5 Mayıs 2008 Pazartesi Günü Haberleri

5 Mayıs 2008 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Diyarbakırda 135 Bin 500 Kaçak Güneş Gözlüğü Ele Geçirildi
Diyarbakır'da 135 Bin 500 Kaçak Güneş Gözlüğü Ele Geçirildi
Diyarbakır'da Polis ve Jandarmanın Operasyonunda 3 Kişi 135 Bin 500 Kaçak Güneş Gözlüğü ile Yakalandı.
Resmi Plakalı Araçla Pirinç Alan Memura Uyarı Cezası Adapazarı'nda, Toprak Mahsulleri Ofisi'nden (TMO) Resmi Plakalı Araçla Pirinç Almaya Gelen Bir Memura, Uyarı Cezası Verilmesi Kararlaştırı..
Başkan Atınç: 'Varlığımızın Mührü Vakıflarda Gizli'
Başkan Atınç: "Varlığımızın Mührü Vakıflarda Gizli"
Erzurum Yakutiye Belediye Başkanı Fahrettin Atınç, Vakıfların Türk İnsanının Hayatında Önemli Bir Yere Sahip Olduğunu Belirterek, Vakıf Hizmetinin Sürdürülmesi İçin Bağışlanan Mülk ve Eserlerin Geleceğe Sağlıklı...
Samsunda 2 Kişi Keneden Öldü
Samsun'da 2 Kişi Keneden Öldü
Samsun'un Havza ve Vezirköprü İlçelerinde 2 Kişi Kene Isırması Sonucu Bulaşan Kırım Kongo Kanamalı Ateşi (Kkka) Hastalığından Hayatını Kaybetti.
Güney Kore, Türkiye ile Eğitim Alanında İşbirliği Yapmak İstiyor
Güney Kore, Türkiye ile Eğitim Alanında İşbirliği Yapmak İstiyor
Türkiye'nin En Önemli Dostlarından Olan Güney Kore, Eğitim Alanında da İşbirliği Yapmak İstiyor.
Vali Aydoğdu: 'Trafik Kurallarına Uymak, Hak ve Hukuka Riayet Demektir'
Vali Aydoğdu: "Trafik Kurallarına Uymak, Hak ve Hukuka Riayet Demektir"
Artvin Valisi Cengiz Aydoğdu, İlde Trafik Sorunu Değil Yol Sorunu Olduğunu Belirterek, Trafik Olgusunun, İnsanların Karşılıklı Olarak Birbirlerinin Hak ve Hukukuna Riayet Etmekten Başka Bir Şey Olmadığını Söyledi.
Şahinler Artık Uçamayacak Adana'nın Ceyhan İlçesinde 2 Ay Önce Bilinçsiz Avcılar Tarafından Tüfekle Sol Kanadından Vurulan ve Ceyhan Belediyesi Veterineri Tarafından Tedavi Edilmeye Başlanan ..
Belediye Otobüsü Otomobili Ezdi: 2 Ölü, 1 Yaralı
Belediye Otobüsü Otomobili Ezdi: 2 Ölü, 1 Yaralı
Bursa'nın Merkez Osmangazi İlçesinde Meydana Gelen Trafik Kazasında Belediye Otobüsü, Hastaneden Kanser Tedavisinden Geldiği Öğrenilen Kadının İçinde Bulunduğu Otomobili Ezdi. Kazada 2 Kişi Hayatını Kaybederken, Ağır...
Muhtar Kent:türkiye İçin Küresel Ekonomide Fırsat da Ödül de Var Coca -Cola İcra Başkanı Muhtar Kent, "Demir Perdenin Yıkılması Sonucunda Jeopolitik Konumların Hiç Önemi Kalmadı Denirken, Şim..
Zile Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinden Kermes
Zile Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nden Kermes
Zile Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (Ziyad) Geliri İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Verilmek Üzere Giysi ve Gıda Kermesi Düzenledi.
Dikey Geçiş Sınavı Başvuruları 12 Mayıs'ta Başlayacak Meslek Yüksekokulları ile Açıköğretim Ön lisans Programları Mezunlarının Lisans Öğrenimine Dikey Geçiş Sınavı, Öğrenci Seçme ve Yerleştir..
6 Mayıs Dünya Astım Günü Çukurova Üniversitesi (Çü) Tıp Fakültesi Çocuk Alerji İmmunoloji Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Seval Güneşer Kendirli, Hayat Boyu Astımın Çoğunun Çocuklukta Başladığın..
Bayramiç'te Bin 600 Yıllık Çınar Ağacı Çay Ocağına Dönüştürüldü Çanakkale'nin Bayramiç İlçesinde, Çandır Mevkiindeki Mesire Yerinde Bulunan Bin 600 Yıllık Çınar Ağacının Gövdesi Çay Ocağı Hal..
Basın Konseyi, Vali Güler ile Emniyet Müdürü Cerrah'ı 'Basın Düşmanı' İlan Etmeye Hazırlanıyor Basın Konseyi, Gazetecilere, Görev Sırasında Yapılan Saldırılara Dikkat Çekerek, İstanbul Valisi..
Bakanlıkta Dayak! Kızı Sinem?e Emniyet Şeridinde Çarparak Öldüren ve Serbest Kalan Kalkavan için Genç Kızın Annesi İsyan Etti: Bakan'dan Telefon Geldi; Beni Dışarı Atıp Copla Dövdüler!
Kasırga 4000 Can Aldı Güneydoğu Asya Ülkesi Myanmar?ı Vuran Nargis Kasırgası Büyük Bir Felakete Neden Oldu.
İran'dan 'Şeriat' Manzaraları Ekmek Çalarken Yakalanan 8 Yaşındaki Çocuk İşte Böyle Cezalandırılıyor...
'Durdurun Bu Zorbaları' Gazeteciler Cemiyeti Vatan'a Yapılan Saldırıyı Kınadı
PKK Kayıpların Şokunu Yaşıyor İşte Fehman Hüseyin'in Telsiz Konuşmalarına Yansıyan O Çöküş...
Öğrencilerden Polis Tanıtım Kampanyası
Öğrencilerden Polis Tanıtım Kampanyası
Ordu Üniversitesi Meslek Yüksekokulu (Omyo) Halkla İlişkiler Bölümü Öğrencileri, Türk Polis Teşkilatı’nı Tanıtmak Amacıyla Başlattığı Kampanya Kapsamında Bir Dizi Etkinlik Gerçekleştirdi.
AK Parti Kütahya Milletvekili Hasan Fehmi Kinay:
AK Parti Kütahya Milletvekili Hasan Fehmi Kinay:
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Plan ve Bütçe Komisyonu Sözcüsü ve AK Parti Kütahya Milletvekili Hasan Fehmi Kinay, Partilerine Açılan Kapatma Davasının Türkiye'de Bir Takım Siyasi Belirsizliklere Yol Açtığını...
Şırnaklı Çocuklar Hafriyatta Ekmek Mücadelesi Veriyor Terör Olayları Nedeniyle İşsizliğin Yoğun Bir Şekilde Yaşandığı Şırnak'ta Yüzlerce Çocuk Tehlikeye Aldırış Etmeden İnşaat Hafriyatlarında..
Genç Beyinler Keşfedilecek
Genç Beyinler Keşfedilecek
Manavgat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından 7-8 Mayıs Tarihlerinde 1. Proje Yarışması - Bilim Şenliği ve Türk Halk Müziği Solist Yarışması Düzenliyor.
Ağrı Valisi Akpınardan Başkan Poyraza Ziyaret
Ağrı Valisi Akpınar'dan Başkan Poyraz'a Ziyaret
Ağrı Valisi Halil İbrahim Akpınar, Kahramanmaraş Belediye Başkanı Mustafa Poyraz'ı Makamında Ziyaret Etti.
Vakıflar Haftası Kutlanıldı
Vakıflar Haftası Kutlanıldı
Zonguldak'ta Vakıflar Haftası Kutlamaları Yapıldı.
Kuraklık 5 Milyon Yıllık Meke Gölünü Tüketti
Kuraklık 5 Milyon Yıllık Meke Gölünü Tüketti
Konya'nın Karapınar İlçesinde 5 Milyon Yıl Önce Volkanik Patlama Sonucu Oluşan ve Taban Suyuyla Beslenen Meke Krater Gölü, Kuraklığa Yenildi.
Giresun'da Nisan Ayında 113 Trafik Kazası Meydana Geldi Giresun'da Nisan Ayı İçerisinde 113 Trafik Kazasının Meydana Geldiği Bildirildi.
Manisa İl Genel Meclisi Alaşehirde Toplandı
Manisa İl Genel Meclisi Alaşehir'de Toplandı
Manisa'nın Alaşehir İlçesi, Tarihinde İlk Kez İl Genel Meclisi Toplantısı'na Ev Sahipliği Yaptı.
Vakıflar Haftası...
Vakıflar Haftası...
Vakıflar Haftası, Erzurum’da da Çeşitli Programlarla Kutlanmaya Başlandı.
Piyanist İdil Biretin Gaziantep Ziyareti
Piyanist İdil Biret'in Gaziantep Ziyareti
Dünyaca Ünlü Türk Piyanisti İdil Biret, Gaziantep'te Verdiği Konserin Ardından Zeugma Antik Kenti'ni Ziyaret Etti.
Şampiyon Öğrencilerden Vali Atışa Ziyaret
Şampiyon Öğrencilerden Vali Atış'a Ziyaret
Milli Eğitim Bakanlığı'nın Düzenlediği İlköğretim Okulları Arası Masa Tenisi Yarışmasında Birinci Olan Öğrenciler, Adana Valisi İlhan Atış'ı Ziyaret Etti.
Hacı Bektaş-ı Veli Derneği Yeni Yönetim Kurulunu Tanıttı
Hacı Bektaş-ı Veli Derneği Yeni Yönetim Kurulunu Tanıttı
Hacı Bektaş-ı Veli Kültürünü Araştırma Yaşatma ve Dayanışma Derneği Yapılan Genel Kurulunda Seçilen Yeni Yönetim Kurulunun Kamuoyuna Tanıtılması ve Aynı Zamanda Cem Evi Yapımı ile İlgili Bilgilendirme Toplantısı...
Sivas'ta Gurur ve Hüzün Dün Oynanan ve Şampiyonluk Yarışını Yakından İlgilendiren Sivasspor-galatasaray Maçından Sivasspor'un 5-3 Mağlubiyetle Ayrılmasının Ardından Sivas Sessizliğe Bürünürke..
Vanda Tsyd-turkcell Spor Basını Semineri Yarın Başlıyor
Van'da Tsyd-turkcell Spor Basını Semineri Yarın Başlıyor
Türkiye Spor Yazarları Derneği (Tsyd) Van Temsilcisi İkram Kali, Basın Mensupları ve Yüzüncü Yıl Üniversitesi (Yyü) Öğrencilerine Yönelik Yapacakları 'Tsyd-turkcell Spor Basını Semireni'nin Yarın Başlayacağı Belirtti.
'Perişan Manga' İsimli Kitabın Geliri Posof Lisesi Öğrencilerine Bağışlanacak Fransa'da Yaşayan ve Bir Gazetenin Fransa Temsilciliğini Sürdüren Gazeteci-yazar Burhan Özkoşar'ın Gelirinin Tama..
Trabzonspor, Fenerbahçe Maçına Galibiyet İçin Çıkacak Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Fenerbahçe Karşısına Galibiyet İçin Çıkacaklarını Belirterek, Sezonun Son Maçında S..
Çayın Çöpü, Mısırın Sapı Mimsan'la Enerjiye Dönüşüyor Evsel ve Endüstriyel Enerji Kazan Üreticisi Mimsan, Ayçiçek Kabuğundan Zeytin Çekirdeğine, Çayın Çöpünden Mısır Sapına, Kayısı Çekirdeğin..
Pagev'den Makineye Yatırım Çağrısı Türk Plastik Sanayicileri Araştırma Geliştirme ve Eğitim Vakfı (Pagev) Başkanı Selçuk Aksoy, Avrupa'nın En Büyükleri ile Birincilik İçin Yarışan Türkiye'nin..
Kene, 7 Kısıyı Hastanelık Ettı Karabuk'te Son Bir Hafta İcinde 7 Kisiyi Kene İsirdi. 7 Kisiden 4'u Kirim-kongo Kanamali Atesi Hastaligi Suphesiyle Ankara'ya Sevk Edilirken, 3'u de Karabuk'te ..
Sınırda Kaçak Sigara Operasyonu Kilis'te, Suriye'den Türkiye'ye Kaçak Sigara Geçirmeye Çalışan Bir Suriyeli Yakalandı.
Vezne Soyguncularına Gasp Cezası Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (Saski) Binasındaki Bir Bankanın Veznesini Silah Tehdidiyle Soydukları İddiasıyla Tutuklanan ve Bu Suç..
Gaziantep'te 600 Karton Kaçak Sigara Ele Geçirildi Gaziantep'in Karkamış İlçesinde, Suriye'den Türkiye'ye Kaçak Yollarla Getirilen 600 Karton Kaçak Sigara Ele Geçirildi.
Trabzonspor Kulübe Asbaşkanı Hacısalihoğlu: "Hedefimiz, Sezonu Galibiyetle Kapatmak" Trabzonspor Kulübe Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Fenerbahçe Karşısında Hedeflerinin; Taraftarlarının ..
ABD'nin Doğu Avrupa'ya Füze Savunma Sistemi Kurma Planı Çek Cumhuriyeti Başbakanı Mirek Topolanek'in, ABD'nin Avrupa'ya Kurmayı Planladığı Füze Savunma Sistemiyle İlgili Olarak Yaptığı Son Aç..
Minikler, Hedefi 12den Vurdu
Minikler, Hedefi 12'den Vurdu
Bursa'da Düzenlenen Nilüfer 7. Spor Şenliği Kapsamında 28 Okuldan Toplam 685 Öğrencinin Katılımı ile Düzenlenen Dart Şampiyonası Büyük Çekişmeye Sahne Oldu.
ABD'den Bangladeş'e 40 Milyon Dolarlık Gıda Yardımı ABD, Geçtiğimiz Yıl Kasırga ve Sel Felaketlerinin Vurduğu Bangladeş'e 40 Milyon Dolar Daha Gıda Yardımı Yapacağını Açıkladı.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10