Maçı Hazırlıklarını Sürdürüyor.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10