5 Mayıs 2008 Pazartesi Günü Haberleri

5 Mayıs 2008 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Hülya Avşar Çarşaf Giyecek 'Tek Rakibim Kara Çarşaflılar' Diyen Avşar, Bu Sorununa Kendine Göre de Bir Çare Bulmuş.
'Sigarasız ve Temiz Bir Çevre, Astımlıların Yaşam Kalitesini Artırıyor' Astımın Her Yaş İnsanın Özelikle Çocukların İş Gücüne Engel Olan, Okula Devamsızlığı Artıran, Çocukluk Çağının En Öneml..
Çini Sanatının İnceliğini Öğrenen Bayanlar İş Sahibi Olacak
Çini Sanatının İnceliğini Öğrenen Bayanlar İş Sahibi Olacak
Osmaniye'de Çini Sanatının İnceliklerini Öğrenen Bayanlar Hem İş Sahibi Oluyor, Hem de Kültürel Değerlerin Yaşatılmasına Öncülük Ediyor.
Alanyada Bomba Sanılan Havai Fişek Kutusu, Paniğe Neden Oldu
Alanya'da Bomba Sanılan Havai Fişek Kutusu, Paniğe Neden Oldu
Antalya'nın Alanya İlçesinde Galatasaray'ın Sivasspor'u Yenmesini Kutlayan Taraftarların Patlattığı Havai Fişek Kutusu, Bomba Sanılarak Paniğe Neden Oldu. Kimliği Belirsiz Kişilerce Patlatılan Havai Fişek Bir İşyerinin...
Kırmızı Işıkta Geçen Yaya, Bir Aracın Çarpması Sonucu Öldü Antalya'da Yaya Geçidinde Kırmızı Işık İhlali Yaparak Yolun Karşısına Geçmeye Çalışan Rıza Türkoğlu İsimli Vatandaş Yoldan Geçen Bir..
Toktamış Ateş: 'Baykalın İzmirdeki Konuşması Utanç Kaynağıdır'
Toktamış Ateş: "Baykal'ın İzmir'deki Konuşması Utanç Kaynağıdır"
Prof. Dr. Toktamış Ateş, CHP Lideri Deniz Baykal'ın İzmir'de Yaptığı Konuşmanın Bir Utanç Kaynağı Olduğunu Söyledi.
İki Metre 18 Santimetre Boyuyla İş Bulamayan Yıldırım, Belediye Başkanının Kapısını Çaldı
İki Metre 18 Santimetre Boyuyla İş Bulamayan Yıldırım, Belediye Başkanının Kapısını Çaldı
Sakarya'nın Pamukova İlçesinde Yaşayan ve 2 Metre 18 Santimetrelik Boyuyla Türkiye'nin En Uzun Boylu İkinci Adamı Olan Selami Yıldırım, Kimsenin Kendisine İş Vermediğini Söyledi. Pamukova Belediye Başkanı Hikmet Ferudun...
Alanya Polisi, 2008 Turizm Sezonunun Huzurlu ve Olaysız Geçmesi İçin Denetimleri Arttırdı
Alanya Polisi, 2008 Turizm Sezonunun Huzurlu ve Olaysız Geçmesi İçin Denetimleri Arttırdı
Antalya'nın Alanya İlçesinde 2008 Turizm Sezonunun Huzurlu ve Olaysız Geçmesi İçin Denetimler Arttırıldı. Şehrin Giriş, Çıkışları ile Kent Merkezinde Denetimlerini Sıklaştıran Alanya Emniyet Müdürlüğü Ekipleri, Şüpheli...
Fransadaki Yarışta Türkiyeyi Temsil Edecek Saü Öğrencileri, Sahımo -Mekano İsimli Aracı Tanıttı
Fransa'daki Yarışta Türkiye'yi Temsil Edecek Saü Öğrencileri, Sahımo -Mekano İsimli Aracı Tanıttı
Fransa'nın Nogara Şehrinde 21 -24 Mayıs 2008 Tarihleri Arasında Düzenlenen Shell Eco Marathon Yarışı'nda Türkiye'yi Temsil Edecek Olan Sakarya Üniversitesi (Saü) Öğrencileri, Hidrojen Yakıtla Çalışan Sahımo -Mekano...
Kimsesiz Çocuklar İçin İskenderun'a 10 Sevgievi Kuruluyor Sosyal Hizmetler Genel Müdürlüğü'nün Çocuk Hizmetleri Dairesi ve Gençlik Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Koordinesinde Sürdürülen Sevgi..
Ergenekon Soruşturmasından Dolayı Tutuklu İki Sanığın Yeniden İfadesi Alınıyor Ergenekon Terör Örgütü Kapsamında Tutuklu Bulunan İki Sanık Savcıya Yeniden İfade Vermek Üzere Adliyeye Getirild..
Astımlıların Ana İlacında Kortizon Olduğu İddiaları Doğru Değil
'Astımlıların Ana İlacında Kortizon Olduğu İddiaları Doğru Değil'
Kronik Solunum Yolu Hastalığı Olan Astımın Dünyada 300 Milyon, Türkiye'de 4 Milyon İnsanı Etkilediğini Belirten Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Ali Kadri...
Seri Hırsız Ünye'de Ele Geçirildi Ordu Ünye İlçe Emniyet Müdürlüğü Polis Merkezi Amirliği'nin Yaptığı Çalışma ile Ünye'de 4 Ayrı Noktada Gerçekleşen Hırsızlık Olayının Zanlısı M.b. (49) Yakal..
Sokakları Engelliler Düşünülerek Yapılan Konya ve Hendek Pilot Şehir Olacak
Sokakları Engelliler Düşünülerek Yapılan Konya ve Hendek Pilot Şehir Olacak
Başbakanlık Özürlüler İdaresi Başkanı Abdullah Güven, Sakarya'nın Hendek İlçesinde Engellilere Yönelik Yapılan Çalışmaları İnceledi. İlçede Cadde ve Sokakların Görme ve Ortopedik Engellilere Göre Yapıldığını Gören Güven,...
Kayseride, Seneye Mobese Kameralı Sistemi Devreye Girecek
Kayseri'de, Seneye Mobese Kameralı Sistemi Devreye Girecek
Kayseri Emniyet Müdürü Orhan Özdemir, Geçen Yıl Alınan Önlemlere Rağmen Bir Çok İnsanın Hayatını Kaybettiğini Belirterek, "Seneye Şehrin Önemli Noktalarında Mobese Kameralı Sistemi Devreye Girecek. Bu Sistem ile...
Çöp Evden Altı Kamyon Çöp Çıktı
Çöp Evden Altı Kamyon Çöp Çıktı
Denizli Belediyesi, İncilipınar Mahallesi'nde Oturan ve Psikolojik Problemleri Olduğu Belirtilen İsmail Yalçın'ın (56) Ev ve Bahçesinden Altı Kamyon Dolusu Çöp Çıkardı.
Yerel Gündem 21 Beydağı Sanat Günleri
Yerel Gündem 21 Beydağı Sanat Günleri
Şair ve Yazarları Tanıtmak Amacıyla Yerel Gündem 21 Tarih, Kültür ve Sanat Çalışma Grubu Tarafından Organize Edilen Beydağı Sanat Günleri’nin Beşincisine Şair-yazar Turhan Toy Katıldı.
Uluslararası Busef Proje Olimpiyatlarında Özel Öncü Fen Lisesi Dünya 1.si Oldu
Uluslararası Busef Proje Olimpiyatlarında Özel Öncü Fen Lisesi Dünya 1.'si Oldu
Adana Özel Burç Okulları'nın Bu Yıl 5.'sini Düzenlediği "Uluslararası İlköğretim ve Lise Öğrencileri Arası Bilim-proje Yarışması'nda, Düzce Özel Öncü Fen Lisesi Öğrencileri Hazırladıkları "Isıl Gerinime Magnetik Alan...
Gazeteciler Kene Konusunda Bilgilendirilecek Zonguldak İl Sağlık Müdürlüğü Bulaşıcı Hastalıklar Şube Müdürü Dr. Özgür Sekter ve Dr. Aslıhan Külekçi Uğur Tarafından, Karaelmas Gazeteciler Dern..
Safvet Koleji, 3 Değişik Olimpiyatta Dereceler Elde Etti Bursa'nın İnegöl Özel Safvet İlköğretim Okulu, Kütahya, Eskişehir ve İstanbul'da Yapılan Üç Farklı Bilim Olimpiyatlarında Türkiye Dere..
Eskişehir'den Kısa Kısa Eskişehir'de Tüfekle Havaya Ateş Etmek İsteyen Bir Kişi Kendini Vurdu.
Kuyumcular İşsizlikten Şikayetçi
Kuyumcular İşsizlikten Şikayetçi
Erzurum’da Kuyumcu Esnafı İşsizlikten Şikayetçi Oldu.
Reyhanlı Tayfur Sökmen Stadı'nın Yıkım Kararı Alındı Tehlike Arz Ettiği İçin Hatay İl Genel Meclisi'nin Gündeme Gelen ve İncelenmek Üzere İmar Komisyonuna Havale Edilen Reyhanlı Tayfur Sökmen..
Ak Partililer Bahar Şenliği’nde Coştular
Ak Partililer Bahar Şenliği’nde Coştular
Muratpaşa Belde Teşkilatı Lara Birlik Plajı’nda Düzenlenen Bahar Şenliği’nde Muratpaşa Halkıyla Buluştu.
Tff 2. Lig Yükselme Grubu Tff 2. Lig Yükselme Grubu Takımlarından Tarsus İdmanyurdu'nda Kulüp Başkanı Cumali Yağcı, 2 Yıllık Sürelerinin Dolduğunu Yönetimde Kan Değişikliğinin Şart Olduğunu S..
Giresun Adası İçin Fikir Birlikteliği Olacak
Giresun Adası İçin Fikir Birlikteliği Olacak
Giresun Turizm Tanıtma Derneği (Gttd) Başkanı Asaf Zeki Kitapçı ile Türkiye Çevre Koruma ve Yeşillendirme Kurumu (Türçek) Giresun Şubesi Başkanı Hakan Adanır, 'Giresun Adası Kullanım Esasları ve Eko Turizm Gelişim Planı'...
Avcılar Tarafından Tüfekle Sol Kanadından Vurulan Şahinlere Ceyhan Belediyesi Sahip Çıktı
Avcılar Tarafından Tüfekle Sol Kanadından Vurulan Şahinlere Ceyhan Belediyesi Sahip Çıktı
Adana'nın Ceyhan İlçesinde 2 Ay Önce Bilinçsizce Avcılar Tarafından Tüfekle Sol Kanadından Vurulan Şahinlere Ceyhan Belediyesi Sahip Çıktı.
Hazine'den Çifte İhale Hazine, Yarın Biri 20 Ay (616 Gün) Vadeli YTL Cinsi İskontolu, Diğeri de 4 Yıl (Bin 379 Gün) Vadeli Tüfe'ye Endeksil Tahvil İhracına Yönelik İki İç Borçlanma İhalesi Ge..
Yeşil Yol Projesi, Çanakkalede Devam Ediyor
Yeşil Yol Projesi, Çanakkale'de Devam Ediyor
Türkiye Genelinde Opet Tarafından 2004 Yılında Başlatılan "Yeşil Yol Projesi"nin Çanakkale Ayağında, İzmir Yolu Üzerinde Bulunan Petrol İstasyonundaki Refüjlere Fidan Dikildi.
Otomotiv Sektörünün Tüm Tarafları Otomotiv Ticaretinin Geleceğini Tartışıyor Otomotiv Yetkili Satıcılar Derneği (Oyder) Yönetim Kurulu, Sektörün Gündeminde Olan 'Karsızlık' Konusunu İlgili T..
Antalya'daki Otobüs Kazasının Ardından Antalya'da Halk Otobüsü ile Bir Otomobilin Çarpışması Sonucu Meydana Gelen Kazada Yaralanan Bir Kişinin Hayatını Kaybettiği Bildirildi.
Bakacakkadı Belediye Mezbahanesi Revizyondan Geçiriliyor
Bakacakkadı Belediye Mezbahanesi Revizyondan Geçiriliyor
Zonguldak’ın Gökçebey İlçesine Bağlı Bakacakkadı Beldesi’ndeki Mezbahane Revizyondan Geçiriliyor
Eto Başkanı Erol Ürer:
Eto Başkanı Erol Ürer:
Yunanistan ile Ticaret Anlaşmasını Güçlendiren Edremit Ticaret Odası (Eto), Midilli'de Düzenlenecek Olan Genel Ticaret Fuarı'na Katılacak.
Polisten Zehir Tacirlerine 'Bumerang' Operasyonu
Polisten Zehir Tacirlerine "Bumerang" Operasyonu
Balıkesir'de, Kom Şube Müdürlüğü Ekiplerinin Uyuşturucu Ticareti Yapan Şebekelere Yönelik Gerçekleştirdiği Operasyonda, 1 Binbaşı ve 1 Astsubayın da Aralarında Bulunduğu Toplam 6 Kişi Yakalandı.
Semaver İmalatcılarının Yaz Sevinci
Semaver İmalatcılarının Yaz Sevinci
Yaz Mevsiminin Gelmesiyle Birlikte, Kavaflar Çarşısı’ndaki İmalatçılar Mangal ve Semaver Satışlarında Artış Bekliyor.
Diyarbakır'da Kaçakçılara Büyük Darbe Diyarbakır İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi, Kaçakçılık Yaptığı İleri Sürülen Bir Organizasyona Yönelik Son Yıllar..
Başkan Akyürek’e Alman İdari Yargı Heyetinden Ziyaret
Başkan Akyürek’e Alman İdari Yargı Heyetinden Ziyaret
Çeşitli Temaslarda Bulunmak Üzere Konya’ya Gelen Almanya’nın İdari Yargı Mensupları, Ansbach İdare Mahkemesi Başkanı Thomas Kranig Başkanlığında Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek’i Ziyaret Etti.
Altınşehir'de Öldürülen Emlakçının Yakınlarına Polisten Biber Gazlı Müdahale Altınşehir'de Emlakçılık Yapan Genç, Dükkanında Öldürülmüş Olarak Bulundu. Büyük Şok Yaşayan Aile, Gencin Cesedini..
Çaldığı Motosikletleri Arkadaşlarına Satan Şahıs Yakalandı Konya'da Çaldığı 5 Adet Motosikleti Arkadaşlarına Sattığı Tespit Edilen Şahıs, Oto Hırsızlık Bürosu Ekipleri Tarafından Yakalandı.
Afganistan'da Dikkatsizlik ve İhmal 9 Kişinin Ölümüne Neden Oldu Afganistan'da Dikkatsizlik ve İhmal Nedeniyle Meydana Gelen 3 Patlamada Toplam 9 Kişi Hayatını Kaybetti, 22 Kişi Yaralandı.
Kayseri Lisesi Karma Resim Sergisi Açıldı
Kayseri Lisesi Karma Resim Sergisi Açıldı
Tamamını Kayseri Lisesi 11. Sınıf Öğrencilerinin Yaptığı 200 Resimden Oluşan Karma Resim Sergisi Atatürk Evi’nde Açıldı.
Elazığ Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ü "Yılın Devlet Adamı" Seçti Merkezi Elazığ'da Bulunan Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ü "Y..
Eskişehirde Mesleki Eğitim Gören Öğrenci Oranı Yüzde 60a Çıkarılacak
Eskişehir'de Mesleki Eğitim Gören Öğrenci Oranı Yüzde 60'a Çıkarılacak
Eskişehir'de, 'Mesleki Eğitim ve Öğretim Sisteminin Güçlendirilmesi Projesi' (Megep) Kapsamında Hazırlanan Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı.
Eski Senatör Özmumcu İçin TBMM'de Cenaze Töreni Düzenlendi Eski Cumhuriyet Senatosu Üyelerinden Ahmet Muhtar Özmumcu İçin TBMM'de Düzenlenen Cenaze Törenine TBMM Başkanı Köksal Toptan da Katı..
CHP'den Erdoğan'a 1 Mayıs Olaylarıyla İlgili Gensoru Önergesi CHP, 1 Mayıs Olaylarıyla İlgili Olarak Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Hakkında Hazırladığı Gensoru Önergesini 7 Mayıs Çarşamba Gün..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10