6 Mayıs 2008 Salı Günü Haberleri

6 Mayıs 2008 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
ÖSS'ye Yeni Format Hazırlığı Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, ÖSS Yapısının, Ortaöğretim Kurumlarını Felç Ettiğini Belirterek, 'Haziran Ayında ÖSS'yi Yeni Bir Formata Sokmak Üzere Geniş Kat..
İstanbul'da Elektrik Kesintisi Beyoğlu ve Çağlayan İşletme Müdürlüklerince Yapılacak Çalışmalar Nedeniyle 9 ve 11 Mayıs'ta Bazı Semtlerde Elektrik Kesintisi Uygulanacak.
Deniz Aslanı-2008 Arama Kurtarma Tatbikatı Yarın Başlıyor Deniz Aslanı-2008 Müşterek Arama Kurtarma Tatbikatı Yarın Sabah Ege Denizi'nde Başlıyor. Tatbikatta, Senaryo Gereği Yardım Çağrısında..
Necdet Menzir: "Siyasetten Uzak Kaldık" Eski Ulaştırma Bakanlarından Necdet Menzir, Bulgaristan'a Gitmek Üzere Geldiği Edirne'de İl Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'yı Ziyaret Etti. Polisevi'nde Bi..
İsmet İnönü'nün Şoförü Antalya'da Yılın Şoförü Seçildi Antalya'da, Emniyet Müdürlüğü'nün Organize Ettiği Çeşitli Faaliyetlerle Süren Trafik Haftası'nda İsmet İnönü'nün Şoförü 82 Yaşındaki Nej..
RTÜK Başkanı Akman Bilkentli Öğrencilerle Bir Araya Geldi Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Zahid Akman, 'Her Ne Kadar Bazı Yazılı Basın Organlarında Uygulamalarımız Sansür Gibi İ..
Üsküdar'da Sokaklar Gül Kokacak Üsküdar Belediyesi, "Bahar Temizliği" Adı Altında Gerçekleştirdiği Etkinlikte, İlçedeki Sokakları Gül Esansıyla Yıkamaya Başladı.
Trabzonsporun Kalecisi Tolga Zengin, Evlendi
Trabzonspor'un Kalecisi Tolga Zengin, Evlendi
Trabzonspor'un Genç Kalecisi Tolga Zengin, Ece Saraç ile Hayatını Birleştirdi. Genç Çiftin, Zorlu Grand Otel'deki Nikah Törenine Çok Sayıda Davetli Katıldı.
Sri Lanka Tuskona 3 Bakanla Katılacak
Sri Lanka Tuskon'a 3 Bakanla Katılacak
Türkiye İşadamları ve Sanayiciler Konfederasyonu (Tuskon) ve Dış Ticaret Müsteşarlığı İşbirliği ile Bu Yıl İkincisi Düzenlenecek 'Türkiye - Pasifik Dış Ticaret Köprüsü' Toplantısına Sri Lanka 3 Bakanla Katılacak.
Başkan Atınç: "Milletlerin Oluşmasında Kültürlerin Önemi Büyüktür" Yakutiye Belediye Başkanı Fahrettin Atınç, Türklerin Önemli Bayramlarından Olan Hıdırellez Bahar Bayramı Nedeniyle Yaptığı A..
Sinopta Yeni Otogar Hizmete Açıldı
Sinop'ta Yeni Otogar Hizmete Açıldı
Sinop Belediyesi Tarafından Yaptırılan Belediye Otogarı Hizmete Açıldı. Belediye Başkanı Zeki Yılmazer, Otogarın Resmi Açılışını Çeşitli Sanatçıların Katılımıyla 17 Mayıs'ta Gerçekleştireceklerini Belirtti.
Sinopta Gönül Köprüsü Projesi Hayata Geçiriliyor
Sinop'ta Gönül Köprüsü Projesi Hayata Geçiriliyor
Milli Eğitim Bakanlığı Tarafından Başlatılan ve Turkcell'in Ana Sponsorluğunda Yürütülen 'Gönül Köprüsü Projesi' Kapsamında Batman'dan 1170 Öğrencinin Sinop'a Geleceği, Sinoplu 472 Öğrencinin İse Ağrı'ya Gideceği...
Anadolunun En Etkili 50 İş İnsanı Seçildi
Anadolu'nun En Etkili 50 İş İnsanı Seçildi
Ekonomist Dergisinin Yeni Sayısında Son Yıllarda Yükselişini Hızlandıran Anadolu'nun En Etkin 50 İş İnsanına Yer Verildi.
Silvan Polisinden Minik Öğrencilere Trafik Dersi Diyarbakır'ın Silvan İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Şubesi Ekipleri, 'Trafik Haftası' Etkinlikleri Çerçevesinde Silvan Anaokulu Öğrencilerine T..
Minik Öğrencilerden Başkan Şahine Çevre Brifingi
Minik Öğrencilerden Başkan Şahin'e Çevre Brifingi
Bursa Özel Nilüfer Yıldırım İlköğretim Okulu Öğrencilerden Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Hikmet Şahin'e Çevre Brifingi.
Kastamonu'da 'Trafik Haftası' Kutlamaları Kastamonu'da 'Trafik Haftası' Nedeniyle Canlandırılan Yaralamalı Trafik Kazası ve Yaralı Kurtarma Operasyonu Gerçeği Aratmadı.
Komşu Beldenin Sularını Kullandıkları Gerekçesiyle Protestoda Buludular
Komşu Beldenin Sularını Kullandıkları Gerekçesiyle Protestoda Buludular
Afyonkarahisar'ın Sinanpaşa İlçesine Bağlı Taşoluk Belde Sakinleri, Kendi Belde Sınırları İçinde Olduğunu İddia Ettikleri Su Kaynağının, Sınır Komşu Nuh Beldesi Tarafından Kullanılmasını Afyonkarahisar'a Gelerek Protesto...
Çiçekçiler Haftası, Hipermarketlere Sitemle Başladı
Çiçekçiler Haftası, Hipermarketlere Sitemle Başladı
Çiçekçiler Haftası Kutlamaları Başladı. İzmir Ticaret Odası, İzmir Çiçekçiler Odası, İnterflora Çiçekçileri Derneği, Ss Flora Çiçek Üretim ve Pazarlama Kooperatifi ile Ss Çiçek Üretim ve Pazarlama Kooperatifi Üyeleri,...
Öğrenciler Türkçedeki Bozulmaya Dikkat Çekmek İçin Sahneye Çıktılar
Öğrenciler Türkçe'deki Bozulmaya Dikkat Çekmek İçin Sahneye Çıktılar
Manisa'nın Salihli İlçesinde Bulunan Kudret Demir İlköğretim Okulu 2. Kademe Öğrencileri, "Eyvah Türkçem " İsimli Oyunu Belediye Şehir Tiyatrosu'nda Sahnelendi.
911 Derneği Mobil İlk Yardım Merkezi İçin Sponsor Arıyor
911 Derneği Mobil İlk Yardım Merkezi İçin Sponsor Arıyor
911 Arama Kurtarma Derneği Genel Başkanı Mustafa Gürsoy, Bandırma Belediyesi'nden Satın Aldıkları Otobüsü Afet Zamanlarında Kullanılmak Üzere Mobil İlk Yardım Merkezi Haline Dönüştürebilmek İçin Sponsor Aradıklarını...
Yurtsever Cepheli Öğrenciler, Gezmiş ve Arkadaşlarını Anmak İçin Beyazıt'tan Dolmabahçe'ye Yürüdü Kendilerine Yurtsever Cepheli Öğrenciler Adını Veren Bir Grup Öğrenci, İdam Edilişlerinin 36...
'Patlamada 3 Yaralı Var' Küçükçekmece Kaymakamı Osman Ebiloğlu, İkitelli Keresteciler Sitesi'nde Bulunan 'Üstün Ardiye' İsimli Kimyevi Madde Deposunda Meydana Gelen Patlama Yerine Gelerek İn..
Tuzla Komisyonu İlk Toplantısını Yaptı Meclis'te, Tuzla'daki tersanelerde yaşanan işçi ölümleri ile ilgili konuları araştırmak üzere kurulan, Gemi İnşa Sanayiindeki Sorunları Araştırma Komisy..
Ziraat Odaları Başkanları Sarıgölde Toplandı
Ziraat Odaları Başkanları Sarıgöl'de Toplandı
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (Tzob) Yönetim Kurulu Üyesi ve Manisa Ziraat Odası Başkanı Nuri Sorman, Küresel Isınmaya Bağlı Muhtemel Kuraklığa Karşı Ülkelerin Tarıam Daha Çok Önem Vermeye Başladıklarını İfade Ederek,...
Bakan Atalay'dan 1 Mayıs Savunması: Tedbir Alınmasaydı Çok Daha Fazla Üzülebilirdik İçişleri Bakanı Beşir Atalay, 1 Mayıs'ta Yaşanan Olayları "Tedbir Alınmasaydı Çok Daha Fazla Üzülebilirdik,..
Oda Başkanlarından Nüfus Artırımına Destek Karabük Ticaret ve Sanayi Odası (Tso) Başkanı Şaban Akyüz ve Esnaf Odaları Birliği Başkanı Nurettin Tümen, Kentin Azalan Nüfusunu Artırma Çalışmalar..
AK Parti Osmaniye İl Başkanı Binboğa: 'Siyaset Akademisi, Geleceğin İdarecilerinin Yetişmesine Katkı Sağlayacak'
AK Parti Osmaniye İl Başkanı Binboğa: "Siyaset Akademisi, Geleceğin İdarecilerinin Yetişmesine Katkı Sağlayacak"
AK Parti Osmaniye İl Başkanı Ali Binboğa, "Siyaset Akademisi"nin, Geleceğin İdarecilerinin Yetişmesine Katkı Sağlayacağını Bildirdi.
Su Kaynağı Koruma Altına Alındı Karabük ve Safranbolu İçme Suyu Karasu Kaynağı Yeraltısuyu İşletme Sahası, Koruma Alanı İlan Edildi.
Beyşehirde Uluslararası Karayolları Trafik Güvenliği Haftası Etkinlikleri
Beyşehir'de Uluslararası Karayolları Trafik Güvenliği Haftası Etkinlikleri
Konya'nın Beyşehir İlçesinde 3-11 Mayıs Uluslararası Karayolları Trafik Güvenliği Haftası Nedeniyle Bir Dizi Etkinlik Düzenlendi.
Hayırsever Muzaffer Sofuoğlundan Milli Eğitime Ziyaret
Hayırsever Muzaffer Sofuoğlu'ndan Milli Eğitim'e Ziyaret
Sakarya'nın En Çok Okul Yaptıran Hayırsever Ailelerinden Amerika'da Yaşayan Doktor Muzaffer Sofuoğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yazıcı'yı Ziyaret Etti.
Meteorolojiden Sağanak Yağış Uyarısı Karabük Meteoroloji Müdürü Mustafa Aydın, Sağanak Yağışların Hafta Sonuna Kadar Devam Edeceğini Bildirdi.
Akhisarda Hıdırellez Kutlaması
Akhisar'da Hıdırellez Kutlaması
Manisa'nın Akhisar İlçesindeki Hıdrellez Kutlamalarında 7'den 70'e Birçok Kişi Ateşin Üzerinden Atlayarak Geleneği Sürdürdü.
Kulu İlçe Emniyet Müdürlüğüne Yeni Araç Takviyesi
Kulu İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne Yeni Araç Takviyesi
Konya'nın Kulu İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne İki Yeni Araç Alımı Yapıldı.
İsdemir Genel Müdürü Akçakmak: "En Büyük Hedefimiz İş Sağlığı ve İş Güvenliği Alanında Öncü Kuruluş Olmaktır" İskenderun Demir Çelik A.ş. (İsdemir) Genel Müdürü İsmail Akçakmak, "En Büyük Hed..
Teknosa'dan, Avrupa Şampiyonası Öncesinde Kesintisiz Maç Keyfi İçin Kampanya Milli Takımlar Teknoloji Tedarikçisi Teknosa, Avrupa Şampiyonası Öncesinde Hediyelerle Dolu Bir Kampanyaya İmza At..
Vali Erkmen’den Veda Ziyareti
Vali Erkmen’den Veda Ziyareti
Zonguldak Valisi Yavuz Erkmen Ticaret Sanayi Odası Yönetim Kurulunu Ziyaret Ederek Vedalaştı.
Betik'ten Tiyatro Oyunları Karabük Belediyesi Tiyatro Kulubü (Betik), Karayolu Güvenliği ve Trafik Haftası Dolayısıyla 'Trafik Canavarı' Adlı Tiyatro Oyununu Sahneleyecek.
Rus Turist Otelin Bahçesinde Ölü Bulundu Antalya'da, 5 Yıldızlı Bir Otelde Kalan Rus Turist Yulia Bukreyeva Otelin Bahçesinde Ölü Bulundu.
Bodrum Yarımadası'nın Su Sorunu Bodrum Yarımadası'nın Su Sorununun Çözümüne Yönelik Acil İçme, Kullanma ve Endüstri Suyu Temini Projesinin 2 Yıl İçerisinde Hayata Geçirilmesi Hedefleniyor.
Gazetecilere Yapılan Saldırılar Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (Tgc) Başkanı Orhan Erinç, 1 Mayıs'ta Yaşanan Olayların Lafta Demokrasi Dönemi Yaşandığını Gösterdiğini Söyledi.
Almanya Büyükelçisi Eckart Cuntz, Bartın Valisini Ziyaret Etti
Almanya Büyükelçisi Eckart Cuntz, Bartın Valisini Ziyaret Etti
Almanya Büyük Elçisi Dr. Eckart Cuntz, İki Ülke Arasındaki İlişkilerin Daha da Güçlendirilmesi İçin Geldiği Türkiye'de, Bartın'daki Tarihi ve Turistlik Mekanları Gezdi. Almanya Büyük Elçisi Cuntz, Bartın Valisi İsa...
Dolar 1,2610 YTL, Avro 1,9610 YTL Oldu İstanbul Serbest Piyasada Kapanış Saatlerinde Doların Satış Fiyatı 1,2610 YTL, Avronun Satış Fiyatı 1,9610 YTL Oldu.
Türkiyeyi Masaya Yatırdı
Türkiye'yi Masaya Yatırdı
AB, Türkiye -AB İlişkileri, Kıbrıs, Ege Sorunları, Irak, Orta Doğu Barış Süreci, 1915 Olaylarına İlişkin Ermeni İddiaları ve 1 Mayıs Gibi Konuları Ele Adı.
Serbest Piyasada Döviz İstanbul ve Ankara Serbest Piyasalarında Alınıp Satılan Döviz Türlerinin, Önceki ve Bugün İtibarıyla Alış, Satış ve Kapanış Fiyatları Şöyle:
Çin Salgın Hastalıklarla Boğuşuyor Salgın Hastalıkların Sıklıkla Görüldüğü Çin'de 26 Çocuk El -Ayak -Ağız Hastalığından (Hfmd) Öldü.
Rusya Başbakanından Rüşvet İtirafı Görevini Vladimir Putin'e Devretmeye Hazırlanan Başbakan Viktor Zubkov İçinde Bulunduğu Hükümetin Rüşvetle Mücadelede Başarılı Olamadığını, Hiç Kimsenin de ..
Alex de Souza'dan Açıklamalar Fenerbahçe'nin Takım Kaptanı Alex de Souza, Turkcell Süper Lig'in 34. ve Son Haftasında Deplasmanda Trabzonspor'u Yenmek Zorunda Olduklarını, Ardından da Galatas..
Bank Asya 1. Lig Bank Asya 1. Lig Takımlarından Malatyaspor Bir Yandan Kongreye Hazırlanırken, Diğer Yandan İse Ligin Son Maçını Düşünüyor.
Tüketiciler Birliği: "Gıdada Tatlandırıcı Kullanılarak Tüketici Aldatılıyor" Tüketiciler Birliği Kayseri Şube Başkanı Mahmut Şahin, Bazı Ürünlerde Tatlandırıcı Kullanılarak Tüketicinin Aldatı..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10