7 Mayıs 2008 Çarşamba Günü Haberleri

7 Mayıs 2008 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
5 Yılda 1 Milyar 785 Milyon YTL Trafik Cezası Kesildi İçişleri Bakanı Beşir Atalay'ın, CHP Ankara Milletvekili Tekin Bingöl'ün Soru Önergesine Verdiği Yanıt, 2002 -2007 Yılları Arasında Topla..
Demokrasilerde Çare Tükenmez
'Demokrasilerde Çare Tükenmez'
Güler Sabancı, AK Parti Hakkındaki Kapatma Davasına İlişkin Olarak, İş Dünyasını Umutlandıran Açıklamalarda Bulundu.
Askere Kum Fırtınası Freni
Askere Kum Fırtınası Freni
Askerler Bir Operasyon Sırasında Kum Fırtınasına Yakalanınca Can Derdine Düştü.
İş Adamları Alemdar Gecesinde Bir Araya Geldi
İş Adamları Alemdar Gecesinde Bir Araya Geldi
Zonguldak'ın Ereğli İlçesinde Gazi Alemdar Müze Gemisi'nin Yapımında Katkıları Olan Kuruluş ve Kişilere Plaket Verildi.
Tff 1. Lig Bank Asya 1. Lig'den Düşmesi Kesinleşen Elazığspor'da Malatyaspor Maçının Hazırlıkları Devam Ediyor.
Karakaya Baraj Gölünden Daha İyi Yararlanılmalı
Karakaya Baraj Gölünden Daha İyi Yararlanılmalı
Malatya İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ali Kazgan, Karakaya Baraj Gölü'nün Yeterince Değerlendirilemediğini Belirterek, Açılacak Sahil Yolu ve Yapılacak Su Sporları Bölgenin Daha da Değer Kazanacağını Söyledi.
Diyarbakır'da Lise Öğrencilerinin Bilek Güreşi Nefes Kesti Türkiye'de İlk Kez Diyarbakır Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından Düzenlenen Liseler Arası Bilek Güreşi Turnuvası'na Katılan Erkek ve ..
Vakıflar Bölge Müdürülüğü Tarıma da El Attı
Vakıflar Bölge Müdürülüğü Tarıma da El Attı
Jeotermal Enerji Kaynakları Bakımından Türkiye'nin En Zengin İlleri Arasında Yer Alan Aydın'da, Yıllardır Konuşulmakta Olan Organize Seracılık Faaliyetleriyle Yeni Bir Yatırıma Aydın Vakıflar Bölge Müdürlüğü İmza Attı.
Çevko Vakfı ve Afm Sinemalarının Hedefi Sıfır Çöp Geri Kazanım Sisteminin Gelişmesine Önemli Bir Rol Üstlenen Çevko Çevre Koruma ve Ambalaj Atıkları Değerlendirme Vakfı, Afm Sinemaları ile Ön..
Çevre Haftası Etkinliklerine Katılan Çocuklara Vali Desteği
Çevre Haftası Etkinliklerine Katılan Çocuklara Vali Desteği
Hakkari Valisi Ayhan Nasuhbeyoğlu, 'Çevre Haftası' Etkinliklerine Katılarak Düzenlenen Kampanya Kapsamında Çöp Toplayan Şehit Selahattin İlköğretim Okulu Öğrencilerinin Çalışmalarına Destek Verdi.
TMO 150 Bin Mısır İthalat Kotasını Kullanacak Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Genel Müdürü İsmail Kemaloğlu, Mısır İthalatında, Kalan 150 Bin Tonluk Kontenjanı, Fiyatlar Çok Artmadan, İlk Fırsa..
Ulusal Pamuk Konseyi Toplandı
Ulusal Pamuk Konseyi Toplandı
Tariş Pamuk ve Yağlı Tohumlar Birliği Başkanı ve Ulusal Pamuk Konseyi (Upk) Başkanı Basri Özçoban, Pamuk Üretiminde Yaşanan Tüm Sıkıntılara Rağmen Çiftçilerin Pamuğa Yönelmesi Gerektiğini Söyledi.
Düzcede Yangın
Düzce'de Yangın
Düzce D-655 Karayolu Kenarında Bulunan Ahşap İki Katlı Evde Yangın Çıktı. İtfaiye Ekiplerinin Anında Müdahalesi Sonucunda Yangın Kısa Sürede Söndürüldü.
Mağara Gölünde Kaybolan Üniversite Öğrencisinin Cesedi Bulundu Mersin'in Mut İlçesine Bağlı Yerköprü Şelalesi'ndeki Mağara Gölünde Kaybolan Üniversite Öğrencisinin Cesedi Bulundu.
Gaziantepe Ünlü Yağmuru
Gaziantep'e Ünlü Yağmuru
Gaziantep Hava Limanı'na Ünlü Yağdı.
İsrail-filistin Çatışmaları: 2 Ölü, 13 Yaralı Gazze'nin Güneyinde İsrail ile Filistin Arasındaki Çıkan Çatışmalarda 2 Kişi Öldü, 13 Kişi Yaralandı.
Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen İran'da Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, 100'e Yakın İşadamından Oluşan Bir Heyetle İran'a Geldi.
Gasp Sanıklarına 6'şar Yıl Hapis Adapazarı'nda, Tehdit Ederek Senet İmzalattıkları Şahsın Otomobilini Gasp Ettikleri İddiasıyla Yargılanan İki Kişi, 6'şar Yıl Hapis Cezasına Çarptırıldı.
Kırşehirde Ağaçlandırma Çalışmaları Devam Ediyor
Kırşehir'de Ağaçlandırma Çalışmaları Devam Ediyor
Kırşehir'de Ağaçlandırma Çalışmaları Çerçevesinde, 2008 Yılı Sonuna Kadar 2 Milyon Fidanın Toprakla Buluşturulacağı Bildirildi.
Milli Eğitim Bakanı Çelik ve Ulaştırma Bakanı Yıldırım Van'a Geliyor Milli Eğitim Bakanı Doç. Dr. Hüseyin Çelik ve Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım Bir Dizi Açılış ve Temaslarda Bulunmak Üzer..
Kars'taki 'Aşıklar Bayramı'nın Son Gününde Davetliler Uyudu Kars'ta Bu Yıl 4'üncüsü Düzenlenen 'Türkiye Murat Çobanoğlu Uluslararası Aşıklar Bayramı'nın Son Gününde İlginç Görüntüler Yaşandı...
Ünyede Diş Sağlığı Konferansı
Ünye'de Diş Sağlığı Konferansı
Ünye Belediye Başkanı Ahmet Arpacıoğlu, Belediye Aile Danışma Merkezi Tarafından Organize Edilen ve İlçe İlköğretim Okulları 3 ve 4. Sınıf Öğrencilerine Sunulan "Ağız ve Diş Sağlığı" Konulu Konferansa Katıldı.
Düzce İl Genel Meclis Üyelerinden Pakmaya Fabrikasına Ziyaret
Düzce İl Genel Meclis Üyelerinden Pakmaya Fabrikasına Ziyaret
Düzce İl Genel Meclis Üyeleri, Cumayeri İlçesi'nde Bulunan Pakmaya Fabrikasını Ziyaret Etti.
Kanatlı Hayvan Yetiştiricilerine Kuş Gribi Eğitimi Tarım İl Müdürlüğü'nce İldeki Kanatlı Hayvan Yetiştiricilerine Kuş Gribine Karşı Alınacak Önlemler Hakkında Seminer Verildi.
Efes Antik Su Yolu-osmanlı Su Yolu Gezisi Kuşadası Yerel Tarih Araştırmaları Grubu (Kuyeta) Tarafından, 11 Mayıs Pazar Günü Efes Antik Su Yolu-osmanlı Su Yolu Gezisi Yapılacak.
Valilikten Sigara Yasağı Uyarısı Eskişehir Vali Yardımcısı Dağıstan Kılıçarslan, 19 Mayıs'tan İtibaren Kapalı Alanlarda Sigara İçenlere 62 YTL Para Cezası Kesilmeye Başlanacağını Söyledi.
Trafik Kazasında Yaralanan Haluk Koç Ameliyat Oldu Geçirdiği Trafik Kazası Sonucu Yaralanan CHP Samsun Milletvekili Haluk Koç'un Bel Omurundaki Ezilmenin Ameliyatla Giderildiği ve Sağlık Duru..
O Tabela İndi Cumhuriyet Çıkmazı Kalktı ?tek Yol İslam? Boyandı!
Dünya Profesyonel Kick Boks Şampiyonu Olan Akburaka Otomobil Hediye Edildi
Dünya Profesyonel Kick Boks Şampiyonu Olan Akburak'a Otomobil Hediye Edildi
Mısır'da Wasko'nun Düzenlediği Dünya Profesyonel Kick Boks Şampiyonası'nda Altın Kemeri Kazanan Ferhat Akburak'a Hendek Belediye Başkanı Ali İnci Tarafından Otomobil Hediye Edildi.
Dkib Başkanı Ahmet Hamdi Gürdoğan Lojistik Köy Projesine Trabzonun da Dahil Edilmesini İstedi
Dkib Başkanı Ahmet Hamdi Gürdoğan 'Lojistik Köy' Projesine Trabzon'un da Dahil Edilmesini İstedi
Doğu Karadeniz İhracatçılar Birliği (Dkib) Başkanı Ahmet Hamdi Gürdoğan, Ülke Genelinde 11 Yerde Kurulması Planlanan 'Lojistik Köy' Projesine Trabzon'un da Dahil Edilmesi Gerektiğini Söyledi.
Medvedev Kodların Yer Aldığı Nükleer Çantayı Devraldı
Medvedev Kodların Yer Aldığı Nükleer Çantayı Devraldı
Rusya Devlet Başkanı Dmitri Medvedev Resmi Olarak Devlet Başkanlığının Dışında Rus Ordusunun Başkomutanlığını da Üstlendi. Kendisine Nükleer Füzelerin Kodlarının Yer Aldığı Komuta Çantası Devredildi.
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Durak: 'Kimse Ucuz Ekmek Üzerinden Siyaset Yapmasın'
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Durak: "Kimse Ucuz Ekmek Üzerinden Siyaset Yapmasın"
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Aytaç Durak, Kimsenin Ucuz Ekmek Üzerinden Siyaset Yapmamasını İstedi.
Çayeli Şahika İlköğretim Okulu Öğrencileri İlginç Bir Organizasyon Gerçekleştirdi
Çayeli Şahika İlköğretim Okulu Öğrencileri İlginç Bir Organizasyon Gerçekleştirdi
Özel Çayeli Şahika İlköğretim Okulu Öğrencileri, Kardeşlik Haftası'nda İlginç Bir Organizasyon Gerçekleştirdi. Ülke İnsanı İçin Önemli Bir Değer Olan Hatırlanma ve Hediyeleşme, Şahikalı Öğrencilerin Yapmış Olduğu Bir...
Engelli Seyyar Satıcı Çocuklarıyla İstiklal Caddesi'nde Eylem Yaptı İki Bacağı Olmayan Seyyar Satıcı Bayram Tekeli Yine İstiklal Caddesi'nde Eylem Düzenledi. Beyoğlu Kaymakamlığı Önünde Tepki..
O Artık Hasta... Nejat Uygur 81 Yaşında ve Yılların Tiyatro Sanatçısı Artık Hasta...
Eğitim Sendikaları Öğretmenlerin Şiddete Uğramasını Kınadı Adana Bahçelievler İlköğretim Okulu'nda Görev Yapan Öğretmen Halil Korkmaz'ın Bıçaklanarak Ağır Yaralanması Eğitim Sendikalarının Se..
İlkbahar, Sosyal Bilimler Olimpiyatından 3 Altınla Döndü
İlkbahar, Sosyal Bilimler Olimpiyatı'ndan 3 Altınla Döndü
Bursa Özel İlkbahar İlköğretim Okulu, Milli Eğitim Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Fatih Üniversitesi ve Fatih Koleji'nin Ortaklaşa Düzenlediği Türkiye Geneli 7.ulusal Sosyal Bilimler Olimpiyatı'nda Türkiye 1.si...
Çantadaki Kuçular! Tarkan'ın Sevgilisi Bilge Öztürk'ün Çantasında Hollywood Yıldızlarının Köpekleri Uyuyor.
Denizbank, Güneydoğulu İşadamlarına Özel Kredi Açtı
Denizbank, Güneydoğulu İşadamlarına Özel Kredi Açtı
Denizbank, Güneydoğulu İşadamlarına Çok Uygun Şart ve Düşük Oranla Kredi İmkanı Sundu. Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı ile Denizbank Çukurova Bölge Müdürlüğü Arasında İşadamlarının Finansman Sıkıntısını...
Jandarmadan Sürücülere, 'Ceza Yeme Çikolata Ye'
Jandarma'dan Sürücülere, "Ceza Yeme Çikolata Ye"
Şanlıurfa'nın Birecik İlçesinde Jandarma Trafik Ekipleri, Trafik Haftası Dolayısıyla 'Ceza Yeme, Çikolata Ye' Diyerek Yol Kontrollerinde Durduklarını Araçların Sürücülerine Çikolata Verdi.
Şahinbey Zabıta Müdürlüğü Ekipleri, Nisan Ayında 4 Bin 769 İşyerini Denetledi
Şahinbey Zabıta Müdürlüğü Ekipleri, Nisan Ayında 4 Bin 769 İşyerini Denetledi
Gaziantep Şahinbey Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekipleri, Nisan Ayında 4 Bin 769 İşyerini Denetledi.
Kırıkkale'de 728 Kişi Sigarayı Bırakma Sözü Verdi Kırıkkale'de Başlatılan Sigara Bırakma Kampanyasına Katılan 728 Kişi Sigarayı Bırakma Sözü Verdi.
Dinlerarası Diyalogu Geliştirmek İçin Yerleşik Turistlere Ev Ziyaretinde Bulunulacak
Dinlerarası Diyalogu Geliştirmek İçin Yerleşik Turistlere Ev Ziyaretinde Bulunulacak
Manavgat Müftülüğü, Turizm Sezonunun Başlamasıyla Birlikte Dinler Arası Diyalog Çalışmasına Hız Verdi. Müftülük, Sezon Süresince Turizm Şehrinde Yaşayan Yerleşik Turistleri Evlerinde Ziyaret Ederek "Birlikte Yaşadığımız...
Emniyet Mensuplarına Takdirname
Emniyet Mensuplarına Takdirname
Mardin Valisi Mehmet Kılıçlar, İl Emniyet Müdürlüğü Bünyesinde Görev Yapan Başarılı Müdür Yardımcılarına, Şube Müdürlerine ve Birim Amirlerine Takdirname Verdi.
Sivas Suşehrinde Fakir Öğrenciler Yararına Kermes
Sivas Suşehri'nde Fakir Öğrenciler Yararına Kermes
Sivas'ın Suşehri İlçesinde, Kösedağ Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Tarafından, Fakir ve Muhtaç Öğrenciler Yararına Kermes Düzenlendi.
Uluslararası Hasyurt Tarım Fuar 91 Firmanın Katılımı ile Açıldı
Uluslararası Hasyurt Tarım Fuar 91 Firmanın Katılımı ile Açıldı
Antalya'nın Finike İlçesi Hasyurt Beldesi'nde Düzenlenen 17. Uluslararası Tarım Fuarı, 91 Firmanın Katılımı ile Açıldı. Tohumculuk, Fide Üretimi, Tarımda Kullanılan Son Teknolojilere İlişkin Standartların Yer Aldığı...
Bisiklet Sporunun Yaygınlaştırılması Amacıyla Alanya'da 'Bisiklet Şenliği' Düzenlenecek Antalya'nın Alanya İlçesinde Bisiklet Sporunun Yaygınlaştırılması Amacıyla 17 Mayıs'ta 'Bisiklet Şenliğ..
Merkez Bankası Döviz Kurları Merkez Bankası'nın 7 Mayıs 2008 Tarihinde Açıkladığı Gösterge Niteliğindeki Döviz Kurları.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10