7 Mayıs 2008 Çarşamba Günü Haberleri

7 Mayıs 2008 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Trabzonspor, Ersun Yanal ile Yola Devam Edecek Trabzonspor Yönetim Kurulu, Gelecek Sezon da Bordo -Mavili Takımın Başında Teknik Direktör Ersun Yanal'ın Görev Yapacağını Bildirdi.
Dünyaca Ünlü Yüz Plastik Cerrahları İzmir'de Biraraya Geldi Ege Üniversitesi (Eü) Tıp Fakültesi Kbb Hastalıkları Anabilim Dalı'nın 50. Kuruluş Yıldönümü Onuruna, Eü Atatürk Kültür Merkezi'nde..
Milli Komite Toplantısı Ertelendi Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün başkanlığında bugün yapılması planlanan "Milli Komite'nin 20. Toplantısı" ertelendi.
Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezi'nden ..
TBB'den Hükümete Yargı Reformu Taslağı Tepkisi Türkiye Barolar Birliği, "Yargı Reformu Stratejisi Taslağı"nın yargının kurucu unsurları olan avukatlar ve baroların görüşü alınmadan Olli Rehn'..
Garajistanbul Ankara'da Tiyatro Başta Olmak Üzere, Dans, Müzik, Edebiyat Gibi Alanlarda Etkinlikler Gösteren "Garajistanbul", 12 - 19 Mayıs Tarihleri Arasında Ankaralı Sanatseverlerle Buluşa..
İlahiyat Fakültesi Öğrencilerinden Anlamlı Yardım
İlahiyat Fakültesi Öğrencilerinden Anlamlı Yardım
Erciyes Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğrencileri, Üniversitede Eğitim Gören İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Yardım İçin 'Yerel Lezzetler' Konulu Bir Yemek Şenliği Düzenledi.
Karayolu ve Trafik Güvenliği Haftası
Karayolu ve Trafik Güvenliği Haftası
Kocaeli'de Karayolu ve Trafik Güvenliği Haftası Kapsamında Servis Araç Sürücülerine Yönelik Bir Dizi Eğitim Semineri Düzenlendi.
Özel İdare, Köy Yerleşik Alan Haritalarını Çıkarıyor Sakarya İl Özel İdaresi, Köylerde Yapılacak İnşaatlarla İlgili Zorlukların Giderilmesi, Köylünün Mağduriyetinin Önlenmesi ve Yürürlükteki ..
Safranbolu Yaza Hazırlanıyor
Safranbolu Yaza Hazırlanıyor
Karabük'ün Safranbolu İlçesi Belediye Başkanı Nihat Cebeci, Tarihi Kentle İlgili Olarak Kapalı Kapılar Ardında Değil Şeffaf Belediyecilik Anlayışı İçersinde Yapıldığını Söyledi.
Seferihisarlı Kadınlardan Sergi
Seferihisarlı Kadınlardan Sergi
Seferihisar Halk Eğitim Müdürlüğü'nün Düzenlediği Kursa Katılan Seferihisarlı Hanımlar Atalarının Geleneklerini Yaşatıyor.
Kütahya Yardım Sevenler Derneğinden Türk Sanat Müziği Konseri
Kütahya Yardım Sevenler Derneği'nden Türk Sanat Müziği Konseri
Yardım Sevenler Derneği Kütahya Şubesi Tarafından Her Yıl Verilen Türk Sanat Müziği Konseri Belediye Kültür Sarayı'nda Gerçekleştirildi.
'Emre Ağustos'ta Kocam Olacak' Babasının Mezarı Başında Evlilik Teklifi Alan Çağla Şikel'den Düğün Hakkında Tüyolar
Gül İdam için Devrede Allaha Küfrettiği İddiasıyla İdama Mahkum Edilen Türk Berber için Kral'ı Aradı
Sosyete Modacısından Şapkalı Türban Hayrünnisa Gül, Ünlü Modacı Dilek Hanif'e Özel Kıyafetler ve Şapka Formlu Türban Hazırlatıyor
Adapazarında Trafik Kazası: 3 Yaralı
Adapazarı'nda Trafik Kazası: 3 Yaralı
Adapazarı'nda Otomobilin Kontrolden Çıkarak Binaya Çarpması Sonucu Meydana Gelen Trafik Kazasında 3 Kişi Yaralandı.
Engelli Çocukların Tiyatro Sevinci
Engelli Çocukların Tiyatro Sevinci
İzmir'in Seferihisar İlçesindeki Rehabilitasyon Merkezinde Eğitim Gören Engelli Öğrenciler Tiyatro Gösterisi Sundu.
Bilgi Yarışmasında İmam Hatip Lisesi Birinci Oldu
Bilgi Yarışmasında İmam Hatip Lisesi Birinci Oldu
Osmaniye'nin Kadirli İlçesinde Meslek Liseleri Arasında Düzenlenen Bilgi Yarışmasında Osmaniye İmam Hatip Lisesi Birinci Oldu.
Boluya Bu Yıl 59 Gölet Yapılacak
Bolu'ya Bu Yıl 59 Gölet Yapılacak
İl Özel İdare Genel Sekreteri Tahsin Akduman, Bu Yıl Yapılacak Göletlerle Birlikte Bolu'da Gölet Sayısının 110'a Çıkacağını Söyledi. Akduman, Göletlerin Bir Bir Açılmasıyla İlçelerden Göçün Azalacağını da Sözlerine...
Doğu Grubu Güreş Müsabakaları Erzurum'da Yapılacak Doğu Grubu Minik Erkekler Güreş Şampiyonası Erzurum'da Yayıpalacak.
Aslanapada Patetes Üretimi İçin Deneme Çalışmaları
Aslanapa'da Patetes Üretimi İçin Deneme Çalışmaları
Kütahya'nın Aslanapa İlçesi Yanlızsaray Köyünde, Tohumluk Patates Üretiminin Tohum Özelliğini Sürdürmesi, Dejenerasyon Süresinin Tespiti, Hastalık ve Zararlılara Karşı Dayanıklılığını Tespit Etmek Amacıyla Deneme...
Bitliste Trafik Haftası
Bitlis'te Trafik Haftası
Bitlis Valisi Mevlüt Atbaş, Trafik Kazalarının Bölücü Terör Örgütünden Daha Çok Can Aldığını Söyledi.
Kene Isırmasıyla İlgili 44 Vakadan 4'ü Ölümlü Sağlık Bakanlığı Temel Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Dr. Seraceddin Çom, Bu Yıl Şimdiye Kadar 44 Kişinin Kırım Kongo Kanamalı Ateşi Hastalığı Şü..
Kütahya Valisi, Kureyşler Köyündeki Çamışmaları İnceledi
Kütahya Valisi, Kureyşler Köyü'ndeki Çamışmaları İnceledi
Kütahya Valisi Şükrü Kocatepe, Kureyşler Köyünde, Baraj Havsası ve Tarihi Camide İncelemelerde Bulundu.
Kent İçinde Orman Keyfi
Kent İçinde Orman Keyfi
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Tarafından Yapılan Çalışmalarla Şehrin En Güzel Parkı Haline Getirilen Orman Park, Ahşap Yürüyüş Yolları, Botanik Zenginliği, Kafeterya, Pastane, Restoran, Çocuk Oyun Alanı Gibi Üniteleriyle...
Almanya, Türk Perakende Sektörüne İlgi Duyuyor
Almanya, Türk Perakende Sektörüne İlgi Duyuyor
Alman- Türk Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Marc Landau, Alman Şirketlerin Türkiye Perakende Sektörüne İlgi Duyduğunu Söyledi. Marc Landau, Ege Bölgesi'nde Türk ve Alman İş Adamları ve Yatırımcıları Arasındaki İkili...
Vanda Trafik ve Karayolları Güvenliği Haftası Etkinlikleri
Van'da Trafik ve Karayolları Güvenliği Haftası Etkinlikleri
Van Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Faruk Alpaslan, Beraberinde Bulunan Yönetim Kurulu Üyeleri ile Birlikte Trafik ve Karayolları Güvenliği Haftası Etkinlikleri Çerçevesinde Vali Özdemir'i Çakacak'ı Makamında...
Afyonkarahisarda Sürücülere 'Broşürlü' Uyarı
Afyonkarahisar'da Sürücülere "Broşürlü" Uyarı
Afyonkarahisar Emniyet Müdürlüğü'ne Bağlı Trafik Tescil Denetleme Şube Müdürlüğü Ekipleri, Sürücü, Yolcu ve Yayalara Broşür Dağıttı.
Gazi'de €˜sakatlar Haftası' Etkinlikleri Gazi Belediyesi Özürlüler Koordinasyon Merkezi'nce(gözkom), €˜sakatlar Haftası' Dolayısıyla "Engellenemeyen Ürünler" Sergisi Açılacak ve AK Parti İs..
Ressam Hocaoğlundan Sarı-kırmızılı Taraftarlara 'Arslan' Tablosu
Ressam Hocaoğlu'ndan Sarı-kırmızılı Taraftarlara "Arslan" Tablosu
Süper Lig'de Şampiyonluk İpini Göğüslemeye Hazırlanan Galatasaray'ın Sembolü 'Arslan', Ressam Neriman Hocaoğlu'nun Tablolarına Esin Kaynağı Oldu.
Şehit Asteğmen Son Yolculuğuna Uğurlandı
Şehit Asteğmen Son Yolculuğuna Uğurlandı
İstanbul'da Vatani Görevini Yaparken Elektrik Akımına Kapılarak Şehit Düşen Tank Asteğmen Zafer Oluk, Memleketi Adana'da Son Yolculuğuna Uğurlandı. Henüz Bir Aylık Evli Olan Şehit Asteğmenin Eşi, Tabuta Sarılarak Ağladı.
'Bebeğinizi Beyin Kanamasından Korumak İçin K Vitamini İğnesini Yaptırın' Harran Üniversitesi (Hü) Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Akın İşcan Bebeklerde Görülen Beyin Kanaması Konusunda..
Samsun'da Asgari Gıda Harcaması 745, Asgari Geçim Sınırı 2 Bin 163 YTL Olarak Tespit Edildi Nisan Ayı, 4 Kişilik Bir Ailenin Asgari Gıda Harcamasının 745,32 YTL, Asgari Geçim Sınırının İse 2 ..
Amerika'da Seçimlere İlgi Büyük; 3,5 Milyondan Fazla Yeni Seçmen Kaydoldu Amerika'da Her Başkanlık Seçimi Yılında, Seçmen Kaydı Yaptırmak İsteyenlerin Yoğunluk Oluşturması Alışılagelen Bir Du..
Rum Dışişleri Bakanı Kiprianu Mısır'dan Kıbrıs Konusunda Destek İstedi Güney Kıbrıs Rum Yönetimi Dışişleri Bakanı Markos Kiprianu, Resmi Bir Ziyaret İçin Geldiği Kahire'de Mısırlı Mevkidaşı A..
Terasına Baz İstasyonu Kurulan Komşularını Bastılar Bursa'nın Merkez Yıldırım İlçesinde Bir Gsm Şirketine Ait Baz İstasyonun Kurulduğu Apartmana Giren Mahalleli, İstasyona Zarar Verdikleri İd..
Başbakan Erdoğan'ın Milletvekilleri ile Yaptığı Toplantı Sona Erdi AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Bir Grup Milletvekili ile Düzenlediği Toplantı 4 Saat 15 Dakika S..
Özel Aydınlıkın Öğrencileri Sobioda Üç Madalya Aldı
Özel Aydınlık'ın Öğrencileri Sobio'da Üç Madalya Aldı
Yeni Sınav Sisteminin Değerlendirilmesi Projesi, Nazilli'ye Altın Madalya Kazandırdı. Özel Aydınlık İlköğretim Okulu, 7. Sosyal Bilimler Olimpiyatı'ndan (Sobio) Bir Altın, İki Bronz ve Bir Jüri Özel Ödülüyle Döndü.
Teröristbaşı Abdullah Öcalan'ın Doğum Gününda Yapılan Gösteriyle İlgili 8 Kişi Tutuklandı Şanlıurfa'da Terör Örgütü PKK Elebaşı Abdullah Öcalan'ın Doğum Günü Bahanesiyle Gerçekleştirilen İzin..
Bingöl Milli Eğitim Müdürlüğü Personelleri Kitap Okuma Kampanyası Başlattı
Bingöl Milli Eğitim Müdürlüğü Personelleri Kitap Okuma Kampanyası Başlattı
Bingöl Milli Eğitim Müdürlüğü Personeli Bingöl Kitap Okuyor Kampanyası Çerçevesinde Kitap Okuma Kampanyası Başlattı.
Kabız Olan Kadının Ölümü Şüpheli Bulundu Bursa'nın Orhangazi İlçesinde Kabız Olan Kadın, Gittiği Hastanenin Acil Servisinde İğne Vurulduktan Sonra Döndüğü Evinde Hayatını Kaybetti. Cumhuriyet..
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Siirt'te de Çeşitli Etkinliklerle Kutlanacak 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, Siirt'te de Çeşitli Etkinliklerle Kutlanacak. Gen..
Belediye -İş Zonguldak Şubesi, Grev Uyarısı Yaptı
Belediye -İş Zonguldak Şubesi, Grev Uyarısı Yaptı
Zonguldak Belediyesi ile Sözleşmede Anlaşamayan Belediye -İş Sendikası Zonguldak Şubesi, Grev Yapmaya Hazırlanıyor.
Yasak Avlanan Balıkçıya 7 Bin YTL Para Cezası
Yasak Avlanan Balıkçıya 7 Bin YTL Para Cezası
Hatay'ın Samandağ İlçesinde Avlanma İzin Belgesi ve Menşe Belgesi Bulunmayan 2 Balıkçı Kardeşe 7 Bin YTL Para Cezası Kesildi. Avlanması Yasak 1 Ton 300 Kilo Orkinos Balığına da El Konuldu.
Başbakan Erdoğan'ın Milletvekilleriyle Toplantısı Sona Erdi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile AKP'li bir grup milletvekili ile yaptığı istişare toplantısı sona erdi.
AKP genel merkezind..
Nasa Uzaya Milyonlarca İsim Gönderecek Amerikan Havacılık ve Uzay Dairesi (Nasa), Uzayın Keşfine Kamuoyu Katılımını Arttırmak Amacıyla Uzaya Milyonlarca İsim Gönderecek.
Teknik Direktör Uygun: "Kazanmak İstiyoruz" 07.05.2008 - 15:01:31turkcell Süper Lig'de Hafta Sonu Gençlerbirliği ile Mücadele Edecek Sivasspor'un Teknik Direktörü Bülent Uygun, 'Kazanmak İst..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10