5 Mayıs 2008 Pazartesi Günü Haberleri

5 Mayıs 2008 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kaçak Göçmenleri Taşıyan Minibüs Takla Attı: 17 Yaralı Ağrı'da Sınır Dışı Edilen Kaçak Göçmenleri Taşıyan Minibüsün Takla Atması Sonucu 17 Kişi Yaralandı.
Öğrenciler Sudan Zehirlendi Kahramanmaraş'ta Merkeze Bağlı Karacasu Beldesinde Okulda İçtikleri Sudan Zehirlenen 48 Öğrenci Hastaneye Kaldırıldı.
Roj TV Sanıklarına Gerekçeli Karar
Roj TV Sanıklarına Gerekçeli Karar
DTP Başkanların Cezaya Çarptırıldığı Roj Tv Davasının Gerekçeli Kararı Açıkladı.
Çözümsüz İlişkiler ve Kapasitenin Farkında Olmamak Yorgunluk Nedeni Yorgunluk Sorunlarla Devam Eden Bir İlişki ve Olayın Kişide Yarattığı Strese Bağlı Olarak Oluşan Durumu Belirttiği Gibi, Fi..
Bestler Derelere Komandolar İndirildi
Bestler Dereler'e Komandolar İndirildi
PKK'ya Yönelik Operasyonlar Bu Sabahtan İtibaren Hız Kazandı. Erken Saatlerde Havalanan Sikorsky Helikopterleriyle, Bestler Dereler Bölgesi'ne Komandolar İndirildi.
Burdurun En Büyük Salonu 4 Yılın Sonunda Bitiyor
Burdur'un En Büyük Salonu 4 Yılın Sonunda Bitiyor
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi'nin (Makü) 750 Kişilik Oditoryumu 4 Yıllık Çalışmanın Sonunda Tamamlanıyor. 20 Gün İçinde Hizmete Açılması Beklenen Oditoryum, Burdur'un En Büyük Salonu Olacak. 750 Kişilik Salonda...
Cumhurbaşkanı Gül, Slovenya Dışişleri Bakanı Rubeli Kabul Etti
Cumhurbaşkanı Gül, Slovenya Dışişleri Bakanı Rubel'i Kabul Etti
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, AB Dönem Başkanı ve Slovenya Dışişleri Bakanı Dimitrij Rubel'i Kabul Etti.
Mersinde Kentsel Dönüşüm Gerginliği
Mersin'de Kentsel Dönüşüm Gerginliği
Mersin'in Bazı Mahallelerinde Alt Birim Akdeniz Belediyesi Tarafından Uygulanmak İstenen 'Kentsel Dönüşüm Projesi' Gerginliğe Neden Oldu.
Eski Senatör Mumcu İçin TBMM'de Cenaze Töreni Düzenlendi Eski Cumhuriyet Senatosu Üyelerinden Ahmet Muhtar Özmumcu İçin TBMM'de Düzenlenen Cenaze Törenine TBMM Başkanı Köksal Toptan da Katıld..
3 Metrelik Köpek Balığı Yakalandı
3 Metrelik Köpek Balığı Yakalandı
Mersin'de Balıkçılar Tarafından 3 Metre Boyunda Yaklaşık 350 Kilo Ağırlığında Camgöz Cinsi Köpek Balığı Yakalandı.
Bodrum'a Fransa Fahri Konsolosu Atandı Muğla'nın Bodrum İlçesinde Deniz Ticaret Odası Bodrum Şubesi Başkanı Gündüz Nalbantoğlu, Fransa'nın Fahri Konsolosu Oldu.
Uludağ'a Mayıs Karı Kış Turizminin Önemli Merkezlerinden Uludağ'da Dünden Beri Devam Eden Kar Yağışı, Zirveyi Yeniden Beyazlara Bürüdü.
Dikey Geçiş Sınavları 13 Temmuz'da Yapılacak Meslek Yüksekokulları ile Açıköğretim Ön Lisans Programları Mezunlarının Lisans Öğrenimine Dikey Geçiş Sınavı (Dgs), Öğrenci Seçme ve Yerleştirme ..
Antalya'da "4. Çiçek Festivali" Yapılacak Kepez Belediyesi, Antalya İhracatçı Birlikleri, Antalya Ticaret Borsası ve Çiçek Tanıtım Grubu'nun Ortaklaşa Düzenlediği 4. Çiçek Festivali, 16-18 Ma..
Dicle Kaymakamlığı İlköğretim ve Ortaöğretim Okullarına Bin Adet Kitap Dağıttı
Dicle Kaymakamlığı İlköğretim ve Ortaöğretim Okullarına Bin Adet Kitap Dağıttı
Diyarbakır'ın Dicle Kaymakamlığı İlçedeki İlköğretim ve Ortaöğretim Okullarına Bin Adet Kitap Dağıtırken İlçeye Bağlı Yaklaşık 40 Köy ve Mezrada Okuma Yazma Kursu Açıldığı Bildirildi. Okuma Yazma Kurslarına Katılan...
Başkan Hançerli’den Öğrencilere Yerel Yönetimler Dersi
Başkan Hançerli’den Öğrencilere Yerel Yönetimler Dersi
Konya’nın Merkez Karatay İlçe Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, Öğrencilere Yerel Yönetimlerin İşleyişi Hakkında Bilgi Verdi.
Başkan Özhaseki Güney Koreli Diplomatı Ağırladı
Başkan Özhaseki Güney Koreli Diplomatı Ağırladı
Güney Kore Dışişleri Bakanlığı Merkezi Büyükelçisi Rhee Soo Teak, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki'yi Makamında Ziyaret Etti.
Vakıflar Haftası Kutlamaları
Vakıflar Haftası Kutlamaları
Samsun Vakıflar Bölge Müdürlüğü Tarafından '5-11 Mayıs Vakıflar Haftası' Kutlamaları Kapsamında €œdünyada ve Türkiye'de Su Sorunları ve Küresel Isınma” Konulu Konferans Verildi.
Giresun Adasının Ekoturizme Kazandırılması Planı
Giresun Adasının Ekoturizme Kazandırılması Planı
Giresun Turizm ve Tanıtma Derneği Başkanı Asaf Zeki Kitapçı, Giresun Adasını Tarihi, Kültürel ve Doğal Yapısını Koruyarak Yöre Turizmine Kazandırmayı Hedeflediklerini Söyledi.
Vali Öztürk, Başkan Kara Veda Etti
Vali Öztürk, Başkan Kar'a Veda Etti
Merkeze Atanması Dolayısıyla Veda Turlarını Sürdüren Manisa Valisi Refik Arslan Öztürk, Belediye Başkanı Bülent Kar'ı Ziyaret Etti.
Nizipte Trafik Haftası Kutlandı
Nizip'te Trafik Haftası Kutlandı
Gaziantep'in Nizip İlçesinde Trafik Haftası Düzenlenen Etkinliklerle Kutlandı.
Hacımusa Beldesi’ne Dev Su Projesi
Hacımusa Beldesi’ne Dev Su Projesi
Zonguldak’ın Gökçebey İlçesi Hacımusa Beldesi’nde Su Sorunu 140 Bin Ytl’lik Proje ile Çözüme Kavuşuyor.
Yalıköy Belediyesinden Turizmcilere Çağrı
Yalıköy Belediyesi'nden Turizmcilere Çağrı
Bakir Doğası ve Bozulmamış Koylarıyla Turizm Cazibe Merkezlerinden Biri Olan Fatsa'nın Yalıköy Beldesinde 35 Dönümlük Arazi Belediye Tarafından Turizm Yatırımcılarına Tahsis Edildi.
Muhasebeciler, Yasada Yapılan Değişikliğe Tepki Gösterdi
Muhasebeciler, Yasada Yapılan Değişikliğe Tepki Gösterdi
Malatya Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Bahadır Atlaş, Mesleki Yasalarında Yapılan Değişiklikteki Seçimle İlgili Uygulamanın Muhasebecileri Siyasetin İçine ve Gruplaştırmalara Yönelteceğini Söyledi.
Kapadokyada 2 Milyon Turist Beklentisi
Kapadokya'da 2 Milyon Turist Beklentisi
Nevşehir Valisi Mehmet Asım Hacımustafaoğlu, Kapadokya Bölgesine Gelen Turist Sayısının 2008 Yılında 2 Milyon'u Aşacağını Söyledi.
Kemer’de Temizlik Kampanyası
Kemer’de Temizlik Kampanyası
Kemer Belediyesi Temizlik Ekipleri Palmiye Tatil Köyü ile Kemer Arasındaki Anayol Kenarında Yaptıkları Yoğun Çalışma ile Poşetlerce Çöp Topladılar. Çöp Toplama Çalışmalarına Kemer Belediye Başkanı Hasan Şeker’de...
Zonguldak Platformu Lobi İçin Toplanıyor
Zonguldak Platformu Lobi İçin Toplanıyor
Zonguldak Platformu Çalışma Grubu Tarafından Çarşamba Günü Yapılacak Büyük Toplantıda Acil Sorunlar ve Çözüm Önerileri Ele Alınacak.
Trabzon Belediyesi Engelliler Resim Yarışması
Trabzon Belediyesi Engelliler Resim Yarışması
Trabzon Belediyesi Tarafından Düzenlenen Engelliler Resim Yarışmasında Dereceye Girenler Belirlendi.
Büyükşehir’in Minik Konukları
Büyükşehir’in Minik Konukları
Antalya Özel Toros Koleji 3/a Sınıfı Öğrencileri, Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili İsmail Afşar’a Nezaket Ziyaretinde Bulundu. Minikler, Afşar’a Belediyenin Görevleri ve Çalışma Şekli Hakkında Sorular...
Paü Kariyer Günleri Başladı Pamukkale Üniversitesi (Paü) Kariyer Günleri Etkinliklerine Katılan Emekli Tümgeneral Osman Pamukoğlu, Siyasete Atılacağının Sinyallerini Verdi.
Diyarbakır'da Lise Mezunlarına 'Öz Güven' Araştırması Diyarbakır'da Farklı Liselerden Mezun Olan Öğrenciler Üzerinde Yapılan 'Öz Kavram' Araştırmasında Gençlerin Büyük Bölümünün Öz Güvenlerin..
Jandarmadan Öğrencilere Trafik Eğitimi
Jandarmadan Öğrencilere Trafik Eğitimi
Sakarya İl Jandarma Alay Komutanlığı Trafik Timleri, İlköğretim Okulu Öğrencilerine Trafik Eğitimi Verdi.
Cem Akdağ: "Salonu Tamamen Dolu Görmek İstiyoruz" Galatasaray Bayan Basketbol Takımı Antrenörü Cem Akdağ, Play -Off Final Serisinde Fenerbahçe ile Oynayacakları Karşılaşmada Taraftarları Yanl..
Şampiyonluk Kapıdan Göründü Galatasaray Hisseleri Çıkışa Geçti Haftasonu Sivasspor Galibiyeti ile Şampiyonluk İçin Büyük Avantaj Elde Eden Galatasaray Borsada da Yatırımcının Yüzünü Güldürüyo..
Almanya'da Türkler'e Ait Konut Sayısı 11 Yılda 4 Kat Arttı Almanya da Kalıcılığın Belirginleşmeye Başlaması ile 90'lı Yıllarda Türkler Arasında Konut Edinme Eğilimi Ciddi Bir İvme Kazandı.
Oğuz Çetinin Doğup Büyüdüğü Sokağa  Fotoğrafının ve Öz Geçmişinin Yer Aldığı Tabela Asıldı.
Oğuz Çetin'in Doğup Büyüdüğü Sokağa Fotoğrafının ve Öz Geçmişinin Yer Aldığı Tabela Asıldı.
Adapazarı Merkez Belediyesi Tarafından Başlatılan 'Sokağımda Bir Değer Yetişti Projesi' Kapsamında A Milli Takım Antrenörü Oğuz Çetin'in, Doğup, Yetiştiği Sokağa, Fotoğrafının ve Öz Geçmişinin Yer Aldığı Tabela Asıldı.
Eğitişim Kariyer Enstitüsü-european School Of Economıcs İşbirliği Eğitişim Kariyer Enstitüsü'nün European School Of Economics ile Akreditasyon Anlaşması İmzaladığı Bildirildi.
Kayseri, Atlı Spor Kulübü Kuruldu
Kayseri, Atlı Spor Kulübü Kuruldu
Kayseri'de, Atlı Spor ve Binicilik Konusunda İnsanları Bilgilendirmek, Şehre Tesis ve Sporcular Kazandırmayı Amacıyla Kayseri Atlı Spor Kulübü, Kayseri'nin 1135. Derneği Olarak Kuruldu.
Kene, 7 Kişiyi Hastanelik Etti Karabük'te Son Bir Hafta İçinde 7 Kişiyi Kene Isırdı. 7 Kişiden 4'ü Kırım-kongo Kanamalı Ateşi Hastalığı Şüphesiyle Ankara'ya Sevk Edilirken, 3'ü de Karabük'te ..
Katil Zanlısına 18 Yıl 9 Ay Hapis Eski Büyük Birlik Partisi (BBP) Samsun İl Başkanı Avukat Cengiz Balcı'nın Kardeşi Niyazi Balcı'yı Tabancayla Öldürdüğü İddiasıyla Tutuklu Olarak Yargılanan Z..
İnegöl'de Aile İçi Dehşet Bursa'da Çıkan Tartışmada Ağabeyini Ensesinden Vuran Şahıs, Yengesini de Bıçaklayarak Ölümüne Neden Oldu. Ağabeyini ve Yengesini Öldüren Şahıs, Jandarma Ekipleri Tar..
Perez: "Nükleer İran Dünyanın Kabusu Olacak" İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Perez, İran'ın Nükleer Güç Olması Halinde, Bunun Sadece İsrail İçin Değil Tüm Dünya İçin Bir "Kabus" Olacağını Uyarısın..
Myanmar'da Kasırga Felaketi Myanmar'da, Hafta Sonundaki Şiddetli Kasırgada Ölenlerin Sayısı 3 Bin 969'a Yükseldi. Devlet Televizyonu Ölü Sayısının Binlerce Daha Fazla Olabileceğini Bildirdi.
Senegal Cumhurbaşkanı Wade: "BM'ye Bağlı Gıda ve Tarım Kurumu Dağıtılsın" Senegel Cumhurbaşkanı Abdoulaye Wade, BM'ye Gıda ve Tarım Kurumu'nun (Fao), Gıda Krizini Engelleyemediğini Söylererek..
AB Kurumları ve Tüm Dinlerden Otoriteler Biraraya Geldi Brüksel'de Bir Araya Gelen Komisyon, Parlamento ve Konsey Başkanları Avrupa'nın Önde Gelen Dini Liderleri ile Bir Görüşme Gerçekleştiri..
Kocaelideki Zincirleme Trafik Kazasında Ölü Sayısı 3e, Yaralı Sayısı 19a Çıktı
Kocaeli'deki Zincirleme Trafik Kazasında Ölü Sayısı 3'e, Yaralı Sayısı 19'a Çıktı
Kocaeli'de Dün Akşam Meydana Gelen Zincirleme Trafik Kazasında Ölü Sayısı 3'e, Yaralı Sayısı 19'a Çıktı.
Başbakan Erdoğan'ın Gözleme Keyfi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Altınpark'ın İçerisinde Bulunan Tarihi Ankara Evi'nde Mutlu Aile Yaşam Derneği Tarafından Düzenlenen Kermesi Ziyaret Etti. Den..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10