6 Mayıs 2008 Salı Günü Haberleri

6 Mayıs 2008 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Ekmeklerini Taştan Çıkartıyorlar
Ekmeklerini Taştan Çıkartıyorlar
Zonguldak'ın Ereğli İlçesi Veli Dağı Köylüleri Bölgelerinde Bulunan Saçlık Taşı Çıkararak Geçimlerini Sağlıyorlar.
Iüü- Müsiaddan Sağlık Müdürlüğüne Ziyaret
Iüü- Müsiad'dan Sağlık Müdürlüğü'ne Ziyaret
Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (Müsiad) Bursa Şubesi Başkanı Cemil Tekin, Türkiye'de Bazı Gıdaların Tarım Bakanlığı Tarafından Onaylandığını Belirterek, Sağlık Bakanlığı'nın Bu Konuda Harekete Geçmesi...
İzciler Boyabata Hayran Kaldı
İzciler Boyabat'a Hayran Kaldı
Sinop İl İzci Kurulu Başkanlığı'nca Sinop'taki İzci Öğrenci ve İzci Liderlerine Yönelik Boyabat Gezisi Düzenlendi.
Samdak ve Emonun Doğa Yürüyüşü
Samdak ve Emo'nun Doğa Yürüyüşü
Samsun Dağcılık Kulübü(samdak) ve Elektrik Mühendisleri Odası(emo) Samsun Şubesi Üyeleri, Tekkeköy Kabaceviz Şelaleleri’ne Doğa Yürüyüşü Yaptı.
Petrol Fiyatları 200 Doları Görebilir İddiası Uluslararası Piyasalarda ABD Ham Petrolünün Varil Fiyatı Bugün 120,93 Dolara Çıkarak, Tüm Zamanların Rekorunu Kırdı.
Alex, "Maçımızı Kazanıp, Galatasaray'ın Kaybetmesini Bekleyeceğiz" Fenerbahçe Kaptanı Alex de Souza, Sezonun Son Haftasında Trabzonspor ile Oynayacakları Karşılaşmayı Bekleyip Galatasaray Maç..
Minik Judocular Başkan Atınçı Ziyaret Etti
Minik Judocular Başkan Atınç'ı Ziyaret Etti
Türkiye Yıldızlar Judo Şampiyonasında Dereceye Giren Ertuğrul Dönmez ve Furkan Bayındır, Antrenörleri Nurullah Diyarbakır ile Yakutiye Belediye Başkanı Fahrettin Atınç'ı Makamında Ziyaret Etti.
Trabzonspor, Fenerbahçe Maçı Hazırlıklarına Başladı Trabzonspor, Cumartesi Günü Kendi Sahasında Oynayacağı Fenerbahçe Maçı Hazırlıklarına Başladı. Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde Yardımcı Ant..
Astım Hastası Sayısı Artıyor Kayseri Gögüs Hastalıkları Hastanesi Başhekimi Mustafa Demirel, Kayseri'de Astım Hastalığında Yüzde 30 Artış Yaşandığını Söyledi. Demirel, "2005'de Astım Hastası ..
Çeyiz Listesi Baktılar Romeo & Juliet Firması Tanıtım Gecesinde Esra Eron'un Müsatkbel Kayınvalidesi ile Ceyiz Listesini İncelemesi Yakın Zamanda Nikah Olacağının Sinyallerini Verdi
Çok Şükür Bizde Siyasi Parti Yok! Birleşik Arap Emirlikleri Dışişleri Bakanı?nın Akp?nin Kapatma Davasıyla İlgili İlginç Yorumu:
Kağıthane'de Hıdırellez Coşkusu Kağıthane 2008 Sadabat Şenlikleri Kapsamında Düzenlenen Hıdırellez Şenlikleri'nde, Çalınan Müzikle Doyasıya Oynayan Vatandaşlar, Yakılan Ateşin Üzerinden Atlay..
Kira Fiyatlarındaki Artışa Tepki Malatya Tüketici Eğitim ve Koruma Derneği Başkanı Ali Düzova, Birçok Ürüne Kuraklık İleri Sürülerek Zam Yapıldığını Belirterek, "Kiraların Artışı Sebebi de mi..
Ceyhan Belediyesi, Bank ve Piknik Masalarını Kendi Atölyesinde Üretiyor
Ceyhan Belediyesi, Bank ve Piknik Masalarını Kendi Atölyesinde Üretiyor
Adana'nın Ceyhan İlçesinde, Belediye Atölyesinde Üretilen Bank ve Piknik Masalarının Park ve Okullara Dağıtımına Başlandı.
Katı Atıkların Ayrıştırılarak Toplanması Projesi
Katı Atıkların Ayrıştırılarak Toplanması Projesi
Trabzon Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu, Belediyenin Yürüttüğü Katı Atıkların Ayrıştırılarak Toplanması Projesinin Fatih ve Toklu Mahallelerinde de Uygulanacağını Söyledi.
Mersin'de "Sağlık İçin Hareket Et" Yürüyüşü Mersin İl Sağlık Müdürlüğü, "10 Mayıs Sağlık İçin Hareket Et" Gününde Yürüyüş Düzenliyor.
Rize’de Kaçak İşçi Operasyonu Rize’de Jandarma Ekipleri Tarafından Düzenlenen Operasyonda Kaçak Yollarla Çalıştırılan İran Uyruklu 10 Kişi Yakalandı.
Dünya Talasemi Günü Mersin İl Sağlık Müdürü Dr. Aytekin Kemik, Ülkemizde Talasemi ve Orak Hücre Anemisi Başta Olmak Üzere Kalıtsal Kan Hastalıklarının Önemli Bir Halk Sağlığı Sorunu Olduğunu ..
Kentlerin Dili Projesi Samsunu Tanıtacak
'Kentlerin Dili Projesi' Samsun'u Tanıtacak
Türkiye'nin Önde Gelen Kargo Şirketlerinden Mng Kargo, 'Kentlerin Dili Projesi' Kapsamında Samsun'u Tanıtan Belgesel Çekimi Yaparak, Özel Bir Televizyon Kanalında Yayınlatacak.
Dünyada 300 Milyon, Türkiye'de İse 4 Milyon İnsan Astımdan Etkileniyor Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mehmet Karadağ, Kronik Bir So..
Bursa Mobilya ve Dekorasyon ile Gelin Damat 2008 Fuarları Açılıyor
Bursa Mobilya ve Dekorasyon ile Gelin Damat 2008 Fuarları Açılıyor
Mobilya ve Dekorasyon Fuarı ile Gelin Damat 2008 Fuarı, Bursa'da 7 - 11 Mayıs 2008 Tarihlerinde Ziyaretçilerini Ağırlayacak.
ODTÜ Mezunu Myanmarlı Nur Alem: Türkiye'den Yardım Bekliyoruz Nargis Kasırgasının Vurduğu Myanmar'da Felaketin Büyüklüğü Her Geçen Gün Daha da Netleşiyor. Bölgeden Gelen Haberler Ölü Sayısını..
Niğde Emniyet Müdürü Kartal: 'Trafik Polisinin Amacı Ceza Değil, Kazalar İçin Tedbir Almak'
Niğde Emniyet Müdürü Kartal: "Trafik Polisinin Amacı Ceza Değil, Kazalar İçin Tedbir Almak"
Niğde Emniyet Müdürü Kadri Kartal, Trafik Polislerinin Amacının Ceza Yazmak Değil, Can ve Mal Kaybını En Aza İndirmek İçin Gerekli Tedbirler Almak Olduğunu Söyledi.
Deniz Baykal: "1 Mayıs'ta Hükümetin İç Yüzü Ortaya Çıktı" CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, 1 Mayıs'taki Olaylarda Çok Vahim Bir Manzaranın Ortaya Çıktığını, İktidarın, İç Yüzünün, Niyetinin Or..
Alex: "Ts Maçını Kazanmalıyız" Fenerbahçe Futbol Takımı Kaptanı Alex de Souza, Ligde Son Haftada Karşılaşacakları Trabzonspor'un Her Zaman Kendilerine Sıkıntı Yaratan Bir Takım Olduğunu Belir..
Niğdede Hıdırellez Kültür Bahar Bayramı Kalede Kutlandı
Niğde'de Hıdırellez Kültür Bahar Bayramı Kalede Kutlandı
Niğde'de Hıdırellez Kültür Bahar Bayramı, İl Kültür Müdürlüğü Tarafından Niğde Kalesi'nde Düzenlenen Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı. Niğde Kültür Müdürü Mehmet Öncel Koç,taşınmaz Kültür Varlıkları Bakımından Niğde'nin...
Büyükşehir Konutları Satışa Çıktı
Büyükşehir Konutları Satışa Çıktı
Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) İşbirliği ile Hamitler'de Gerçekleştirdiği 948 Konuttan 190'ı Açık Artırma Usulü ile Satışa Çıkartıldı.
Ebu İshak Vakfı Sosyal Yardım Marketi Hizmete Açıldı
Ebu İshak Vakfı Sosyal Yardım Marketi Hizmete Açıldı
Ebu İshak Kültür ve Hizmet Vakfı Sosyal Yardım Marketi Düzenlenen Törenle Hizmete Girdi. Açılış Sonrası İhtiyaç Sahibi Ailelere Marketten Ücretsiz Alışveriş Yapabilmeleri İçin Limit Kartları Dağıtıldı.
Personele Sertifikaları Verildi
Personele Sertifikaları Verildi
Zonguldak Ereğli Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü'nde Görevli Personele Verilen "Profesyonel Yangın Eğitimi" Seminerinin Ardından Sertifikaları Verildi.
Küçükçekmece'de Patlama Masko'da Tek Katlı Bir Depodaki patlamanın Ardından Yangın Çıktı.
Malatya Belediyesi Asfalt Çalışmalarına Hız Verdi
Malatya Belediyesi Asfalt Çalışmalarına Hız Verdi
Malatya'da Gerek Kış Mevsiminin Ağır Geçmesi, Gerekse de Doğalgaz Şebeke Çalışmalarının Devam Etmesi Nedeniyle Bozulan ve Yıpranan Yolların, Asfaltlama ve Yama Çalışmaları Sürdürülüyor.
Fabrika İçin Japonlardan Yanıt Bekliyoruz
Fabrika İçin Japonlardan Yanıt Bekliyoruz
Suzuki Otomobil Başkanı Ural Hakverdi, Türkiye'de Fabrika Konusunda Japonlardan Yanıt Beklediklerini Söyledi.
Samsonıte Türkiye, 15 Yeni Mağaza Açmayı Planlıyor Türkiye'ye Ekim 2007'den İtibaren Doğrudan Kendi Mağazalarını Açarak Giren Samsonite, Türkiye Pazarında Büyümeye Devam Edeceğini ve Gelecek..
Demokrasi Dersi Uzak Doğudan
Demokrasi Dersi Uzak Doğu'dan
Adları Yolsuzluk Skandalına Karıştı, Başbakan Yardımcısı, Dışişleri Bakanı ve Savunma Bakan Yardımcısı İstifa Etti.
Sabancı Müzesi Anneler Günü'nde Ücretsiz Sabancı Üniversitesi Sakıp Sabancı Müzesi, Anneler Günü'nde Tüm Annelere Ücretsiz Olarak Kapılarını Açacak.
Yok Olan Gizemli Şehir
Yok Olan Gizemli Şehir
Onikinci Yüzyılda Kuzey Amerika'nın En Büyük Şehriydi Ama Aniden Ortadan Kayboldu.
Rehn: "1 Mayıs'ta Orantısız Güç Kullanıldı" Avrupa Komisyonu Üyesi Olli Rehn, 1 Mayıs'ta "Orantısız Güç" Kullanıldığını Belirterek Soruşturma Yapılmasını İstedi. Sendika Haklarına Saygı Göste..
Savunmadan Notlar: Başsavcıya Kızdılar Ama Bir Sayfada Kendilerine "AKP" Dediler Adalet ve Kalkınma Partisi'nin Anayasa Mahkemesi'ne Savunma Amaçlı Gönderdiği Cevap Metninde Göze Çarpan Kimi ..
CHP Başbakan Hakkında 2 Ayrı Gensoru Verecek CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Başbakan Erdoğan Hakkında 1 Mayıs'ta Olayları ve Ve Sabah -Atv'nin Satışı ile İlgili İki Ayrı Gensoru Vereceklerin..
Yunus Emre Kabri Başında Anıldı Büyük Mutasavvıf ve Halk Şairi Yunus Emre, Maliye Bakanı Kemal Unakıtan ve Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay ile Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı ..
Karayolu Trafik Güvenliği Haftası
Karayolu Trafik Güvenliği Haftası
Karayolu Trafik Güvenliği Haftası Çeşitli Etkinliklerle Kutlanıyor.
Ceyhandaki Eğitim Yatırımları
Ceyhan'daki Eğitim Yatırımları
Adana'nın Ceyhan İlçesinde İnşaatları Devam Eden 1 Anaokulu, 2 İlköğretim, 1 Orta Öğretim, ve 1 Yurt İnşaatının 2008 - 2009 Eğitim Öğretim Yılında Hizmete Gireceği Bildirildi.
Denizlide En Güzel Balkonlara Ödül
Denizli'de En Güzel Balkonlara Ödül
Denizli Belediyesi Yg 21 Kadın Meclisi Gönüllü Zabıtaları ve Çevre Gurubu, 'Balkonlarımız Çiçek Açsın Kampanyası' Çerçevesinde, 5 Mahallede Yaptığı İncelemelerde, Balkonlarında Çiçek Yetiştiren ve Temiz Tutan 5 Kişiyi...
'Kaburgacı Mehmet Usta' Silvan'da Şube Açtı Diyarbakır'ın Silvan İlçesinde İlk Kaburgacının Açılışı Yapıldı. 'Kaburgacı Mehmet Usta' Olarak Bilinen İşletmenin Açılışını Kaymakam Veysel Beyru ..
Nette Tanışıp Kaçtı!
Nette Tanışıp Kaçtı!
Avusturya'da Kayıp Olarak Aranan Türk Kızının, İnternette Tanıştığı Gençle Evlenmek İçin Türkiye'ye Kaçtığı Belirlendi.
Gümrük İşlemlerine de E -İmza Geliyor İzmir Gümrük Müşavirleri Derneği, Dahilde İşleme Rejimi (Dir) Otomasyon Projesi Çerçevesinde Bu Yıl İçinde İzmir'de E -İmzanın da Kullanılacağı Bir Uygul..
Erciyes Üniversitesi Zeka ve Parayı Buluşturdu
Erciyes Üniversitesi Zeka ve Parayı Buluşturdu
Erciyes Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, Teknopark A.ş. ve Üniversite Sanayi Araştırma İşbirliği Vakfı Tarafından Ortaklaşa Düzenlenen Proje Park'08 Organizasyonu Sabancı Kültür Sitesi'nde Başladı. Para ve Zekayı...
AK Parti'nin Anayasa Mahkemesi'ne Sunduğu Ön Savunma Metni AK Parti'nin Anayasa Mahkemesi'ne Sunduğu Ön Savunma Metninde Üniversitelerde Başörtüsü Serbestliğinin Bireysel Özerkliğin ve Özgürl..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10