6 Mayıs 2008 Salı Günü Haberleri

6 Mayıs 2008 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Rus Turist Kaldığı Otelin Bahçesinde Ölü Bulundu Antalya'da 5 Yıldızlı Bir Otelde Kalan Rus Turist Yulia Bukreyeva (25), Sabaha Karşı Kaldığı Otelin Bahçesinde Ölü Olarak Bulundu. Rus Turisti..
Deniz Gezmişin Ölüm Yıl Dönümünde Öğrenciler Dolmabahçeye Yürüdü
Deniz Gezmiş'in Ölüm Yıl Dönümünde Öğrenciler Dolmabahçe'ye Yürüdü
İstanbul Üniversitesi Beyazıt Yerleşkesi Önünde Toplanan Bir Grup Üniversiteli ve Liseli Öğrenci, 36 Yıl Önce İdam Edilen Deniz Gezmiş ve Arkadaşlarını Andı. Kendilerini Yurtsever Öğrenciler Olarak Adlandıran Öğrenciler,...
Gema Vakfı Okulları Ağaçlandırıyor
Gema Vakfı Okulları Ağaçlandırıyor
Merkezi Manisa'nın Salihli İlçesinde Bulunan Gediz Havzası Erozyonla Mücadele Ağaçlandırma Çevre ve Kalkınma Vakfı(gema), İlçedeki Okullarda Öğrencilere Yönelik Seminerler Düzenleyip Ardından da Okul Bahçelerine...
Avrupalı Çocuklarla Oynamak Projesine Başkan Dağdan Destek Geldi
'Avrupalı Çocuklarla Oynamak' Projesine Başkan Dağ'dan Destek Geldi
Avrupa Birliği'nin Desteklediği, Yalova Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu'nun Ortağı Olduğu Çok Ortaklı 'Avrupalı Çocuklarla Oynamak' Projesine Yalova'nın Çiftlikköy İlçesi Belediye Başkanı Metin Dağ'dan Destek Geldi.
Bulgaristan Dışişleri Bakanı İvaylo Kalfin Edirnede
Bulgaristan Dışişleri Bakanı İvaylo Kalfin Edirne'de
Bulgaristan Dışişleri Bakanı İvaylo Kalfin, Ülkelerinde Resmi ve Dini Bayram Olarak Kutlanan 6 Mayıs Aziz George ve Ordu Bayramı Kutlamaları İçin Edirne'ye Geldi. Konuk Bakan, Edirne'de Bulunan St. George Kilisesi'ni...
Sp Hatay İl Başkanı Çalışkan: 'Payas Teşkilatına Yapılan Saldırı Provekasyon Kokuyor'
Sp Hatay İl Başkanı Çalışkan: "Payas Teşkilatına Yapılan Saldırı Provekasyon Kokuyor"
Saadet Partisi (Sp) Hatay İl Başkanı Necmettin Çalışkan, Payas İlçe Teşkilatları'na Önceki Gün Yapılan Saldırının ve Yaşanan Hırsızlık Olayının Acilen Aydınlatılmasını İstedi.
Cumhurbaşkanı Gül, Kars ve Uşak İl Heyetlerini Kabul Etti Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Kayseri Valisi Mehmet Ufuk Erden ve Beraberindeki Heyet ile Uşak Belediye Başkanı Mesut Apaydın ve Berabe..
Sabıkalı Hırsızlar Son İşlerinde Yakalandı
Sabıkalı Hırsızlar Son İşlerinde Yakalandı
Konya'da, Takip Ettikleri Kişilerin Evlerine Gece Saatlerinde Giren Sabıkalı Hırsızlar, Son İşlerinde Yakalandı.
İslahiyede Yılın Trafik Polisi ile Yılın Sürücüsüne Plaket Verildi
İslahiye'de Yılın Trafik Polisi ile Yılın Sürücüsüne Plaket Verildi
Gaziantep'in İslahiye İlçesinde Trafik Haftası Kutlamaları Çerçevesinde Yılın Trafik Polisi ile Yılın Sürücüsüne Plaket Verildi.
AKP Ön Savunması(12): Davanın Reddine Karar Verilmesi... AKP, Anayasa Mahkemesi'ne Sunduğu Ön Savunmasında, Laikliğe Aykırı Eylemlerin Odağı Olmaktan Değil, Ancak "Vehimlere Dayalı Bir Algıla..
Türkiye Engelliler Güzellik Yarışması Dünyada İlk Kez Düzenlenecek Engelliler Güzellik Yarışması Finalistleri, Antalya'nın Kemer İlçesinde Buluştu.
Aıhm, Türkiye'yi Yine Tazminata Mahkum Etti Aıhm, Türkiye'yi Uzun Süren Tutukluluk Nedeniyle 750 Euro Tazminat Ödemeye Mahkum Etti.
DTPliler, Torbalı İlçe Başkanlığındaki Yangını Protesto Etti
DTP'liler, Torbalı İlçe Başkanlığı'ndaki Yangını Protesto Etti
Demokratik Toplum Partisi (DTP) Torbalı İlçe Başkanlığı'nda Yaşanan Yangın Olayı Partililer Tarafından Protesto Edildi. DTP'liler, Yangının 'Kundaklama' Olduğunu İddia Ederek Duruma Tepki Gösterdi.
Tüpraş, Kurumlar Vergisi Şampiyonu Oldu Kocaeli'de Kurumlar Vergisinde Tüpraş Birinci Oldu.
Kıyıya Vuran Ölü Yunus, Çocukları Üzdü Karadeniz'de Yunus Ölümlerine Bir Yenisi Daha Eklendi. Ölü Yunusu Gören Çocuklar, Yaşananlardan Büyük Üzüntü Duyduklarını Dile Getirdi.
Bahçeli'den Erken Seçim Resti Parti Grubunda Konuşan MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin Hedefinde AKP Vardı.
'Üç Yiğit Genç' Deniz Gezmiş, Yusuf Aslan ve Hüseyin İnan'ın Had Bildirme Anlayışı ile İdam Edildiğini Söyledi
Ruslar Çıldırdı! Ruslar'ın 1- 10 Mayıs Tarihleri Arasında Kutladığı Bayram Nedeniyle Antalya'nın Kemer İlçesi'ndeki Mekanlarda Her Gece Birbirinden Çılgın ve Marjinal Eğlenceler Düzenleniyor...
AB Tarafsız Kalmayacak
'AB Tarafsız Kalmayacak'
Rehn, AK Parti'nin Kapatma Davası Sürecine İlişkin Olarak Türkiye Aday Ülke Olduğu İçin AB'nin Sürece Çok Fazla Tarafsız Kalamayacağını Söyledi.
Validen Kene Açıklaması
Vali'den Kene Açıklaması
Karabük Valisi Can Direkçi, Kene ile Mücadele İçin Karabük ve İlçelerinde Gerekli Önlemelrin Alındığını ve İlaçmaların Yapıldığını Söyledi.
Iğdırlı Şoförler Arasında Trafik Haftası Etkinlikleri Kapsamında Bilgi Yarışması Düzenlendi
Iğdırlı Şoförler Arasında 'Trafik Haftası' Etkinlikleri Kapsamında Bilgi Yarışması Düzenlendi
Iğdır'da Şoförler Arasında Trafik Bilgi Yarışması Yapıldı. 'Trafik Haftası' Etkinlikleri Kapsamında Yapılan Bilgi Yarışmasında Birinciliği 'Otobüsçüler' Grubu Kazandı.
Su Borusu Patladı Tonlarca Su Boşa Aktı
Su Borusu Patladı Tonlarca Su Boşa Aktı
Balıkesir'in Bandırma İlçesinde Şehir Şebeke Suyu Borusunun Patlaması Sonucu Tonlarca Su Boşa Aktı.
Ufuk Erbaş Ses Yarışması Yapıldı
Ufuk Erbaş Ses Yarışması Yapıldı
Ufuk Erbaş Ses Yarışması Finali Yapılarak, Dereceye Girenler Belirlendi.
Vali Amir Çiçekten Kene Uyarısı
Vali Amir Çiçek'ten Kene Uyarısı
Yozgat Valisi Amir Çiçek, Yaz Aylarında Görülen ve Kırım Kongo Kanamalı Ateşi Hastalığına Neden Olan Kene ile Mücadelenin Aralıksız Olarak Sürdürüleceğini Söyledi.
Kosgebten İşletmelere Üretim Yönetimi Semineri
Kosgeb'ten İşletmelere Üretim Yönetimi Semineri
Küçük ve Orta Ölçekli Sanayi Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (Kosgeb) Tarafından Malatya'daki İşletmelere Üretim Yönetimi Konulu Seminer Verildi.
Düzce Muhtarlar Derneği'nden Başıboş Hayvan Uyarısı Düzce Muhtarlar Derneği Başkanı Aydın Dursun, Karayolunda Dolaşan Başıboş Hayvanlarla İlgili Olarak Hayvan Sahiplerini Uyardı.
Kars Aşıklar Bayramı Renkli Görüntülere Sahne Oldu
Kars Aşıklar Bayramı Renkli Görüntülere Sahne Oldu
Kars Belediyesi'nin Organize Ettiği 'Murat Çobanoğlu 4. Geleneksel Aşıklar Bayramı' Renkli Görüntüler Eşliğinde Devam Ediyor.
Yeni Otobüsler İzmirlilerin Hizmetinde
Yeni Otobüsler İzmirliler'in Hizmetinde
İzmir Büyükşehir Belediyesi Kent İçi Toplu Ulaşımı Geliştirmek ve Rahatlatmak Amacıyla Gerçekleştirilen Projeler Kapsamında 32 Yeni Otobüsü Daha Filosuna Ekledi. Yeni Otobüslerle Tura Çıkan Başkan Kocaoğlu, Otobüslere...
Yunepoda Dünya İkincisi Balıkesirden
Yunepo'da Dünya İkincisi Balıkesir'den
Eskişehir'de Düzenlenen ve 34 Ülkeden 3 Bin 100 Projenin Yarıştığı "1. Uluslararası Yunus Emre Sevgi ve Barışa Çağrı Proje Olimpiyatı"nda (Yunepo) Balıkesir'in Edremit İlçesindeki Özel Özcan Lisesi Öğrencileri Dünya...
Sivasta Yurt Çocukları Sünnet Oldu
Sivas'ta Yurt Çocukları Sünnet Oldu
Sivas Devlet Hastanesi Personeli, Bu Yıl İkincisini Düzenledikleri Sünnet Şöleni ile Yetiştirme Yurdu'nda Kalan 0-6 Yaş Arasındaki 9 Çocuğun Sünnetini Yaptı.
Tarsus Sağlık Grup Başkanı Kar: "Tarsus'ta Ebe, Doktor ve Hemşire Açığı Var" Mersin'in Tarsus İlçe Sağlık Grup Başkanı Hidayet Kar, Kentte Doktor, Ebe ve Hemşire Sıkıntısı Yaşandığını Bildird..
Ören Yerlerinin Sosyal Tesislerinin İhalesinin Yapılması Bekleniyor
Ören Yerlerinin Sosyal Tesislerinin İhalesinin Yapılması Bekleniyor
Dünyanın 8. Harikası Nemrut Dağı ve Etrafındaki Tarihi Ören Yerlerinin Kafeterya ve Tuvalet İhalesinin Yapılması Bekleniyor.
Ağrıda Trafik Haftası Kutlamaları
Ağrı'da Trafik Haftası Kutlamaları
Ağrı'da 'Trafik Haftası' Düzenlenen Çeşitli Etkinliklerle Kutlanıyor.
İzmir'de Su Kesintisi İzsu Genel Müdürlüğü’nden Yapılan Açıklamada, Ege Serbest Bölge Önünde Boru Bağlantı Çalışması Yapılacağından 08.05.2008 Perşembe Günü Saat 09.00 ile 09.05.2008 Cuma G..
İstiklal Caddesine Kilitli Parke Taşı Döşeniyor
İstiklal Caddesine Kilitli Parke Taşı Döşeniyor
Adıyaman Belediyesi Kilitli Parke Çalışmalarını İstiklal Caddesinde Sürdürüyor.
Kayseride Trafik Haftası Kutlamaları
Kayseri'de Trafik Haftası Kutlamaları
Kayseri'de Trafik Haftası Kutlamaları Çerçevesinde Trafik Denetleme ve Şube Müdürlüğü Tarafından Öğrencilere Trafik Kuralları Hakkında Bilgiler Verildi.
Galatasaray Cafe Crown Menajeri Uyguç'tan Taraftara Çağrı Beko Basketbol Ligi Play-off Çeyrek Final Serisinde Yarın Türk Telekom ile Ankara'da Oynayacakları İkinci Maç Öncesi Takıma Destek Ve..
Trabzonspor, Fenerbahçe Maçına Kilitlendi Trabzonspor Profesyonel Şube Menejeri Necmi Perekli, Trabzonspor İçin Fenerbahçe Maçlarının Ayrı Bir Yeri Olduğunu Belirterek, Kazanmaktan Başka Bir ..
Çevrecilerden Kgdye Ziyaret
Çevrecilerden Kgd'ye Ziyaret
Zonguldak Çevre Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, Kısa Bir Süre Önce Kongrenin Ardından Görev Dağılımının Yapıldığı Karaelmas Gazeteciler Derneği'ni (Kgd) Ziyaret Etti.
Tff 2. Lig Tff 2. Lig 5. Klasman Grubu'nda Düşmeme Mücadelesi Veren Adıyamanspor'da Kulüp Başkanı Növfel Bozdoğan, Ekonomik Sıkıntılara Rağmen Kümede Kalacaklarını Söyledi.
Katı Atık Depolama Merkezinin Kazı ve Hafriyat Çalışmaları Başladı
Katı Atık Depolama Merkezinin Kazı ve Hafriyat Çalışmaları Başladı
Kilis Belediye Başkanı Mehmet Abdi Bulut, Katı Atık Depolama Merkezi’nin Kazı ve Hafriyat Çalışmalarının Devam Ettiğini Söyledi.
Domaniç'te Yangın Kütahya'nın Domaniç İlçesindeki Yangında, Garaj ve İçinde Bulunan Otomobil Tamamen Kullanılamaz Hale Geldi.
Iğdır'da Fuhuşla Mücadele Iğdır'da Yapılan Sağlık Taramaları Sonucunda Yabancı Uyruklu 10 Kadının 'Hepatit C' ve 'Hepatit' Virüsü Taşıdıkları Anlaşıldı.
Piknikli Hıdırellez Kutlaması
Piknikli Hıdırellez Kutlaması
'Yazın Başlangıcı' Olarak Kabul Edilen Hıdırellez Gününde Amasyalılar Soluğu Piknik Yerlerinde Aldı.
Adana Demirspor, Karabük'ü Yenerek Taraftarına Sevinç Yaşatmak İstiyor Tff 2. Lig Yükselme Grubu'nda Zirve Mücadelesi Veren Adana Demirspor'da Karabükspor Maçının Hazırlıkları Sürüyor. Teknik..
Beşiktaşlı Futbolcular Panelde... Beşiktaşlı Futbolcular İbrahim Toraman, Holosko ve Serdar Özkan, Kültür Üniversitesi'nde Düzenlenen Panele Katıldı.
Özürlü Mehterine Sobiodan Ödül
Özürlü Mehteri'ne Sobio'dan Ödül
Sosyal Bilimler Alanında Fikir Adamı, İdareci ve Entelektüel Yetiştirmeye Yönelik Çalışmalarda Bulunan Sosyal Bilimler Olimpiyatı'nın (Sobio) 7. Si Fırat Kültür Merkezi'nde Düzenlendi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10